Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Bodyland.pl
Średnia ocena: 4.75/5

bialastokrotka.pl

REKLAMA

Ziaja antyperspirant Bloker stanowi specjalną ochronę przed potem. Skutecznie redukuje nadmierne pocenie poprzez ograniczenie wydzielania potu oraz towarzyszącego mu przykrego zapachu. Gwarantuje długotrwałe uczucie świeżości.
Antyperspirant Bloker Ziaja nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Zawiera substancje zapachowe i sole glinowe. Substancją czynną jest chlorek glinu. Ewentualne drażniące działanie kosmetyków zawierających ten związek wynika z niskiego pH preparatu, a nie z działania samej substancji czynnej.
Producent zaleca ściśle stosować się do sposobu użycia antyperspirantu Bloker. Należy używać go przez 2 - 3 dni na noc, na czystą i suchą skórę pod pachami. Następnie stosować 1 - 2 razy w tygodniu. Antyperspirant Bloker należy umieścić pośrodku pachy, tak by nie dotykał zewnętrznych powierzchni skóry. Należy pozostawić go do wyschnięcia przed nałożeniem odzieży, by jej nie odbarwił. Nie należy aplikować preparatu powtórnie rano. Bloker charakteryzuje się intensywnym działaniem, dlatego nie należy stosować go na skórę podrażnioną i po depilacji. U osób posiadających skórę wrażliwą, może wywoływać efekt podrażnienia i pieczenia skóry. Antyperspirant przeznaczony jest dla osób dorosłych i młodzieży 17+.

Bloker potu z niskiej półki

Bloker marki ZIaja zaczęłam używać w w 2020 roku. Nie pocę się bardzo mocno, aczkolwiek czasem są sytuacje kiedy widać mokre plamy na konkretnym materiale, czy kolorze. Od 2 lat nie udało mi się zużyć pierwszego opakowania. Jest wydajny. Bloker stosuję nieczęsto, bo około co 2 tygodnie, wieczorem przed snem, koniecznie na nieogolone pachy! Efekty widać na następny dzień rano. Potliwość zmniejsza się i taki efekt trzyma się od kilku dni do nawet 2 tygodni w moim przypadku. To pierwszy tego typu bloker i kiedy uda mi się skończyć to opakowanie na pewno kupię nowe.

Skuteczny

Kupiłam ten bloker, ponieważ ostatnio miałam spory problem z nadmiernym poceniem się. Nie kosztował majątku - w jednej z drogerii kupiłam go za niecałe 9 zł., miał dobrą pojemność i właściwie był polecany przez wiele osób. Postanowiłam spróbować.

Opakowanie jest plastikowe i zawiera 60 ml produktu. Kosmetyk ma lekką konsystencję i przyjemny zapach.

Używałam kosmetyku zgodnie z zaleceniami producenta - w odpowiednim rytmie i nie bezpośrednio po depilacji. Po pierwszym etapie stosowania nie czułam nieprzyjemnego pieczenia ani swędzenia, lecz po którymś użyciu z kolei, takowe się pojawiło... lekkie swędzenie, które minęło po pewnym czasie.

Sam produkt bardzo się sprawdził - ograniczył pocenie się i tym samym spełnił obietnice producenta.

Wszystko super, ale ostrzegam

Jako, że mam problem z nadmiernym poceniem pod pachami, nie znalazłam dotychczas odpowiedniego kosmetyku, który pomógłby mi uporać się z tą przykrą przypadłością.
Zrezygnowana sięgnęłam po bloker Ziaji, o którym słyszałam nie raz. Pierwsze użycie było miłym zaskoczeniem - faktycznie, pociłam się mało, ponadto pot nie miał jako takiego zapachu. Mój cel został osiągnięty. Przy kolejnym użyciu jednak nie było tak kolorowo. Pojawiło się swędzenie, które mimo wszystko nie wzbudziło moich obaw. Trzeci raz okazał się być ostatnim - miałam poczucie pieczenia, co najmniej, jakby moje pachy płonęły, ponadto pojawiły się na nich bolesne, duże krosty i spore zaczerwienienie. Bloker podrażnił moją skórę na tyle, że nawet po zmyciu kosmetyku i w ciągu kilku kolejnych dni odczuwałam szczypanie i wrażliwość na dotyk.
Uważam, że to kosmetyk niebezpieczny, zwłaszcza że używałam go zgodnie z zaleceniami producenta - ani nie po goleniu, ani nie dzień po dniu. Mimo że spełnił swoje zadanie, jestem zmuszona wystawić negatywną opinię za duże podrażnienie, przez które jestem zmuszona go wyrzucić i nigdy więcej nie stosować.

