KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 58% osób
    theoneof
    15 sierpnia 2011 o 11:06
    Bardzo dobry!
    Mam cerę raczej suchą z niedoskonałościami- obecnie leczę lekki trądzik- więc pod tym kątem oceniam podkład. Nakładam podkład pędzlem typu flat top lub palcami. Wcześniej nawilżam twarz kremem. Mam kolor NUDE (40)- od razu po nałożeniu na twarz wydaje się lekko różowy, ale po pewnym czasie osiąga swój naturalny kolor. Ładnie stapia się z kolorem cery, nie przesusza jej, nie zatyka porów. Dużym plusem jest jego podwójne zastosowanie- rozcierając na twarzy jego krycie jest średnie w kierunku do dobrego i wygląda to bardzo naturalnie; natomiast, kiedy zaczniemy wklepywać podkład tworzy grubszą warstwę i jego krycie jest o wiele silniejsze. Należy uważać, żeby tym sposobem nie osiągnąć efektu maski. Plusy: - nie zatyka porów; - nie pogarsza stanu chorej cery, wręcz przeciwnie; - dobrze kryje, a twarz wygląda naturalnie; - nie podkreśla suchych skórek (jeśli się doba o skórę twarzy); - ładny zapach; - dobrze się rozprowadza; - nie ma drobinek, nie rozświetla; - wydajny (kupiłam go ponad 5 miesięcy temu, używam codziennie i jeszcze się nie skończył). Typowych minusów nie widzę. Dla mojej skóry podkład jest bardzo dobry. Jedyna uwaga- moja skóra twarzy preferuje go raczej w okresie jesieni, zimy czy wiosny, na lato najlepiej znaleźć coś lżejszego :) Używam tego produktu od: Pół roku Ilość zużytych opakowań: Pierwsze opakowanie (30 ml)

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    malamenda2009
    13 lutego 2011 o 12:23
    Bardzo przyjemny
    Podkład moim zdaniem jest bardzo dobry. Konsystecję ma płynną i przyjemnie i łatwo rozprowadza się na twarzy. Można to robić gąbeczką lub palcami, po silniejszym rozsmarowaniu daje efekt jak z photoshopa:). Aplikator jest wygodny, po jednym naciśnięciu wychodzi niewielka ilość podkładu. Lekko nawilża skórę, nie zapycha, przyjemnie pachnie, utrzymuje się dość długo na skórze, nie waży się, nie ściera, raczej nie brudzi, jeśli nie nałoży się go za dużo. Krycie jest dość dobre i równomierne, ale absolutnie nie daje efektu maski. Dobór kolorów w miarę duży i łatwy, kłopot może być tylko z bardzo jasnymi odcieniami - ja używam Ivory 36. Producenci zapewniają, że to mineralne składniki i dodatkowo olejek z migdałów. W dodatku podkład jest wydajny. Cena na tle innych firm i podkładów mnineralnych też nie jest przesadą za taki produkt. Szczerze polecam, aż chce się wykonać rano makijaż. Używam tego produktu od: kilku dni Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    elinka14
    9 kwietnia 2014 o 10:18
    świetny!!!
    Używam tego podkładu od roku i jestem nim zachwycona. Mam ogromną skłonność do zapychania i mimo to ten podkład w ogóle mnie nie zapychał:) Skład całkiem dobry. Przy stosowaniu podkładu znacznie poprawiła się moja cera. Do minusów zaliczyłabym to że szybko się ścierał i trzeba było go matowić w ciągu dnia ale to raczej wina mojej naprawdę tłustej skóry. Ostatnio dowiedziałam się że go wycofują z produkcji:( Używam tego produktu od: 1 roku Ilość zużytych opakowań: za
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania

cannelle_
    10 stycznia 2014 o 15:34
    super!
    Mam jasną karnację i naprawdę ogromny problem sprawia mi dobranie odcieniu kosmetyków. Do tego skóra problemowa, po leczeniu trądzikowym. Na ten podkład trafiłam w Naturze z polecenia pani ekspedientki i muszę powiedzieć, że jestem zachwycona. Kolor 36 Ivory idealnie sprawdza się dla mojej karnacji. Nie ma efektu maski, kolor jest naturalny. Do tego świetnie kryje moje niedoskonałości, nie pozostawia plam i bardzo dobrze się rozsmarowuje. Dodatkowym plusem jest przyjemny zapach. Podkładu używałam przez cały rok i muszę powiedzieć, że jak dla mnie sprawdzał się doskonale przy każdej temperaturze. Jak na razie nie planuję zmieniać podkładu i pozostanę przy tym.

