Max Factor, Contour Miracle Sculpting Wand (Bronzer w płynie)

Max Factor, Contour Miracle Sculpting Wand (Bronzer w płynie)

Kategoria
Cena PLN 52.99

Bronzer w płynie Max Factor Miracle Contour Wands jest lekki i łatwo się rozciera. Kremowa formuła i miękki aplikator-poduszeczka zapewniają mu trwałość odpowiednią dla każdego typu cery, w tym cery wrażliwej.

Efekt
matowe
w sztyfcie

Mało wydajny

Plusy: łatwo się blenduje, nie rozpuszcza podkładu pod spodem, nie smuży się
Minusy: nazwa wprowadza w błąd - nie jest to produkt do konturowania, ale raczej ocieplania (mam oliwkowy podton skóry). Aplikator jest masakryczny, wylewa się, trudno wycisnąć odpowiednią ilość. Mało wydajny. Cena nie odpowiada temu co jako klienci dostajemy.
Ogólnie oceniam jako przeciętnie

Może być

To prosty i przyjemny w użyciu produkt. Wygodna tubka, zakończona fajną gąbeczką która prosto rozprowadza bronzer po twarzy. Przyjemna, mokra formuła która jest dobrze napigmentowana i czasem łatwo z nią przesadzić. Dosyć szybko zastyga więc trzeba spieszyć się z roztarciem na twarzy, żeby nie narobić plam.

Mój odcień to light medium. Opakowanie to poręczna tubka zakończona gąbeczką zamykana czarną zakrętką. Posiada delikatny zapach, który jest ledwo wyczuwalny. Ma średnią pigmentację i świetny uniwersalny kolor. Dobrze się blenduje na twarzy tworząc ładną chmurkę, przy okazji podkreśla kontur twarzy. Sprawdzi się również do ocieplania. Zazwyczaj po jego nałożeniu nie używałam już pudru i prawdę mówiąc nawet w takiej kombinacji dosyć dobrze się trzymał w ciągu dnia. Jedynym minusem jest gąbeczka, gdzie produkt się wylewa przez co opakowanie przy zakrętce jest brudne. Poza tym jest bardzo wydajny i świetnie sprawdzi się latem do delikatnego podkreślenia urody. Polecam.