Lirene Dermoprogram, No Mask, Nawilżający podkład + serum

Średnia ocena: 3.46/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

REKLAMA
Cena PLN 34.99

Ultralekki, wegański PODKŁAD + SERUM pielęgnuje i upiększa cerę. Mineralne pigmenty wygładzają skórę i wyrównują jej koloryt. Woda różana i kwas hialuronowy dogłębnie nawilżają. Dzięki płynnej formule podkład jest praktycznie niewyczuwalny, a skóra swobodnie oddycha.

Efekty:
91% wyrównuje koloryt,
95% jest lekki, niewyczuwalny na skórze,
95% pozostawia skórę gładką i miękką.

fluidy
Cera
normalna, sucha
nawilżające, ujednolicające
z pompką

Kupiony w: Drogeria internetowa

• Wydajność: 4
  • Opakowanie: 5

Nawilża i rozświetla skórę.

Uwielbiam lekki, rozświetlający i subtelny makijaż. Ten podkład o lekkim kryciu i rozświetlającym wykończeniu przypadł mi do gustu. Znajduje się w szklanym opakowaniu o pojemności 30 ml. Ma aksamitną konsystencję. Dobrze rozprowadza się na skórze i szybko zastyga pozostawiając skórę nawilżoną i pełną subtelnego blasku. Podkład jest komfortowy w noszeniu. Wydajność oceniam jako dobrą.

Kupiony w: W serwisie aukcyjnym

• Trwałość: 4

Miłe zaskoczenie

Mam cerę mieszaną : suchą na policzkach i tlustą w swerze "T"a właściwie w swerze "I"...mocno rozszeżone pory, dużo rozszezonych naczynek... i wiek 53 lata...
Kupilam ten podklad bo kocham kremy Liren i najzwyczajniej chciałam sprawdzić jakie mają podkłady...a że na allegro trafiłam ten  podkład za 6 zł z wysprzeży to musiałam kupić !!!
Polecam zobaczyć zdjecia ...
Więc:
Konsystęcia - mocno lejąca , zamienia sie na buzi w treściwy krem o naturalnym wyglądzie...ja na podkład  wbiłam  puderek tylko w swerę "I" ...
ocena dla mnie konsystęcji 5
Kolor - 410 chyba najjaśniejszy dla mnie bdb...ale ja mam raczej cerę o średnim odcieniu (opalałam się jeszcze końcem października) a jest luty i obecnie mam najjaśniejszy swój odcień skóry. Wiec dla bladziochów nie bardzo...kolor jest ładny lekko żółty w kierunku naturalnego. Można kolor budować.
ocena dla mnie  koloru 5...dla jasnych ne wiem...
Krycie - moje naczynka ładnie  zakryte, niestety pory po mimo nałożenia dobrej bazy są zaznaczone dość mocno...ale ja je mam duże... nie mam nic więcej do zakrycia.
ocena dla mnie 3
Trwałość i odczucia - po 6 godzinach wygladał bardzo dobrze , nos był do odciśnięcia sebum po jakiś 4 godzinach ale nie jakoś strasznie wyglądał...wycierałam katar jakeś 10 x i o dziwo starł się bardzo mało...uczucie na buzi po nałożeniu bardzo dobre ...jak bym miała na sobie dobry krem nawilżający przez całe noszenie (ja to lubie...).
Więc na codzień jak najbardziej TAK...do sklepu czy na spacer...brakuje mu wygładzenia oraz kiepskie próby zakrycia moich porów dlatego NIE na ważne  wyjście choć ma dobrą trwałość.
Za trwałość u mnie 4

Ja oceniam całość na 4...wiec to chyba nie źle bo miałam dużo droższe i gorsze podkłady.
 Nakładałam na serum Ava zwężające pory i bazę Mineral z Revers lub bazę z Rimmel (wszystkie te kosmetyki polecam!)

Świetny podkład!

Ten podkład od Lirene to prawdziwy sztos!
Mam suchą i wrażliwą cerę i do tego nadaje się znakomicie!
Zdecydowanie nie tworzy efektu maski, jest to drogeryjny podkład średniokryjący, dobrze nawilża, nie uwydatnia zmarszczek.
Ładnie wyrównuje koloryt i wygładza skórę.
Wiadomo, że krycie nie jest jak podkładach Double Wear ale na spokojnie na dzień i nawet z dobrym pudrem na wieczor jest ok.

Kupiony w: Nie podano

• Opakowanie: 5

Bardzo mi przypadł do gustu

Podkład znajdę się w szklanym opakowaniu o pojemności 30 ml, posiada pompkę, która jest sprawna i dozuje odpowiednią ilość kosmetyku.
Sam podkład na lejaca konsystencję, więc trzeba uważać. Ma lekka formułę, która nie zapycha porow. Krycie podkładu jest średnie, ale jest możliwość dobudowania go. Posiada bardzo przyjemny zapach.
Podkład wygląda na buzi cudnie. Nie podkreśla porow idealnie się wpasowuje w skórę, nie obciąża jej. Produkt wyrównuje koloryt, pozostawiając twarz świeżą z lekkim, delikatnym rozświetleniem. Podkład naprawdę jest no Mask, totalnie go nie czuć na twarzy. Ja jestem tym efektem mega zaskoczona i zadowolona z niego. Nie podkreśla zmarszczek, nie wchodzi w załamania. Świetnie współpracuje z każdym kremem, nic się nie waży i nie roluje. Co d trwałości jest ok, ja mam cerę mieszana i wytrzymuje u mnie ok 6 h, nie ściera się. Czy ma działanie nawilżające? Nie jestem w stanie tego powiedzieć, na pewno nie podkreśla suchych skórek, dopiero przy przypudrowaniu można zauważyć że coś tam odstaje. Sprawia, że buzia jest gładka, doskonałości są ukryte i twarz wygląda ładnie i promiennie. Ja posiadam odcien 410 i na tą porę roku jest idealny. Nie zauważyłam żeby się utlenial i robił się ciemniejszy.

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Cudna perełka kosmetyczna

Podkład jest w szklanej butelce z pompką o pojemności 30 ml
Ma dość rzadką konsystencję
Ma przyjemny zapach, który znika w trakcie aplikacji
Kolor jaki posiadam to 410 Warm Vanilla, najjaśniejszy z gamy. Jest to ciepły, dość jasny odcień, który po kilku minutach lekko oksyduje ale nie wpada on w pomaranczkę
Podkład jest zastygający
Ma średnie krycie, które można lekko budować ale nie do pełnego
Bez problemu rozprowadza się po skórze
Nie tworzy plam
Nie podkreśla porów
Nie wygląda ciężko na skórze
Nie podkreśla zmarszczek
Świetnie współgra z pudrami, nie waży się
Skóra wygląda bardzo gładko
Bardzo dobrze utrzymuje się na skórze cały dzień, mam mieszaną cerę i bez problemu wytrzymuje w nienaruszonym stanie oczywiście wyświęca się w strefie T (w końcu to podkład nawilżający ) ale wystarczy użyć bibułki matujacej i wszystko wygląda super
Podkład nie zapycha ani nie podrażnia skóry
Ma przystępną cenę i można go dorwać na promocji

Jest idealny do codziennego makijażu

Jednym słowem jestem zachwycona

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

Kupiony w: Nie podano

• Wydajność: 4
  • Trwałość: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 4

Całkiem dobry

Podkład występuje w kilku odcieniach , w dużej ilości do wyboru, dlatego łatwo można dobrać odpowiedni dla swojej cery.

Podklad nie zapycha , nie wysusza, a co najważniejsze - nie tworzy efektu maski!!! A ukrywa to, co ukryć powinien :) Jestem zachwycona. Mogę schować przed całym światem kolejnego pryszcza i blizny potrądzikowe.

