Kosmetyki wielofunkcyjne to prawdziwe kosmetyczne cudeńka, to takie 3w1, do ciała, twarzy i włosów. Jeden kosmetyk, a wiele zastosowań. Lubię takie proste i mądre kosmetyczne rozwiązania. Skóra od stóp do głowy otrzymuje to czego potrzebuje, taki kosmetyk łączy w sobie cudowne składniki i moc upiększania. Nie potrzeba kilku kosmetyków, wystarczy jeden, a skuteczny. Oszczędzamy miejsce w łazience i w kosmetyczce. Bierzesz taki kosmetyk i nakładasz, nie latasz, nie szukasz, osobnych kosmetyków, tylko cyk, otwierasz i smarujesz. Właśnie masło jaśmin indyjski Orientana jest takim kosmetykiem i towarzyszy mi w wieczornej pielęgnacji. To niezwykłe orientalne doznanie, bardzo przyjemna aromaterapia dzięki wyraźnemu kwiatowemu zapachowi. To relaks i ukojenie. Ma gęstą, maślaną konsystencję, która pod wpływem ciepła robi się płynna. Szklane opakowanie ma 100 g produktu więc jest go sporo, do tego kosmetyk jest bardzo wydajny, wystarczy jego niewielka ilość. To masło zastępuje mi olejek do twarzy i robię nim codziennie masaż, przy okazji zastępuje także krem do rąk oraz szminkę ochronną, więc same plusy. Następnie nakładam masło na końcówki włosów, by je odżywić i nawilżyć. Masło także zastępuje balsam do ciała. Jest świetne do brwi, odżywia je i nadaje pomysł. Co ważne nie podrażnia okolicy oka oraz samych oczu. Jest świetne do demakijażu twarzy. Nadaje się także do masażu ciała. To prawdziwa uczta dla zmysłów i ciała. Przyspiesza gojenie drobnych ran i otarć i nie szczypie. Podczas testów miałam katar i pierwszy raz w życiu nie miałam suchej i podrażnionej skóry. Ponadto używałam masła także w ciągu dnia, gdy miałam potrzebę, by dodatkowo nawilżyć skórę. Momentalnie koi i nawilża. Dzięki unikalnemu połączeniu maseł i olejów roślinnych doskonale nawilża skórę, przywraca jej elastyczność i wygładza. A do tego świetnie pielęgnuje włosy. Wszystkie składniki są tłoczone na zimno i nierafinowane, przez co zachowały swoją pełną naturalną wartość.
Regeneruje, odżywia i wygładza skórę twarzy, ciała i włosy. Ma działanie nawilżające, łagodzące i odnawiające. W składzie olej kokosowy, wosk pszczeli, masło shea i kakaowe, masło kokum, aloes, ekstrakt z korzenia lukrecji, ekstrakt z zielonej herbaty, olejek z kwiatów jaśminu, olej z kiełków pszenicy, ekstrakt z róży, olej z pestek winogron, ekstrakt z jaśminu, witamina E.
Ze względu na swój bogaty skład jest idealne do suchej i wrażliwej skóry. Znakomicie łagodzi podrażnienia, mocno nawilża i wzmacnia skórę.
- Wydajność
- Zgodność z opisem producenta
- Zapach
- Stosunek jakości do ceny
- Opakowanie