Babaria Natural Cosmetics, Aloe Vera, Face Cream Moisturiser 24h (Nawilżający krem do twarzy)

Aksamitny krem z innowacyjną formułą 24-godzinnego nawilżenia, która wykorzystuje kwas hialuronowy, Aloe Vera oraz Skwalen.
Wchłania się idealnie, ma bardzo lekką konsystencję oraz przyjemny zapach. Aloe Vera zwiększa dostępność tlenu do skóry, a tym samym wspomaga syntezę oraz wzmacnia tkanki skóry. Kwas hialuronowy jest nowicjuszem w pielęgnacji skóry i posiada wyjątkowe właściwości nawilżające i utrzymujące odpowiedni poziom nawodnienia. Skwalen nadaje skórze elastyczności bez nieprzyjemnego uczucia przetłuszczania się. Ze względu na swoje delikatne i łagodzące właściwości może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry, nawet tych bardzo wrażliwych i alergicznych.
- Aloes - przywraca skórze idealny poziom nawilżenia
- Kwas hialuronowy - jeden z najlepszych naturalnych "nawilżaczy" stosowanych w przemyśle kosmetycznym
- Gliceryna - pomaga skórze zachować wilgotność, utrzymuje ją gładką i sprężystą przez cały dzień
- Skwalen - naturalny środek nawilżający, łatwo wchłaniany przez skórę
- Do wszystkich rodzajów skóry.

krem
nawilżające, łagodzące
50 – 100ml
uniwersalne
w słoiczku
Struktura
lekkie

krem na piatke

Leciutki krem na dzien, sprawdza sie przy mojej mieszanej cerze, strefa T sie nie blyszczy a suche i wrazliwe policzki go wpijaja tak, ze czesto dokladam druga warstwe. Dobry pod makijaz, nic sie nie warzy. Ladnie nawilza, nie podraznia. Jak na moje oko, dobry sklad. 20% czystego aloe vera i kwas hialuronowy juz na pudelku byly dobrym znakiem. Sloiczek plastikowy, design bez szalu, ale jest porzadny, dobrze sie zakreca, dobrze wybiera. Jestem zadowolona, kupilam wlasnie kolejne opakowanie.
Generalnie, marka babaria coraz bardziej mi sie podoba, mam krem do rak z 20% urea, odzywke z octem, krem aloe vera i sa to naprawde super produkty.

Nie wiem, jak z dostepnoscia w Polsce, jest to marka hiszpanska i tutaj ja kupuje, za sloiczek place 6 euro, natomiast mozna tez kupic opakowanie podwojne i wtedy dwa sloiczki wychodza 8 euro. Uwazam, ze warto nawiezc go z wakacji dla siebie, kolezanki, mamy i babci. Jest dostepny w kazdej drogerii Primor i w wielu supermarketach.

PS. Wyslalam maila do producenta odnosnie SPF, jak odpisza, edytuje recenzje.

Dostałam ten krem w prezencie w ramach pamiątki z podróży. Mam cerę tlusta aczkolwiek zimą niestety strasznie mi się wysusza. W dodatku jest problematyczna z uwagi na wypryski mimo 30 lat na karku. Jestem mile zaskoczona tym kremem. Szybko się wchlania nie pozostawiając tlustego filmu jednocześnie nawilzajac cerę. Idealny pod podklad. Jest lekkiej konsystencji, nie wyczuwa się jego zapachu. Jest bardzo delikatny. Nie podraznia. Plus za naturalny skład. Nie znałam tej marki wcześniej dlatego tym bardziej kolejny plus za naturę.

Używam tego produktu od: Miesiaca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania

zdecydowanie polecam

Standardowe opakowanie jak dla kremu.
Ma przyjemny zapach.
Dobrze się wchłania, pozostawia na skórze osłonę.
Mam suchą i wrażliwą skórę, krem jej nie podrażnia, świetnie nawilża i wygładza.
Kosmetyk naturalny.
Używam rano i wieczorem.

Solidny

Krem dobrze nawilża, koi, likwiduje napięcie skóry, wygładza. I to by było na tyle, jeżeli chodzi o efekty dostrzegalne makroskopowo ;) Spodziewałam się trochę lżejszej konsystencji, powiedzmy półżelowej. Tymczasem krem jest dość konkretny, treściwy. Wchłania się szybko, ale nie do matu, zostawia na twarzy delikatny film. Uniwersalny, używałam go na dzień i na noc. Zapach bardzo delikatny, kremowy z jakimś zielonym akcentem w tle. Nieinwazyjny dla wrażliwych oczu. Nie zapycha. Słoiczek nie podoba mi się, wolałabym szklany. Wydajność przeciętna, dla mnie 1,5 m-ca.

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca