Lift4Skin, Beauty Booster, Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu

Lift4Skin, Beauty Booster, Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu

Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu, dzięki innowacyjnej formule i zmysłowej konsystencji, perfekcyjnie oczyszcza skórę twarzy i oczu z makijażu oraz zanieczyszczeń. Nie zaburza równowagi skóry i nie powoduje wysuszenia ani ściągnięcia.
†• Rajska woda z laguny Polinezji Francuskiej, bogata w minerały: wapń, potas oraz magnez, regeneruje i dostarcza niezbędnych dla skóry składników odżywczych.
• Rozświetlająca witamina C z wyciągu z aceroli natychmiastowo przywraca cerze świeży i promienny wygląd.
• Kwas hialuronowy głęboko nawilża i idealnie wygładza.
• Prowitamina B5 i alantoina łagodzą podrażnienia, pozostawiając skórę aksamitnie gładką i miękka w dotyku

dojrzała, normalna, mieszana, młoda
nawilżające, oczyszczające
płyn
demakijaż twarzy, oczyszczanie twarzy, demakijaż oczu i ust

Luksus w płynie

Po otwarciu butelki z płynem miceralnym poczułam delikatny, a bardzo subtelny zapach przywodzący mi na myśl zapach pewnych luksusowych perfum. Przyznam, że po pierwszych dwóch użyciach zauważyłam, że skóra była lekko zaczerwieniona ale nie ściągnięta i nie podrażniona. Wręcz przeciwnie- dało się zauważyć, że skóra jest gładka w dotyku i jędrna. Świetnie usuwa nagromadzone sebum w miejscach gdzie przy mojej mieszanej cerze jest ono wydzielane w nadmiarze ( tzw. strefa "T" ) Płyn doskonale usuwa makijaż, nie rozmazuje go. Stosowałam go również wówczas gdy nie robiłam makijażu, po całym dniu i równie świetnie co makijaż usuwał również wszelkie nagromadzone podczas dnia zanieczyszczenia. Ma klasyczne opakowanie

Przyjemny produkt

Płyn dostałam w ramach testowania produktów na Wizażu, dziękuję.
Opakowanie klasyczne - jak większość tego typu kosmetyków. Butelka duża, dobrze leży w ręku. Widać ilość zużycia kosmetyku.
Jeśli idzie o samo użytkowanie kosmetyku na duży plus idzie jego delikatny, nie chemiczny zapach. Na pewno skóra po użyciu jest miła w dotyku, mam też wrażenie że jest dobrze nawilżona. Nie zostawia na skórze święcącej, nieprzyjemnej powłoki. Płyn nie podrażnia skóry.
Kolejnym wielkim plusem jest skład i nie testowanie produktu na zwierzętach.
Polecam do testów.

Świetny produkt

Płyn o bardzo dobrym działaniu , super oczyszcza twarz oraz precyzyjnie zmywa każdy makijaż , przy czym nie powoduje żadnych podrażnień oraz zaczerwienień . Ma bardzo delikatny zapach ,

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Najlepszy płyn micelarny jaki miałam!

Płyn do demakijażu otrzymałam od redakcji wizaż w ramach akcji testowania produktu. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest to najlepszy płyn jaki do tej pory stosowałam. Pięknie usuwa makijaż, a zmywanie cieni i mascary z oczu to cud, miód, bajeczka. Jest skuteczny a przy tym bardzo delikatny. Jestem posiadaczką cery wrażliwej, naczynkowej a płyn Lift4Skin nie podrażnił ani nie wysuszył mojej skóry. Rozświetlenia żadnego nie zauważyłam ale uważam, że nie taka jest rola płynu micelarnego. Do tego służą inne kosmetyki. Płyn zamknięty jest w eleganckim opakowaniu o dużej pojemności. Szczerze polecam i sama z chęcią sięgnę po kolejne opakowania.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Super produkt do demakijażu, nie podrażnia

Dzień dobry, płyn micelarny jest faktycznie bardzo delikatny, nie powoduje podrażnień, nie jest tłusty i do tego świetnie zmywa makijaż i nawilża.
Zapach bardzo przytulny.
Konsystencja bardzo miła w dotyku.

Skuteczny demakijaż

Bardzo ładnie usuwa makijaż, nie wymaga mocnego tarcia - wystarczy przyjechać wacikiem. Mam zastrzeżenie tylko co do samej butelki, otwór na Płyn jest moim zdaniem za mały i trzeba kilkukrotnie przechylać butelkę żeby nałożyć wystarczajaca ilość płynu. Mam cerę mieszaną z przewagą tłustej i ten Płyn nie powoduje uczucia ściągnięcia.

Plyn do micelarny idealny

Płyn micelarny ma piekny zapach. Jest delikatny. Dokladnie oczyszcza twarz i usuqa makijaż. Nie podrażnia skory twarzy i okolic oczu. Ma fajna wygodna butelke i szczelne zamknięcie. Po uzyciu skora jest oczyszczona i rozswietlona.

Świetny produkt

Jest to bardzo dobry produkt, którego używałam codziennie rano i wieczorem. Doskonale usuwa makijaż jak i wszelkie zanieczyszczenia. Jest wydajny, nie podrażnia skory, nie wysusza jej oraz pozostawia skórę nawilżoną. Jest to kosmetyk wegański i nietestowany na zwierzętach co jest bardzo dużym jego atutem. Niestety można by było trochę ulepszyć nakrętkę gdyż trochę ciężko się ją otwiera i prawie odrazu ułamał mi się jeden plastikowy zawias ale nie wpływa to na użytkowanie produktu. Ogólnie jestem zadowolona z tego płynu micelarnego i będę go dalej używała.

Jestem zadowolona!!!

Kosmetyk doskonale oczyszcza skórę z makijażu i zanieczyszczeń. Przy tym jest bardzo delikatny i nie powoduje żadnych podrażnień. Bardzo dobrze nawilża skórę. Ma przyjemny zapach.

Beauty Booster

Delikatny zapach. Płyn jest delikatny dla skóry a fajnie zmywa makijaż zwłaszcza oczu. Skóra nie jest ściągnięta, nie podrażniona, nie szczypią oczy. Beauty Booster polecam.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Płyn micelarny, kóry nie wysusza skóry a przy tym dobrze usuwa makijaż

Produkt bardzo dobrze usuwa makijaż, po zastosowaniu nie ma uczucia ściągnięcia skóry, czyli nie przesusza jej tylko nawilża zgodnie z deklaracją producenta, dodatkowo ma bardzo delikatny zapach i dodatkowy plus za duże opakowanie. Mam skórę normalną sporadycznie przytrafiają mi się niedoskonałości w postaci jakiejś krostki i właśnie w trakcie testowania płynu mogłam sprawdzić jak działa na takie sytuacje. Mój wniosek jest taki, że szybciej pozbyłam się nieproszonego gościa. Podsumowując: dość, że dobrze usuwa makijaż, nie wysusza skóry, to jeszcze pomaga pozbyć się niedoskonałości.

Bardzo udany produkt :)

Płyn micelarny marki Lift4Skin otrzymałam do testowania z ramienia Klubu Recenzentki,za co bardzo dziękuję :) bo takie produkty używane są przeze mnie codziennie.
Zgłaszając się do testowania byłam pewna że miałam jakieś produkty wspomnianej marki …jak się okazało pomyliłam firmy Long4Lashes i Inveo,także jest to mój pierwszy produkt od Lift4Skin.

Makijaż wykonuję codziennie także do usunięcia jest podkład,korektor,tusz do brwi,cienie,maskara,kredka do oczu oraz bronzer lub róż.

Moja cera:dojrzała,mieszana/tłusta,rozszerzone pory,przebarwienia,nierówny koloryt(chociaż coraz mniejszy),wysoka tendencja do zapychania się i wysypu niedoskonałości.
W ostatnim czasie zaczęła się przesuszać i bardzo źle reagować na zmienne warunki atmosferyczne,ściągnięcie,dyskomfort ,wrażliwość i swędzenie twarzy…. no takich rzeczy to ja nie miałam.Wiadomo kondycja skóry i jej potrzeby zmieniają się z wiekiem,podejrzewam że u mnie właśnie zaczyna się to dziać :).
Beauty Booster przywędrował do mnie w dniu 30 grudnia i już po Sylwestrze postanowiłam zobaczymy co potrafisz ;D.

Opakowanie to transparentna butelka w różowym kolorze z białą zakrętką i złotą wstawką,wygląda to wszystko bardzo kobieco,pojemność 400 ml,z tyłu umieszczono skład oraz wszelkie niezbędne informacje dotyczące produktu,dodatkowy plus za odkręcaną butelkę dzięki czemu mogę produkt przelać do mniejszego podróżniczego opakowania.

Tak jak wspomniałam pierwszy raz użyłam płynu do demakijażu sylwestrowej tapety,to co mnie zachwyciło to zapach niesamowicie kwiatowy,delikatny i mogę rzec …romantyczny :D.
Co do działania też nie mam zastrzeżeń, bardzo delikatnie a jednocześnie skutecznie usuwa podkład,cienie do oczu,a także tusz do rzęs,oczywiście ten mniej trwały,przy MF 2000 trzeba było dłużej poczekać aż zostanie rozpuszczony ale daje radę,cera po zastosowaniu nie jest przesuszona,nie ma dyskomfortu ściągnięcia,można spokojnie przejść do kolejnych etapów oczyszczania.

Z ciekawości parę razy zrobiłam inaczej najpierw umyłam buzię żelem myjącym a następnie użyłam płynu micelarnego nie zmywając go wodą,na moje szczęście cera nie zapchała się a była dokładnie oczyszczona,gładka,beż żadnych niespodzianek i przesuszeń.

Dla mnie Lift4Skin okazał się bardzo przyjemnym kosmetykiem i z chęcią ponowię zakup,mimo że jest to TYLKO ;) płyn micelarny odnoszę wrażenie że po tych dwóch tygodniach,moja cera nabrała większego blasku i jest w lepszej kondycji,polecam.