Oillan, Olejkowy żel do mycia od 1. dni życia dla dzieci i dorosłych

Oillan, Olejkowy żel do mycia od 1. dni życia dla dzieci i dorosłych

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

AVENA OIL ACTIVE to unikalny, biozgodny kompleks emolientowo-humektantowy stworzony w oparciu o ekstrakt z oleju z nasion owsa, zawierający aż 40% polarnych lipidów zdolnych, aby naprawiać, odnawiać i chronić barierę hydrolipidową skóry. Skutecznie i długotrwale nawilża oraz ogranicza potrzebę drapania się.

NATŁUSZCZAJĄCO-KOJĄCE SUBSTANCJE MYJĄCE stworzone na bazie oliwy z oliwek i betainy, zapewniają delikatne oczyszczanie nawet najbardziej wrażliwej skóry, pielęgnując ją i wygładzając.

OLEJ Z OGÓRECZNIKA bogaty w NNKT wspiera prawidłowe funkcjonowanie skóry i jej regenerację.

EFEKTY:
• Delikatne oczyszczenie nawet podrażnionej i wrażliwej skóry.
• Utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia i elastyczności.
• Odżywienie i miękkość skóry.
• Natychmiastowe ukojenie, także przy świądzie i pieczeniu.
• Wsparcie i regeneracja bariery ochronnej naskórka.
• Profilaktyka nadmiernego łuszczenia i pękania skóry.

Przebadany pod kontrolą dermatologiczną i pediatryczną. Łagodne dla skóry alergicznej kompozycje zapachowe. Nie szczypie w oczy.

wrażliwa, sucha, normalna
żele do kąpieli
pielęgnujące, nawilżające, oczyszczające
z pompką
żel

Mój topowy produkt

Przez ostatni miesiąc używałam ten olejek do mycia twarzy i ciała. Moja skóra po nim jest mięciutka i nawilżona. Zawsze miałam problem z suchością ciała, odkąd używam ten olejek nie mam z tym problemu.
Dodatkowo olejek super radzi sobie z rozpuszczeniem makijażu. Rewelacja!
Bardzo wydajny produkt.

Delikatny żel

Żel bardzo mało się pieni, więc dla kogoś kto lubi mega pieniące się produkty, nie będzie to dobry wybór. Olejkowy żel dobrze myje skórę, ale nie jest zbyt wydajny. Trzeba go trochę użyć do umycia całego ciała.
Opakowanie ma pompkę, więc dla mnie super. Pompka działa bez zarzutów, nie zacina się.
Po umyciu czuć nawilżenie aczkolwiek nie na niewiadomo jak długo, ale są dni kiedy nie używam żadnego balsamu pi myciu. Uważam, że to będzie zależne od kondycji skóry.

Bardzo polecam

Żel do mycia jest cudowny! Ma zapach troszkę cukierkowy, ale bardzo przyjemny! Jego opakowanie jest świetne ponieważ posiada pompkę i super się użytkuje. Żel jest bardzo wydajny i super jest że można go użyć do ciała, twarzy czy też higieny intymnej. Super nawilża skórę i pozostawia pachnącą

Ulubiony Oillan

Żel, spośród testowanych przeze mnie produktów okazał się moim ulubieńcem i używam go przy każdym myciu twarzy. Ma konsystencję delikatnego, wodnistego olejku. Pieni się lekko, subtelnie otulając twarz. Ja po każdym myciu używam kremu do twarzy, dlatego nie wiem jak zachowuje się on w pojedynkę, ale przy takim zastosowaniu jestem w pełni usatysfakcjonowana. Zniknął problem suchej skóry. W połączeniu z kremem Oillan utrzymywał się odpowiedni poziom nawilżenia. Twarz stała się bardziej promienna, gładka I miękka. Podejrzewam również, że sprawdzi się przy delikatnym zespole AZS. Jak najbardziej polecam.

Cudny zel

Świetna konsystencja żelu, łatwo się rozprowadza i delikatnie myje. Nie podrażnia skóry, idealnie podczas depilacji- moje odkrycie. Skóra po użyciu jest widocznie nawilżona i gładka. Plus za opakowanie/ pompka sprawdza się świetnie. Używałam również dla mojej dwuletniej córki- jej skóra również pozostała nawilżona i delikatna

Żel kojący skórę

Żel nie pieni się mocno, ma świetny dozownik, jest gęsty i dobrze oczyszcza skórę. Nie pozostawia uczucia ściągnięcia. Wydajny i każdy z rodziny może go używać. Świetny dla dzieci i oddany z łuszczycą.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Nie wiedziałam że może być tak dobrze

Oillan Olejkowy żel do mycia od 1. dnia życia dla dzieci i dorosłych to produkt, który zachwycił mnie swoją delikatnością i skutecznością. Jestem pod wrażeniem tego, jak dobrze działa zarówno na skórę dzieci, jak i dorosłych, sprawiając, że każda kąpiel staje się przyjemnym doświadczeniem.

Jednym z głównych powodów, dla których pokochałam ten produkt, jest jego formuła oparta na naturalnych składnikach, która nadaje się nawet dla najdelikatniejszej skóry. Olejkowy żel doskonale oczyszcza skórę, pozostawiając ją nawilżoną i delikatną, bez efektu ściągnięcia czy uczucia suchości.

Konsystencja żelu jest lekka i łatwo się pieni, co sprawia, że jest wydajny i przyjemny w użyciu. Nie podrażnia oczu ani skóry, co sprawia, że jest idealny do pielęgnacji nawet najbardziej wrażliwych obszarów ciała.

Dodatkowo, nuty zapachowe tego produktu są subtelne i świeże, co dodaje relaksującego elementu do codziennej rutyny pielęgnacyjnej. Po każdym użyciu żelu moja skóra jest odświeżona, nawilżona i przyjemnie pachnąca.
Oillan Olejkowy żel do mycia od 1. dnia życia dla dzieci i dorosłych okazał się być doskonałym wyborem dla całej mojej rodziny. Jego delikatność i skuteczność sprawiają, że jest to produkt, który chętnie polecam każdemu, kto poszukuje łagodnego, ale skutecznego żelu do codziennej pielęgnacji skóry.

Boski żel

Olejkowy żel do mycia świetnie domywa resztki makijażu, nie wysuszając przy tym cery, konsystencją przyjemna produkt bezzapachowy co jest dla mnie istotne. Mam cerę wrażliwą i po większości kosmetyków buzia jest zaczerwieniona i wysuszona w przypadku produktów Oillana nie miałam tego problemu.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Kąpiel z nim to sama przyjemność kiedy ma się suchą skórę

Olejkowy żel do mycia z Oillan dostałam w ramach testowania z Klubu Recenzentki z czego bardzo się ucieszyłam bo uwielbiam wszelkiego rodzaju olejki czy to do smarowania czy też do kąpieli, a że po zimie moja skóra ciała jest bardzo przesuszona to nie ukrywam spadł mi jak z nieba.

Kosmetyk zapakowany jest w bardzo wygodną butlę z pompką. Uważam, że jest to jeden z najlepszych rodzajów opakowań bo raz, że dozuje odpowiednią ilość produktu to dwa jest higieniczne choć tu pompka działa dość ciężko, pewnie ze względu na gęstość produktu. Szata graficzna jest minimalistyczna, tak jak też lubię, więc ładnie prezentuje się na łazienkowej półce. Na etykiecie są wszystkie niezbędne informacje jak działanie, skład czy informacja, że można używać od 1 dnia życia.

Konsystencja jest żelowo-olejowa, taki trochę bardziej treściwy żel na moje. Produkt pod wpływem wody zamienia się w białą emulsję, jak dla mnie prawie się nie pieni.

Tu zapach jest bardzo delikatny, określiłabym jako taki może ciut kwiatowy?, ale jest naprawdę przyjemny, nie duszący co jest ważne gdy używa się u dziecka. Nie podowuje bólu głowy, nie jest drażniący i nachalny.

Żelu używam codziennie podczas kąpieli siebie i swojego bobasa (tu raz na kilka dni). U siebie myję nim całe ciało i czasami nawet zmywam nim resztki makijażu i radzi sobie z tym całkiem dobrze, zwłaszcza z tuszem, bo dedykowany produkt do mycia twarzy, który obecnie denkuję nie sprawdził. I co ważne nie podrażnia oczu i nie wysusza cery. Olejek sprawia, że skóra po kąpieli jest miła w dotyku i miękka, dobrze nawilżona, nie mam uczucia ściągania ani szorstkości, która towarzyszący gdy używam zwykłych żeli. Jednocześnie olejek nie zostawia tłustej, nieprzyjemnej warstwy. Olejku dodaję do kąpieli dla mojego dziecka i skóra bobasa jest również nawilżona. Skład jest ciekawy, zwłaszcza dodatek olejku z ogórecznika.

Ważna cecha tego produktu to to, że kosmetyk nie powoduje żadnych problemów skórnych, reakcji alergicznych, także u malucha bo to jest dla mnie priorytet. Nic złego i niepokojącego się nie zadziało u nikogo z nas.

Wydajność jest całkiem niezła, myślę, że spokojnie wystarczy na około miesiąc codziennego używania.

Najlepszy jaki miałam ????

Żel kupiłam kilka miesięcy temu, po tym jak zaczęłam szukać produktów, które odbudują moja barierę hydrolipidową.
• Mam skórę mieszaną, z przetłuszczającą się strefa T, ale odwróconą ????, do czasu zainteresowania się między innymi tym żelem, miałam zaburzona barierą hydrolipidową, od zawsze mam wypryski na tle hormonalnym i stresowym, w strefie ust, brody i żuchwy.
Moja skóra lubi oleje, przez wiele lat stosowałam oczyszczanie dwuetapowe, jednak ten produkt nie jest taki jak myślałam kupując go.
• Jaki on jest:
Żel jest gesty, pachnie delikatnie, raczej owocowo, bardzo przyjemnie.
Opakowanie jest bardzo wygodne, pompka nie zacina się, nie cieknie, działa idealnie od samego początku.
• Jak używam:
Około pół pompki żelu spieniam w rekach, i nakładam na zwilżoną wodą twarz, wieczorem, noszę lekki makijaż, czynność powtarzam dwukrotnie, tylko z moich przyzwyczajeń, buzia i za pierwszym razem jest oczyszczona, (rano wolę lżejszy orzeźwiajacy produkt do mycia)
• Co to cudo robi:
Bardzo dobrze się pieni, nie szczypie w oczy, nie zostawia tłustego filmu, nie robi "mgły na oczach". Skóra po nim jest poprostu czysta nie ma żadnego ściągnięcia, jest delikatne uczycie otulenia, które bardzo lubię, bardzo dobrze zmywa wszystko a przy tym jest bardzo delikatny dla skóry, ratuje mi twarz po kilkunastu godzinach noszenia makijażu, i wszystkiego co się dzieje na około. Jest świetny ????