Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.83/5

Średnia ocena: 0.00/5

Cena PLN 6.90

Ziaja antyperspirant Bloker stanowi specjalną ochronę przed potem. Skutecznie redukuje nadmierne pocenie poprzez ograniczenie wydzielania potu oraz towarzyszącego mu przykrego zapachu. Gwarantuje długotrwałe uczucie świeżości.
Antyperspirant Bloker Ziaja nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Zawiera substancje zapachowe i sole glinowe. Substancją czynną jest chlorek glinu. Ewentualne drażniące działanie kosmetyków zawierających ten związek wynika z niskiego pH preparatu, a nie z działania samej substancji czynnej.
Producent zaleca ściśle stosować się do sposobu użycia antyperspirantu Bloker. Należy używać go przez 2 - 3 dni na noc, na czystą i suchą skórę pod pachami. Następnie stosować 1 - 2 razy w tygodniu. Antyperspirant Bloker należy umieścić pośrodku pachy, tak by nie dotykał zewnętrznych powierzchni skóry. Należy pozostawić go do wyschnięcia przed nałożeniem odzieży, by jej nie odbarwił. Nie należy aplikować preparatu powtórnie rano. Bloker charakteryzuje się intensywnym działaniem, dlatego nie należy stosować go na skórę podrażnioną i po depilacji. U osób posiadających skórę wrażliwą, może wywoływać efekt podrażnienia i pieczenia skóry. Antyperspirant przeznaczony jest dla osób dorosłych i młodzieży 17+.

bez alkoholu, zapachowa
w kulce
antyperspiranty
ochronne

Bloker potu

Produkt występuje w wygodnym opakowaniu. Spełnia swoje zadania bez żadnych nie dociągnięć, redukuje nadmierne pocenie się, ogranicza wydzielanie go oraz przykrego zapachu. Niestety wywołuje pieczenie i swędzenie pachy i jej okolic. Sposób użycia nie jest jakoś bardzo skomplikowany. Ma świeży zapach.

Ziaja, Antyperspirant 'Bloker'

Antyperspirant Bloker od Ziaji, to jeden z lepszych z jakimi się spotkałam. Już po pierwszym zastosowaniu bylo widać oraz czuć efekty! Zero plam, brzydkiego zapachu i potu. Jak na produkt o tak niskiej i korzystnej cenie jest wart zakupu!

Ziaja antyperspirant

Wspaniały produkt likwiduje pocenie lecz bardzo piecze kupując go chciałam zobaczyć czy niska cena idzie w parze z jakością jednak bardzo nie lubię pieczenia i swiądu dlatego nie polecam ale innym może się sprawdzić

Dobra klasyka przeciw poceniu się

Kupiłam ten antyperspirant w lubianej przez mnie drogerii Rossman drogą internetową za kwotę siedmiu złotych bo słyszałam wiele pozytywnych opinii na jego temat a że mamy okres letni i upały dają się we znaki to potrzebuje skutecznej ochrony przed nadmiernym poceniem się w okolicach pach i zauważyłam wyraźne rezultaty w postaci zminimalizowania tego przykrego zjawiska, zapach kosmetyku jest bardzo neutralny i delikatny a ilość produktu wystarcza na wiele użyć nawet w najcieplejsze dni gdy pot nadmiernie się wydziela,stosuje go regularnie i będzie on przeze mnie używany przez całe lato bo to dobry i skuteczny antyperspirant za niewielką kwotę, marka Ziaja słynie ze swoich kosmetycznych perełek i ten produkt się do nich zalicza,polecam.

Polubiłam się z tym produktem

Używam blokera od ponad miesiąca, raz popełniłam ten błąd i nałożyłam go na świeżo ogoloną skórę czego jednak nie polecam robić i również przestrzega przed tym producent!

Produkt jak dla mnie nie ma zapachu, używam go co kilka dni na noc i uważam, że spełnia swoją rolę, teraz latem jest to fajny produkt aby czuć się bardziej komfortowo.

Dodatkowo jego cena zachęca do przetestowania, około 7 zł za 60 ml produktu uważam, że taniej się nie da! Ja polecam przetestować na sobie jeśli nie lubicie się mocno pocić.

Efektywność i Oszczędność w Jednym

Bloker doskonale niweluje nieprzyjemny zapach potu na co najmniej trzy dni. Wystarczy jedno zastosowanie, a mogę zapomnieć o nieprzyjemnym zapachu nawet przy intensywnym dniu. To naprawdę wygodne, bo nie muszę pamiętać o codziennej aplikacji. Po trzech dniach ponownie nakładam go na suchą, czystą skórę, co utrzymuje efekt świeżości.

Blokuje pocenie się, ale podrażnia

Ten antyperspirant faktycznie blokuje pocenie się, jednak po nałożeniu na skórę piecze i powoduje swędzenie. Bloker zaczęłam używać na stopy, ponieważ pod pachami jest zbyt delikatna skóra

Ooo tak, to jest naprawdę godny do polecenia produkt!

Ten produkt znam i stosuję od lat! Zaznaczę, że kiedyś to był mój największy kompleks - plamy pod pachami... Nosiłam raczej ciemne ubrania, aby nie były widoczne. Szkoda, że tego produktu nie poznałam jak byłam nastolatką! Aktualnie używam go 1-2x w tygodniu, po kąpieli na noc (dodatkowo codziennie rano zwykły antyperspirant) i absolutnie już mi to wystarcza.
Zaczynałam oczywiście od dawki jaką zaleca producent, czyli pierwsze 2-3 noce smarować, a później co kilka dni. Roll-on jest mega wydajny! Mi jedno opakowanie starcza spokojnie na 8-9msc, a do tego ta cena... REWELACJA!
Dodam, że ja nigdy nie odczułam pieczenia przez ten produkt i uważam, by nie stosować go od razu po depilacji pach - są wtedy bardziej podrażnione.

Moje wybawienie w upalne lato

Minimalistyczne opakowanie. Kulka - rolka działa świetnie, nie przecieka, nie zasycha, wydziela odpowiednią ilość środka przy jednym pociągnięciu. Sam produkt jest przezroczysty, lekko lepki. Zapach jest neutralny. Wysychana dość szybko. Nie zaobserwowałam żadnych reakcji skórnych.

Stosuję zgodnie z zaleceniami producenta. Kiedyś użyłam po goleniu - dyskomfort i pieczenie były gwarantowane, więc lepiej tego nie robić.

Przy używaniu tego środka czuję się pewnie, ponieważ wiem, że nawet w upalne dni nie zobaczę śladów potu na swoich ubraniach.

Pogromca potu ;)

Mam dość wrażliwą skórę pod pachami, zwłaszcza, że prawie codziennie muszę je golić i absolutnie odradzam stosowanie tego produktu od razu po goleniu. To co przeżyłam to było totalne piekło ???? pieczenie, swędzenie - ogólnie dramat. Ale to był mój błąd :)

Od siebie mogę doradzić wstrzymanie się co najmniej całego dnia od depilacji (np. golenie rano, aplikacja wieczorem) a jeszcze lepiej będzie odczekać 1.5-2 dni :) wtedy aplikacja jest bezproblemowa i nic nie szczypie.

Aplikator to standardowa kulka jak od dezodorantu i dzięki stosowaniu zgodnie z zaleceniem możemy całkowicie pozbyć się potu nawet na tydzień :) genialne rozwiązanie zwłaszcza przy panujących upałach :)

Bardzo mi podrażnił skórę.

Kupiłam zachęcona opiniami użytkowników w internecie, ale szybko pożałowałam. Skóra nie miłosiernie zaczęła mnie swędzieć chwilę po użyciu. I to nie ważne, czy była świeżo ogolona czy nie, za każdym razem ten sam efekt.

Świetnie chroni przed poceniem się, ale niestety też mocno podrażnia skórę

Ziaja "Bloker" to produkt, który z jednej strony rewelacyjnie chroni przed nadmiernym poceniem i przykrym zapachem, z drugiej strony może dość mocno podrażniać skórę.

Muszę przyznać, że ten anty-perspirant spisuje się znakomicie pod względem ochrony przed potliwością i nieprzyjemnym zapachem - co jest jego głównym zadaniem. Nawet w upalne dni i podczas wzmożonego wysiłku zapewnia mi długotrwałe uczucie świeżości i komfortu. Potliwość zostaje wyraźnie zredukowana, a przykry zapach neutralizowany.

Niestety, Bloker ma tendencję do podrażniania skóry, szczególnie jeśli zastosuję go na wilgotną lub niedawno ogoloną skórę. W takich sytuacjach pojawia się u mnie pieczenie, swędzenie, a czasem nawet zaczerwienienie.

Jeśli chodzi o porę stosowania produktu to zdecydowanie polecam stosowanie Blokera na noc. Produkt pozostawia dziwną lepką warstwę, która co prawda po paru a nawet parunastu minutach się wchłania, aczkolwiek nie jest to najprzyjemniejsze uczucie. Dlatego też po aplikacji blokera na noc skóra ma czas na wyschnięcie, a rano budzę się z uczuciem świeżości i bez podrażnień.