Dr. Rudolf Liebe, Pearls & Dents (Pasta wybielająca)

Dr. Rudolf Liebe, Pearls & Dents (Pasta wybielająca)

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Pojemność 100 ml
Cena 24,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Pasta wybielająca o super niskim współczynniku scieralnosci RDA 45 (pasty i kremy wybieljace >10). Małe nasączane olejkami eterycznymi kuleczki zostają uruchomione przez szczoteczkę, delikatnie czyszczą zęby, wnikając przy tym w strefy trudno dostępne, do których z trudem dociera włosie szczoteczki nawet przy zgodnym z zaleceniami czyszczeniem. W ten sposób Pearls & Dents wyzwalają od szkodliwych złogów nawet bardzo małe przestrzenie międzyzębowe oraz obszary poniżej krawędzi dziąsła. Wynik można dokładnie prześledzić: zęby są wypielęgnowane i tak gładkie, że utrudnione jest przyleganie do nich nowych osadów.Optymalna profilaktyka przeciw-próchnicza.
Pearls & Dents zawiera wysoce aktywny podwójny system fluorków złożony z fluorku aminowego oraz fluorku sodowego, który wykazuje znacznie wyższe stężenie bioaktywnego fluorku niż czysty fluorek aminowy. Poprzez odkładanie się fluorku na szkliwie zębów, zęby chronione sprzed demineralizacją oraz atakiem kwasów ze strony powodujących próchnicę bakterii; ponadto, przez osadzanie się fluorku w szkliwie ząb ulega wzmocnieniu.Efektywna ochrona dziąseł
Pearls & Dents zawiera kombinację wysokowartościowych naturalnych substancji czynnych złożoną z pantenolu, bisabololu, eksytaktów z rumianku i olejków eterycznych. Jest ona przy terapii jamy ustnej oraz dziąsła, działa przeciw-zapalnie i antybakteryjnie. Dodatkowo delikatne kuleczki pielęgnujące masują dziąsła wzmacniając je.

Cechy produktu

Właściwości
ochronne, wybielające
Rodzaj
pasty do zębów
Formuła
z fluorem
Pojemność
50-100ml
Pokaż wszystkie Schowaj

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 1

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 5 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: W aptece

Ocena szczegółowa:

 • Wydajność: 5
 • Zgodność z opisem producenta: 5
 • Zapach: 5
 • Stosunek jakości do ceny: 5
 • Opakowanie: 5

HIT!

Rewelacja! Kupiłam w aptece. Świetnie wybiela. Bardzo dobrze odświeża. Jest też niespotykanie wydajna. Trochę kosztuje, ale warto zapłacić. Nie podrażnia. Super smakuje. Tak odświeżająco miętowo. Ma w sobie też takie granulki, które czuje się non stop podczas mycia zębów. Noszę aparat ortodontyczny. I do tej pory żadna pasta nie doczyściła mi tak dobrze kancików jak ta. Zdecydowanie mój HIT!

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  169
  produktów

  8
  recenzji

  447
  pochwał

  10,00

 2. 2

  15
  produktów

  22
  recenzji

  538
  pochwał

  9,12

 3. 3

  4
  produktów

  16
  recenzji

  896
  pochwał

  8,77

Zobacz cały ranking