Farmona System Professional, Expert Lashes, Face & Eyelash Foam Shampoo (Szampon w piance do mycia twarzy i rzęs)

Szampon w formie delikatnej pianki czyszczącej do mycia twarzy i odtłuszczania rzęs sztucznych i naturalnych. Profesjonalny preparat do pielęgnacji gabinetowej – oczyszcza przed nałożeniem sztucznych rzęs oraz do pielęgnacji domowej – jako preparat do codziennego mycia twarzy i rzęs sztucznych i naturalnych.

Efekty: oczyszczona skóra twarzy i odtłuszczone rzęsy. Preparat nie narusza rzęs oraz wiązania kleju.

Kocham !

Nie wiem ile już zużyłam opakowań tego produktu pisząc tę recenzję :) Ukochany od wielu miesięcy szampon do rzęs! Świetna konsystencja, bardzo dobra pompka. Bez zapachu. Nie szczypie w oczy, nawet przy zmykaniu mocniejszego makijażu. Rzęsy zagęszczone noszę od kilku lat ale długo szukałam idealnego produktu. Nie niszczy sztucznych rzęs, nie rozpuszcza kleju, świetnie domywa makijaż wokół oczu jak i na całej twarzy. Polecam w 100%