Aolbonska
    13 września 2013 o 11:08
    niestety :-(
    Bardzo długo próbowałam się przekonać do tego podkładu, szczególnie za jeden niepowtarzalny kolor - perłowy; nie do znalezienia wsród podkładów żadnej innej firmy. Daleki od porcelany i ivory, po prostu olśniewający! Ale sam podkład... Porażka. Jest bardzo "tępy" w nakładaniu, właściwie to nie sposób go dobrze rozprowadzić! (udało mi się to tylko RAZ i jak dotąd nie wiem, co było przyczyną? ;-)) Robi straszne placki na twarzy, plamy, nic nie pokrywa, wręcz uwydatnia niedoskonałości, a przy tym ściera się niemiłosiernie. Taka maska, ale kiepskiej jakości maska, bo dobrą szpachle też trzeba docenić ;-P Swój kupiłam w promocji w UK za 4,5 funta, więc do odżałowania, ale już dłużej z tym podkładem nie będę sie męczyć, szukam dalej... Tylko tej Perły żal... :-( Używam tego produktu od: pół roku Ilość zużytych opakowań: 1 necałe

emsi1234
    22 stycznia 2013 o 19:27
    dla mnie Genialny
    +lekka konsystencja +odcień (jeżeli jest odpowiedni )zlewa się ze skórą) +nawilża +nie używam na niego pudru chociaż moja cera jest miszana +lekko rozświetla chociaż nie zawiera żadnych drobinek +nie podrażnia mojej delikatnej cery Używam tego produktu od: 3 miesiące Ilość zużytych opakowań: 1 całe

Aishowa
    28 listopada 2012 o 14:03
    3 / 5
    Nie dla mnie
    Podkład bardzo lekki, przyjemnie się rozprowadza, ładnie pachnie, jest dość wydajny, fajnie nawilża, ale niestety plusy na tym sie kończą. Na mojej mieszanej skórze po kilku godzinach tworzył plamy, krycie miał bardzo słabe - nie tuszował drobnych niedoskonałości. Bez pudru się nie obejdzie. W dodatku ściera sie niezmiernie - zostaje na ubraniach, oraz na dłoniech, gdy się dotknie twarzy. Ogólnie podkład dobry tylko dla dziewczyn o idealnej skórze na cieplejsze dni, które chcą tylko troszkę poprawić koloryt. Osoby które chcą coś wiecej ukryć raczej nie będą z niego zadowolone. Używam tego produktu od: roku sporadycznie Ilość zużytych opakowań: 1 całe

agi ko
    30 października 2012 o 22:19
    najlepszy!!
    chciałam napisać krótko, SUPER wydajny, Super kryje!!! super wpasowywuje sie do koloru cery, nie daje efektu maski, nie zatyka porow, twarza wyglada naturalnie, dobrze się rosciera używam odcienia 40 nude dla mnie nie ma minusów, może mogłby być troszeczkę lżejszy bardziej wodnisty ? Używam tego produktu od: 2010 Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 30 ml

agacio
    28 czerwca 2012 o 20:48
    3 / 5
    średni
    Może zacznę od tego, że szukam podkładu idealnego.... Gosh Natural Touch Foundation nim nie jest; przynajmniej dla mnie. plusy: - fajnie się rozprowadza - bardzo wydajny - opakowanie z pompką bardzo na plus ogólnie łądne - lekko pudrowy zapach minusy (znaczy czego nie robi u mnie a powinien;)) - słabo kryje korektor obowiązkowo - świeci się niemiłosiernie zaraz po nałożeniu;/ nie trzyma się twarzy nie można się podrapać dotknąć cokolwiek bo zaraz się ściera Używam tego produktu od: 6 miesięcy Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

NadiaT
    6 września 2011 o 18:59
    NIE NIE NIE....
    Jak dla mnie NOT MINUS Wcale nie kryje- nawet moja siostra która ma cerę bardzo ładną stwierdziła ze jest bardzo mało kryjący. Ściera sie- nie jest trwały na buzi. Stwierdzam,że podklad ten nadaje sie tylko i wyłącznie dla dziewczyn które maja idealną cerę. Moze na takiej buźce wyglądałby dobrze. PLUS: Fakt rozsmarowuje sie ładnie,ale to tylko jeden plus.... no i nie tworzy maski... Za tą cenę można kupić naprawdę lepsze podkłady! Nie jest wart tej ceny. Używam tego produktu od: kilku dni Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

madziunia1002
    15 czerwca 2011 o 2:47
    idealny
    Według mnie podkład jest idealny Po pierwsze wspaniale pachnie, świetnie nawilża skórę, nie zatyka porów, na mojej twarzy utrzymuje się cały dzień Wygląda naturalnie, nie robi efektu maski. Łatwo się go nakłada Można powiedzieć że jest wydajny gdyż przy dziennym stosowaniu wystarczył mi na 5 miesięcy. Ja używam Honey -42 Jednym słowem wszystko to czego oczekuje od podkładu! Dla mnie rewelacja!! Używam tego produktu od: 6 miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Karolajm
    13 kwietnia 2011 o 20:32
    To nie to ...
    A mnie zawiódł ten podkład. Oczywiście ma swoje plusy: - ładnie nawilża czoło, brodę i część policzki w okolicy żuchwy - ładnie pachnie - ładnie się rozsmarowuje i ma fajną konsystencję - kryje fajnie - mam kolor nude - jest fantastyczny, stapia się ze skórą, jest naturalny i nie tworzy maski:) Ale: ma jeden podstawowy minus - PODKREŚLA MOJE SUCHE SKÓRKI NA NOSIE (chociaż używam super nawilżających kremów, robię peeling) .Rano nie mam żadnych skórek, nosek jest gładziutki jak niemowlę(po kremie nawilżającym na noc), dopóki nie nałożę podkładu:/ okropnie mi się łuszczy po nim skóra na nosie i policzkach koło nosa. Zrywam płaty skóry pincetą :// Podkład zrobił mi coś dziwnego z nosem. Na pewno już go więcej nie kupię. Używam tego produktu od: Trzech miesięcy Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Produkty podobne