O.Nail, One Pure, Nail Defender (Baza pod lakier hybrydowy)

O.Nail, One Pure, Nail Defender (Baza pod lakier hybrydowy)

Nanieść cienką warstwę preparatu na przygotowaną płytkę paznokcia, utwardzić w lampie Led (90 s.) lub UV (120 s.). Zaleca się używać produkt każdorazowo przed aplikacją ciemnych i intensywnych kolorów. Zalecamy użycie lampy LED.

lakiery podkładowe
przedłużające trwałość lakieru
Efekt
naturalne

O.Nail Nail Defender

Baza bardzo dobrze sprawdza się podczas domowego manicure. Jest łatwa w aplikacji, ma konsystencję średnio gęstą, więc nie rozlewa się po płytce ale też nie trzeba się męczyć z rozprowadzeniem.
Doskonale chroni paznokcie, płytka nie jest odbarwiona.
Bardzo pięknie lśni na paznokciu. Ja jestem z niej zadowolona :)

Baza O.Nail -polecam

Bardzo polubiłam tą bazę. Ba bardzo dobrą konsystencję, przez co aplikacja jest szybka i łatwa, dobrze utwardza płytkę paznokcia, co jest na duży plus.

Uniwersalna baza

Uniwersalna baza odżywcza pod lakiery hybrydowe. Przezroczysta, lekko lejąca. Idealna do lakierów tej samej marki, które można kupić w Biedronce, ale nie kłóci się też z innymi. Ładna biała buteleczka o pojemności 6 ml. Wygodny pędzelek. Zapach ma charakterystyczna dla takich produktów i to chyba jedyny minus.

dobra baza

Według producenta produkt ten stanowi innowacyjną tarczę ochronną, zabezpiecza łamliwe paznokcie oraz zapobiega przebarwieniom płytki paznokcia.

Moje paznokcie są kruche i łamliwe, dlatego chętnie wypróbowałam tą bazę na moich paznokciach. Baza jest przezroczysta, posiada krótki pędzelek i jest dosyć gęsta. Bardzo łatwo się ją aplikuje. Nic nie spływa, nie zalewa skórek. Stosowałam ją pod jasne jak i ciemne lakiery. Lakier hybrydowy bardzo dobrze trzymał się na tej bazie, wytrzymał na paznokciach ponad 2 tygodnie bez odprysków. Po zdjęciu hybrydy płytka paznokcia nie była przebarwiona.
Myślę, że jest to dobry produkt za przystępną cenę.
Bazę można kupić w sklepach Biedronka oraz w sklepie internetowym O.NAIL.

Świetna baza

Używam tej bazy aby chronić moje paznokcie przed przebarwieniami pod lakiery hybrydowe typu 3w1.
Baza ma dobrą konsystencję - nie jest ani za rzadka ani zbyt gęsta, ma fajnie wyprofilowany pędzelek. Mani trzymał się długo i nie było problemów z odpryskiwaniem. Do tego cena całkiem atrakcyjna, moim zdaniem warta wypróbowania.

Super baza

Bardzo fajna baza pod lakier. Krótki i precyzyjny pędzelek bardzo ułatwia aplikacje. Spełnia swoją role. Chroni płytkę paznokcia przed przebarwieniami i jest trwała. Jak najbardziej polecam

Produkt idealny

Nail defender ma pojemność 6 ml, pędzelek jest idealny do aplikacji, bardzo precyzyjny, Konsystencję ma gęstą, lakier nie rozlewa mi się po bokach Baza super utrwala, zabezpiecza.

Bardzo dobra baza

Bardzo polubiłam się z tą bazą.
Ma średnio gęstą konsystencję. Łatwo się ją aplikuje. Nie spływa na skórki.
Dobrze utwardza płytkę paznokcia, dzięki niej mogłam nareszcie zapuścić swoje naturalne paznokcie.
Kolejnym plusem jest to, że chroni naszą płytkę paznokcia przed przebarwieniami od ciemnych i intensywnych kolorów lakierów.
Baza nie ma warstwy dyspersyjnej, więc możemy używać jej bez konieczności przemywania cleanerem.
Świetnie też się sprawdzi sama jako zabezpieczenie i utwardzenie naszej płytki paznokcia.
Co do trwałości jest bardzo dobra. Wytrzymała na moich paznokciach do kolejnego minicure, czyli 3 tygodnie.
Kolejnym plusem jest jej niska cena i można ją dostać w każdej Biedrone, bądź na stronie producenta.
Świetna jakość za niską cenę polecam! ❤️

Super produkt

Ta baza świetnie utwardza i jest trwała. Po utwardzeniu mogę dobrze rozprowadzić lakier hybrydowy. Mój manicure trzyma się już miesiąc i żaden paznokieć się nie złamał. Ogólnie produkty od O.Nail są dobre jakościowo. Polecam.

Baza i odżywka w jednym

Używam bazy od niedawna, a już się z nią polubiłam. Posiadam paznokcie łamliwe, ze względu na częste nakładanie hybrydy lub żelu. Baza działa bardzo fajnie. Plusem jest to, że można ją nakładać nie tylko pod lakier, ale też jako samodzielny produkt. Baza jest łatwo dostępna nie tylko w internecie ale też w Biedronce. Łatwa do nałożenia, w lekkim opakowaniu.

Skuteczna baza

Baza ma pojemność 6 ml. Należy ja nałożyć na odtłuszczony paznokieć, cienką warstwą i utwardzić w lampie LED 90s. Pędzelek ładnie i dokładnie aplikuje bazę i nadaje mu połysku. Zadaniem produktu jest chronić paznokcie łamliwe i skłonne do przebarwień. Można go stosować samodzielnie dla wzmocnienia paznokcia. Warto go stosować pod ciemne lakiery. Baza spełnia swoją funkcję i jest prosta w aplikacji.

Warta uwagi

Od dawna robię hybrydy w domu. Uzywałam różnych baz, ale ciężko znaleźć te wartą uwagi.
Baze o.nail znajdziecie w Biedronce, ja ją używam stosunkowo niedawno ale już bardzo lubię. Jest to produkt który zapobiega przebarwinią płytki paznikcia od ciemnych i intensywnych kolorów.
Ma gęstą konstystęnsię, praktycznie bez zapachu, a dodatkowo nie ma warstwy despersyjnej, to znaczy lepkości. Co jest czasami bardzo przydatne, zwlaszcza w zdobieniu gotowych hybryd.

Buteleczka pojemna 6ml, a baza dość wydajna.
Cena to okolo 15 zł. Polecam