Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Sprawdź ceny produktu

Regulator pocenia - działanie blokujące: skutecznie redukuje nadmierne pocenie. Ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Nie pozostawia śladów na ubraniu.
Sposób użycia: używać przez 2 - 3 dni na noc, na czystą i suchą skórę pod pachami. Następnie stosować 1 - 2 razy w tygodniu. Nie należy aplikować preparatu powtórnie rano. Nie stosować na skórę podrażnioną i po depilacji.
Przebadany dermatologicznie w Klinice Dermatologicznej w Białymstoku pod kątem ewentualnego działania toksyczno-drażniącego.

Recenzje 2041

Oczekiwałam czegoś więcej..

Produkty Ziaji rzadko mnie negatywnie zaskakują, a jednak.
Jak dla mnie bardzo słaby bloker, słabe działanie właściwe, za to duży dyskomfort, pieczenie, swędzenie, podrażnienie.
Na pewno już więcej go nie zakupię, szkoda nerwów i skóry..

Działa

Produkt typu bloker, nakładany przez pierwsze 2-3 noce, a potem co 3-5 nocy. Szczypał mnie tylko trochę podczas dwóch pierwszych aplikacji, a potem nie, w porównaniu z Etiaxilem, który szczypał mnie mocno.

Przestał chronić po niecałym miesiącu, ale często tak mam z dezodorantami. Wrócę za jakiś czas.

Niestety nie dla wszystkich. Podrażnił mnie

Produkt jest bardzo wydajny, opakowanie bardzo wygodne do stosowania. Proste z informacjami o produkcie w języku polskim. Po zastosowaniu produktu czuć, że skóra pod pachami się mniej poci, nie wydziela się też nieprzyjemny zapach. Niestety czuje swędzenie za każdym razem kiedy używam produktu-podrażnia moją skórę i pojawiają się czerwone krostki wokół pach.

Bardzo mi pomogl

Kiedys bardzo sie pocilam, sama nie znalam powodu. W aptece polecono mi wlasnie Ziaje. Kupilam, uzylam i efekt byl. Kulka co prawda nie pachnie, ale jest bardzo wydajna, starczyla mi na dlugi czas. Efektem uzycia byla mniejsza potliwosc, pachy nie byly mokre przy upalach czy cieplej pogodzie takze poradzila sobie z moim problemem. Jedynym minusem jest brak zapachu, bo lubie jak pachy pachna, poza tym cena jest ok i produkt rzeczywiscie pomaga. Jezeli chodzi o opakowanie to jest bardzo proste i mi odpowiada.

Nie chroni przed potem ale redukuje zapach

Od kilku lat zmagam się z problemem nadmiernej potliwości. Cały rok męczę się z mokrymi pachami niezależnie od pogody czy sytuacji. Mam już negatywne doświadczenia z etiaxilem (kompletnie nie skuteczny).
Po Ziaji też cudów się nie spodziewałam i zgodnie z oczekiwaniem produkt nie pomógł, jak się pociłam tak dalej się pocę i mam plamy.
Na plus że ten produkt dobrze chroni przed zapachem, czego nie mogę powiedzieć o etiaxilu.
Ogólnie produkt dla osób które pocą się troszkę mocniej ok, dla tych cierpiących na "prawdziwą" nadmierną potliwość niekoniecznie...

Najlepszy bloker!

Wiecznie męczyłam się z potliwością aż w końcu wpadłam na bloker od ziaji i mój problem się skończył. Kiedyś nie mogłam nosić obcisłych kolorowych koszulek, bo od razu czułam, że pod pachami jest mokro :/ teraz mam to już za sobą. Bloker od ziaji nie dość, że jest nieziemsko skuteczny to strasznie tani. Dostępność też jest szeroka, możemy dostać go w supermarkecie czy aptece. Bardzo wydajny produkt. Mój numer 1! Kocham ten produkt ❤

Podrażnia

Bloker zakupiłam już jakiś czas temu i muszę przyznać, że jest dość wydajny. Działa, jednak musiałam zaprzestać używania go, ponieważ zaczął mnie podrażniać.

cudowny

na początku wspomnę, iż od zawsze miałam problem z poceniem się pod pachami. dłuuugo szukałam czegoś, co mi pomoże . aż w końcu trafiłam na ten produkt, jestem zachwycona. potliwość zniknęła. jestem mu wierna od lat.

działa

Kupiłam go, mając nadzieję, ze będzie łagodniejszy niż blokery potu z apteki, które strasznie mnie uczulają i podrażniają. No i ten zdecydowanie lepiej się sprawdza. Idealnie wciąż nie jest, bo po nałożeniu skóra trochę swędzi, ale jak przeczekam, to przechodzi. Najważniejsze, ze działa. Używam go mniej więcej 2 razy w tygodniu, jest skuteczny, więc nawet to chwilowe swędzenie jest do zniesienia. No i duży plus za cenę.