Produkt neutralnie pachnie, nie przeszkadza w użytkowaniu jak niektóre tego typu produkty.

Cena jest w porządku i wydajność również.
Nie uczula, nie powoduje wysypu nowych niedoskonałości. Jestem bardzo zadowolona.

Kupiony w: Drogeria Rossmann

• Trwałość: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 4

Polski krem bb

Dla cer nie problematycznych, suchych bądź normalnych. Dla osób, które nie wymagają mega trwałości.
Opakowanie: z pompką, porządne, szklane
Zapach: delikatny, typowy dla pielęgnacji
Konsystencja: lekka
Gama kolorystyczna: mała (4 odcienie?) ale mam wrażenie, że dopasowuje się do cery
Krycie: nie zakryje niedoskonałości, ale wyrówna kolor. Można dokładać warstwy, ale raczej niewiele to daje.
Podkład rzeczywiście jest no mask. Skóra go pije jak krem. Aplikuje się łatwo i nie smuży. Trwałość to max 8 godzin, ściera się z twarzy, ale w sposób estetyczny. Wyświeca się, ale ja go utrwalam pudrem matującym. Nie zapycha, nie wysusza.
Efekt, który daje podoba mi się, ale tylko dlatego, że teraz moja cera jest mało wymagająca. Podkład daje mi rozświetlenie, ożywia cerę. Jest niewyczuwalny na skórze.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Podklad no mask

Na ogół jestem posiadaczką cery mieszanej. W czasie kiedy zaczęłam testować podkład moja skóra była troszkę wysuszona, więc trafiłam z nim w 100%. Podkład ma gęsta konsystencję i piękny zapach. Aplikuję go zwilżoną gąbeczką, wtedy wygląda najlepiej. Często po aplikacji czuje jak moja skóra "pije" wodę z niego i ze świetlistej staje się nieco matowa. Wtedy nie potrzebuje jej pudrowac. Podkład wygląda naturalnie i długo utrzymuje się na skórze.

Kupiony w: Inna drogeria

Perełka

Bardzo dobry lekki podkład. Przed laty użyłam pierwszej wersji tego podkładu o to była porażka. Z obawą kupiłam nowy podkład. Jednak uważam że jest prawdziwym hitem. Pięknie wygląda i utrzymuje się cały dzień. Kiedy chce większego krycia - jakiś nieprzyjaciel mieszam z missha bb

rewelacja!

Podkład kupiłam spontanicznie, na promocji i w hebe i był to strzał w dziesiątkę. posiadam najjaśniejszy odcień i przy mojej jasnej karnacji spisał się idealnie. Najbardziej lubię w nim ten naturalny efekt, bez efektu maski i przerysowania. Skóra wygląda zdrowo, koloryt wyrównany.Idealny podkład w szczególności na dzień. Mały minus za brak SPF

Prawdziwy no mask

Kiedy testuje nowy podkład to zawszę poddaję go takim 4 oceną jak: czy zapycha? Czy ładnie wygląda? Czy jest trwały? Oraz czy nie wysusza cery na wiór? Są to dla mnie takie wytyczne dobrego podkładu i jeżeli brać te cztery cechy produktu to Lirene wypuściła bardzo fajny podkład. Mam cerę mieszaną ze skłonnością do zapychania a tu problemu nie ma, wygląda również bardzo ładnie i naturalnie, nic się nie ciastkuje nawet po całym dniu noszenia. Pory wygładzone zaczerwienienia zakryte a kolor wyrównany. Nie podkreśla skórek. Daje efekt zadbanej zdrowej skóry. Krycie jest lekkie w kierunku średniego idealne na dzień. Kolor najjaśniejszy 410 warm vanila jest ciepły i nieznacznie oksyduje na mojej cerze, ale spokojnie nie do pomarańczy. Ogólnie wrażenia z testu są bardzo pozytywne.