Mój must have

Ten bloker z Ziaji jest moim hitem. Żaden kosmetyk nie działa tak dobrze jak on. Nie trzeba go często używać, jest bardzo wydajny, ma poręczne opakowanie i rozsądną cenę. Jedynym minusem jest specyficzny zapach, ale przestałam zwracać już na niego uwagę. Trzeba też uważać, żeby nie używam go po depilacji, ponieważ może doprowadzić do podrażnień (been there, done that :( ). Generalnie polecam z całego serduszka osobom, które mają problem z nadmiernym poceniem. To jest prawdziwy game changer. :D

Tani w porównaniu z innymi blokerami a do tego równie dobry

Używałam kiedyś innych blokerów, nie będę tutaj pisać jakich dokładnie ale były o wiele droższe.
W końcu w Rossmanie natrafiłam na ten bloker z Ziaji i tak już kupuje któreś z kolei opakowanie.

Bloker jest dla mnie wybawieniem szczególnie w lato. Wtedy bardzo mocno się pocę, żadne antyperspiranty czy dezodoranty nie pomagały.

Używając tego produktu mam spokój z nieprzyjemnym zapachem oraz plamami pod pachami.

Bardzo go lubię bo jest tani, wydajny i spełnia swoje zadanie.

Jedynie musze ostrzec że może podrażniać dlatego nie radziła bym nakładać go bezpośrednio po goleniu pach. Ale to chyba zrozumiałe.

Polecam.

Posiada swoje plusy i minusy

Produkt kupiłam z polecenia koleżanki która mówiła ze sprawdził jej się świetnie i nie zauważyła żadnych skutków ubocznych, jednak co człowiek to inna opinia. Moim zdaniem bloker działa, po dwóch tygodniach używania zauważyłam sporą różnice. Odkąd pamiętam miałam problem z nadmierna potliwością a ten produkt pomógł mi do pewnego stopnia pozbyć się tego problemu. Jednak trzeba przyznać, Że aplikowanie go nie należało do najprzyjemniejszych. Pieczenie było bardzo duże, czasami nawet nie do wytrzymania przez co musiałam zmywać produkt po kilku minutach. Stosowane zgodnie z zaleceniami, nie goliłem się przed stosowaniem blokera.

Bardzo skuteczny!

Bardzo pomógł przy mocnym poceniu i dzięki niemu pozbyłam się odwiecznego problemu mokrych bluzek. Używam go od lat i nie zamienię go na nic innego. Nie podrażnia okolic pach , ale nie można przed użyciem produktu mieć ogolone pachy bo może szczypać i swędzieć.

Bardzo skuteczny do walki z potem

Przechodziłam okres gdy bardzo mocno się pociłam. W drogerii Pani zaproponowała mi bloker i od wtedy mój problem się skończył. Bardzo skutecznie produkt blokował nadmierną potliwość. Jest bezzapachowy co według mnie jest kolejnym plusem. Cena atrakcyjnie niska. Opakowanie bardzo zgrane a użytkowanie produktu nie jest skomplikowane. Produkt nie zostawia plam na odzieży.

Dobry.

Bardzo dobry bkocer za niską cenę .Pomaga przy nadmiernej potliwości. Ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości. Nie pozostawia śladów i jest o neutralnym zapachu.

Skuteczny

Używałam go gdy byłam nastolatką. Bardzo pomógł przy mocnym poceniu i dzięki niemu pozbyłam sie problemu mokrych bluzek pod pachami.
Poleciła mi go wtedy Pani z apteki.

Nie mozna przesadzic

Ten produkt jest świetnym rozwiązaniem na ważne wyjścia, ale nie polecam stosowac go zbyt często bo może podraznic nawet nie wrazliwców.
Poza tym działa bez zarzutów.
Po nałożeniu może chwilowo wywołać uczucie swedzenia.
Nalezy nie przesadzac równiez z ilościa .

Na ważne wyjścia idealny

Bloker z ziaji kupiłam skuszona pozytywnymi opiniami. Długo szukałam czegoś, co zablokuje nadmierne pocenie, szykował mi się rok pełen ważnych imprez i nie chciałam, by widać było jak się pocę.
Działa naprawdę świetnie, używałam go zawsze przed wyjściem i do końca imprezy nie było nawet kropelki potu.

Nie należy jednak używać go na co dzień. Pamiętajmy, że produkt całkowicie blokuje pocenie, co na dłuższą metę może wywołać jakieś złe skutki.