Naomi Campbell, Naomi EDT

Naomi Campbell, Naomi EDT

Najnowszy zapach sygnowany przez Naomi Campbell.Orzeźwiające pierwsze wrażenie, na które składa się żywe i radosne połączenie połyskującej maliny, lekkiej cytryny i soczystej guawy. Wybuchowy owocowy koktajl, złagodzony rozkosznymi egzotycznymi tonami. W sercu zapachu jest elegancka, świeża róża, symbol czystej kobiecości, która została połączona z miękkimi tonami lilii, tworząc subtelną kwiatową mgiełkę - wrażenie delikatnego kwiatowego wiru. Kwiatowy bukiet kontrastuje z zamykającymi nutę serca cięższymi, upojnymi tonami. W bazie zapachu zmysłowe drzewne nuty zostały osnute zachwycającą kremowością drzewa sandałowego. Miękkie waniliowe tony prażonej kawy, ukoronowane upojnymi nutami smakowitego toffi, tworzą fascynującą duszę zapachu, od której nie można się uwolnić.
Flakon: wysoka i wyrafinowana sylwetka ze zmysłowym zakończeniem – flakon perfum `Naomi` podkreśla elegancję i kobiecość Naomi Campbell. Bladoróżowy kolor nawiązuje do kwiatowych i owocowych nut, natomiast srebrne cekiny wprawiają w olśniewający i beztroski nastrój.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: malina, cytryna, guawa
nuta serca: róża, lilia wodna
nuta bazy: nuty drzewne, drzewo sandałowe, prażona kawa, toffi, wanilia

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
kwiatowe, owocowe
wody toaletowe

zdecydowanie &quot;mój&quot; :)

Używam na co dzień różnych zapachów i często lubię je zmieniać, by się nie znudzić. Ten konkretny jednak urzeka mnie za każdym razem. To jeden z zapachów, których zużyłam aż 2 flakony. Kocham waniliowo-pudrowe nuty. Dla mnie ideał. Obecnie trudno dostępny w Rossmanach nie wiedzieć czemu :P ale będę na niego polować, bo go wprost uwielbiam, najlepszy zapach od Naomi :) trwałość średnia, ale za tę cenę może być ;)

Ilość zużytych opakowań: 2 butelki 50 ml

Zwyczajna

I tu znów zawiodłam się na Naomi Campbell. Zapach dość mocno owocowy, choć ma też nutę elegancką i lekko kwiatową. Niestety nie trzyma się długo na skórze. Bardzo szybko perfumy wietrzeją. I ten zapach mimo, że nie jest zły,nie zaskakuje. Cena nieadekwatna do jakości. Stanowczo za drogie.

Używam tego produktu od: miałam około 2 lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 flakon

IDEAŁ

+piękny zapach, idealnie trafiający w mój gust- świeży, umiarkowanie słodki;
+uniwersalny- nadaje się na każdą porę dnia i roku;
+bardzo ładny, elegancki flakonik;

-krótko się trzymają na skórze, na ubraniach trochę dłużej;

Dostałam go w prezencie, zresztą bardzo udanym. Kończę pierwsze moje opakowanie i już czaję się na zakup kolejnego.

Ilość zużytych opakowań: 50ml

Róża i płyn do mycia szyb

Zapach z różanej kategorii, ale róża jest tu potraktowana bardzo nietuzinkowo.

Róża idzie tu w akompaniamencie delikatnego płynu do mycia szyb. Można powiedzieć, że jest to płyn dosyć elegancki (jak na płyn do mycia szyb ;) ), nadający róży akcentów niejednoznacznej świeżości. Zapach płynu nie jest irytujący, jest nawet miły. Dlaczego więc tak mało gwizdek?

Pomimo tego, że róża została przedstawiona w oryginalny sposób, to nie przemawia do mnie tak, jakbym chciała, aby perfumy mówiły.
Zapach od początku do końca pachnie mniej więcej tak samo, nie ma podziału na role, nie ma wstępu ani zakończenia. Zapach jest miły, nie męczy, ale to za mało, ja chciałabym magii. Czarów nie ma, zapach sprawdził się jako codzienne psikadełko, bardzo miłe, ale ja nie mam chęci na powtórkę.

Trwałość ma bardzo dobrą, flakonik mało urodziwy.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: 30 ml

Oryginalny

PLUSY:
- cena
- trwałość
- zapach jest egzotyczny, oryginalny, niespotykany
- z pewnością te perfumy się wyróżniają
- ładny flakon

MINUSY:
- w zasadzie brak

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

specyficzny

Zapach oryginalny, jak wszystkie zapachy Naomi.
Jest słodki, pozostając świeżym jednocześnie. Egzotyczny.
Zdecydowanie wyczuwam w nim kawę i inne ciekawe, nieznane mi nuty.
Moim zdaniem nadaje się na ciepłe dni.
Jest bardzo intensywny i długo utrzymuje się na skórze.
Opakowanie średnio mi się podoba.
Myślę, że wart jest wypróbowania, ale jest to pierwszy znany mi zapach z serii Naomi Campbell, który mnie nie zachwycił, i którego bym nie kupiła.

Używam tego produktu od: testowałam go tylko
Ilość zużytych opakowań: tylko testy

Kawowy rarytas :-)

Posiadam mocniejsza wersje EDP, ktora urzekla mnie od pierwszego psikniecia.
Najmocniej wyczuwalna jest kawa i guawa oraz odrobina toffi. W tle slychac szept owocow. Platki kwiatow muskaja moja skore.
Naomi, po raz kolejny, stworzyla prawdziwy rarytasik - przystepny cenowo i szalenie trwaly.
Naomi przypomina mi nieco Gucci by Gucci EDP, jest jego niesmiala siostra :-)
W perfumach Naomi zakochalam sie bez pamieci.
Uniwersalne, piekne, kobiece, troche zmyslowe a troche romantyczne.
Beda taktownym dodatkiem do garnituru sluzbowego jak i do seksownej sukienki koktajlowej.
Boskie!
Po okolo 6 godzinach wyczuwam najmocniej nute kawy.
Zapach swietnie sie trzyma i pozostawia subtelny, acz calkiem wyczuwalny ogon.

och tak :)

Bardzo lubie, bardzo, bardzo :)
Po powrocie z pracy za granicą zapragnęłam kupić nowy zapach, w końcu mi się należało.. Niestety nie umiał do mnie przemówić żaden zapach w perfumerii więc zrezygnowana poszłam do drogerii gdzie moim oczom ujrzała się wtedy jeszcze nowość..
Pierwszy psik i kochałam całym sercem.. Mam ogromny sentyment i napewno po niego wróce..
Niesamowity świeżak, który mnie odpręża i bardzo długo czuje go na sobie..
Zawsze poprawiał mi humor :)

Ilość zużytych opakowań: 1, ale na tym nie koniec :)

Cukierek o niesamowitej trwałości

Nigdy bym sobie sama nie kupiła tej wody, zapachy celebrytów, modelek i innych osobistości jakoś mnie nie interesują, tą wodę dostałam do kolegi na urodziny. Buteleczka ładna, mała, poręczna, wąska z fajnymi kółkami. Sam zapach ładny ale nie porywający, słodki, przyjemny, bezpieczny do pracy, na siłownię czy na grilla. Nie umiem określić jakie ma nuty zapachowe, dla mnie to po prostu słodkie pachnidełko, przypomina mi bukiet rześkich kwiatków. Największą zaletą tej wody toaletowej jest trwałość, trzyma się jakieś 6-8 h, bez przerwy czuć jej woń, nie jeden producent wody perfumowanej powinien brać z tego przykład. Polecam tę wodę właśnie z uwagi na niesamowitą trwałość i przyjemny dla nosa zapach.

Nie mój typ

Nie kupiłabym, ale dlatego, że to zapach nie w moim typie - wychodzi na mnie zbyt dużo róży, a nie przepadam za nią w perfumach. Ogólnie są przyjemne, pazurzaste, trochę pikantne, jak na zapach sygnowany przez celebrytkę mają przyzwoitą trwałość i jakość (nuty zapachowe się zmieniają, nie jest monotonnie). Kawy nie czuję (szkoda). Flakonik poręczny.

Używam tego produktu od: dziś
Ilość zużytych opakowań: &quot;psiki&quot;

zapach swiezy

W zasadzie spodziewalam sie po nich czegos wiecej,jest co prawda dosc swiezy,cytrusowy,nawet slodki,ale trwalosc nie jest powalajaca,niestety czuc,ze jest to woda toaletowa a nie edp...W sumie chyba bardziej pasuje do nastolatek niz do mlodych kobiet. Nie wiem,czy warto kupic,ale jako prezent od kogos czemu nie

Używam tego produktu od: miesiacz
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (w trakcie)

śliczne

Próbkę Naomi dostałam przy okazji innych zakupow kosmetycznych. Pierwsze testy wypadły tak sobie-na początku uderza po nosie mocny kwiatowo-cytrusowy koktajl, taki powiedziałabym &quot;krzykliwy&quot;. Z biegiem czasu ociepla się i wyczuwam nutkę toffi, ale nie taką cukierkowo-jadalną, a bardziej wykwintną, kobiecą. Zapach jest zmienny, wibrujacy z pazurem, dla kobiet, ktore chcą być zauważone;) . Na pewno nie jest to owocowo-waniliowe &quot;różowe&quot; pachnidełko. Myślę, że trzeba je trochę oswoić, ja teraz je uwielbiam :love: i oczywiście kupiłam flakonik.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 30ml