Jane Iredale, Liquid Minerals - A Foundation (Podkład `Minerały w płynie`)

Jane Iredale, Liquid Minerals - A Foundation (Podkład `Minerały w płynie`)

Minerały w płynie to lekka, szybko penetrujaca konsystencja nadaje skórze lekki, zdrowy koloryt. Produkt przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry, w szczególności dla skór dojrzałych zniszczonych i nadmiernie wysuszonych. Minerały redukują widoczność bruzd, zmarszczek, zmniejszają pory skórne, tonizują oraz udoskonalają jej wygląd. minerały zamknięte w liposomowych kapsułkach, dzięki czemu duża ilość aktywnych składników uwalniana jest do skóry w odstępach czasowych.Płyn otaczający kapsułki posiada w swoim składzie wyciąg z aloesu oraz kwiatu lawendy. Minerały w płynie oparte są na naturalnych minerałach, zawierających nieorganiczne pigmenty. 18 odcieni.

nawilżona i gładka skóra

Wyjątkowy podkład. Połączenie pigmentu i żelu z kwasem hialuronowym. Po naciśnięciu pompki wszystko ładnie się łączy. Do rozprowadzenia używam pędzelka fundation, skraca on znacznie czas aplikacji. Efekt po zastosowaniu jest na prawdę super. Podkład wyrównuje koloryt, nawilża. W składzie są algi, kwas hialuronowy, witamina C i wiele innych cennych składników. Na pewno nie jest to podkład do cer z trądzikiem i tłustych. Do suchej- IDEALNY!

Wielkie rozczarowanie

Kompletnie nie rozumiem zachwytów. Szukałam lekkiego podkładu, który wyrówna koloryt i nie obciąży skóry, ale jednocześnie ciut ją "udoskonali". Jest to drogi kosmetyk, polecany przez zachwycone użytkowniczki, a więc tym bardziej miałam naprawdę wielkie nadzieje z nim związane. Już po pierwszym użyciu niemalże się załamałam. Zamiast, według obietnic producenta "redukować widoczność bruzd, zmarszczek i zmniejszać pory skórne", on to wszystko jeszcze bardziej uwypukla... zgroza. Jest tępy w rozprowadzaniu, widoczny na twarzy i mam wrażenie, że skóra pod nim nie oddycha (a miał być superlekki). Poza tym wysusza cerę (a jest przeznaczony do cer nadmiernie wysuszonych...). Miewałam lepsze podkłady za 30 zł. Duże pieniądze wyrzucone w błoto. Nigdy więcej.

jestem zachwycona!

Na reszcie coś do mojej skóry!
+ mega nawilżenie
+ wyrównanie koloru
+ delikatne pokrycie
+działanie antyoksydacyjne
Ten produkt nie nadaje się do cer trądzikowych i tłustych. Suche poczują cudowne nawilżenie kwasem hialuronowym

Minusem jest cena, ale jesli ktoś używa kosmetyków w podobnym przedziale to nie będzie zawiedziony.

potwierdzam rewelacyjny podkład!

Od trzech lat jestem fanką kosmetyków Jane Iredale. Ten podkład jest chyba moim ulubionym!
Bardzo dobrze nawilża!
Nie robi efektu maski ( jeśli ktoś potrzebuje mocnego krycia to powinien dodatkowo zastosować puder prasowany)
Wyrównuje koloryt.
Pielęgnuje! Zawiera kwas hialuronowy, algi, witaminę C i wiele innych cennych składników. Nie trafiłam na nic równie dobrego w tej cenie. Alternatywą jest la prerie z kawiorem, ale to już inna półka cenowa.
Nie podrażnia skóry
Ważne! Nie zawiera filtrów
Najlepiej nakładać go za pomocą pędzla Fundation tej samej firmy, ale o tym trzeba się przekonać na własnej skórze :)
Starcza na około 3 mc przy ''normalnym'' stosowaniu. Pamiętajcie, że nie nakładamy kilka warstw bo nie nie ma takiej potrzeby.
Idealny do cery suchej.

natychmiastowe nawilżenie

Już w trakcie nakładania odczuwam ulge i natychmiastowe nawilżenie. Minerały dają lekkie krycie, wygładzają, można je stosować na okolice wokół oczu, nie warzą się i nie zbierają w liniach. Bardzo ładnie też wyrównują koloryt i rozświetlają. Polecam nawet zamiast kremu, świetnie pielęgnują

Idealnie nawilża skórę i ją wykładza.
Może zastąpić nawet krem :)
Ładnie też wygląda na pułce w łazience.
Luksus w dobrej cenie.

plusy:
+ wydajność
+ pielęgnacja
+ lekki
+ koi skórę
+ 100% mineralny

minusy:
- czasami się pompka zapycha
- nie zwiera spf

Polecam :)

Świetny podkład/niepodkład

Kosmetyk ma cudowny skład* (nie zatyka!), który nie tylko upiększa naszą skórę, ale również ją pielęgnuje. Duży wybór kolorów pozwala na dobranie niemal idealnego odcienia.
Ogólnie nie lubię podkładów, które moim zdaniem zabijają naturalny blask skóry. Minerały nie tworzą maski, nie mają dobrego krycia, ale za to ujednolicają koloryt twarzy, rozświetlają cerę i delikatnie odbijają światło przez co skóra wygląda na gładką i promienną.
Odejmuję pół gwiazdki za aplikację, której trzeba się nauczyć. Należy używać preparat oszczędnie (1-1,5 pompki na całą twarz). Cena preparatu jest wysoka, ale jest on niesamowicie wydajny.
Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok 5-6

*Water/Eau/Aqua, Titanium Dioxide (CI 77891), Glycerin, Algae, Sodium Hyaluronate, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Glyceryl Polymethacrylate, Salix Nigra (Willow) Bark Extract, Calendula Officinalis Flower Oil, Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Raphanus Sativus (Radish) roqt Extract, Chondrus Crispus (Carrageenan) Extract, Hyaluronic Acid, Magnesium Ascorbyl Phosphate (Vitamin C), Squalane, Ubiquinone (Coenzyme Q10), Boron Nitride, Stearic Acid.

Świetny do suchej skóry, daje lekkie pokrycie

Produkt ciekawy, ładnie delikatnie pokrywa twarz. Dla osób które potrzebują mocniejszego pokrycia, należy zastosować puder w kamieniu. Jest lekki i nie czuje się go na twarzy. Doskonale nawilża, nie trzeba stosować dodatkowego kremu. Twarz jest świeża i promienna. Świetnie nawilża nadmiernie wysuszoną skórę. Nakładanie poprzez wklepanie podkładu albo specjalnym pędzelkiem.

Używam tego produktu od: 2010
Ilość zużytych opakowań: 2 normalne opakowania po 30 ml kolor satin

Nic specjalnego

Od kilku lat stosuję różne kosmetyki minerlne. Jestem z wyksztalcenia kosmetologiem i wiem że nie są one sobie równe. Proces produkcyjny jest zbliżony wbrew zapewnieniom producenta(siła reklamy). Produkty JANE IREDALE sa moim zdaniem przecietne w kategorii produkt mineralny, a zwlaszcza podklad w kuleczkach po którym straszliwie swieci sie buzia, a pokrycie jest znikome. O niebo lepsze niejednokrotnie sa apteczne dermokosmetyki mineralne i o połowe tansze ! Efekt estetyczny o wiele lepszy, równie silne dzialanie pielegnacyjne, mniejsze zuzycie produktu i mniejsza cena. Kalkulacja jest prosta :-) Nie dajcie sie zwariowac zapewnieniami konsultantów (maja od sprzedazy procent), poczytajcie troche na niezaleznych portalach.
\\nPozdrawiam
\\np.s ja uzywam minerałów marki Clinique :-)

mój :)

podkład rewelacyjny i chyba juz moj KWC :) uzywam odcienia Amber.jest niezwykle lekki,nawilza,odswieza, pielegnuje,wygladza... cudenko po prostu.dla osob z cera problematyczna chyba sie nie sprawdzi bo nie kryje za dobrze,ale ja nie mam z tym problemu :) ten jeden malutki minus przy tylu plusach to nic ! skóra oddycha i promienieje.Gorąco polecam ! wart swej ceny :)

Używam tego produktu od:2 mc

super

Produkt wyjątkowy, nie da się go porównać z innymi kosmetykami z tej kategorii.
Najważniejsze zalety tego produktu:
bardzo lekki- skóra oddycha przez niego, nie "dusi się" nawet w największe upały;
niesamowita skarbnica składników odżywczych, nawilżających i przeciwzmarszczkowych;
zero substancji zapychających pory- nie powoduje zaskórników a nawet przy dłuższym czasie stosowania redukuje je;
nadaje się do każdej skory- ewentualnie przy bardzo młodej i tłustej może być mniej trwały (skora może się błyszczeć);
bardzo łatwy do aplikacji- najlepiej firmową gąbeczką;
tak bezpieczny ze możesz w nim pójść spać- przetestowałam- rano skora wygląda nieskazitelnie:);
minimalizuje zmarszczki- nawet po całym dniu podkład ten nie zwija się w zakamarkach:);
bez sztucznego zapachu;
świetna kolorystyka, duży wybór kolorów- lekko mogą się utleniać zwłaszcza jeśli masz tłustą skórę (moje dwa ulubione odcienie to warm sienna na zime a latte na lato:)
wydajne i warte swojej ceny!

Używam tego produktu od: 3-4lat
Ilość zużytych opakowań: kilka szt