Naomi Campbell, Naomi Campbell EDT

Średnia ocena: 3.88/5

prestige-style.pl
Średnia ocena: 4.21/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Woda toaletowa` Naomi Campbell` jest pierwszym zapachem noszącym imię modelki, którą zna cały świat. Emanuje wokół siebie nieodpartym seksapilem, niezależnością i wolnością. Pragnienie przeniknąć tam, gdzie zwykle jest to niemożliwe. Świeżość i magia zapachu Naomi Campbell` leży głęboko w mistrzowsko dobranej mieszance zapachów kwiatu pomarańczy, magnolii, bergamotki, brzoskwini, mandarynki, kokosu, anyżu gwiaździstego. Sercem mieszanki są nuty zapachowe tuberozy, heliotropu, róży, jaśminu i konwalii, zaś podstawą, aromaty ambry, wanilii, piżma, drzewa sandałowego, cedru, opoponax`u, fasoli Tonka, banzoiny i karmelu.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: kwiat pomarańczy, brzoskwinia, kokos, bergamotka, magnolia, kokos, anyż
nuta serca: róża, tuberoza, jaśmin, heliotrop, konwalia
nuta bazy: wanilia, karmel, opoponaks, tonka, benzoina, cedr, ambra, piżmo

54% jesień/zima 46% wiosna/lato

Piękny zapach

Można go nosić na sobie nawet w chłodniejsze letnie dni. Dodatek jaśminu sprawia, że jest przestrzenny , kokos sprawia, że jest zmysłowy. Całość jest raczej świeża w odbiorze i tylko lekko słodka. Polecam !

Piękna słodycz!

Wiem, że perfumy te często są odczuwane jako mdłe, zbyt słodkie, zbyt oczywiste i trochę nawet tandetne. Dla mnie właśnie dlatego są przepiękne, takie ciasteczkowe, karmelkowe, migdałowe, waniliowe, kokosowe i mogę tu użyć jeszcze wielu przymiotników określających słodycz, ale tylko wielbiciele tych właśnie nut zrozumieją o co chodzi. Oczywiście od takich zapachów trzeba odpoczywać, bo są bardzo dominujące i nokautują wszystkie inne wokół siebie (choć trwałość mogłaby być lepsza). NC oprócz tego, że są bardzo słodkie, są też bardzo gorące, rozgrzewają nosicielkę i sądzę, że panów będących w jej pobliżu też, bo są bardzo zmysłowe i kobiece. Od mężczyzn właśnie, a nie od kobiet, można usłyszeć nosząc ten zapach wiele komplementów. Zapach kojarzy mi się z kobietą - panterą, ciemną kocicą taką właśnie jaką jest Naomi Campbell. Uważam, że zapach będzie idealny dla kochających słońce, plażę, upał. Będzie pasował zgrabnym, opalonym kobietom o latynoskiej urodzie. Może natomiast zdominować naturalne, delikatne blondynki, ale i tak warto spróbować. Wracałam do niego już kilka razy i będę do niego wracać co jakiś czas.

Zapachowy zawrót głowy

Perfum dostałam w prezencie, już sam flakon bardzo mi się spodobał. Bardzo smukła buteleczka z asymetrycznym zamknięciem. Zapach to wyrazista kompozycja kwiatowa z takimi domieszkami jak anyż, bursztyn i karmel. Zapach jest zmysłowy i kobiecy. Utrzymuje się długo , zawsze cieszy mnie gdy ktoś mówi mi że piękny zapach bo to znaczy że perfum zdał test trwałości. Oczywiście wzmacniam efekt w ciągu dnia i używam go ponownie. Wygodny flakon mieści się w torebce . Cena jest wysoka ale przekonałam się że warto . Oczywiście jak na łowczynie promocji przystało będę szukać go w niższej cenie , bo mam jeszcze pół flakonika.

Ciekawy zapach ;)

Dostałam ten zapach w prezencie i przyznam szczerze, że sama bym go sobie nie kupiła, bo w pierwszej chwili zapach mnie nie urzekł. Sympatia do zapachu przyszła po jakimś czasie kiedy trochę się z nim oswoiłam i powoli zaczęłam się zaprzyjaźniać. Zapach jest ciężki, orientalny, drzewny, trochę słodki. Jak dla mnie jest to zapach bardziej na specjalne okazje, ale spotkałam osoby, które używają go na co dzień. Dzisiaj mogę powiedzieć, że się zaprzyjaźniliśmy i z czystym sumieniem mogę go jak najbardziej polecić ;)

Zapach kwiatowo-waniliowo-kokosowy. Dodaje świeżości, a jednocześnie otula ciepłem w jesienno-zimowe dni.

Kolekcja moich perfum jest bardzo różnorodna. Na mojej toaletce stoją zarówno bardzo drogie flakony o sporych pojemnościach, jak i te tańsze wody toaletowe do kupienia w Rossmannie. :-) Używam wszystkich swoich zapachów naprzemiennie, a do Naomi Campbell mam szczególną słabość. Moim must have od Naomi jest Cat de Luxe At Night. Niedawno odkryłam właśnie Naomi Campbell od Naomi Campbell i jestem nimi zachwycona. :-)

Perfumy dostałam w prezencie na imieniny w zestawie z balsamem do ciała. Zapach tej wody toaletowej to strzał w 10-tkę. Flakonik jest prosty, ale elegancki z zakrętką o nietypowym kształcie.

Pomimo niewysokiej ceny, zapach jest naprawdę bardzo, bardzo dobry, a co najważniejsze nie jest prosty i jednolity. Znajdziemy tu mnóstwo różnych nut zapachowych: kwiat pomarańczy, brzoskwinia, kokos, bergamotka, magnolia, anyż, róża, tuberoza, jaśmin, heliotrop, konwalia, wanilia, karmel, opoponaks, tonka, benzoina, cedr, ambra, piżmo. Od razu po psiknięciu czuję wanilię, kokos i duuużo kwiatów i … proszek do prania. :-) Zapach jest świeży, ale nawet mocny. zadziwiająco trwały, idealny na jesień czy zimę, otula nas ciepłym zapachem na dłuuugie godziny. Są to perfumy uniwersalne, dla kobiet w każdym wieku.

Woń idealna!

Z zapachem miałam styczność podczas jednych z zapachów w drogerii. Już wtedy wiedziałam, że muszę go mieć! Zdecydowanie zapach jak dla mnie to klasyka! Nadaje klasy, jest kobiecy i zmysłowy. Mógłby być trochę trwały, jeśli już tyle kosztuje, ale nie zmienia to faktu, że jest on jednym z moich ulubieńców!

Wykorzystała: kilka próbek

Seksowna

Kocham te perfumy, mimo, że nigdy nie miałam pełnego flakonu. Kilka razy miałam ich próbki, potem kupowałam podróbki tych perfum. Są cudowne, trwałe, słodkie, seksowne i młode.

bardzo dobre

Perfum o bardzo ładnym zapachu, dość mocnym, który utrzymuje się cały dzień, aż sama go na sobie czuje ;). Jest ciekawy i dość charakterystyczny, natomiast na codzień jest dla mnie zbyt intensywny. Nie podoba mi się butelka, która wygląda tanio i się przewraca.

Sentymentalny

Jedne z moich pierwszych perfum, buteleczka smukła jak Naomi, czar i elegancja to moje skojarzenia z zapachem. Na mojej skórze pachną ciepło , czuć kokos i wanilię , uwielbiam używać w zimie, skoro są tyle czasu na rynku to znaczy że my kobiety je uwielbiamy.Zużyłam z 3 opakowania, czy kupię ponownie? Raczej nie gdyż na rynku jest tyle zapachów, że życie byłoby nudne ciągle pachnieć tak samo ;)

Doceniam ale nie używam

Mam w kolekcji takie zapachy, które bardzo cenię i lubię ale niestety nie używam. Zazwyczaj wynika to z faktu, iż ktoś bliski w moim otoczeniu skutecznie mi je obrzydził i źle mi się kojarzą. Tak jest tym razem. A przecież to piękne perfumy, słodkie, balsamiczno-waniliowe. Podoba mi się ich anyżkowo owocowe otwarcie, nuta serca kwiatowa i bardzo bogata w akordy kwiatów egzotycznych, róży, heliotropu oraz dużo wanilii, piżma i bursztynu w bazie. Doceniam kunszt tego zapachu i jego ponadczasowość. Wiem, że kiedyś będę się nimi delektować ale potrzebuję czasu.

Piękno zamknięte w butelce

Mam i mam i będę mieć. Piękny uwodzicielski w sam raz dla mnie.
Delikatny nie za słodki a jednocześnie utrzymujący się w miarę długo zapach. Duży plus że nie miesza się z zapachem skóry, tylko otula skórę swoim zapachem.
Uwielbiam je, na każdy dzień ,rano i wieczorem.
Dezodorant spray moim zdaniem za dużo wypryskuje zawartości ,mogłaby być bardziej mgiełka. Zapach utrzymuje się dość długo.
Szczerze mówiąc zauważyłam że dłużej utrzymuje się niż woda perfumowana.

Eksplozja zmyslowosci

Uwielbiam ta wode i wracam do niej co jakis czas. Uwazam,ze jest silna,uwodzicielska.
Zapach na skorze utrzymuje sie ok 5,6 godz. Na ubraniach czuc go do nastepnego prania. Uwazam,ze ta woda jest uniwersalna...czy na dzien czy na noc, czy latem czy zima zawsze sie sprawdzi.
Taka delikatna,biezpieczna,nienachalna elegencja.
Mysle ,ze bardziej pasuje dla mlodych kobiet aniezeli bardziej dojrzalych.
Flakon jest poreczny i waski. Wszedzie sie go wcisnie :-)
Warto sprobowac..zaskarbi sobie milosc niejednej z Was.