Bielenda, Make-Up Academie, Vege Flumi, Fluid mineralny rozświetlajacy z sokiem z truskawki

Wegański mineralny podkład, łączący funkcję fluidu z efektem rozświetlenia. Daje efekt promiennego blasku i rozświetlenia. Nie obciąża skóry, nie zatyka porów, nie powoduje powstawania zaskórników. Zawiera sok z truskawki, który wspiera nawilżenie i odżywienie naskórka. Scala się ze skórą, daje efekt MAKE- UP NO MAKE-UP nie tworzy efektu maski , utrzymuje się na twarzy cały dzień.

podklad

super lekki kryjacy podklad Super pachnie Jest poprostu super za cene 16 to ok i mozna zgarnac go na promce jeszcze taniej pozdrawiam.............????☕.... . ..............................

Fajny podkład do mieszania z innym

Kupiłam podkład z polecenia. Mój odcień to 01,jednak przyznam że jest dla mnie zbyt ciemny. Nie mogę go używać solo ze względu na kolor. Podkład bardzo rozświetlający, skóra wygląda promiennie i zdrowo, nie zapycha. Fajny dla skóry suchej i mieszanej. Lubię używać go z podkładem Estee Lauder, dzięki niemu podkład nie jest taki suchy i tępy. To zdecydowanie moja ulubiona mieszanka podkładów. Razem są trwałe i wyglądają zjawiskowo.

Dla mnie super!

Posiadam ten podkład w kolorze 01, który jest dosyć ciemny. Ja z reguły jestem blada i ciężko mi się opalić, a mimo to ten kolor, który wydawałby się zbyt ciemny moim zdaniem ładnie wtapia się w skórę i super się prezentuje na twarzy. Jest to na ten moment mój ulubiony podkład, ma przyjemny zapach, jest dosyć gęsty i fajnie rozprowadza się na buzi. Co do krycia jest ono raczej lekkie/średnie, ale mi jak najbardziej pasuje. Podkład ma wykończenie świetliste, dobrze się utrzymuje i bardzo ładnie i lekko wygląda na twarzy. Dobrze by było jakby poszerzyli gamę kolorystyczną tak, żeby jak najwięcej osób mogło skorzystać i zobaczyć jak fajny to jest produkt :) Ja na pewno po wykończeniu kupię następne opakowanie.

Dla fanek rozwietlenia

Podkład z Bielendy kupiłam z ciekawości z zamiarem stosowania go w cieplejsze dni. Wybrałam odcień 01 Jasny Beż, który jest najjaśniejszym kolorem w gamie. Wpada on w delikatnie żółtawe tony, ale w towarzystwie korektora i różu nie jest to mocno widoczne. Sam podkład ma przyjemną zbitą konsystencję, która dobrze rozprowadza się na twarzy zarówno przy użyciu gąbeczki jak i palców. Zapach truskawki jest przyjemnym umileniem aplikacji. Podkład daje ładne rozświetlające wykończenie. Efekt to taki zdrowy glow, a nie tłusta cera.
Osobiście wolę wykończenia matowe i nie zostałam fanką tego podkładu, ale nie mam mu za bardzo nic do zarzucenia. Stosowałam go latem razem z pudrem matującym. Wydaję mi się, że w zimowe miesiące kolor mógłby być zbyt ciemny.

Przyjemny, ale ten kolor…

Podkład miał bardzo przyjemną konsystencję i bardzo ładnie wyglądał na twarzy. Nie tworzył maski, prezentował się naturalnie i delikatnie rozświetlał cerę. Niestety kolor jasny nawet dla opalonej cery był dla mnie zdecydowanie za ciemny. Zawsze dość mnie to dziwi, że producenci produkują najjaśniejsze odcienie w tak ciemnych kolorach. Polki to przecież jasne dziewczyny! No cóż, może kiedyś doczekam się jaśniejszego koloru.

Dla mnie super

Kupiłam ten podkład na promocji zachęcona pozytywną opinią mojej siostry. Zapłaciłam za niego 11 zł, więc idealna cena, by go przetestować. Kolorem, który posiadam jest najjaśniejszy w gamie odcień 01 jasny beż, który wpada w żółte tony.
Zacznę od tego, że produkt ładnie pachnie truskawką. Posiada on gęstą konsystencję i łatwo aplikuje się na twarzy. Ja najbardziej lubię nakładać go gąbką, dzięki czemu uzyskuję najbardziej naturalny efekt. Fluid daje rozświetlające wykończenie. Zakrywa subtelnie niedoskonałości i wyrównuje koloryt cery. Jest to lekki podkład przez co nie tworzy efektu maski.
Podkład utrwalony pudrem matującym utrzymuje się na twarzy dość długo. Najszybciej wyświeca się u mnie w strefie T przez co należy zebrać nadmiar sebum i ponownie go utrwalić. Opakowanie pokładu to wygodna w użyciu i estetyczna tubka, która umożliwia wydobycie pożądanej ilości kosmetyku.
Polecam ten fluid kobietom, które lubią lekkie, rozświetlające wykończenie. Jest on idealny na lato. Nie podkreśla suchych skórek ani żadnych innych niedoskonałości. Jedynym minusem jest mała gama kolorystyczna. Producent mógłby ją wzbogacić.

Przyjemny jak truskawki latem

Skuszona szałem w internecie na jego temat postanowiłam go przetestować. Akurat trafiłam na promocje, więc nie zastanawiałam się długo. Mam skórę mieszaną, problematyczną jednak latem jej stan poprawia się i nie katuje jej zbyt ciężkimi podkładami. Ten jest dla mnie idealny w tym okresie. Dobrze kryje, ładnie rozświetla, skóra wygląda naprawdę zdrowo. Miejsca gdzie przebijają mi blizny potradzikowe, czy naczynka dopracowuje korektorem. Aplikacja jest bardzo przyjemna, gdyż podkład jest aksamitny w dotyku, a do tego pachnie truskawkami. Ja osobiście nie czuje, że mam go na sobie, czuje że skóra jest bardzo nawilżona i miękka. Myślę, że sprawdzi się osobom które chcą dać skórze odpocząć chociaż w te letnie dni.

Ściera się

Posiadam ten podkład w kolorze 01. Jestem bladziochem ze skórą normalną. Od podkładu nie wymagam wiele - chciałabym, żeby wyglądał estetycznie i krył w stopniu co najmniej średnim. Odcień 01 jest mimo wszystko dość ciemny i spada w ton żółty. Jest spoooro ciemniejszy od podkładu Max Factor Lasting Performance w kolorze 101, który jest moim drugim podkładem. Pokusiłabym się również o stwierdzenie, że jest ciemniejszy i mniej neutralny od Lirene Magical CC Cream w kolorze 02.
Nie jest to podkład lejący się, konsystencja jest dość zwarta. Ładnie pachnie, lekko truskawkowo - to bardzo przyjemny zapach. Rozprowadza się dobrze, ja używam gąbeczki. Kryje całkiem dobrze (średnie krycie), można je lekko budować. Podkład utrwalam pudrem.
Niestety, podkład na mojej skórze jest bardzo nietrwały. Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją - nigdy nie miałam tego typu problemów z żadnym innym podkładem. Nie mam też skóry problematycznej. Po dwóch godzinach od nałożenia widać, że podkład w niektórych miejscach po prostu "schodzi". To nawet nie jest kwestia ciastkowania się podkładu - on po prostu znika, nawet jeśli w ogóle nie dotykam twarzy. Zbiera się również w zmarszczkach koło ust. Próbowałam utrwalać go kilkoma różnymi pudrami, efekt zawsze jest ten sam.
Opakowanie - nie mam większych zastrzeżeń. Na nakrętce mocno odbijają się odciski palców.
Kosztuje około 15 zł, więc można wypróbować - może akurat u kogoś się sprawdzi. Początkowo wygląda ładnie, ale brak trwałości go dyskwalifikuje.

na wyjście "do sklepu" ok

Posiadam dwa kolory: Naturalny beż (02) i Słoneczny (03). Kupiłam na promce w rossmanie za około 11 zł skuszona naturalnym składem. Potrzebowałąm czegos taniego, na szybkie wyjscie, gdzie chciałam delikatną korekcję kolorytu.
Uważam, że to średniawy podkład. Bardzo ciężko się wchłania i podkreśla suche skórki. Efektu rozświetlenia nie zauważyłam.
Trwałość - pozostaje na wszystkim i ściera się bardzo łatwo.

Efekt truskawki

Truskawki mają pestki. A ludzka skóra ma pory. Ile macie Państwo porów na twarzy pozwoli Wam uwidocznić podkład z Bielendy. O zgrozo!
Każdy. Jeden. Por.
Każda. Najmniejsza nawet zmarszczka, blizna czy rysa.
Każda nierówność, sucha skórka, wszystko, co tylko warto byłoby ukryć -ten podkład podkolorowuje.
Nada się chyba tylko dla cer bez skazy ( dla 3 latków?), bez wygórowanych wymagań i bez złudzeń, że makijaż ma wytrzymać dłużej niż 20 minut. Ja mam cerę suchą, a to dziadostwo wyświeciło mi się tłusto już po chwili na buzi. Podkład migruje wszędzie- przy wytarciu nosa chusteczką, przyłożeniu telefonu do ucha- cała ta brudna pomarańcza odbijała się na powierzchni.
Miałam kilka podejść do tego Vege Flumi, pseudomineralnego, rozświetlającego i jakiegoż to jeszcze wychwalanego cudeńka za 10 zł- za każdym razem dramat. Katastrofa. Wyglądałam nieświeżo, brudno, staro, jak zaniedbana pudernica. I na pewno nie miałabym odwagi zostać z tym maziajem na twarzy dłużej niż na kilka chwil - przypuszczam, że zapchałby mnie okrutnie, taka z niego szpachla

Nie dla mmie

Podkład ma przyjemne opakowanie , kolory całkiem ok , jednak krycia nie ma za grosz ???? dla osoby z cerą z bliznami po trądziku nawet przy nieaktywnych zmianach jest zdecydowanie niewystarczający . Użyłam dwa razy i leży. Kiepsko ...
Plus że nie uczula i nie zapycha .

Pozytywne zaskoczenie

Podkład jest w tubce o pojemności 30 g. Konsystencję ma dość gęstą. Ma w sobie drobinki rozświetlające, które dają bardzo delikatny efekt. Łatwo się rozprowadza po twarzy dłonią jak i gąbką. Szybko się blenduje. Ma całkiem mocne krycie, które można budować a zarazem można nałożyć niewielką ilość dając efekt Make-up No Make-up. Nie tworzy plam. Daje efekt mokrej skóry. Jest długotrwały, na mojej mieszanej cerze bardzo dobrze się utrzymał. Wiadomo trzeba go dobrze przypudrować, zwłaszcza w strefie T. O dziwo nie wchodzi w linie uśmiechu a z innymi podkładami miałam ten problem. Nie podkreśla suchych skórek. Nie podrażnia ani nie zapycha. Jest nie wyczuwalny na twarzy. Ma bardzo przyjemny truskawkowy zapach. Posiada SPF6, co prawda nie dużo ale zawsze coś. Ma niską cenę. Jedyny minus to mała gama kolorystyczna, są tylko 3 kolory.