Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Regulator pocenia - działanie blokujące: skutecznie redukuje nadmierne pocenie. Ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Zawiera substancje zapachowe i sole glinowe. Substancją czynną jest chlorek glinu. Ewentualne drażniące działanie kosmetyków zawierających ten związek wynika z niskiego pH preparatu, a nie z działania samej substancji czynnej.
Przebadany dermatologicznie w Klinice Dermatologicznej w Białymstoku pod kątem ewentualnego działania toksyczno-drażniącego. Producent zaleca ściśle stosować się do sposób użycia: używać przez 2 - 3 dni na noc, na czystą i suchą skórę pod pachami. Następnie stosować 1 - 2 razy w tygodniu. Nie należy aplikować preparatu powtórnie rano. Nie stosować na skórę podrażnioną i po depilacji.

całkiem dobry dezodorant

Jest ok, ale uważam, ze trochę droższe apteczne dezodoranty mają lepsze działanie blokujące pot. Niestety on aż tak u mnie nie zadziałał. Oczywiście wszystko zależy od organizmu, ja jednak raczej do niego nie wrócę. Na plus na pewno cena, dostępność i ogólnie działanie, które na pewno nie zaszkodzi. Niestety jest trochę za słaby jak dla mnie.

Niezawodny

Nie mam problemu z nadpotliwośćia skóry ale latem lubię używać tego produktu
Sprawdza się u mnie idealnie nie mam nic do zarzucenia. Bardzo wydajny przez sezon letni nie jestem wstanie zużyć jednego opakowania

Działa, a to najważniejsze

Produkt jak najbardziej na wielki plus. Działanie natychmiastowe, wystarczy tylko pamiętać o jego użyciu raz w tygodniu i będziemy bardzo zadowolone. Radzi sobie również w lato, przy upałach.
Jedyne do czego mogę się przyczepić to opakowanie. Jest małe i bardzo wydajny jest produkt, przez to że jest w kulce, natomiast często zdarza się wylewać. Przy podroży lepiej zapakować go w jakieś opakowanie, które uchroni nasze rzeczy przed zabrudzeniem.
Produkt aplikowany na skórę po depilacji powoduje ogromne pieczenie, należy o tym pamiętać, ale uważam że to nie wpływa w żaden sposób na ocenę, gdyż myślę że to jest normalne w przypadku takich blokerów.
Zapach też za bardzo mi się nie podoba, ale do samego działania, nie ma się do czego przyczepić i jestem bardzo zadowolona, że na niego trafiłam, stąd dostaje ode mnie pełną ocenę !

Stanowcze NIE!!

Wiązałam z tym produktem dość duże nadzieje. Myślałam, że będzie to świetny zamiennik dużo droższych antyperspirantów o silnym działaniu.
Niestety, ten produkt nie zrobił NIC! Chociaż nie... zrobił, strasznie podrażnił mi skórę pod pachami. Jako antyperspirant nie sprawdził się w ogóle.

Skuteczna ochrona

Nie wierzyłam nigdy w takie preparaty, ale w trakcie poprzedniego bardzo upalnego lata miałam wiele imprez, no a pogoda nie sprzyjała więc postanowiłam wypróbować - niewielki koszt więc nic nie traciłam. Jakie było moje zaskoczenie, gdy okazało się że to działa! Używam tak jak jest zalecane na opakowaniu i to naprawdę działa nawet w najbardziej upalne dni.
Niestety nie można go używać po goleniu, bo bardzo szczypie skóra i jest podrażniona. To jedyny minus.
Zapach jest przyjemny, neutralny. Bardzo fajny produkt, wydajny za naprawdę niską cenę.

Bardzo skuteczny

W pierwszej chwili, gdy zobaczyłam cenę, nie spodziewałam się cudów. I jest mi źle, że mogłam aż tak bardzo zwątpić w jedną z moich ukochanych marek. Bloker działa świetnie. Wygląda jak taki zwykły antyperspirant z kulką, ale nie dajcie się zwieść pozorom. Efekty są widocznie bardzo szybko. Początkowo używałam go co 2 dni. Po jakimś czasie skóra zaczęła bardzo mnie swędzieć i wtedy wydłużałam przerwy bardziej. Zdecydowanie odradzam stosowanie na podrażniona skórę. Jeżeli dopiero depilowałyście pachy albo po prostu są wrażliwsze - nie używajcie go. Zrobiłam ten błąd, nie posłuchałam i ból był ogromny. Uważajcie.

