Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Artykuły
Produkty podobne
KWC LogobyWIZAŻ logo
Kremy z filtrem do twarzy

Transparent Lab Invisible Sunscreen SPF50+ PPD45 Niewidoczny krem przeciwsłoneczny SPF50+

4 na 51 opinię

Porównaj ceny

Hebe
Transparent Lab Invisible Sunscreen
110,00  zł
Superpharm
Transparent Lab SPF50+ Invisible - Niewidoczny krem przeciwsłoneczny 100ml 100 ml
114,99  zł

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
4 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: % osób
  • 1 sierpnia 2024 o 14:04
    ciekawa propozycja
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Filtry w ostatnim czasie u mnie królują i z wielką przyjemnością testuje coraz to nowe. Szczególnie lubię te koreańskie, ale zachęciły mnie deklaracje producenta hiszpańskiej tym razem marki o niewidocznej formule. Kosmetyk zawiera filtry chemiczne, więc nie mam mowy o bieleniu. Tym bardziej, że kogo konsystencja nie daje na to szans bo mamy tu przeźroczysty, żółtawy żel - dość luźny, ale nie przelewa się przez palce. Przyjemnie rozprowadza się po skórze, ale nie do końca wchłania pozostawiając na powierzchni delikatny film o satynowym wykończeniu. W dotyku bardzo mi przypomina suchy olejek. z wykończeniem dry-touch Przed każdym użyciem wstrząsam opakowaniem bo mam wrażenie jakby kosmetyk się odrobinę rozwarstwiał wewnątrz. Opakowanie to wykonana jest z białego, elastycznego plastiku i zakończone jest pompką, która dozuje odpowiednią ilość preparatu. Mamy jeszcze zatyczkę, która chroni pompkę, i na której można kosmetyk postawić. Szata graficzna bardzo cieszy moje oka bo jest najprostsza z najprostszych - jedynie czarne napisy - uwielbiam taką estetykę. Tubka jest elastyczna, ale z czasem nie traci kształtu. Producent dorzucił do składu witaminę C, która wspiera działanie filtrów oraz ceramidy, zawsze chętnie widziane w pielęgnacji - każda skóra ich potrzebuje. Producent proponuje, by na skórę twarzy nałożyć dwie, trzy pompki kosmetyku. Mnie wystarczą dwie. Jak wspomniałam, pozostawia delikatny film, ale nie czuć go na twarzy, nie obciąża i współgra z pielęgnacją. Dobrze chroni, to pewne. Moje filtry chronią mnie przede wszystkim w środowisku miejskim, ale czasem spacery, działka, wyjazdy też są dla nich testem i ten w takich też warunkach wszędzie jak na razie zdał egzamin więc nie mogę mu zarzucić nieskuteczności. A testowałam go w najgorętsze i najbardziej słoneczne dni jak dotąd tego lata, więc miał wyzwanie. Do reaplikacji stosuję inne preparaty więc nie wypowiem się czy tu dobrze się z nim współpracuje. Zapach ma troszkę dziwny, ale nietrwały, znika w trakcie aplikacji. Na pewno jest to produkt wydajny, za co odpowiada też pojemność rzecz jasna. Chętnie po niego sięgam, ale, szczerze przyznam, nie wiem czy kiedyś jeszcze wrócę. Mnie ten subtelny film jednak nie przekonuje. moja skóra raczej wszystko dobrze wchłania. Ale z drugiej strony nie znajduje tu większych minusów. Z pewnością nie jestem zachwycona.
    Zalety:
    • wysoka ochrona
    • nie obciąża
    • pozostawia satynowe wykończenie
    • zawiera witaminę C i ceramidy
    • wygodne opakowanie z pompką
    • wydajny (duża pojemność)
    Wady:
    • pozostawia delikatny film, który nie do końca mi odpowiada
    • mam wrażenie, że się rozwarstwia w opakowaniu, ale to nie odbija się na właściwościach ochronnych
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    21 osób  uznało tę opinię za pomocną

Artykuły


Produkty podobne

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.