Flormar, Perfect Coverage Liquid Concealer (Korektor w płynie)

Flormar, Perfect Coverage Liquid Concealer (Korektor w płynie)

Delikatna konsystencja produktu jednocześnie nawilża, chroni i minimalizuje niedoskonałości pod oczami. Zawartość pantenolu nawilża i poprawia sprężystość skóry, zapobiegając powstawaniu tzw. `worków`, a właściwości antyoksydacyjne opóźniają procesy starzenia.

Świetny produkt

Kupiłam po wielu nieudanych próbach odnalezienia odpowiedniego korektora. Dobrze kryje cienie, zaczerwienienia. Wydajny, dobrze się blenduje z podkładami. Nie zapycha, nie wysusza. Ma lekką formułę.

Nie na moje cienie

Korektor ma różowawy odcień, używam go jako bazę do zneutralizowania cieni pod oczami, które mam dość mocne. Następnie nakładam inne korektory. Korektor nie sprawdził się u mnie z powodu koloru (kupowałam w drogerii internetowej i na zdjęciu wyglądał zupełnie inaczej) oraz zbyt lekkiego krycia. Z kolei aplikator jest bardzo wygodny, korektor na długo wystarcza,

dla nastolatek z lekkimi cieniami lub na lepsze dni

Posiadam kolor 02, jeśli chodzi podkłady jestem w kolorystyce NC20, w revlonie 180 sand beige, w bourjois 51-52

Nie robi nic złego ani nic dobrego. Bardzo lekko maskuje cienie pod oczami, plusem jest to, że jest lekki i daje wrażenie nawilżającego. Nie wchodzi w zmarszczki i ich nie podkreśla co też jest plusem. Niestety jest to zdecydowanie produkt dla młodych dziewczyn, lub osób, które nie mają większych problemów z cieniami. Ja potrzebuję czegoś trochę bardziej kryjącego i niestety on się nie sprawdził, co nie znaczy , że jest zły, ale po prostu jest dla osób, któe od korektora wymagają subtelnej poprawy.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Lekki i lekko kryjący

Uważam, że ten akurat kosmetyk Flormara jest średni, lecz tak na prawdę ciężko jest znaleźć dobry korektor pod oczy.

Mam kolor 04, który uważam za bardzo trafiony i twarzowy. Ma on kremową konsystencję, nie jest jednak zbyt treściwy. I tu zaczyna się problem. Bo niestety krycie nie powala. Jedna warstwa ledwo co zakrywa zasinienie, dwie lub trzy dają akceptowalny efekt, lecz wtedy potrafi się zebrać w załamaniu. Co do trwałości to jest ona porównywalna do produktów konkurencyjnych.

Cały ambaras z korektorami polega na tym, że powinien mieć on cechy praktycznie się wykluczające. Z jednej strony musi mieć odpowiednie krycie, a z dugiej muli zachować lekkość, żeby nie podkreślać zmarszczek.

Co prawda opakowanie wykończę, ale będę szukać dalej.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

kiepski produkt

Mam dwa kolory, w sumie kolorystyka nie jest zła ale moim zdaniem jest to kiepski kosmetyk. Waży sie po użyciu na podkład, pod podkład, podkreśla zmarszczki, roluje się i w zasadzie nic nie zakrywa. Ja osobiście odradzam

Używam tego produktu od: może roku
Ilość zużytych opakowań: 2, nie do końca

Tak dobry jak Bell - lekki i nie podkreśla zmarszczek

W tym samym czasie kupiłam polecane na blogu korektory Bell i Flormar i z obu jestem bardzo zadowolona, w przeciwieństwie do wszystkich innych, z którymi dotąd miałam styczność.

+ kolor doskonale wtapia się w skórę
+ leciutki
+ nie podkreśla zmarszczek, a w ciągu dnia nie zbiera się w załamaniach
+ tkwi na swoim miejscu cały dzień, nie waży się
+ nie przesusza ani nie obciąża skóry
+ niewidoczny, a jednak woje robi
+ cena

Na minus słaba dostępność.

Zaznaczam, że nie mam wielkich cieni, tylko czasem nieduże z powodu zmęczenia czy niewyspania i z tymi radzi sobie doskonale.

Gdy się skończy z pewnością kupię drugie opakowanie.

Ilość całych opakowań: jedno

sama nie wiem

Korektor bardzo lekki, jasny kolor wcale nie jest bardzo jasny. Jak dla mnie kryje za słabo a korektor pod oczy moim zdaniem musi chociaż średnio kryć- dla mnie kryje stanowczo za malo. Lubi zbierać sie w załamaniach pomimo swojej lekkości i podkreślać zmarszczki. Do tego pozostaje tłusta warstewka (nie wiem, moze to silikony) i korektor nie chce sie wchłonąć w skórę.
\\nDziwna sprawa z tym korekrorem.
\\nPachnie zbyt mocno.
\\nJedynym plusem jest w miarę naturalny wygląd, duża pojemnośc (10ml) i niska cena ok 12 zł. Pasuje do makeup no-makepu, gdy nie ammy czego przyryć podkładem i go nie uzywany a pod oczami chcemy mieć niewidoczne wyrównanie skóry- dobrze się wtapia kolorystycznie w "nagą" twarz.

Dobry

Kupiłam go pod wpływem chwili - tani, pani w drogerii poleca - no to wzięłam :).
I rzeczywiście - nie zawiodłam się. Mam lekkie sińce pod oczami a ten korektor ładnie sobie z nimi radzi. Dodatkowo bardzo naturalnie rozjaśnia (mam kolor 04 medium beige). Chyba największą jego zaletą jest to, że zostaje na miejscu aż do wieczora! Minusem może być dosyć mocno kremowa konsystencja, która bez użycia pudru może powodować świecenie.
Bardzo dobry produkt, również na niedoskonałości :).
Polecam - za tą cenę - naprawdę warto.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szego

fajny

Używam wersji jaśniejszej dla rozświetlenia spojrzenia i jestem zadowolona nie mam sińców pod oczami ale gdybym miała to ten korektor byłby za słaby. Nawilża, wygładza skórę wokół oczu ładnie rozświetla. Polecam

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

Bardzo dobry

Ten korektor uważam za udany produkt. Jest lekki, delikatny i dobrze się rozprowadza. Świetnie nawilża, wygładza i rozświetla okolice oczu. Krycie...hmm...dla mnie osobiście wystarczające. Ale u osób które mają duże sińce pod oczami może być nieco "za słaby".
Ogólnie- jestem z niego zadowolona i to na tyle, że polecam go swoim klientkom (dodam , że używam go również w pracy i spisuje się świetnie).
Uważam, że warto go wypróbować- zwłaszcza, że cenowo jest bardzo przystępny, a jakościowo dorównuje innym dużo droższym.