Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Średnia ocena: 4.83/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.88/5

Cena PLN 6.90

Ziaja antyperspirant Bloker stanowi specjalną ochronę przed potem. Skutecznie redukuje nadmierne pocenie poprzez ograniczenie wydzielania potu oraz towarzyszącego mu przykrego zapachu. Gwarantuje długotrwałe uczucie świeżości.
Antyperspirant Bloker Ziaja nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Zawiera substancje zapachowe i sole glinowe. Substancją czynną jest chlorek glinu. Ewentualne drażniące działanie kosmetyków zawierających ten związek wynika z niskiego pH preparatu, a nie z działania samej substancji czynnej.
Producent zaleca ściśle stosować się do sposobu użycia antyperspirantu Bloker. Należy używać go przez 2 - 3 dni na noc, na czystą i suchą skórę pod pachami. Następnie stosować 1 - 2 razy w tygodniu. Antyperspirant Bloker należy umieścić pośrodku pachy, tak by nie dotykał zewnętrznych powierzchni skóry. Należy pozostawić go do wyschnięcia przed nałożeniem odzieży, by jej nie odbarwił. Nie należy aplikować preparatu powtórnie rano. Bloker charakteryzuje się intensywnym działaniem, dlatego nie należy stosować go na skórę podrażnioną i po depilacji. U osób posiadających skórę wrażliwą, może wywoływać efekt podrażnienia i pieczenia skóry. Antyperspirant przeznaczony jest dla osób dorosłych i młodzieży 17+.

bez alkoholu, zapachowa
w kulce
antyperspiranty
ochronne

rewelacja

+ dobry skład, nie zawiera alkoholu jak inne antyperspiranty
+ przystępna cena
+ wydajny
+ neutralny zapach
+ działa!!!

Jestem zachwycona! Nie sądziłam, że będzie aż tak się sprawdzał,ale działa.

60 ml cudo

Jest to mój pierwszy produkt tego typu (odpowiedniki innych firm są dość drogie). Skusiłam się po przeczytaniu opinii KWC. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ do tej pory zawsze miałam problem z poceniem. Odkąd używam blokera nie mam problemu z plamami pod pachą.

Dla mnie ten produkt to same zalety:
- tani,
- wydajny,
- zapach, a raczej jego brak
- a przede wszystkim działa!

Do minusów mogę zaliczyć to, że czasami swędzi mnie skóra ale to nic w porównaniu z dyskomfortem jaki czułam widząc, że antyperspirant, którego używałam wcześniej nie dawał rady.

świetny jeśli chodzi o zastodowanie, ale...

Miałam dać mu 5 gwiazdek, ale wczoraj mi podpadł. Odbarwił moją nową piżamkę od Mikołaja. Ale do rzeczy. Nigdy nie używałam blokerów, bo cena odpowiedników zawrotna, a ja nie wierzyłam w ich działanie. Kiedy pojawił się tani odpowiednik Ziai stwierdziłam, że spróbuję. Niestety w pobliskich aptekach, ani w Superpharm go nie znalazłam, więc zamówiłam na allegro. Nie miałam dużego problemu z poceniem, ale jednak jakiś był. Już po pierwszym zastosowaniu zadziałał, przez cały dzień skóra pod pachami jest sucha. Na początku używałam 3 noce z rzędu, teraz raz, dwa w tygodniu. Mimo wczorajszej wpadki jestem z tego produktu bardzo zadowolona, a przy okazji mam nauczkę, aby na tę noc gdy używam blokera zakładać starą piżamkę.

TAK JEST!!

On naprawdę działa. Odkąd zaczęłam stosować ten produkt nie mam problemu z poceniem się. Jeżeli się go będzie stosować zgodnie z instrukcją to nie będzie podrażniał. Troszkę szczypie po użyciu, ale jest to tylko chwilka. Zapach nieładny ale nie o to w tym chodzi.
Kolejna jego pozytywna cecha to wydajność, mam go 2 miesiące i końca nie widać ;)
Jestem na tak i na pewno zagości on na dłużej w mojej kosmetyczce :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

ideał

przyłączam się do zachwytów, bo bloker jest niesamowity; jest dużo skuteczniejszy od używanego wcześniej przeze mnie Antidralu; nie piecze, nie odbarwia ubrań, nie podrażnia za to działa.
Cena nie porównywalnie niska jak za taką jakość. Jedyny problem to mała dostępność, musiałam obejść kilka aptek aby go kupić, a i tak załapałam się na ostatni

Używam tego produktu od: 1,5 misiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/2 pierwszego

WSPANIAŁY!!

Po prostu cudo!
Bardzo ciężko go znaleźć, przynajmniej w mojej miejscowości go nie ma, ale opłaca się! Zakupiłam go na allegro za około 7zł + przesyłka, czyli 13 zł.
Teraz nie muszę się martwić o mokre plamy na koszulkach czy bluzkach i nieprzyjemny zapach. Jest mi po prostu sucho ;) Raz lub dwa razy w tygodniu trzeba go użyć, żeby pocenie się nie powróciło.
Używam go na noc, bo troszeczkę się klei. Jest bez zapachu, nie odbarwia ubrań.
Mnie nie piecze, ani nie podrażnia. Jest po prostu idealny. Gorąco polecam!

najlepszy!

en bloker jest cudowny! działa tak samo jak etiaxil a jest dużo tańszy i nie podrażnia tak jak tamten. mój KWC wśród kosmetyków tego typu. mega skuteczny!

działa ale ma dużą wadę

Produkt jak najbardziej spełnia obietnice producenta - pocenie się jest wyeliminowane, praktycznie od pierwszego użycia. Produkt jest bezzapachowy, nie barwi ubrań, do tego śmiesznie tani jak na bloker. Jednak nie wszystko "złoto..." - zasadniczą dla mnie wadą tego blokera (zresztą jak i innych) jest okropne swędzenie skóry. Chyba całkiem z niego zrezygnuję, gdyż po użyciu przez większość czasu mam ochotę zadrapać się na amen. A szkoda, bo działa fajnie. Najwidoczniej blokery nie są dla mnie, bo po każdym jednym wypróbowanym efekt był identyczny.

Używam tego produktu od: kilkanaście podejść

super

napisałam recenzję parę dni temu i nie wiem czemu została usunięta bo była wystarczająco długa i ja używałam blokera wystarczająco długo

no ale w każdym razie:
jak już dziewczyny pisały bloker jest idealny, działa lepiej niż inne tego typu droższe preparaty z apteki, bo nie piecze i jest bardzo tani. mnie swędzi jak już się wchłonie co jest irytujące ale da się wytrzymać. no i rzeczywiście działa, hamuje pocenie. opakowanie lepiej trzymać w pozycji pionowej, bo trochę cieknie, ale pozatym jest ładne, minimalistyczne.
no i dziewczyny czytajcie instrukcję, dokładnie jest napisane żeby używać go na noc i 1-2 razy w tygodniu jak już przestaniemy się pocić.

Idealny!

+ wydajny
+ dobrze się wchłania
+ zauważalnie stwierdziłam, że dużo mniej się pocę
+ łatwy w użyciu

- trochę wysusza skórę
- przy pierwszym stosowaniu bardzo swędziała mnie skóra, teraz tylko od czasu do czasu

Spełnił swoje zadanie, jestem bardzo zadowolona!

Strzał w dziesiątkę:)

Rewelacyjna skuteczność i cena:)
W przeciwieństwie do E..u i A...u nie podraznia pach, stosując go nawet na świeżo wygolone(bynajmniej u mnie) Przy stosowaniu A. i E. po prostu nie szło usnąć tak wszystko swędziało:(
Skusiłam się na kupno po przeczytaniu komentarzy na tym forum i naprawdę wszystkim gorąco polecam... w moim przypadku użycie Blokera raz w tygodniu gwarantuje suche pachy przez 7 dni:)

tylko pędzić do apteki!:)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

rewelacja

aż trudno uwierzyć że coś takiego istnieje.
męczyłam się z nadpotliwością od tylu lat i żadne markowe antyperspiranty na mnie nei działały.
juz miałam kupić te droższe blokery żeby wypróbowac(chociaz slyszlam że podrażniajaą a ja mama wrażliwą skóre) a trafilam na produkt ziaji.

jestem zachwycona. nadpotliwsc skończyla sie juz po tygodniu. teraz moge uzywac go nawet raz w tyg zamiast 2x i i tak jest super(podejzewam ze latem bedzie trzeba jednak 2x ale to i tak fajnie)
-mnie nie podraznia zupelnie
-nie zostawia sladow
-niezwykle wydajny
-praktycznie bezzapachowy
no i przede wszystkim na prawde dziala !!!!

minus za to ze sie odrobinke lepi ale to tak jak wiekszosc w kulce.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego