KWC LogobyWIZAŻ logo
Maski do włosów

NaturVital Sensitive Hair Mask Aloe Vera Juniper Zimbro Maska dla wrażliwej skóry głowy

4,4 na 5131 opinii

Kupi ponownie: 74% osób
  • 16 maja 2021 o 18:54
    JEDNA Z LEPSZYCH JAKIE UŻYWAŁAM
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Maska dostępna w drogerii Natura, to jest jedną z moich ulubionych masek moje wlosy ja kochają. Ma przyjemny zapach, czuć go nawet po spłukaniu, jest dość gesta ale bardzo dobrze rozprowadza się na włosach, nie obciążając ich. Wlosy po jej użyciu są bardzo dobrze nawilzone, lepiej się układają, bardzo ładnie podkreśla skręt. Jedynie czegi nie lubię to beznadziejne opakowanie, niestety przez górne dodatkowe wieczko ciężko jest wydobyc produkt, trzeba odkręcać opakowanie.
    Zalety:
    • dobrze nawilża
    Wady:
    • opakowanie
    9 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 1 listopada 2018 o 15:21
    Dobra ,intensywnie nawilzajaca maska do wlosow
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Maseczke ta kupilam na promocji w drogerii natura ,za ok.18zlotych ,polujac juz na nia dluzszy czas.Po pierwszym uzyciu sie zdziwilam,bo w czasie mycia i pielegnacji bylo wszystko ok,a po wysuszeniu taki poprostu" puch"bez wygladzenia(umycie szamponem lnianym Barwa).Ale dalam tej maseczce jeszcze jedna szanse,wiedzac o zasadzie ,ze nawilzacze uwielbiaja emolienty,wiec przed umyciem naolejowalam wlosy olrjkiem jojoba z arganem ,umylam szamponem nagietkowym z Natur Vital,nalozylam maske ,a po jej splukaniu dodalam odrobine odzywki Biovax7w1 mango i olejek z opuncji figowej.Po takim zestawieniu kosmetykow moje wlosy byly wygladzone ,lejace i wzbudzaly zachwyt moj i otoczenia (nawet pani w sklepie zapytala co ja stosuje na takie wlosy;) Ale z ta maseczka nalezy uwazac ,zeby nie przenawilzyc .Maseczka dzieki tak nawilzajacym skladnikom pomaga tez bardzo wlosom przeproteinowanym.
    Zalety:
    • intensywnie nawilza ; wzmacnia wlosy;, nadaje sie nawet do lojotokowej skory glowy ,nie zatyka ,nie powoduje lupiezu; dziala kojaco na skore glowy niczym leczniczy kompres;sklad jest w pelni naturalny bez silikonow ,parabenow itp.
    Wady:
    • stosowana "solo" ,bez podkladu olejowego puszy wlosy
    8 osób  uznało tę opinię za pomocną
    saajko
    4 / 5
    20 stycznia 2022 o 20:06
    bardzo dobra maska nawilżająca w bardzo złym opakowaniu
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Moim zdaniem jest to najlepszy produkt do nawilżania włosów. Nic innego nie radzi sobie tak dobrze z suchymi włosami. Maska nawilża, sprawia, że włosy są gładkie, miękkie i błyszczące. Nie puszy przy tym włosów. Ma dość rzadką konsystencję i typowo aloesowy zapach, jest wydajna. Niestety, mimo swojego wspaniałego działania, ma dwa minusy. Po pierwsze opakowanie - bardzo niewygodne, nieszczelne, nie zliczę ile razy maska mi się porozlewała, wiecznie brudne i niemożliwe do transportowania. Po drugie dostępność - bardzo ciężko ją dostać, nie ma jej ani w sklepach stacjonarnych, ani w internecie, wiele miesięcy minęło zanim udało mi się zakupić moje pierwsze opakowanie. Dlatego oceniam ją na 4, chętnie kiedyś wrócę, bo w nawilżaniu jest niezastąpiona, ale liczę na zmianę opakowania.
    4 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 30 listopada 2020 o 19:39
    Baaardzo fajna
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Chętnie kupiłam maskę do kompletu z szamponem. Maska się u mnie sprawdziła, mam włosy niskoporowate, cienkie które łatwo obciążyć. Maska faktycznie jest dla wrażliwej skóry głowy, delikatna, nie obciąża fajnie nawilża włosy. Po jej użyciu włosy są sypkie, błyszczące wyglądaja bardzo zdrowo polecam :)
    Zalety:
    • po jej użyciu włosy pełne blasku, sypkie, wyglądające świeżo i zdrowo
    • delikatny zapach
    • nie podrażnia, jest delikatna
    • widoczne nawilżenie
    • wydajność
    Wady:
    • dostępność
    Drogeria internetowa
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 7 listopada 2020 o 23:40
    Najlepsza
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Żadna inna maska nie nawilża i nie odżywia włosów jak właśnie ta. Od kilku lat stale do niej wracam, bo nie ma sobie równych gdy potrzebuję większej dawki nawilżenia dla moich włosów. Maska nie tylko dba o włosy, ale również o skórę głowy, koi i nawilża. Ma świeży zapach aloesu. Konsystencja jest dość rzadka i czasem spływa z rąk zanim nałożę ją na włosy. Zazwyczaj stosuję maskę w duecie z olejem. Po pół godziny spłukuję i mam piękne, miękkie i lśniące włosy. Minusy to cena i dostępność - spotkałam jej tylko w jednej sieci drogerii a i tam często jest wyprzedana.
    Zalety:
    • Nawilża włosy i skórę
    • Zapach
    Wady:
    • Cena
    • Dostępność
    • Troche zbyt rzadka konsystencja
    8 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne