Oriflame, Beauty, Oxygen Boost Foundation (Dotleniający podkład pod makijaż)

Oriflame, Beauty, Oxygen Boost Foundation (Dotleniający podkład pod makijaż)

Cena PLN 42.00

Dotleniający podkład o orzeźwiających właściwościach. Ekstrakt z brązowych alg stymuluje konsumpcję tlenu przez komórki skóry, dzięki czemu cera zyskuje świeżość i blask. Rewitalizujące mikrosfery i biały wosk pszczeli o działanu nawilżającym dbają o kondycję i zdrowy wygląd skóry.
Dostępny w pięciu odcieniach.

Bardzo fajny

Prodult bardzo fajny, dobrze dopasowuje siędo koloru skóry, nie robie efektu maski, ładnie rozprwadza i nie robi smóg. Pompka co prawda zaraz mi się trochę popsuła ale to mi w niczym nie przeszkadza. Jedyny minus jest taki, że po jakichś 2 godzinach od nałożenia moja twarz zaczyna się świecić pomimo pudru. Wydaje mi się jeszcze, że mało jest jasnych odcieni.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania

Całkiem fajny

Używam go od czerwca w ramach odpoczynku od mojego ulubionego podkłądu z Lirene. Skusiłam się na niego po dobrych opiniach oraz chęci małej zmiany na wakacje na coś lekkiego. Nie zawiodłam się na nim. Może i średnio kryje, ale latem mi to nie przeszkadza - moja cera wygląda w tym okresie lepiej niż w ciągu roku więc nie ma za bardzo czego ukrywać, jedynie wyrównać koloryt. A błyskiem się nie kieruje bo nie jest to podkład matujący, poza tym i tak uzywam pudru. Na pewno wrócę do niego jeszcze.

Używam tego produktu od: od czerwca tego roku

dobry

Rzadko używam podkładów - staram się zamieniać je lekkimi kremami koloryzującymi. Czasami jednak muszę użyć czegoś bardziej kryjącego, a wtedy sięgam po ten podkład. Bardzo przypadł mi do gustu.

Plusy
+ładnie dopasowujące się kolory
+miłe, chłodzące uczucie
+lekka konsystencja, nie tworzy maski
+ładnie się rozprowadza

Minusy
-cena [ bez promocji ]
-zacinająca się pompka i problem z wydobyciem końcówki

Osobiście nie mam dużych problemów z cerą i mi ten produkt pasuje. Dla bardziej wymagających osób nie wiem, czy byłby wystarczający.

Używam tego produktu od: używam od czasu do czasu

Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Bardzo fajny

Jakdotąd testowałam kilka podkładów z Oriflame od tańszych po te droższe. Ten podkład po promocji kosztuje dwadzieścia kilka złotych,czyli tyle ile przeciętny podkład z drogerii. Jes jednak od nich o wele lepszy.

Bardzo cenie podkłady Oriflame za ich kolorystykę. Kolor Porcelain jest zazwyczaj idealnydo mojej karnacji/ W tym wypadku, mam wrażenie, że Porcelainwpada lekkow zółty, acz dalej wygląda naturalnie. Nie dostrzegłam drastycznej różnicy koloru, jednak mam wrażenie,że Porcelain z Giordani pasował mi bardziej.

Podkład bardzo dobrze się rozprowadza -bez smóg. Ładnie wyrówuje koloryt, acz krycie jest lekkie. Korektor jest niezbędny. Nie wysusza, nie zapycha, twarz sie po nim świeci, acz można ja zmatowić pudrem. Trwałość w porządku, wydajnośc przeciętna. Nie lubię tego opakowania - trudnowydobyć z niego resztki podkładu.

Generalnie, niewiele mam do zarzucenia temu podkładowi - dla mnie mógłby minimalnie lepiej kryć i matowić. Poza tym spełnił moje oczekiwania. Zwłaszcza łatwa aplikacja i brak smóg jest duzą zaletą.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy

Ok ok.

Moja recenaja będzie krótka, zwięzła i na temat. Podkład bardzo lekki, dla cery bezproblemowej, ewentualnie z lekkimi do średnich przebarwień, lekkie krycie. Daje przyjemne uczucie schłodzenia po nałożeniu na twarz, w sam raz na lato. Wygląda bardzo naturalnie, utrzymuje się do 8h. Jedyne do czego możnaby się doczepić to cena.

