Oillan, Olejkowy żel do mycia od 1. dni życia dla dzieci i dorosłych

Oillan, Olejkowy żel do mycia od 1. dni życia dla dzieci i dorosłych

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Hebe

AVENA OIL ACTIVE to unikalny, biozgodny kompleks emolientowo-humektantowy stworzony w oparciu o ekstrakt z oleju z nasion owsa, zawierający aż 40% polarnych lipidów zdolnych, aby naprawiać, odnawiać i chronić barierę hydrolipidową skóry. Skutecznie i długotrwale nawilża oraz ogranicza potrzebę drapania się.

NATŁUSZCZAJĄCO-KOJĄCE SUBSTANCJE MYJĄCE stworzone na bazie oliwy z oliwek i betainy, zapewniają delikatne oczyszczanie nawet najbardziej wrażliwej skóry, pielęgnując ją i wygładzając.

OLEJ Z OGÓRECZNIKA bogaty w NNKT wspiera prawidłowe funkcjonowanie skóry i jej regenerację.

EFEKTY:
• Delikatne oczyszczenie nawet podrażnionej i wrażliwej skóry.
• Utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia i elastyczności.
• Odżywienie i miękkość skóry.
• Natychmiastowe ukojenie, także przy świądzie i pieczeniu.
• Wsparcie i regeneracja bariery ochronnej naskórka.
• Profilaktyka nadmiernego łuszczenia i pękania skóry.

Przebadany pod kontrolą dermatologiczną i pediatryczną. Łagodne dla skóry alergicznej kompozycje zapachowe. Nie szczypie w oczy.

wrażliwa, sucha, normalna
żele do kąpieli
pielęgnujące, nawilżające, oczyszczające
z pompką
żel

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Ciekawa konsystencja pozostawiająca nienaruszoną barierę hydrolipidową

Ogromnym zaskoczeniem jest Konsytencja - początkowo olejek , który potem zamienia się w gęstą piankę . Muszę przyznać, że moje dziecko bardzo doceniło nietypową zabawę z myciem - ogromny plus w przypadku jeżeli macie wybredne dziecko , które oczekuje od kąpieli czegoś więcej niż zwykłego mycia . Lekki niedrażniący zapach - nie podrażnia delikatnej skóry dziecka i nie drażni wrażliwych nosków . Skóra jest umyta , ale nie przesuszona , bardzo delikatna i przyjemna w dotyku.

Idealny do codziennej pielęgnacji

Produkt znajduje się w bardzo praktycznym opakowaniu z pompką o pojemności 400ml. Konsystencja jest gęsta, oleista. Zapach określiłabym jako subtelny, hybryda ogórka i oliwki. Jednorazowo wystarczy użyć niewielką ilość, by cieszyć się gładką skórą. Ja używałam tenże produkt na dwa sposoby. Najpierw testowałam, jak sprawdzi się jako żel do mycia twarzy, następnie jako żel do mycia ciała. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Skóra była oczyszczona, nawilżona, zredukowana została suchość. Polecam serdecznie.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Idealny produkt dla całej rodziny

Olejkowy żel do mycia marki Oillan to bardzo dobry produkt do codziennego mycia dla całej rodziny. Żel można stosować od od 1. dni życia dla dzieci i dorosłych. Produkt ma przyjemną, delikatną konsystencję i dobrze się pieni. Zapach jest bardzo delikatny.
Żel w delikatny sposób oczyszcza skórę nie naruszając ochronnej bariery skóry. W przypadku suchej i wrażliwej skóry znacząco poprawia komfort po myciu i sprawia, że skóra jest elastyczna i miękka. Dotychczasowe uczucie ściągnięcia skóry w trakcie stosowania olejowego żelu zostało zniwelowane, a skóra stała się nawilżona.
Opakowanie produktu jest bardzo estetyczne i dzięki dozownikowi bardzo wygodna w aplikacji.

Polecam bo warto

Żel jest o dosyć gęstej konsystencji i fajnie myje ciało pozostawiając skórze czystą, miękką i nawilżoną. Juz po pierwszej aplikacji widać ze skóra jest nawilżona a mam bardzo sucha skóre i jestem tym żelem zachwycona.

Lekkość mycia, bogactwo nawilżenia

Uwielbiam produkty wielofunkcyjne i ten właśnie taki jest. Do tego uwielbiam wszelkiego rodzaju kosmetyki do ciała oparte na olejach, więc całościowo nie mogło być lepiej ;) Żel marki Oillan sprawdza się u mnie doskonale i jest uniwersalny - zastępuje zarówno żel, jak i balsam do ciała, więc tym bardziej moja sucha skóra na ciele docenia go na co dzień. Zresztą nie tylko moja skóra, bo kosmetyk świetnie się sprawdza także w pielęgnacji mojego dziecka. To prawdziwie wielofunkcyjny i uniwersalny produkt!

Spora pojemność żelu sprawia, że wystarcza on na długo. Do tego ma superwygodne opakowanie, które sprawdza się pod prysznicem. Butelka posiada dobrze działającą pompkę i pomimo nieco gęstszej konsystencji niż w przypadku innych żeli, zaciąga zawartość z łatwością i bez zatykania.

Tak, konsystencja jest troszkę inna, to prawdziwie “olejkowy żel” jak twierdzi producent. Jest lejący, ale ma swój tak zwany “ciężar” - czuć, że w środku jest znacznie bogatszy niż inne żele. Przez to też inaczej się rozprowadza na skórze i myślę, że trzeba go używać odrobinę inaczej, żeby być w pełni zadowolonym z działania. Żel najlepiej rozprowadzać na mocno wilgotnej skórze, w innym wypadku staje się nieco tępy i stawia opór. Najlepiej nawet ponownie zmoczyć dłonie; wtedy żel dostaje świetny poślizg i lekko się rozmywa, tworząc mleczną emulsję na powierzchni skóry. Żel jest niesamowicie miękki wtedy i świetnie sunie po powierzchni skóry, czuć jakby się ją myło jakimś mleczkiem lub myjącym kremem.

Taka aplikacja sprawia, że resztki produktu łatwo potem zmyć, a skóra jest niesamowicie miękka w dotyku. U mnie efekt jest wspaniały, skóra jest – jak to mówią - jak pupcia niemowlaka ;) Idealnie gładka, aksamitna, delikatna, i zupełnie nie ma potrzeby nakładać nic więcej, żadnego balsamu czy kremu nawilżającego. Tak samo się sprawdza na dziecięcej skórze i zostawia ją niezwykle miękką w dotyku.

Żel w żadnym wypadku nie wysusza, wręcz chroni ją przed wysuszeniem podczas mycia. Łagodnie oczyszcza skórę i zostawia ją niesamowicie wypielęgnowaną. Koi wszelkie podrażnienia, idealnie się sprawdza w myciu skóry ze zmianami atopowymi – wycisza wszelkie zaczerwienienia, likwiduje szorstkie miejsca, doskonale zmiękcza. Skóra - zarówno moja (normalna w stronę suchej), jak i innych domowników (z atopowymi zmianami) - jest nawilżona i odpowiednio chroniona podczas mycia. Przyznam, że każde mycie z tym żelem po prostu należy do przyjemności!

Zapach jest delikatny i także przyjemny. Żel pachnie troszkę słodko, jak jakimś słodkim olejkiem, ale bardzo ładnie i nienachalnie. Nikogo nie męczy podczas mycia.

Z pewnością wrócimy do tego żelu. Suche i atopowe skóry są z niego naprawdę zadowolone. Jednym produktem dbamy zarówno o dobre oczyszczenie, jak i zapewnienie nawilżenia i gładkości. Do tego żel nie zostawia obciążonej, lepkiej skóry, ale muszę przyznać, że trzeba używać go powoli i cierpliwie, bo ma wyraźnie inną konsystencję niż klasyczne żele. Ja jestem w pełni usatysfakcjonowana, na pewno kupię go ponownie.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Kompleksowa pielęgnacja, na co dzień.

Opakowanie tego olejkowego żelu do mycia to praktyczna butelka o pojemności 400 ml, wyposażona w dozownik, który sprawia, że codzienne użytkowanie jest niezwykle wygodne. Ten dozownik gwarantuje precyzyjną i higieniczną aplikację, co podnosi komfort korzystania z produktu. Przejrzysta butelka umożliwia łatwe kontrolowanie ilości pozostałego produktu, co jest praktycznym ułatwieniem. Olejkowy żel do mycia został stworzony z myślą o skórze wrażliwej, suchej, bardzo suchej i szorstkiej, doskonale sprawdzając się zarówno u najmłodszych, już od pierwszych dni życia, jak i u dorosłych. Formuła produktu jest emolientowo-humektanowa, a lekka konsystencja dzięki kompleksowi na bazie oleju z nasion owsa Avena Oil Active, substancjom myjącym natłuszczającym i kojącym, oraz bogatemu w NNKT olejowi z ogórecznika, pozwala na bezpieczne stosowanie żelu także w okolicach intymnych. Aplikacja jest prosta żel rozprowadzam na wilgotną skórę, delikatnie masując, a następnie dokładnie spłukuje. Zapach delikatny bardzo przyjemny. Produkt nie szczypie w oczy, jest hipoalergiczny i działa kojąco, pielęgnuje oraz uelastycznia skórę. Po każdym użyciu doświadczam, że moja skóra staje się bardziej elastyczna, gładka, miękka i doskonale nawilżona. Ponadto, wspiera i regeneruje barierę ochronną naskórka. Podsumowując, ten olejkowy żel nie tylko doskonale spełnia swoje zadanie oczyszczania, ale także stanowi prawdziwą ucztę dla skóry, dostarczając kompleksowej pielęgnacji, na co dzień.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Intensywne nawilżenie już podczas mycia

Pierwszy z trzech kosmetyków, jaki miałam przyjemność testować dzięki wizaż.pl, dziękuję z całego serducha. Dzięki Wam, odkryłam idealne kosmetyki nawilżające moją suchą skórę. Tak, jestem posiadaczką bardzo suchej skóry, walczę z tym od lat. Potrzebuję na codzień mega nawilżenia, które będzie się utrzymywało przez dłuższy czas, a nie na chwilę.

Olejkowy żel do mycia od 1. dni życia dla dzieci i dorosłych, jak już sama nazwa wskazuje, idealnie nada się dla całej rodziny.
Kosmetyk znajduje się w plastikowej, przezroczystej butli z pompką. Ma pojemność 400 ml. Grafika ładna, uspokajająca w kolorze niebieskim. Na opakowaniu znajdziemy tylko białe napisy z istotnymi informacjami.

Kosmetyk stworzony został na bazie oleju nasion z owsa. ponadto w swym składzie ma natłuszczająco- kojące substancje myjące oraz olej z ogórecznika.

Konsystencja przezroczysta, płynna, oleista. Ma przyjemny, delikatny zapach. W kontakcie z wodą delikatnie się pieni. Szybko i łatwo rozprowadza się na ciele. Przy tym czuć pewną delikatność olejku. Troszkę daje to uczucie, jakby ciało posmarować oliwką dla dzieci.

Po spłukaniu olejku ciało jest natychmiastowo nawilżone. Po osuszeniu skóra jest bardzo miękka i wygładzona. Ponadto szybko niweluje uczucie swędzenia i podrażnienia. Nie ściąga skóry, nadaje jej odżywienie.

