Stapiz, Basic_Salon, Szampon fryzjerski kwiatowo - keratynowy

Stapiz, Basic_Salon, Szampon fryzjerski kwiatowo - keratynowy

Pojemność 1 l

Szampon fryzjerski kwiatowo - keratynowy StapizBasic_Salon skutecznie zmywa włosy przed zabiegami fryzjerskimi, a stopień koncentracji składników zapewnia niezwykłą wydajność. Są łagodne dla skóry głowy jak i samych włosów.
Szampon Stapiz, Basic_Salon jest zalecany do każdego rodzaju włosów.

w butelce
>250ml

Taki sobie...

Szampon poleciła mi fryzjerka, ale powiem szczerze że nie przypadł mi do gustu...

Na PLUS na pewno stosunek jakość - cenna - 10 zł za butlę o pojemności 1000 ml to super cena.
Szampon ładnie pachnie i ma przyjemną konsystencję.

Co do MINUSÓW to troszkę przesusza włony i sprawia, że się puszą... Dlatego za nim nie przepadam...

Wydaje mi się, że stosowany na zmianę z innym nawilżającym szamponem ujdzie, sam może przesuszać skórę głowy oraz włosy.

Polecam dla osób z problemem przetłuszczającej się czupryny.

w porządku

+ cena/pojemność
+ wydajność - szampon wystarczył mi na pół roku regularnego stosowania
+ dobrze oczyszcza
+ gęsta konsystencja
+ dobrze się pieni
Niestety nie nadaje się do regularnego stosowania, spowodował przesuszenie skalpu, łupież, swędzenie skalpu. Włosy niejednokrotnie były lekko spuszone po użyciu. Ma więcej zalet niż wad - ok, ale dla stosowania raz w tygodniu.

W najlepszym razie przeciętny

Oprócz przyjemnego zapachu, bardzo wysokiej wydajności i niskiej ceny nie widzę niestety plusów. Bardzo wysusza i plącze moje włosy, stają się po jego użyciu szorstkie i matowe.
Używam go w tej chwili raz na 3-4 tygodnie jako szampon oczyszczający z SLS, a i to tylko dlatego, że mimo wszystko żal mi tyle wyrzucić.
Moja mama i siostra natomiast sobie chwalą, więc myślę, że jest to po prostu szampon dla mniej wymagających włosów, i raczej nisko- niż wysokoporowatych :)

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Bylby KWC , gdyby nie wysuszal koncowek

Uzywalam wczesniej masek Stapiza i bylam zadowolona, wiec sprobowalam i szamponu .
W dodatku 13 zl za 1 litr !
Jest wydajny jedna pelna zakretka wystarcza na umycie poldlugich wlosow , w wielu innych zuzywam 2 lub 3 , pieni sie dobrze, zmywa wszystko :D
Wlosy sa po nim zdecydowanie bardziej sypkie ,
ale i miekkie, tak jak po masce z tej firmy
Bezposrednio po umyciu duzo bardziej blyszczace , ale ten efekt niestety znika a drugi dzien.
Odjelam gwiazdke za przesuszone koncowki po nim ! Uzywalam tej samej odzywki co zwykle , czyli to wina szamponu !
Zolta , perlowa konsystencja , zapach kojarzy mi sie migdalowo-mleczno-kokosowo.
Jak sie "wwachac " to i kwiatowo , ale wole pierwsza nute ;) Zostaje na wlosach do 3 dni (delikatnie)

Nie jest bardzo latwo dostepny, ale skoro jest okreslany jako szampon fryzjerski, to trudno sie dziwic ze nie ma go w kazdej drogerii.
We Wroclawiu mozna go dostac w sklepie fryzjerskim na ul.Pereca

Edit:Jednak musze odjac pol gwiazdki,
wysusza za bardzo ,wlosy robia sie sianowate, nadaje sypkosc, owszem ale to nie jest szampon dla suchych wlosow. Co prawda nie powoduje szorstkosci ale bede go uzywac od czasu do czasu jedynie.

Jeden z lepszych

-Szampon przyjemnie pachnie
-Bardzo dobrze zmywa wszelkiego rodzaju oleje już za pierwszym razem
-Jest bardzo wydajny
-Tani

Czego chcieć więcej?

Używam tego produktu od: lipiec 2012
Ilość zużytych opakowań: 1/2

świetny!

Absolutnie to najlepszy szampon jaki miałam do tej pory a miałam ich naprawdę wiele.. ma same plusy, minusów nie widzę. Od razu spodobał mi się jego śliczny zapach i żółty kolorek, pieni się znakomicie nawet wtedy gdy mam na włosach maski olejowe wystarczy jedno umycie i po olejach nie ma śladu! Bardzo dobrze zmywa włosy, jest niedrogi no i włosy są po nim bardzo fajne. Generalnie polecam!!

Używam tego produktu od: Tygodnia
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Bardzo Dobry!

Bardzo fajny szampon. Dostępny w sklepach fryzjerskich lub u fryzjerów. Ładnie pachnie, zapach również pozostaje na włosach.
Włosy po myciu dobrze się rozczesują. Szampon ich nie obciąża i dobrze zmywa produkty do stylizacji.
Moja Mama też jest bardzo zadowolona :)
Mam wersję 1000ml...toteż jest Baaaaaaardzo wydajny przez to ,że jest dość gęsty.
Polecam do każdego rodzaju włosów. :)

Używam tego produktu od: początek pierwszego
Ilość zużytych opakowań: ponad miesiąc