NaturVital, Sensitive Hair Mask Aloe Vera Juniper Zimbro (Maska dla wrażliwej skóry głowy)

Odżywka dla osób o wrażliwej skórze głowy nie zawiera barwników, silikonów, parabenów ani olei mineralnych.

do włosów suchych i zniszczonych, do skóry głowy
nawilżające, wzmacniające
w słoiku
Struktura
bogate
>250ml
Skóra głowy
normalna, problemowa, sucha i wrażliwa

• Opakowanie: 1

bardzo dobra maska nawilżająca w bardzo złym opakowaniu

Moim zdaniem jest to najlepszy produkt do nawilżania włosów. Nic innego nie radzi sobie tak dobrze z suchymi włosami. Maska nawilża, sprawia, że włosy są gładkie, miękkie i błyszczące. Nie puszy przy tym włosów. Ma dość rzadką konsystencję i typowo aloesowy zapach, jest wydajna. Niestety, mimo swojego wspaniałego działania, ma dwa minusy. Po pierwsze opakowanie - bardzo niewygodne, nieszczelne, nie zliczę ile razy maska mi się porozlewała, wiecznie brudne i niemożliwe do transportowania. Po drugie dostępność - bardzo ciężko ją dostać, nie ma jej ani w sklepach stacjonarnych, ani w internecie, wiele miesięcy minęło zanim udało mi się zakupić moje pierwsze opakowanie. Dlatego oceniam ją na 4, chętnie kiedyś wrócę, bo w nawilżaniu jest niezastąpiona, ale liczę na zmianę opakowania.

JEDNA Z LEPSZYCH JAKIE UŻYWAŁAM

Maska dostępna w drogerii Natura, to jest jedną z moich ulubionych masek moje wlosy ja kochają.
Ma przyjemny zapach, czuć go nawet po spłukaniu, jest dość gesta ale bardzo dobrze rozprowadza się na włosach, nie obciążając ich.
Wlosy po jej użyciu są bardzo dobrze nawilzone, lepiej się układają, bardzo ładnie podkreśla skręt.
Jedynie czegi nie lubię to beznadziejne opakowanie, niestety przez górne dodatkowe wieczko ciężko jest wydobyc produkt, trzeba odkręcać opakowanie.

Kupiony w: Drogeria internetowa

• Opakowanie: 3

Baaardzo fajna

Chętnie kupiłam maskę do kompletu z szamponem. Maska się u mnie sprawdziła, mam włosy niskoporowate, cienkie które łatwo obciążyć. Maska faktycznie jest dla wrażliwej skóry głowy, delikatna, nie obciąża fajnie nawilża włosy. Po jej użyciu włosy są sypkie, błyszczące wyglądaja bardzo zdrowo polecam :)

Najlepsza

Żadna inna maska nie nawilża i nie odżywia włosów jak właśnie ta. Od kilku lat stale do niej wracam, bo nie ma sobie równych gdy potrzebuję większej dawki nawilżenia dla moich włosów. Maska nie tylko dba o włosy, ale również o skórę głowy, koi i nawilża.
Ma świeży zapach aloesu. Konsystencja jest dość rzadka i czasem spływa z rąk zanim nałożę ją na włosy. Zazwyczaj stosuję maskę w duecie z olejem. Po pół godziny spłukuję i mam piękne, miękkie i lśniące włosy.
Minusy to cena i dostępność - spotkałam jej tylko w jednej sieci drogerii a i tam często jest wyprzedana.

włosomaniacki niezbędnik

po latach testów różnych kosmetyków wracam z podkulonym ogonem do tej maski. moje włosy ogólnie z humekantami sie nie lubią jednak ta maska nie puszy moich włosów tak jak inne. jest to pewniak po którym mam gładkie, pełne objętości, sprężyste włosy. maske stosuje raz na 2tygodnie. widze że odkąd ją ponownie wprowadziłam do mojej pielęgnacji kondycja moich włosów sie bardzo poprawiła.

Wizażanki najczęściej polecają:

• Zgodność z opisem producenta: 1
  • Zapach: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 1
  • Opakowanie: 1

Jestem na nie

Moje włosy są cienkie, średnio/wysokoporowate, 2a.

Kupiłam tę maskę w Naturze, gdy był na nią duży boom. Wyskakiwała z wielu blogów i zawsze była oceniana pozytywnie. Szczerze mówiąc, według mnie nie robi z włosami nic. Po prostu nic. Nic dobrego, nic złego. Nic. W dodatku opakowanie jest problematyczne, Konsystencja, skład, zapach - wszystko w porządku, tylko działanie żadne. Wręcz wysuszające, nawet przy domykaniu emolientem.

• Zgodność z opisem producenta: 1
  • Zapach: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 2

Beznadziejna

Nie robi nic z włosami nawet jeśli trzyma się ją długo na włosach. Włosy po niej są tak samo matowe i szorstkie. Posiada nieprzyjemny zapach oraz niewygodne opakowanie. Nie tego oczekiwalam

• Opakowanie: 4

Dobra ,intensywnie nawilzajaca maska do wlosow

Maseczke ta kupilam na promocji w drogerii natura ,za ok.18zlotych ,polujac juz na nia dluzszy czas.Po pierwszym uzyciu sie zdziwilam,bo w czasie mycia i pielegnacji bylo wszystko ok,a po wysuszeniu taki poprostu" puch"bez wygladzenia(umycie szamponem lnianym Barwa).Ale dalam tej maseczce jeszcze jedna szanse,wiedzac o zasadzie ,ze nawilzacze uwielbiaja emolienty,wiec przed umyciem naolejowalam wlosy olrjkiem jojoba z arganem ,umylam szamponem nagietkowym z Natur Vital,nalozylam maske ,a po jej splukaniu dodalam odrobine odzywki Biovax7w1 mango i olejek z opuncji figowej.Po takim zestawieniu kosmetykow moje wlosy byly wygladzone ,lejace i wzbudzaly zachwyt moj i otoczenia (nawet pani w sklepie zapytala co ja stosuje na takie wlosy;) Ale z ta maseczka nalezy uwazac ,zeby nie przenawilzyc .Maseczka dzieki tak nawilzajacym skladnikom pomaga tez bardzo wlosom przeproteinowanym.

• Zgodność z opisem producenta: 4

Lubię ją

Moje fale lubią tę maseczkę, jest dobra na puszenie. Lubi się z olejkami. Nawilża skórę głowy . Konsystencja może być . Włosy lepiej się rozczesują po jej użyciu. oraz są miękkie i błyszczące.

• Opakowanie: 3

Bardzo dobra, nawilżająca maska

Moje włosy są po niej miękkie, błyszczące i nawilżone. Nie zawiera silikonów i to także duży plus. Jest całkiem wydajna, nie ma potrzeby nakładania dużej jej ilości. Ma typowo aloesowy zapach.
Z tego, co zauważyłam jest ona dostępna tylko w drogeriach Natura.

• Zgodność z opisem producenta: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 3

Przeciętna

Maskę postanowiłam znaleźć w drogerii po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na jej temat.
Moje włosy są suche, szorstkie, porowate i ciężkie do ułożenia, lubią kosmetyki aloesowe, więc wypróbowałam z pozytywnym nastawieniem.
Niestety, trochę się zawiodłam. Cudu nie oczekiwałam, ale nastawiłam się na jakiekolwiek efekty polepszenia stanu moich włosów.
Po umyciu, nałożeniu maski z dodatkiem oleju, odczekaniu i zmyciu wydają się może troszeczkę zregenerowane, ale za to jeszcze bardziej szorstkie niż zazwyczaj i niemiłe w dotyku.
Maska nakładana przed myciem na olej i zmywana tylko szamponem sprawia, że włosy stają się trochę bardziej nawilżone i mniej oporne do ułożenia.
Teraz opakowanie leży tylko w szafce i czeka na lepsze czasy, bo mam wiele innych kosmetyków do włosów, które o niebo lepiej działają i poprawiają stan moich włosów.

Porządek na głowie

Jestem posiadaczką włosów lekko falowanych, dość niesfornych. W okresie letnim mają tendencję do przesuszania się, a sprawy nie ułatwia fakt, że reagują źle na produkty nawilżające - dotyczy to zarówno produktów z kuchni, jak i sklepowych. Humektantów po prostu z reguły nie lubią i już. Obserwowane wtedy zjawiska to przyklap/zbijanie się w kolonie / brak jakiegokolwiek nawilżenia itd.

Znalezienie produktu, który by moim włosom odpowiadał jest bardzo trudne. Jak się okazało - jednak nie niemożliwe :) NaturVital poradziło sobie świetnie. To maska o krótkim, ale odżywczym składzie. Z nazwy i z opisu producenta jest to maska do skóry głowy, ale ja stosuję ją i na skalp i na długość włosów.

Opakowanie to pokaźny słoiczek z wieczkiem, które otwiera się na klik. Maska ma dość rzadką konsystencję, po przechyleniu słoiczka wylewa się z niego - radzę uważać.

Zapach - no cóż, mi niezaprzeczalnie kojarzy się z aloesem :)

Nie potrzeba wiele produktu, by pokryć włosy. Już po chwili możemy wyczuć na pasmach charakterystyczną warstewkę, no i włosy są śliskie. Maska je pokrywa, nie wsiąka momentalnie.

Co ta maska potrafi zrobić ze skórą głowy? Ukoić, nawilżyć.
A co z włosami?
*nawilża
*włosy są odrobinę bardziej błyszczące
*dyscyplinuje - tu muszę zaznaczyć, że nie pogłębia skrętu moich fal, ale też nie rozprostowuje włosów. Porządkuje moje naturalne fale :)
*sprawia, że włosy w dotyku to gładka wstążka
*niweluje puszenie się włosów - obecnie nie mam już tego problemu, ale bardzo ją sobie chwaliłam jako produkt na puch

Na minus niestety dostępność. Co jakiś czas można ją dostać stacjonarnie w Drogerii Natura, ale próbowałam też upolować ją w Naturze online i niestety niemal ciągle produkt jest niedostępny.