Alterra, Haarkur Granatapfel & Aloe Vera (Maska nawilżająca do włosów suchych i zniszczonych `Granat i aloes`)

Każde włosy zasługują na indywidualną pielęgnację. Do produkcji maski nawilżającej do włosów Alterra zastosowaliśmy specjalnie dobrane składniki najwyższej jakości: wartościowa kompozycja pielęgnująca z wyciągami z aloesu, granatu i kwiatów akacji dodatkowo pielęgnuje włosy, nawilża je i dostarcza włosom zniszczonym nowej energii.

zwyczajna, niezbyt warta uwagi

!!mam wielokrotnie rozjaśniane, średnioporowate, sięgające do pasa, z tendencją do przetłuszczania się włosy!!

- odżywka jest BARDZO mocno lejąca, także na długie włosy trzeba użyć jej bardzo dużo, ponieważ nie należy do najbardziej wydajnych
- zapach przyjemny, owocowy
- nie polecam jej nakładać na skórę głowy, może się wtedy szybciej przetłuszczać

Alterra

Mam włosy suche, srednioporowate, do tej maski zakupiłam także szampon z tej samej serii i jestem zadowolona, moje włosy są nawilżone ale nie obciążone, ma dobry skład i jest przystępna cenowo, nie raz wrócę do tego produktu

Ni to szczególnie dobre, ni to szczególnie szkodliwe

Sięgnęłam po tę maskę, bo już wiele razy sprawdziły mi się produkty z Alterry. Mają w większości spoko składy i są w bardzo przystępnych cenach.

Ta maska sprawdzała mi się na początku dobrze, ale niestety nie nadaje się z pewnością do stałego użytkowania. Jest zbyt obciążająca, szczególnie dla włosów niskoporowatych.

Zapach bardzo ładny, konsystencja lekko lejąca. Maska bardzo wydajna. Włosy po użyciu są nawilżone.

Maska nawilżająca do włosów suchych i zniszczonych `Granat i aloes`

Na początku stosowania byłam zadowolona z efektów. Włosy były miękkie, bardziej nawilżone.
Niestety po pewnym czasie zaczęły się mocno puszyć. Obawiam się że to wina alkoholu. Wole unikać tego typu dodatków.

Pozytywne zaskoczenie

Mam włosy proste, typowe niskopory, które nie są zbyt wymagające.
Kupiłam maskę ze względu na niską cenę i skład, który bardzo do mnie przemawiał (maska emolientowo-humektantowa z zawartością aloesu i granatu, które moje włosy zazwyczaj lubią). Od razu zakupiłam maskę i odżywkę, której działanie ogromnie mnie zawiodło przez co moje nastawienie do używania tej maski było dość sceptyczne. Maska pozytywnie mnie jednak zaskoczyła.
Opakowanie jest okej, dość wygodna w użytku, plastikowa tubka z bordową nakrętką i nadrukiem grantu.
Maska jest biała, gęsta o nieco sztucznym, słodkawym zapachu, który u mnie nie utrzymuje się na szczęście dość długo na włosach. Dobrze rozprowadza się we włosach i nie spływa z nich zbyt łatwo.
Efekty są naprawdę fajne - lekkie nawilżenie i wygładzenie, co pomaga w uzyskaniu efektu tafli.
Myślę że warta wypróbowania, szczególnie za tak niską cenę.

Fajna, tania maska!

Jest to jedna z masek, które używałam namiętnie jako 19-20latka i nadal zdarza mi się do niej wrócić, ponieważ tak naprawdę praktycznie jest dla mnie bez wad. Fajna konsystencja, włosy ją lubią, są nawilżone, łatwo się rozczesują. Ładnie pachnie :) Niestety, dość dużo jej u mnie idzie - ale mam kapryśne włosy.

Dobra

nawilża, włosy są po niej puszyste ( ale nie napuszone ), nie obciąża, dość wydajna, gęsta konsystencja, wygodna w aplikowaniu, jednak zapach mi się kojarzył z majonezem i nie mogłam tego wrażenia zmienić : )
Nie jest jednak moim typem, gdyż szukam czegoś lepszego, po czym będzie \'wow\'

Maska

Maskę kupiłam na promocji. Jest wydajna, ponieważ noewielka ilość starcza na moje włosy, które są za ramiona. Nie ma jakiegoś określonego zapachu, jest on delikatny. Na moich włosach nie zrobiła fenomenalnej różnicy, włosy się rozczesywały łatwo i były lekko wygładzone jak po innych maskach. Cena nie jest wygórowana.

Super

Maska jest super wydajna, Wraz z pomarańczowym szamponem alterra, olejowaniem, pojawił się bardzo dobry efekt pięknych zdrowych włosów. Cena jest ok. Super nawilża włosy

Nie rozumiem zachwytów

Maska jest polecana chyba przez większość włosomaniaczek, więc skusiłam się i ja. Niestety, produkt nie przypadł mi do gustu. Może zacznę od tego, że dostępność produktu to każdy Rossmann, cena to około 10 złotych. Zapach taki sobie, ale najważniejsze: działanie. A raczej jego brak. Maska nie robi nic. Tzn. owszem, ułatwia rozczesywanie włosów ale producent obiecuje znacznie więcej. Nie nawilżył, nie odżywił, nie zregenerował moich włosów. Dobrze się sprawdził do golenia nóg ;)

Bardzo dobry skład

Maseczka Alterra dostępna w Rossmannie, w bardzo atrakcyjnej cenie. Maseczka do włosów dobrze je nawilża oraz nawilża. Dużym atutem jest bardzo dobry skład produktu. Maseczka w wygodnej tubce, dzięki temu stosowanie jest wygodne.

Szału nie robi ale się nada

Taka populara ta odżywka , że się skusiłam ale nie wiem czy nie dogaduje się z moimi włosami czy jestem zbyt wymagająca ale mnie jakoś nie oczarowała. Nie widzę po niej efektu żadnego w sumie. Zdecydowanie nie szkodzi ale liczyłam na coś, cokolwiek.