Skuteczny i tani produkt

Nie mam problemów z nadmiernym poceniem, ale jak każdy w wysokich temperaturach pocę się. Bloker Ziaja u mnie sprawdził się, stosowany regularnie przez 2 tygodnie i potem co 3-4 dni zminimalizował pocenie. Wiadomo, że nie jest to trwała blokada gruczołów potowych, ale stosowany regularnie daje zadowalające efekty w stosunku do ceny. Efekt po nałożeniu na skórę nie jest przyjemy, szczypie i trzeba uważać, żeby nie nakładać produktu na podrażnioną skórę, bo wtedy można zadrapać się na śmierć - swędzenie jest nie do wytrzymania. Ale producent przed tym ostrzega, więc najlepiej zastosować go 1-2 dni po goleniu pach, nie tego samego dnia. Zapach produktu nie jest przyjemy, chemiczny, ale nie czuć go zbyt długo po aplikacji. Produkt posiada wygodne w stosowaniu opakowanie z kulką. Pracuje ona jak powinna - nie zacina się, chociaż niekiedy dozuje zbyt dużo produktu. Nie zauważyłam zabarwiania/odbarwiania ubrań przy stosowaniu. Cena produktu w porównaniu z innymi tego typu produktami na rynku jest śmiesznie niska. Dostępny jest w każdej drogerii.
W porównaniu z innymi blokerami na rynku często kilkukrotnie droższymi wypada przyzwoicie (efekt jest minimalnie krótszy), spełnia swoje zadanie, nie widzę sensu przepłacać.

najlepszy!

Najlepszy, same plusy!
Trzeba się trochę przemęczyć na początku, bo swędzi piekielnie :D Jednak po ok. pół godziny do godziny to znika.

Działanie zobaczyłam już po pierwszych dniach stosowania. Nieświeży zapach już mnie nie zaskakuje, nawet przed okresem.

Także potu pod paszkami- zero! Nie mam specjalnie z tym problemu, jednak przy kolorowych bluzkach często miałam przykre niespodzianki.

Uwielbiam i już nie zmienię na żaden inny.

No i ta cena!

Skuteczny bloker!

Długo szukałam dobrego antyperspirantu, który pomoże unicestwić pot. Na kulkę z Ziaji natknęłam się na spontanicznych zakupach i był to strzał w dziesiątkę, ponieważ odkąd używam blokera to moje problemy z potem i przykrym zapachem na pachach znikły.
Kulka antyperspirantu ma neutralny zapach, nie podrażnia skóry pach, a ponadto można kupić w super cenie w każdej drogerii i aptekach.

Działa, a to najważniejsze

Bloker od Ziajki kupiłam właściwie przez przypadek - polowałam na droższy produkt konkurencji, ale nie żałuję, że kupiłam Ziaję. Efekt potliwości pod pachami zniwelowany właściwie do zera - wcześniej czułam się bardzo niekomfortowo próbując ukryć mokre plamy oraz nieprzyjemny zapach. Ziaja dla mnie okazała się zbawieniem.

Zbawienie !

Mój ulubiony :) Dzięki niemu nie wstydzę się zakładać obcisłych bluzek czy np szarych gdzie zawsze po 1h od założenia miałam wielką plamę pod pachą.
Fajny, nie podrażnia, nie uczula. Mam nadzieję że nie zostanie on wycofany.

Nie dla każdego

Zmniejszona potliwość jest zauważalna, jako bloker sprawdza się idealnie. Ale niestety nie jest dla każdego, u mnie przesuszał skórę pod pachami, swędziało, piekło i w ogóle bardzo niekomfortowo się czułam.

Cena jest okej i jeśli ktoś nie jest aż tak wrażliwy oraz delikatny, to myślę, że bloker powinien się sprawdzić. U mnie niestety nie, nadal szukam czegoś dobrego... ;)