KWC LogobyWIZAŻ logo

• 21 stycznia 2022 o 11:33
    Taki sobie.
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Mam włosy farbowane na blond i co jakiś czas korzystam z fioletowych szamponów żeby pozbyć się brzydkiego żółtego odcienia i nadać włosom platynowego odświeżenia. Szampon jest dosyć tani ma intensywny fioletowy kolor. Chociaż nie za bardzo brudzi ręce i piana na włosach też jest średnio intensywna. Miałam takie szampony i były bardziej skuteczne. Napewno trochę działa i niweluje żółty odcień włosów ale miałam inne o dużo lepszej skuteczności. Jest dobry do łagodnego stosowania jak ktoś może chce użyć pierwszy raz i boi się takich szamponów to jest dobry na pierwszy raz. Ja raczej już nie kupię wolę mocniejszy efekt.
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 26 marca 2022 o 11:06
    Isana szampon srebrny
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Zdecydowanie nie polecam, kupiłam ze względu na niską cenę. Jednak po użyciu włosy są matowe i bardzo wysuszone. Szampon jest bardzo płynny i mało wydajny. Pachnie jak szare mydło. ..
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 15 stycznia 2024 o 16:29
    Nie, nie, nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Raz na jakiś czas, mimo posiadania ulubieńców do włosów, zdarza mi się spontanicznie kupić coś nowego. Dokładnie tak było z tym szamponem. Szampon jest bardzo fioletowy, nie ma żadnego niebieskawego akcentu, więc jakby co, pomarańczowego koloru nie ma szans nim zdjąć. Ja mam mocno rozjaśniane włosy, więc zależy mi na zdjęciu żółci, do czego jak najbardziej fiolet się nadaje. Produkt nie pozostawia fioletowego poblasku. Ale... szampon wysusza włosy na wiór, tuż po zmyciu są szorstkim kołtunem. Nałożenie jakiejś odżywki sprawia, że przynajmniej da się je rozczesać po wysuszeniu, ale uczucie szorstkości, suchości i brak blasku pozostają. Producent obiecuje naturalny odcień - co do odcienia, może i fakt, ale włosy naturalnie nie są tak brzydko matowe. Totalnie się na nim zawiodłam, zużyłam go na siłę mieszając z innymi, nawilżającymi szamponami.
    Zalety:
    • zdejmuje żółć
    Wady:
    • wysusza
    • pozbawia blasku
    • plącze włosy
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Raava
    2 / 5
    15 sierpnia 2024 o 9:21
    Słaby
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupiłam z ciekawości szukając produktu do tonowania odcieniu blond. Szampon ma niwelować żółte tony i Ok robi to, ale bardzo delikatnie. Znacznie bardziej brudzi ręce w tony niebiesko fioletowe. Nie polecam dla suchych włosów tu dodatkowo daje tępe wykończenie i odżywka jest totalnie konieczna. Produkt o niskiej cenie i niestety niskiej wartości.
    Zalety:
    • Lekko tonuje żółte tony
    Wady:
    • Barwi ręce
    • Wysusza
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
    igenn
    2 / 5
    30 czerwca 2024 o 16:05
    Nieudany zamiennik
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupiłam szampon skuszona dostępnością w Rossmannie, ceną oraz tym, że podejrzewałam że fioletowy szampon z L'Oreal może mnie uczulać.Okazało się to jednak niewypał. Szampon niesamowicie przesusza włosy, po umyciu przypominają one siano i się plączą. Ponadto szampon jest niesamowicie rzadki, przez co bardzo niewydajny. Ma ostry, chemiczny zapach. Jedynym plusem może być cena oraz to, że rzeczywiście zdejmuje żółty odcień z włosów, jednak myślę, że znajdzie się nawet i w takiej cenie coś dużo lepszego dla kondycji włosów.
    Zalety:
    • cena
    • odcień
    Wady:
    • zapach
    • konsystencja
    • wysusza włosy
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne