Wella, Wellaflex, 10-in-1 Sweet Sensation Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Wella, Wellaflex, 10-in-1 Sweet Sensation Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Cena PLN 19.99

Wellaflex Sweet Sensation zapewnia natychmiastową świeżość włosów. Suchy szampon pochłania nadmiar sebum i zanieczyszczenia pozostawiając długotrwały zapach i uczucie świeżości aż do 48 godzin. Nie pozostawia niechcianych białych śladów. Wyjątkowo delikatna formuła nie wysusza włosów i nie podrażnia skóry głowy. W efekcie włosy zyskują objętość i naturalny blask przy jednoczesnej ochronie koloru i ochronie przed promieniowaniem UV.

oczyszczające, dodające objętości
w spray'u
Skóra głowy
normalna
suche szampony

Mega wow

Pierwsze wrażenie, butelka ładny design. Zapach piękny kwiatowy, nie dusi jak inne tego typy produkty. Moje włosy niestety strasznie szybko się przetłuszczają i niektóre suche szampony nie dają rady. Ale czas zacząć wielki test i tu duży szok. Po pierwsze mega wow, za to, że nie pozostawia białego śladu, poprostu nic. Ogromny plus. Po drugie włosy wyglądają jak po umyciu a nie użyciu suchego szamponu. Po trzecie unosi włosy u nasady i zwiększa objętość. Także same plusy. Czy kupię jeszcze Wellaflex? Na pewno tak. Nawet śmiem powiedzieć, że od teraz to mój numer 1 wśród suchych szamponów.

produkty godne polecenia

Próbowałam bardzo wiele zapachów z serii, ale dla mnie najlepszy jest ten! Szampon ratuje mnie, gdy rano nie zdążę umyć włosów. Spryskuję skalp, chwilę czekam, a następnie wmasowuję w skórę głowy. Oczywiście żaden suchy szampon nie zastąpi mycia, ale uważam, że efekt jest na prawdę świetny.

Super efekt

Przyjemny zapach, fajnie odświeża włosy i unosi je u nasady, zwiększa ich objętość i sprawia, że nabierają świeżego wyglądu. Nie zostawia białych śladów i nie czuć go na włosach. Bardzo dobrze się spisuje

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

U mnie się nie sprawdził

Suchy szampon Wellaflex 10-in-1 Sweet Sensation dostałam w ramach testów Klubu Recenzentki.

Oj słabiutko. Producent dużo obiecuje, a niestety mało co z tego ten produkt spełnia. Nie jestem zadowolona z absorbcji sebum. Właściwie jedyne co zauważyłam, to że po nałożeniu tego suchego szamponu włosy zbijają się w strąki i dalej wyglądają nieświeżo. Produkt nie zadziałał ani u mnie, ani u męża. Trzeba go nałożyć bardzo dużo, a i tak nie daje obiecywanej natychmiastowej świeżości.

Na plus to, że produkt nie zostawia białego nalotu. Opakowanie jest ładne i wygodne w użytkowaniu. Zapach jest przyjemny i trwały i to w zasadzie główna mocna strona tego produktu. Szampon dodaje objętości, ale nie podnosi włosów od nasady jakoś szczególnie, co w połączeniu ze strąkowaniem włosów daje średni efekt.

Podsumowując - u mnie się nie sprawdził.

Suchy szampon

Suchy szampon idealny na awaryjne sytuacje . Ma piękny zapach , ładne opakowanie , duża pojemność, jest wydajny . Wlosy po nim wyglądają świeżo, są pachnące, łatwo się układają, nie pozostaje na nich bialy osad . U mnie szampon nie dodaje objętości ale nie jest to dla mnie żadna wada . Idealny produkt na awaryjne sytuacje .