Jovan, Black Musk Cologne Concentrate

Jovan, Black Musk Cologne Concentrate

Linia zapachów Black Musk wprowadzona w 2009 roku - 10 lat po serii White to tajemnicze i bardzo zmysłowe aromaty.
Zapach dla kobiet który przylegając do ciała staje się niebezpiecznie seksowny i niezwykle uwodzicielski. Nabiera przy tym charakteru ponętnej i pobłażliwie ciepłej kompozycji.
Nuty zapachowe: nuty kwiatowe, piżmo

ładny

Dostałam go od koleżanki, gdy oddałam jej L de Lolitę ( która do mnie jednak nie do końca pasowała. Koleżanka uparła się żebym koniecznie wzięła coś od niej :) wzięłam Jovan Black i nie żałuję.

Zapach jest ładny, z początku mocno kwiatowy, jednak śmiem twierdzić, że nie tylko dojrzalsza Pani będzie z niego zadowolona :)

Jest dość mocny na początku, potem jak zwietrzeje, to pachnie słodko łagodnie, dla mnie trochę jak pomieszanie zapachów Bruna B> Pure Woman+ tego jasno różowego Bruna.

Zapach na co dzień, nie męczący. Idealny do ciepłego sweterka i na zimowe dni.

Nawet trwały, jak za tę cenę i rodzaj płynu (nie jest to edp, edt chyba też nie). Trwałość około 5 -6 godzin- nieźle.

Używam tego produktu od: kilkunastu tygodni

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 96 ml

ciepluch, ale nietrwały

Fajny różowy ciepluch - piżmak dla dojrzalszej kobiety, ale właśnie nietrwały, bo to edc... Cena bardzo niska. Słodycz kwiatów piwoniowatych złagodzona lekko mydlanych gęstym piżmem, nie drapie żadną wanilią, mógłby być wiosennym otulaczem gdyby tylko chciał pozostać ze mną dłużej... Butelka poręczna, estetyczna wraz z pudełkiem dobrze harmonizuje z zapachem. Można się dopsikiwać, ale wtedy mam wrażenie, że zaczynam się lepić, jakby piżmo było tłuste.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: zaczęta pierwsza 100...