+ zapach
+ konsystencja
+ trwałość
+ działanie (uczucie schłodzenia, krycie)
+ kolory! (porcelain, idealny dla bladziochów)
+ opakowanie z pompką
+ lekki, nie zapycha
+ naturalny efekt

- cena

Godny wypróbowania. Zwłaszcza na lato.

Ilość zużytych opakowań: 1 x 30ml

Bardzo dobry dla niekłopotliwych

Mój romans z tym podkładem jest w pełnym rozkwicie i raczej nieprędko się znudzę.

Mam jasną cerę i kupuję najjaśniejsze z dostępnych podkłady, szukałam jednak takiego, który nie wyglądałby na twarzy jak biała farba olejna. Dodatkowo pod poprzednio używanym Maybellinem moja cera dusiła się jak gęś w rondlu i zwłaszcza latem nabierała brzydkiego, gąbczastego wyglądu. Potrzebowałam więc czegoś lekkiego, intensywnie rozjaśniającego i niekoniecznie mocno kryjącego.

Kupiłam odcień Porcelain, czyli najjaśniejszy z dostępnych. Teraz już się do tego przyzwyczaiłam, ale kiedy nałożyłam go po raz pierwszy na twarz, miałam wrażenie, że w środku lata powiało mrozem - faktycznie chłodzi skórę. Jest lekki, przypomina bardziej emulsję niż tradycyjny podkład - ma też stosunkowo słabe krycie. Dziewczyny z przebarwieniami powinny łączyć go z korektorem, dla mnie jednak nie to jest ważne. Pokład pięknie rozjaśnia i rozświetla twarz, jednak dość szybko trzeba przypudrować nosek - twarz lubi się błyszczeć.

Z transparentnym pudrem udało mi się uzyskać wymarzony efekt porcelanowej cery. Trzeba jednak szczególnie uważać przy nakładaniu różu - mam wrażenie, że podkład "podbija" każdy kolor aż do przesady i trzeba odmierzać ilość nakładanych kosmetyków z przerażającą precyzją.

Plusy:
- chłodzi
- rozświetla
- jest lekki
- wydajny
- praktyczne opakowanie
- nie wpływa znacząco na kondycję cery, nie zapycha porów
- nadaje cerze piękną, gładką fakturę

Minusy:
- nie kryje zbyt dobrze zaczerwień i plam trądzikowych
- mimo wszystko trzeba pudrować
- uwaga na róże! - łatwo osiągnąć efekt ruskiej matrioszki. ;)

plusy/minusy:
- cena (jest dość drogi, ale zawsze udaje mi się wstrzelić w promocję ;) )

Może być

Przy kilku pierwszych aplikacjach dawał efekt chłodzenia skóry, potem już tego nie czułam. Ma lekką konsystencję, niestety bardzo delikatnie tuszuje niedoskonałości (trzeba mieć raczej prawie idealną cerę). Posiadam bardzo jasny odcień i mojej wręcz bladej karnacji nadaje się idealnie.

Używam tego produktu od: około pół roku
Ilość zużytych opakowań: pod koniec pierwszego

To czego szukałam

Podkład jest taki jakiego szukałam (niby powinno używać się go jako baza pod podkład) ale przejdźmy do setna recenzji
Plusy:
-super naturalny efekt (na zasadzie ,,Ja mam taką idealną cerę samą z siebie ")
-trwałość( coś około 3/4 dnia przy dwóch warstwach)
-nie tworzy efektu maski
-kolor (najjaśniejszy jest świetny dla bladych twarzy)

Minusy:
-wydaje mi się że krycie(dla niektórych może być za delikatne ale można resztę korektorem tak jak ja)
-chyba też cena (42 zł to trochę dużo jak dla nastolatki ale zapewniam że jest wart swojej ceny)

Czy poleciłabym ten korektor?
Oczywiście że tak!!! Dałabym 5 gwiazdek jakby miał chociaż trochę mocniejsze krycie. Ale decydując się na niego trzeba również zainwestować w korektor. Ale jak już zapewniłam efekt naprawdę jest tego wart.

