Yope, Maska do włosów `Orientalny ogród`

Yope, Maska do włosów `Orientalny ogród`

Potrzeba: Maska to naturalne uzupełnienie linii Orientalny Ogród. Kosmetyk niezbędny do pielęgnacji włosów łamliwych z rozdwajającymi się końcówkami i zniszczonych.

Działanie: Intensywnie regenerująca kuracja przywraca włosom blask, gładkość i miękkość. To niezwykłe: Unikalna kompozycja wyciągów z papai, aloesu i emu oil działa na komórki macierzy włosowej, stymulując procesy podziałów komórkowych oraz wzrost nowych, mocnych włosów.

Skład: Proteiny ryżowe odbudowują ubytki, naprawiają uszkodzenia, chronią włosy przed czynnikami zewnętrznymi, nadają im blask i objętość. Odżywczą bazę tworzy olej arganowy i organiczne masło shea. Dzięki nowej masce możemy w pełni zadbać o kondycję najbardziej wymagających włosów łamliwych z rozdwajającymi się końcówkami i zniszczonych.

w słoiku
>250ml
Skóra głowy
normalna

orientalny zachwyt

Jeśli chodzi o markę Yope, to już od dawna uwielbiam ich płyny do mycia rąk oraz żele pod prysznic, natomiast jeśli chodzi o produkty do włosów, to różnie to bywało.
Tym bardziej ucieszyłam się, gdy ta maska bardzo polubiła się z moimi włosami.
Jedyną wadą tego kosmetyku jest jego regularna cena, ale często są na markę Yope promocje, zarówno w drogeriach jak i online.

-piękny, orientalny zapach
-prześliczne opakowanie (jak to zazwyczaj w Yope)
-dobry skład
-kremowa
-wydajna
-nawilża włosy
-ułatwia rozczesywanie
-włosy są miękkie w dotyku
-nabłyszcza

Maska nr 1 do włosów

Kosmetyk wręcz niezbędny do pielęgnacji włosów łamliwych z rozdwajającymi się końcówkami i zniszczonych. To co zawarte w reklamie kosmetyku, że intensywnie regenerująca kuracja przywraca włosom blask, gładkość i miękkość - to prawda! Moje włosy w końcu odżyły!

Olejek jest rewelacyjny. Pozostale kosnetyki spelnily swoją funkcję

Szampon pachnie bardzo orzezwiająco i mam od razu po umyciu uczucie dobrze oczyszczonych wlosów.
Maska ma mniej intensywny zapach ale wazniejsze jest to ze dobrze zmiekcza wlosy. Olejek jest super. Wlosy lsnią jak po wyjsciu od fryzjera po koloryzacji

Przepiękny zapach

Mam wlosy na końcach rozjasnione i tam potrzebują odżywienia maska super spełnia to zadanie bardzo gęsta konsystencja ułatwia nakładanie i nie spływa z włosów, własny po użyciu sa miękkie i błyszczące dobrze spełnia swoje zadanie

wygładzenie

Maska zdecydowanie spełniła moje oczekiwanie. Włosy po niej są mięciutkie, łatwo się rozczesują a w dodatku nie puszą co dla mnie jest bardzo istotne. ogromnym plusem jest zapach który jest przepiękny jak zresztą większości kosmetyków tej marki.

Maska, która nie polubiła się z rozjaśnianymi włosami

Maski do włosów to coś, bez czego nie umiem się obejść odkąd regularnie rozjaśniam moje pasma. Zabieg ten wpływa dość negatywnie na ich kondycję - moje włosy stale są suche i szorstkie w dotyku, niezdyscyplinowane, trudne do ułożenia, w dodatku mają tendencję do puszenia się. Dzięki Klubowi Recenzentki miałam ostatnio okazję poznać maskę Yope do włosów suchych i zniszczonych, z serii "Orientalny Ogród". Moje wrażenia możecie odnaleźć poniżej :)

Zacznę od opakowania - to poręczny, plastikowy słoik z zakrętką, bardzo wygodny w użyciu oraz z miłą dla oka grafiką. Zdecydowanie udany :) Sama maska jest dość gęsta i ma biały kolor. Świetnie rozprowadza się na włosach i równie bezproblemowo spłukuje, nie oblepiając ich. Zapach jest z kolei bardzo intensywny, wręcz duszący. Daleko mu do orientu - ja wyczuwam w nim taką wręcz dziwną i niepasującą do orientu winogronową nutę. Mój mąż zazwyczaj jest obojętny na zapachy moich kosmetyków. Tym razem jednak wciąż dopytywał, kiedy przestanę używać tego męczącego produktu :D

Jeżeli mowa o efektach, to jestem nimi zawiedziona. Ja wiem, że moje średnioporowate, w dodatku rozjaśniane włosy są bardzo wymagające i trudne w pielęgnacji. Miałam jednak nadzieję, że maska dedykowana włosom suchym i zniszczonym choć po części sobie z nimi poradzi. Tym razem było jednak inaczej... Maskę stosowałam po umyciu włosów szamponem, koniecznie pod czepek i ciepły ręcznik. Pozostawiałam ją na nich przez około 10 minut, następnie obficie spłukiwałam letnią wodą. Efekty? Właściwie żadne. Włosy były szorstkie i tępe w dotyku, brakowało im nawilżenia, zmiękczenia, odżywienia. Ich rozczesanie graniczyło z cudem. Do tego niemiłosiernie puszyły się, trudno było je okiełznać. Nie były nawet nabłyszczone, totalnie też nie współpracowały z suszarką i szczotką. Ujarzmiła je dopiero prostownica! Na plus wydajność - wystarcza na długo, nawet przy długich włosach. Więcej plusów nie widzę, a szkoda :(

Jestem pewna, że maska będzie spisywać się znacznie lepiej na włosach o naturalnym kolorze, które nie są rozjaśniane. Bo z rozjaśnianymi pasmami niestety sobie nie radzi. Moje oczekiwania względem niej były naprawdę spore - szkoda, że zweryfikowała je rzeczywistość. Czy jeszcze po nią sięgnę? Nie wiem. Dla mnie tylko 3/5 gwiazdek.

Dobry produkt o nietuzinkowym zapachu

Mam włosy cienkie, przetłuszczające się z suchymi końcami. Maska bardzo dobrze nawilża włosy, wygładza je, ale nie obciąża co dla mnie jest bardzo ważne. Moje włosy polubiły się z nią. Opakowanie standardowe, utrzymane w bardzo ładnej kolorystyce. Dodatkowym plusem jest piękny nietuzinkowy zapach, dosyć ciezki, idealny na zimę. Utrzymuje się dosyć długo na włosach.

Bardzo fajna

Maska bardzo przypadła mi do gustu. Jest wydajna (na szczęście, bo inaczej cena mogłaby być dla mnie nie do przeskoczenia), ma fajną konsystencję oraz przyjemny zapach, który długo pozostaje na włosach (nawet po ponownym ich umyciu). Włosy są przyjemne w dotyku, ładnie wyglądają i nie są obciążone. Najbardziej zależało mi na regeneracji rozdwojonych końcówek ale póki co nie zauważyłam poprawy - być może jeszcze zbyt krótko jej używam.

Ta maska to rewelacja!

Maska pachnie obłędnie! Włosy po niej są gładkie i odżywione. Pięknie pachną nawet kolejnego dnia. Konsystencja jest idealna, wyglada na bardzo wydajną. Super się rozprowadza. Lubię moje włosy po tej masce i Na pewno sięgnę po nią ponownie!

Rewelacyjny zestaw

Ten zestaw do włosów to hit, jest rewelacyjny dla każdego rodzaju włosów ,ma piękny zapach, maska o gęstej konsystencji wystarcza na długo, szampon i olejek dopełniają reszty. Dla mnie to po prostu kosmos!!! Włosy po zastosowaniu tych specjałów są zadbane, lśniące, gładkie, pachnące, nie puszą się i nie przetłuszczają. Wszystkim gorąco polecam!!!

Kocham!!

Nie sądziłam że z jakimś produktem aż tak się polubię!
Nawilża, wygłasza, regeneruje. Rozczesywanie to bajka.
Fajny zapach, dobra konsystencja.
Mega odżywka!
Z pewnością polecam każdej włosomaniaczce!

Fantastyczna

Jestem zachwycona produktem! To co się podziało z moimi włosami to jakiś hit :) włosy miękkie i błyszczące - czego chcieć więcej? :) Zapach cudowny, utrzymuje się na włosach :)