Silcare, maniMORE Flash, Lakier hybrydowy do paznokci

Silcare, maniMORE Flash, Lakier hybrydowy do paznokci

Średnia ocena użytkowników: 0 /5

Kategoria Malowanie
Marka Silcare
Pojemność 10 ml
Cena 39,99 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

lash Summer Orange to odcień dla wszystkich z nas, które uwielbiają ciepły kolor pomarańczowy, przypominający zachodzące słońce. Błyszczące drobinki dodają efektu odbicia promieni słonecznych, co z pewnością rozświetli twoje letnie mani!

Błyszcz, olśniewaj z migoczącymi kolorami lata. Odnajdź się w świecie blasku i magii z ManiMore Summer FLASH - nowej odsłonie wyjątkowej kolekcji lakierów hybrydowych wzbogaconych o spektakularne brokatowe drobinki! To twoja szansa na stworzenie prawdziwie letniego mani. Jako ekspert w dziedzinie manicure możemy powiedzieć jasno – te kolory są naprawdę niesamowite!

Kolekcja Summer FLASH to zbiór mocno iskrzących, wielowymiarowych odcieni, które ożywią twoje paznokcie na zupełnie nowy sposób. Dzięki mnogości drobinek, które magnetyzują światło, efekt na twoich paznokciach będzie olśniewający i niepowtarzalny. Zestawienie lakierów hybrydowych z brokatowymi elementami to połączenie wyjątkowej trwałości i intensywności kolorów, które sprawią, że twój manicure będzie piękny i nienaganny przez wiele dni. Nie musisz już zastanawiać się, jak nakładać brokat na lakier hybrydowy – zrobiliśmy to za ciebie!

Cechy produktu

Rodzaj
lakiery do paznokci
Formuła
żelowa, o przedłużonej trwałości
Efekt
brokatowe
Właściwości
nabłyszczające
Pokaż wszystkie Schowaj

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 0

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 0 /5
Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  0
  produktów

  3
  recenzji

  561
  pochwał

  10,00

 2. 2

  0
  produktów

  17
  recenzji

  564
  pochwał

  8,92

 3. 3

  2
  produktów

  1
  recenzji

  475
  pochwał

  8,47

Zobacz cały ranking