Generalnie produkt na szóstkę. Idealny dla skóry suchej, wrażliwej czy nawet łuszczącej się. Szybko naprawia skórę i chroni ją przed wysuszeniem.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Totalne zaskoczenie, inny niż wszystkie

Olejkowy żel do mycia to mój ulubiony produkt z tej serii kosmetyków Oillan. Ma bardzo nietypową konsystencję, jest dość gesty i treściwy, a przy tym niezwykle delikatny. Moja skóra po nim jest gładka i mocno nawilżona ale nie lepi się. Mąż ostatnio zapytał czy używałam balsamu bo mam taką nawilżoną skórę, a to tylko zasługa tego żelu.
Ma ładny, delikatny zapach, nie powoduje podrażnień. Co prawda nie zlikwidował u mnie swędzenia skóry ale w końcu pozbyłam się suchych łusek z nóg.

Świetny produkt

Żel znajduje się w butelce z pompką dzięki czemu bardzo łatwo nakłada się produkt. Poradzi sobie z tym nawet dziecko. Żel ma konsystencjie średnio gęsto i pachnie świeżo. Żel po nałożeniu na skóre ładnie się pieni i rozprowadza na ciele. Produkt ten dokładnie myje całe ciale zmywając każde zabrudzenie ale nie wysuszając skóry. Skóra po umyciu jest dokładnie oczyszczona ale nie ma uczucia ściągnięcia czy napięcia. Skóra jest nawilżona dzięki olejkowi już podczas mycia można go wyczuć. Żel jest odpowiedni dla osób z wrażliwą skóra oraz dla dzieci od 1 dnia życia.

Umycie z nawilżenien

Jest to bardzo delikatny żel do mycia, który równocześnie regeneruję ciało. Skóra po nim jest miła w dotyku. W dodatku może zastąpić szampon . To produkt idealny dla osoby borykających się suchą skórą. Moje ciało pokochało ten żel. Wreszcie po myciu moja skóra nie jest szorstka tylko w dotyku aksamitna. Po za tym dobrze myje włosy, ale bez żadnego super efektu. Produkt jest bardzo wydajny.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Idealny dla suchej skóry ????

Nic tak skutecznie nie nawilża ostatnimi czasy mojej i synka skóry. Obydwoje mamy suchą i wrażliwą skórę, synek do tego atopową. Więc te testy nas bardzo cieszą. Olejek przywraca komfort, synek się nie drapie. Zauważyłam że o wiele rzadziej niż wcześniej. Oczyszcza jego skórę, a często ma na sobie wiele zanieczyszczeń. Po przedszkolu taki olejek to zbawienie. Olejek wspiera barierę ochronną naskórka w czasie mycia. Skóra staje się miękka, gładka i elastyczna. Moja skóra zaczęła się mniej "sypać" ????

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Olejkowy żel do mycia ciała i twarzy, który ukoi Twoją skórę

Pierwszy raz spotkałam się z formułą olejkowego żelu do mycia i jestem nią zachwycona. Produkt zamknięty jest w wygodnym, lekkim opakowaniu z pompką, dzięki czemu możemy wydostać dokładnie tyle ile potrzebujemy i nic się nie zmarnuje. Konsystencja jest oleista, bardzo przyjemna w dotyku, sprawnie się rozprowadza na ciele. Dokładnie oczyszcza skórę. Stosowałam go do mycia ciała jak i twarzy. Bardzo dobrze mi się sprawdził do zmywania makijażu - nie szczypie w oczy, nie podrażnia i usuwa nawet wodoodporne kosmetyki. Zapach ma przyjemny, delikatny. Skóra po nim pozostaje oczyszczona, nawilżona i zregenerowana. Mam skórę suchą, wrażliwą, po zimie była tak przesuszona, że czasem występowała tendencja do drapania się - ten olejek nawilżył moje ciało, a sucha skóra odeszła w zapomnienie. Znakomicie poradził sobie z odbudową bariery hydro-lipidowej, po użyciu pozostawia skórę ukojoną i miękką.