Świetny, ale dla pań z idealną cerą

Podkład ten jest świetny dla idealnej cery: lekko wyrównuje jej koloryt, jest leciutki i niestety zupełnie nie kryje niedoskonałości.

PLUSY:
+ lekki
+ nie zapycha
+ łatwo się rozprowadza
+ wygodne opakowanie
+ daje bardzo naturalny efekt
+ daje przyjemny efekt chłodzenia

MINUSY:
- wcale nie kryje
- drogi

Ogólnie bardzo polubiłam ten podkład i jeśli ktoś nie potrzebuje krycia, a tylko wyrównania cery to polecam! Niestety ostatnio moja skóra lubi wywinąć mi jakiś numer i potrzebuję chociaż delikatnego krycia, więc niestety nie jest to podkład dla mnie .

Używam tego produktu od: około pół roku

dla cery prawie idealnej - idealny.

Nie kupiłabym go sama, gdyby nie fakt, że otrzymałam go w prezencie od mojej Mamy. Moim zdaniem jest zbyt drogi w porównaniu do efektu, jaki zapewnia, nie jest kosmetykiem z górnej półki, rzekłabym, że bliżej mu do dolnej. Na pochwałę zasługuje wygodne opakowanie z pompką, gdyby nie taka aplikacja - kosmetyk dosłownie wylewałby się na dłonie.

Podkład jest bowiem bardzo lekki, przypomina konsystencją piankę. Przez wzgląd na ten fakt - jest zupełnie niekryjący. Zapewnia maksymalnie świeży wygląd, ponieważ delikatnie koryguje cerę, ale wyrównuje zaledwie jej naturalny koloryt, co dla posiadaczek zdrowych karnacji jest sporym plusem. Dla kogoś, kto nie ma cery doskonałej - nie będzie trafionym zakupem. Nie zamaskuje niespodzianek, ponieważ zupełnie nie kryje.

Lubię go używać, bo jest nadzwyczaj lekki i delikatny. Skóra twarzy jest po nim rozświetlona i jasna. Mam wrażenie, że posiada jakiś efekt chłodzący... (?).

Dla amatorek naturalności na co dzień.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego.

Ulubiony

Ogólnie to mam bez problemową cerę, mieszaną, od podkładu oczekuję tylko ujednolicenia kolorytu.
Niespodzianki zdażają mi się bardzo rzadko, a jeśli już tak się zdaża to używam do tego korektora.
Jeśli chodzi o wyrównanie kolorytu to u mnie się sprawdza
Jest bardzo lekki
Cena jest przeciętna, czasem można go kupić w dużej promocji ja dałam za niego 19.99, więc nie dużo.
Nie tworzy smóg, plam
Łatwo się rozprowadza zarówno pędzlem, gąbką czy palcami
Jest wydajny, używam ok. pół roku a nie zużyłam nawet połowy
Ja zawsze nakładam na niego jeszcze puder ale nie ma takiej potrzeby
Ponad to nie zapycha, w ofercie jest mało odcieni ale ja nie miałam problemu z jego doborem , dodam że jestem dość blada używam koloru NATURAL IVORY
Polecam osobom z cerą bezproblemową które szukają ujednolicenia koloru

lekki, wyrównujący koloryt cery:)

Mam odcień porcelain, według mnie jest odpowiedni dla jasnej, ale nie porcelanowej cery. Dla mnie jest w porządku, a większość drogeryjnych podkładów mi nie pasuje ze względu na zbyt ciemny odcień.

+ lekki, ładnie wyrównuje koloryt cery, na wypryski i inne większe niedoskonałości konieczne jest użycie korektora
+ dobrze się rozprowadza, używam palców, pędzlem byłoby pewnie jeszcze łatwiej
+ nie powoduje świecenia i zwiększenia przetłuszczania mojej cery (tłustej)
+ nie zatyka porów
+ funkcjonalne opakowanie, chociaż nie ma zatyczki nic się nie wylewa, a pompka działa bez zarzutu

- trochę podkreśla suche skórki
- schodzi z twarzy, po kilku godzinach cera nie jest już tak ujednolicona

Ogólnie całkiem przyzwoity lekki podkład, warto kupić w cenie promocyjnej, regularna jest moim zdaniem trochę za wysoka. No ale to standard w tego typu firmach:)

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze