Lily Lolo, Natural Eye Liner (Naturalna kredka do oczu)

Lily Lolo, Natural Eye Liner (Naturalna kredka do oczu)

Pojemność 1,2 g

Naturalne kredki do powiek są miękkie i łatwo się rozcierają, dzięki czemu są idealne do uzyskania tzw. efektu Smoky Eyes.
- Kredka do powiek nie zawiera ostrych chemikaliów, ołowiu, parabenów i środków konserwujących.
- Delikatna i kremowa.
- 100% naturalna.

co najwyżej średnia

No nie wiem... to pierwszy produkt marki Lily Lolo który mnie rozczarował. Co z tego że czerń jest smolista i głęboka skoro kredka szybko się rozmazuje? Po jej użyciu trzeba szybko nałożyć jakiś cień by zagruntować kredkę, inaczej błyskawicznie odbije się na powiece. Próbowałam znaleźć dla niej zastosowanie na wewnętrznej stronie dolnej powieki by wzmocnić spojrzenie. Efekt tuż po aplikacji niesamowity, niczym khol . Ale po kilku minutach kredka dosłownie rozpływa się i nieestetycznie gromadzi w kącikach oczu.
Dobrze sprawdza się jako baza pod cienie, można łatwo ją rozcierać, podbija kolory. Jednak nie polecam jej do tradycyjnego stosowania.
Słyszałam ze inne kolory nie są aż tak miękkie, ze tylko czerń ma taki specyficzny "urok" ze względu na jakiś składnik. Spróbuję w przyszłości zweryfikować tę pogłoskę i na pewno Was o tym poinformuję.

Plusy :
-głęboka i mocna czerń
-przyjazny dla oka skład

Minusy:
-za miękka i tłusta
-niezabezpieczona cieniem szybko odbija się na górnej powiece

Kredkowy KWC :)

Najlepsza kredka jaką do tej pory miałam :) posiadam czarną :)

Wygląd: I w tym przypadku znowu biel :) do tego srebrne napisy i zatyczka, końcówka kredki jest pomalowana w kolorze rysika :) wszystko jasne i czytelne :).

Zapach, konsystencja, kolor: Zapachu brak :) można wyczuć tylko zapach drewna. Konsystencja kredki jest po prostu jak marzenie :) na tyle miękka, że maluje przy lekkim przyłożeniu kredki i na tyle twarda, że kredka się nie niszczy przy mocniejszym naciśnięciu, nie łamie się, ani nie rozchodzi na boki :). Genialna! Kolor czarny jest dosyć intensywny :) występuje jeszcze w brązie, szarości i khaki :).

Zastosowanie: Maluje bez trudu powiekę czy linię wodną, jest mięciutka w zastosowaniu, nie trzeba jej naciskać, przykładam maluje i już :). Bardzo łatwo się nią rozmazuje pędzelkiem :), wystarczy dosłownie kilka ruchów. Dosyć długo się utrzymuje (ja zawsze stosuje bazę na powieki). Kredka jest wykonana z bardzo miękkiego drewna, dzięki temu temperowanie jej nie jest żadnym problemem :). Demakijaż nie przynosi żadnych trudów :).

Jest po prostu idealna !!!! Bez wad !!!

Obecnie Lily Lolo jest już na Polskim rynku to ich oficjalna strona:

Używam tego produktu od: ponad tydzień
Ilość zużytych opakowań: jedna kredka