Lirene Dermoprogram, Rozświetlający złocisty krem do twarzy i ciała `Coconut Shine`

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.63/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA
Cena PLN 26.99

Rozświetlający krem o wegańskiej formule zawierającej 90% składników pochodzenia naturalnego idealnie podkreśla opaleniznę.
Mineralne pigmenty odbijają światło i nadają skórze promiennego blasku. Krem wyrównuje koloryt, wygładza oraz kamufluje niedoskonałości. Bogata formuła zapobiega utracie wody z naskórka, przenika w głębsze warstwy skóry zapewniając jej optymalne nawilżenie i pielęgnację.
Doskonale sprawdzi się także w połączeniu z podkładem!
Organiczna woda kokosowa intensywnie nawilża, odżywia.
Olej Migdałowy, olej Canola głęboko regenerują, neutralizują wolne rodniki. Skóra zyskuje blask, gładkość i zdrowy koloryt.

balsamy
Skóra
normalna

Kupiony w: Drogeria Hebe

Wow, ten błysk!

Produkt, o którym usłyszałam przypadkowo. Kupiłam, poczekałam na lato i stwierdzam, że na pewno na jednym opakowaniu nie skończy się moja świetlista przygoda!
Przyjemny zapach (nie zostaje długo na skórze), idealna konsystencja, nie brązowi skóry i co istotne zastyga. Balsam nakładam rano na ręce, dekolt, nogi i pozostałość z dłoni na policzki (tutaj już naprawdę niewiele produktu); staram się dokładnie rozsmarować, ale nie poświęcam temu dużo czasu. Wychodzę z domu i cieszę się blaskiem. Drobinki nie są tandetnie brokatowe, jest to raczej iskrząca, odbijająca słońce warstewka; nie brudzi ubrań.
Najlepsze jest jednak to, że po kilku godzinach, kiedy ja zapominam o świetlistym Lirene, inne osoby pytają co to za balsam - wygląda obłędnie.

Myślę, że ten kosmetyk zwraca uwagę, jest wart uwagi i polecam go latem przetestować ;)

• Stosunek jakości do ceny: 4

idealny na lato

Poznałam Lirene Dermoprogram, Rozświetlający złocisty krem do twarzy i ciała 'Coconut Shine', dzięki makijażystce, która malowała mnie na ślub przyjaciółki. Kazała mi wtedy uważać podczas przebierania, aby się nie ubrudzić, ale u mnie ten problem się nie pojawił, krem dobrze zastygł. Produktu użyłam wtedy na dekolt i od razu zrobił na mnie wrażenie. Zrobił na mnie wrażenie, więc kupiłam własne opakowanie. Ma przyjemny, kokosowy zapach, który idealnie pasuje do letnich dni. Krem doskonale rozświetla skórę, dodając jej pięknego, złocistego blasku, który podkreśla opaleniznę.

Jego lekka formuła sprawia, że łatwo się rozprowadza i szybko wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu. Skóra po jego użyciu wygląda zdrowo i promiennie, co jest szczególnie atrakcyjne podczas letnich wyjść. Ponadto, krem jest idealny na specjalne okazje, kiedy chcemy dodać naszej skórze odrobinę blasku.

Opakowanie jest wygodne i poręczne, co ułatwia aplikację produktu. Lirene 'Coconut Shine' to zdecydowanie super produkt na lato.

• Stosunek jakości do ceny: 4

Mocny efekt

Balsam ma piękny zapach i cudownie mieni się na skórze. Ma jeden minus, może pobrudzić jasne ubrania. Jeżeli ktoś lubi lekki efekt blasku na skórze to zdecydowanie nie jest produkt dla niego.

Kupiony w: Drogeria Hebe

• Opakowanie: 5

Kokosowy błysk na wakacje!

Lirene Dermoprogram "Rozświetlający złocisty krem do twarzy i ciała" `Coconut Shine` kupiłam w Hebe za dwadzieścia parę złotych. Pojemność produktu to 150 ml.
Krem zamknięty w brązowej tubie od razu skojarzył mi się z letnią opalenizną.
Produkt pięknie pachnie (kokosami) i cudownie rozświetla skórę.
Aplikacja jest banalnie prosta - krem ma delikatnie lejącą konsystencja i łatwo się rozprowadza po skórze.
Lubię tym produktem rozświetlać skórę na dekolcie. Ładnie prezentuje się też na rękach i nogach.
Kosmetyk ten jest idealny na wakacje - to sztosowy "must have".
Efekt na skórze jest taki perłowy, nie należy spodziewać się "brokatu".
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona oraz mega zadowolona z zakupu.
Polecam!
Jest super!

Kupiony w: Drogeria internetowa

• Zapach: 4

Lirene

Marka Lirene nigdy mnie nie zawiodła
Lubię ich produkty,ceny są przystępne. W tym przypadku jest to produkt idealny po opalaniu. Konsystencja jest dość lejąca,jak przystało na kosmetyki,które stosuje się po opalaniu. Fajnie utrwala opaleniznę,zostawia małe świetliste drogi ki na ciele,przez co wygląda ona na zdrową i rozświetlona. Dobrze się rozprowadza,zapach jest ładny,ale ja nie przepadam za kokoskiem w produktach do smarowania,więc trochę mnie drażnił,lekko mdlil. Ale jest to bardzo dobry produkt i go polecam z czystym sumieniem.

Wizażanki najczęściej polecają:

Sztos na lato ! Błysk, glow, złocista skóra

Krem jest zamknięty w wyciskanej tubie. Ma dyskretny zapach kokosa. Konsystencja jest dość rzadka ale nie przeszkadza to wogole w aplikacji na ciało. Krem ma kolor zlocisto-miodowy. Po jego rozprowadzeniu na skórze od razu zauważalny jest efekt glow. Jest złocisty błysk, który nadaje skórze zdrowy wygląd. Ten błysk jest wg mnie w sam raz ani nie nachalny ani też delikatny - jest w punkt. Jeżeli masz opaloną skórę to idealnie będzie prezentował się i nadawał świetlistą poświatę. Nie pozostawia smug,nie brudzi. Wchłania się bardzo szybko i nie pozostawia na skórze tłustego filmu . W słońcu skóra po aplikacji kremu mieni się milionem drobinek. Czuć też dogłębne nawilżenie i wygładzenie. Ja jestem posiadaczką jasnej karnacji i myślę,że ten produkt mogą używać i ciemne i jasne odcienie skóry - nie ma to znaczenia. No świetny to produkt,polecam gorąco.

Kupiony w: W serwisie aukcyjnym

• Opakowanie: 5

milion drobinek bez granic :)

Skusiłam się po opiniach w Internecie i też się w tym kremie zakochałam.

Milion drobinek, które trzymają się długie godziny na skórze, mienią się i dają efekt pięknego i wypielęgnowanego ciała, niezależnie od tego, czy jesteś opalona, czy nie... :)
Ja jestem raczej z tych bladych, nie częstuję swojej skóry słońcem zbyt często, ale mimo tego bardzo lubię sięgać po ten krem - zwłaszcza na nogi i ramiona. Czasami odważę się i dodam odrobinę do podkładu - mam wrażenie, że przedłuża wtedy trwałość mojego makijażu :)

Kolor jest neutralny, raczej dla każdej karnacji.
Sam kosmetyk ma ładny zapach kokosowy, ale bardzo szybko się ulatnia. Konsystencja jest lekka i przyjemna, wchłania się ekspresowo, rozprowadza się równo i nie zostawia plam na ubraniach. Ewentualnie te drobinki nieco opanują materiał, z którymi mają styczność. Ale spierają się bez problemu.

Kupiony w: Drogeria Super-Pharm

• Zapach: 3

Idealny Blask na Lato

Lirene Dermoprogram Rozświetlający złocisty krem do twarzy i ciała Coconut Shine to kosmetyk, który stosuję od miesiąca i absolutnie go uwielbiam na okres letni. Konsystencja kremu jest dosyć lekka, co sprawia, że dobrze nawilża skórę i można go stosować na twarz bez uczucia lepkości.

Jest świetny na lato do rozświetlania ciała, dodaje skórze zdrowego blasku i pięknie podkreśla opaleniznę. Na zimę też może się sprawdzić na przykład na wieczorne wyjścia do rozświetlenia dekoltu produktem, który także pielęgnuje skórę :) Duży plus za 90% składników pochodzenia naturalnego.

????Składniki aktywne
• Organiczna woda kokosowa: Intensywnie nawilża i odżywia skórę.
• Olej migdałowy: Głęboko regeneruje i neutralizuje wolne rodniki.
• Olej canola: Działa nawilżająco i odżywczo.

✅Zalety:
- Kremowa, dosyć lekka konsystencja: Doskonale nawilża i odżywia skórę.
- Elegancki, rozświetlający efekt: Dodaje skórze zdrowego, złocistego blasku.
- Wydajność: Mała ilość wystarczy, aby pokryć dużą powierzchnię skóry.

❎Wady:
- Dla wielu to zaleta, ale ja nie przepadam za kokosem, więc dla mnie ten zapach kokosa jest wadą. Niemniej, Niebiescy on bardzo intensywny .
- Ja stosuje go na ciało, a on trochę brudzi. Warto zatem, by po nałożeniu odczekać chwilę przed ubraniem się.

Krem jest dosyć wydajny – mała ilość wystarczy, aby pokryć dużą powierzchnię skóry. Dzięki temu jedno opakowanie starcza na dłużej, co jest dużym plusem.

Podsumowanie:
Lirene Dermoprogram Rozświetlający złocisty krem do twarzy i ciała Coconut Shine to świetny wybór na lato, gdy chcecie podkreślić opaleniznę i nadać skórze zdrowego blasku. Doskonale sprawdza się tak na dzień, jak i na wieczorne wyjścia. Dla osób, które nie przepadają za zapachem kokosa, może być to jedyny minus, ale dla innych użytkowników jest to doskonały kosmetyk na lato. Ja bardzo lubię za elegancki, nie ordynarny glow na ciele. Uważajcie tylko, bo trochę brudzi.

Świetny krem

W trakcie lata tego typu produkty to mój must have. Uwielbiam błyszczące drobinki na opalonej skórze. Ten balsam bardzo ładnie uwydatnia opaleniznę i sprawia, że skóra jest nawilżona. Jedyny mankament to to, że brudzi ubrania ale w tej cenie jestem w stanie to wybaczyć. Produkt również dość wydajny. Opakowanie też wygodne w użyciu, OBŁĘDNY kokosowy zapach.

Shine like Diamond

Moje odkrycie tego roku. Nie miałam wielkich oczekiwań co dętego balsamu. Wiedziałam, że dostanę rozświetlenie ale tutaj nie sądziłam że to będzie AZ takie rozświetlenie. Wyglada na skórze przepięknie. Ma w sobie drobinki, które po nałożeniu na skore wyglądają delikatnie i subtelnie, ten glow nie jest taki chamski, a jednocześnie wszystko jest pięknie rozjaśnione. Poza błyskiem wyrównuje tez ładnie kolor, dodając delikatnego koloru. Ja jestem zachwycona. Dodatkowo trwałość tego balsamu jest mega, miałam go na sobie około 17 godzin i dalej wyglądał ładnie.

Idealny na lato!

Cudowny krem rozświetlający do ciała, idealny do rozświetlenia dekoltu. Pięknie pachnie kokosem, rozświetla skórę, a delikatne złote drobinki podkreślają opaleniznę. Dodatkowo produkt całkowicie zastyga na skórze tak więc nie „brudzi” nam ubrań ani nie odciska się.

• Zgodność z opisem producenta: 4

szybka i bezpieczna opalenizna

Używam tego produktu raczej na większe wyjścia, gdyż robi to świetną robotę!
Daje równomierny efekt lśniącej i opalonej skóry. Zastyga więc nie ma obawy, że można go łatwo zetrzeć. Natomiast może lekko ubrudzić ubranie, ale myślę, że nie ma produktu który tego nie robi.