Działa niezawodnie

Pamiętam, że do tego produktu podchodziłam bardzo ostrożnie- naczytałam się recenzji, gdzie dziewczyny kończyły z opuchniętą skórą pod pachami lub innymi podrażnieniami. Znałam jednak wcześniej podobny produkt, jednak jest on sprzedawany w aptece, za o wiele większą cenę a mniejszej ilości. Chciałam więc najpierw wypróbować znajomą Ziaję.

Gdy powąchałam pierwszy raz kosmetyk, byłam mocno zaskoczona- coś co miało mnie chronić przed potem, miało zapach... potu. Jednakże gdy rok później kupiłam drugie opakowanie, zapach był już przyjemny, kremowy, delikatny. Niemniej jednak działanie pozostało tak samo dobre.

Ze względu na moje obawy, bloker zawsze używałam na umytą skórę, minimum 2 dni po depilacji. Nakładałam bardzo cienką warstwę, co nie jest wcale trudne, gdyż kosmetyk ma wodnistą konsystencję. Bloker nakładałam po wieczornym prysznicu.
1 dzień działania jest bezbłędny- pachy są suche prawie cały dzień, nie ma znaczenia jak męczącą czynność wykonuję. Na 2 dzień już należy użyć antyperspirantu dla takiego efektu, jednak 3 dnia już niewielka potliwość się pojawia. Zużywałam w ten sposób kompletne niewypały antyperspirantowe (mowa o tobie Isana). Zapach pod pachami jest neutralny przez większość dnia, pod koniec może być mniej przyjemny. W moim przypadku nie doszło do podrażnień, jednak starałam się zachowywać największą możliwą ostrożność.

Wydajność w moim przypadku jest znakomita. Tak używany wystarczyłby mi nawet i dłużej niż rok, niestety data ważności twierdzi co innego. Z tego powodu nigdy nie zużywałam go do końca, mimo użytkowania nieco po terminie. Z tego powodu moim zdaniem spokojnie można byłoby wydać o wiele mniejszą buteleczkę, żeby nie marnować kosmetyku. Cena w tym przypadku jest znakomita.

Zaznaczyłam, że nie kupię ponownie tylko dlatego, że nie używam już tego typu kosmetyków.

Byłby fajny, gdyby nie podrażniał

Bloker ten rzeczywiście działa, może nie reguluje w 100 % pocenia, ale bardzo ogranicza wydzielanie potu. Na tej półce cenowej nie ma lepszego produktu.
Opakowanie posiada dużą kulkę, wystarczy raz przejechać i już całe pachy są pokryte.
Jest dosyć rzadki, więc trzeba go stosować umiejętnie,aby nie czekać 5 minut do wyschnięcia. Mimo konsystencji jest bardzo wydajny i mam go już długo, pewnie coś koło 3 miesięcy.
Nie brudzi ubrań
Ma przyjemny, w miarę neutralny zapach.
Ogólnie uważam go za dobry produkt i z chęcią bym go ponownie kupiła, tylko że podrażnia moją skórę. Pierwszy raz się spotykam z czymś takim, żeby pachy po użycie antyperspirantu tak strasznie mnie swędziały- i nie mówię, że używam go zaraz po depilacji, ponieważ nawet jakiś czas później moja skóra źle na niego reaguje. Gdy go nie używam wszystko jest ok, skóra nie jest zaczerwieniona ani podrażniona, więc to musi być wina tego produktu.

Sprawdza się

Jestem zadowolona z niego.Nie podrażnia mojej skóry, poradził sobie z moja potliwością cena bardzo niska w porównaniu do innych tego typu produktów a radzi sobie równie dobrze.Jedno zastrzeżenie to radzę pamiętać aby nie stosować po depilacji ponieważ zaserwujemy sobie pieczenie i swędzenie.Nie mam problemów z brzydkimi plamami czy zapachem.