L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid Shampoo (Szampon do długich włosów)

Szampon wygładzający do długich włosów. PROFESJONALNA FORMUŁA z molekułami Filler-A100 i aminokwasami wspomagającymi wzmacnianie włókien włosów. Włosy stają się gładsze i bardziej lśniące.
Efekt: Oczyszczający, Elastyczny, Wzmacniający
Rodzaj włosów: Wszystkie rodzaje włosów

zapachowa
w butelce
>250ml
Skóra głowy
normalna
Włosy
długie

Mój hit!

Genialny! Mój hit! Jeden z lepszych szamponów które używałam na swoich włosach. Pierwsze użycie u fryzjera, które skradło moje serce i od razu zakupiłam sobie do domu. Piękne, lśniące, gładkie i sypkie włosy. Bardzo wydajny. Z czystym sumieniem mogę polecić. :)

Ok

Szampon kupiłam sobie sama, więc moja recenzja nie będzie super pozytywna.
Mam zestaw w postaci szamponu, odżywki i maski.
Szampon ładnie pachnie, można by rzec takim produktem fryzjerskim. Produktu używam od 3 miesięcy i zużyłam połowę z 300 ml butelki. Najpierw myłam nim włosy codziennie, potem co drugi dzień. Przez ostatni miesiąc 2-3 razy w tygodniu. Dlaczego tak? Wypadają mi po nim włosy. Nie jest to masakra, ale zawsze tak się dzieje, gdy używam tego szamponu. Bardzo dobrze myje włosy, nie mam też żadnych problemów ze skórą głowy. Jest to też silny szampon, co nie każdemu podpasuję, ja też nie lubię stosować takich kosmetyków codziennie. Na początku stosowania razem z innymi produktami z tej serii włosy wyglądały "jak od fryzjera". Trwało to krótko, dlatego musiałam wprowadzić lepszą pielęgnację.
Szampon jest wydajny i ładnie pachnie, ale oprócz tego nie wyróżnia się niczym szczególnym w kategorii typowo silikonowych produktów.

Niestety nie kupię ponownie

Po wielu pozytywnych opiniach w internecie kupiłam szampon i odżywkę z serii Pro Longer. Produktów używam już od 2 miesięcy i niestety nie widzę żadnych efektów. Włosy nie są nawilżone i wygładzone. Dodatkowo włosy są obciążone i nie posiadają objętości. Znam tańsze produkty, które dają o wiele lepszy efekt.

Włosy jak po wizycie w salonie

Jeszcze chyba nigdy nie doświadczyłam uczucia tak przyjemnych w dotyku, pachnących i miękkich włosów po domowej pielęgnacji. Już po pierwszym użyciu włosy były łatwe do rozczesania i gładkie- tak jak po profesjonalnej stylizacji w salonie fryzjerskim. Dodatkowo zapach, który szampon pozostawia na włosach jest ponadprzeciętny- czuć go nawet kilkanaście godzin od umycia włosów, co czyni kosmetyk jeszcze bardziej przyjemnym w użytkowaniu. Jest również wydajny, nawet do włosów długich i gęstych. Jak dla mnie to naprawdę dobry i wyjątkowy produkt pośród innych szamponów.

Jeden z najlepszych szamponów, jakich używałam :)

Miałam okazję testować szampon, dzięki wizaż.pl, za co bardzo dziękuję, bo to był jeden z najprzyjemniejszych testów :) Szampon ma porządne, eleganckie opakowanie i pięknie pachnie. Jest bardzo przyjemny w użyciu, dobrze się pieni i dokładnie oczyszcza skórę głowy oraz włosy, nie przesuszając ich ani nie obciążając. Włosy tuż po użyciu szamponu, są miękkie i wygładzone, co czuć jeszcze gdy są mokre, przed nałożeniem odżywki/maski.
Na pewno kupię ten produkt, pomimo dość wysokiej ceny.

Cudo !!

Szampon miałam okazję testować dzięki wizaż.pl w zestawie za co bardzo dziękuje. Szampon ma piękne eleganckie luksusowe opakowanie z wygodnym aplikatorem. Produkt bardzo wydajny , pięknie pachnie, wygładza, nawilża. Włosy są po nim mocniejsze i pełne blasku (na całej długości) Podczas jego stosowania przy spłukiwaniu słychać charakterystyczne „piszczenie” włosów co świadczy o ich mocnym oczyszczeniu. Produkt dla mnie jak na razie najlepszy , stosowałam go razem w zestawie z resztą produktów i nie wyobrażam sobie o pielęgnacje moich włosów innymi produktami. Moja skóra głowy jest bardzo wrażliwa ale produkt nie uczula ani nie podrażnia wiec jeżeli ktoś obawia się ze może nie podołać przy takim rodzaju skory to bez obaw :) Stosując gamę produktów z tej serii wiemy po efektach ze mamy do czynienia z linią lukausową i profesjonalną.

W pięknej butelce piękna zawartość.

Wciąż na nowo zachwycam się tym szamponem. Praktyczne i wygodne opakowanie chowa w sobie naprawdę godny polecenia szampon. Cudny, choć nie potrafię ocenić co to do końca za zapach, taki trochę "fryzjerski". Dobrze domywa, nie obciąża. Włosy są świeże do nast. mycia. Ładnie się układają, nie plączą się. Konsystencja szamponu również na plus, uważam, że kosmetyk jest bardzo wydajny.
Jeśli chodzi o zapewnienia producenta chyba potrzeba czasu. Na ten moment zauważyłam, że włosy są jakby cięższe, nieco grubsze, co szczególnie widać przy kitce.
Polecam spróbować!

Bardzo dobry szampon

Bardzo dobry szampon, ktory fajnie oczyszcza skórę głowy jednocześnie jej nie podrażniając. Włosy sa puszyste, fajnie się układają. Co dla mnie istotne włosy nie są obciążone.
Dodatkowo ta seria kosmetyków posiada cieszące oczy wygodne opakowania.

Będziecie zachwycone! Ostrzegam :))

Niestety nie jestem szczęśliwą posiadaczką bujnej i gęstej czupryny :( Moje włosy są suche, wysokoporowate - generalnie wymagające. Bez użycia odpowiedniej pielęgnacji puszą się, nie błyszczą, a każdy kosmyk żyje własnym życiem. Bardzo ciężko mi je zapuścić bo końcówki po prostu się kruszą.

Do nowości włosowych zawsze podchodzę sceptycznie. Przed użyciem tego szamponu obietnica producenta, że w końcu moje włosy będą miały jednakową grubość od nasady po same końce tez wydawała mi się raczej mało prawdopodobna. Ale się myliłam :)

Szampon jest zachwycający - jak z resztą cała linia Pro Longer! Cudownie pachnie. Nie wiem jak opisać ten zapach , ale przypomina mi od razu wizytę u drogiego fryzjera, którego kosmetyki są zawsze z wysokiej pułki i pięknie pachną ;)

Nie bójcie się niewielkiej pojemności. Produkt jest bardzo wydajny. Porcja wielkości orzecha włoskiego spokojnie wystarczy na umycie średniej długości włosów. Fajnie się pieni i dobrze spłukuje i skutecznie oczyszcza włosy z zanieczyszczeń i produktów do stylizacji.

To, co najbardziej mnie w nim zachwyciło to efekt po wysuszeniu włosów (stosowałam go z maska z tej samej linii). Super dociążył i wygładził mi włosy. Nie wiedziałam, że są w stanie tak pięknie błyszczeć. Teraz po blisko 3 tygodniach używania mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że włosy są w o niebo lepszej kondycji niż przed rozpoczęciem używania produktów z tej linii. Końcówki przestały się rozdwajać, ale przede wszystkim nie muszę już stosować bardzo wysokiej temperatury w prostownicy, żeby je ujarzmić i wygładzić.

Będziecie zachwycone! Ostrzegam :))

Cudny ten szampon!

Szampon miałam okazję testować w ramach klubu recenzentki wizaż. Na początku zaznaczam, że mam cienkie, suche i łamliwe włosy.

Szampon urzekł mnie od pierwszego wejrzenia. Już samo opakowanie robi wrażenie, jest śliczne, w delikatnie złamanym różu, dodatkowo półprzezroczyste co pozwala na monitorowanie ilości kosmetyku. W pierwszej chwili niewielki rozmiar buteleczki (300 ml) sugerował, że nie wystarczy na długo. Codziennie myję włosy i taka pojemność normalnie wystarczyłaby mi pewnie na miesiąc. Jednak już tu pojawiło się pierwsze pozytywne zaskoczenie. Szampon jest mega wydajny, tj. używam go o połowę mniej niż innych. Wystarczy naprawdę niewielka ilość, aby dokładnie umyć całe włosy. Przy pierwszym użyciu nabrałam go zdecydowanie za dużo i musiałam nauczyć się go porcjować. Mam go od miesiąca i nie zużyłam nawet połowy opakowania (ale zamiennie używałam też innych szamponów).

Kosmetyk ma bardzo przyjemną kremową konsystencję, leciutko się błyszczy i zawiera mieniące się drobinki, które pięknie odbijają światło co dodatkowo daje wrażenie luksusowości produktu xD ja jestem podatna na takie sztuczki więc.... przejdźmy dalej.

Zapach jest absolutnie obłędny. Pierwsze wrażenie i skojarzenie to salon fryzjerski, zgadzam się w tej kwestii ze wszystkimi pozostałymi recenzjami, można się poczuć jak u fryzjera, oni zawsze mają tak przepięknie pachnące kosmetyki.

W użyciu jak już zaznaczyłam, niewielka ilość wystarczy aby dokładnie umyć włosy, świetnie się pieni, dokładnie oczyszcza włosy i skórę głowy, włosy są gładkie i lśniące. Raz użyłam go bez odżywki, żeby sprawdzić jego efekt i spisał się zaskakująco dobrze. Nawet bez odżywki włosy dawały się ładnie rozczesać, nie plątały się, były dosyć gładkie i wypielęgnowane. Było to dużym zaskoczeniem, bo normalnie nie jestem w stanie ogarnąć włosów bez dodatkowych nawilżaczy i odżywek (i raczej z nich nie zrezygnuję bo ładnie podbijają efekt szamponu).

Generalnie, spełnił wszystkie wymagania jakie można mieć do szamponu, bardzo dobrze się spłukuje, a po wysuszeniu włosy są ślicznie lśniące i odbite od skalpu. Cała seria ładnie wypielęgnowała moje końcówki, które mniej się rozdwajają, a włosy po szamponie nabierały nieco objętości, co zawsze jest u mnie na plus.

Z czystym sercem mogę dać mu mój HIT. Z całą pewnością wrócę do niego i może skuszę się na inne serie produktów Professionnel.

Świetny!

Linię Pro Longer od L'Oreal Professionnel testuję poprzez Klub Recenzentki, za co bardzo dziękuję :)
Recenzje zaczynam od produktu oczyszczającego, czyli wygładzającego szamponu do włosów długich. Moje włosy są normalne, średnioporowate, niefarbowane, skłonne do przesuszonych końcówek, dlatego linia wydała się wręcz stworzona dla nich.

Butelka ma pojemność 300ml i jest w różowym kolorze jak cała seria. Fajnie, że jest półtransparentna i widać zużycie kosmetyku. Po 2 tygodniach stosowania mam jeszcze 2/3 butelki, także przynajmniej przez kolejny miesiąc będę go na spokojni używać. Zapach szamponu to jest coś cudownego <3 baaaaardzo odświeżający i energetyzujący. Kojarzy mi się z tymi 'na bogato' z salonu fryzjerskiego. Konsystencja jest dość gęsta o mlecznej, delikatnie opalizujące barwie. Szampon jest tak skoncentrowany, że nie potrzeba dużej ilości, aby go spienić. Sama nawet wolę go nieco rozcieńczyć z wodą zanim zacznę rozprowadzać go przy nasadzie włosów.

Jakie są włosy po umyciu? Przede wszystkim świeże, czyste i pachnące. Zapach szamponu utrzymuje się w delikatnej formie właściwie do kolejnego mycia. Włosy są gładkie, miękkie w dotyku i przyjemnie lekkie. Właściwie tyle wymagam od szamponu, dla mnie nie musi nawilżać, ponieważ od tego są odżywki i maski. Szampon nie podrażnia i nie obciążą skóry głowy, nie powoduje uczucia swędzenia, nie spowodował łupieżu. Ponadto włosy zaskakująco łatwo się po nim rozczesują. No nawet jakbym chciała to nawet nie mam się do czego przyczepić. No może do ceny, ale i to trochę naciągam, bo ta jednak nie jest niska, ale i nie jest tragiczna - 50zł. Miewałam już droższe szampony, ale i w porównaniu do drogeryjnych to jest nieco wyższa niż nas przyzwyczajono.

Czy kupiłabym szampon ponownie? Tak! U mnie się sprawdza, moje włosy dobrze na niego reagują, ale nie można przesadzać z jego ilością. Jak dla mnie bardzo udany kosmetyk i bardzo udana seria <3 Polecam!

Mój faworyt!

Pięknie pachnie - delikatnie, nieco kwiatowo, nieco owocowo. Bardzo dobrze oczyszcza włos i jest idealnym podkładem do nałożenia maski lub odżywki z tej samej serii. Nie obciąża włosów, lekko unosi je u nasady.