Bell, Summer Body Shimmer (Wegański balsam rozświetlający do twarzy i ciała)

Bell, Summer Body Shimmer (Wegański balsam rozświetlający do twarzy i ciała)

Podkreśl opaleniznę pięknym, rozświetlającym balsamem do twarzy i ciała! Produkt błyskawicznie udoskonala wygląd skóry wyrównując jej koloryt, a dzięki zawartym w składzie perłowym pigmentom zapewnia doskonały, mieniący się w słońcu, satynowy blask. Wegańska formuła zawiera ekstrakt z migdałów, który nawilża skórę, odżywia ją i optycznie wygładza jej strukturę. Lekka, komfortowa konsystencja szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy. Skóra jest idealnie gładka w dotyku, a migdałowy zapach sprawia, że aplikacja balsamu jest wakacyjną przyjemnością. Produkt dostępny jest w 2 odcieniach dopasowujących się do każdej karnacji. Formuła SUMMER BODY SHIMMER zawiera 83% składników pochodzenia naturalnego. Posiada certyfikat PETA.

rozświetlające
w tubie
normalna
balsamy

Do tej pory nie miałam okazji stosować typowo rozświetlających balsamów, która mogą być stosowane nie tylko na ciele ale i na całej twarzy. Kupiłam go głównie na wakacje ale nie stosowałam go wtedy tak często jak się spodziewałam więc starczył mi na o wiele dłużej niż zakładałam. Spośród wielu dostępnych propozycji zdecydowałam się na pierwszy rzut na coś przystępnego cenowo, dlatego padło na propozycję od marki Bell którą zakupiłam na stronie jednej z drogerii internetowych.

Kosmetyk został zamknięty w opakowaniu w formie tubki o pojemności dwudziestu gram. Jego cena regularna nie jest duża, ponieważ wynosi około szesnastu złotych. Opakowanie wykonane zostało z miękkiego materiału w kolorach pomarańczy oraz bieli. Umieszczono na nim wszelkie, najważniejsze informacje na temat balsamu, takie jak jego nazwa, logo producenta, skład, zalecany sposób użytku czy podstawowe właściwości.

Balsam o nazwie Summer Body Shimmer dostępny jest w dwóch kolorach - ja posiadam ten z numerem jeden. Jest to piękne złoto, częściowo transparentne. Z początku wydaje się dosyć ciemne natomiast po roztarciu na skórze od razu dość dobrze się do niej dopasowuje. Z tego co wiem drugi kolor jest bardziej różowy. Posiadany przeze mnie produkt ma w sobie moc rozświetlających, błyszczących się drobinek natomiast mimo to bardziej tworzy złotą taflę błysku, co zdecydowanie bardziej mi się podoba niż po prostu porozrzucany po ciele brokat. Zastyga i bardzo długo utrzymuje się na skórze, jednocześnie nie brudzi ubrań. Polecam także do mieszania z podkładem, który naszym zdaniem jest zbyt ciężki w kryciu czy za bardzo matowy. Kosmetyk ten świetnie współpracuje z tego typu kosmetykami, sprawiając, że dają lżejszy efekt na buzi.

Balsam rozświetlający od marki Bell to bardzo ciekawy, uniwersalny kosmetyk, który zdecydowanie wygląda na skórze olśniewająco. Dodatkowo zastyga i nie brudzi ubrań, co w przypadku takich produktów jest bardzo ważne. Zdecydowanie mogę polecić tę propozycję.