Kallos, KJMN, Multivitamin, Hair Mask (Energizująca maska do włosów)

Kallos, KJMN, Multivitamin, Hair Mask (Energizująca maska do włosów)

Pojemność 1 000 ml

Energizująca maska do włosów Kallos MJMN Multivitamin zawierająca witaminy B3-, B5-, B6-, C i E oraz ekstrakty Gisenga, Pomarańczy, Cytryny i olej Avokado. Zawartość aktywnych składników w masce do włosów Kallos MJMN Multivitamin chroni i odnawia wyblakłe, osłabione i uszkodzone włókna włosów. Odżywia, nawilża, rewitalizuje włosy i stymuluje ich porost.

Cena: 10zł / 1000ml.
/w/

Zaskoczenie

Po mimo tego, że maski Kallos ogólnie uwielbiam jednak ta nie spełniła moich oczekiwań. Niby działa i ładnie pachnie, ale po jej użyciu moje włosy są nie do rozczesania. Dlatego też będę ją omijać szerokim łukiem.

Zmienili skład? Maski po przerwie nie poznaje

Po 3 latach przerwy wróciłam do ich używania uwielbiałam tą witaminową i nie poznaje jej. Zapach sztuczny, skóra głowy swędzi, włosy wypadają. Jako coraz bardziej świadomy konsument zwróciłam uwagę na skład maski ..PORAŻKA..Dziwne że włosy po jej użyciu jeszcze na głowie są. Zużyję ją do golenia nóg, do tego się nadaje .

Lubię ją.

Jest to moja pierwsza styczność z odżywką tej marki. Wybrałam odżywkę witaminową, która jest odżywką emolientową. Odżywka zawiera witaminy B3, B5, B6, C i E. Ma w składzie olej z awokado, ekstrakt żeńszenia, pomarańczy i cytryny. Jej dużą zaletą jest cena, ponieważ za 1000g zapłaciłam około 12zł. Odżywka ma bardzo delikatny, lekko owocowy zapach. Pięknie wygładza włosy, są po niej gładkie i sypkie. Może je obciążać jak większość odżywek. Ja stosuję na bardzo zniszczone końcówki i jestem zadowolona z efektu. Jest to fajny produkt w świetnej cenie. Nie będę mieć problemu ze zużyciem całego opakowania. ⠀

Wykorzystała: kilka próbek

Jeden z moich ulubionych produktów do włosów

Pomimo tego, że moje włosy są dość wymagające, jeżeli chodzi o pielęgnacje, ta maska doskonale sprostała moim oczekiwaniom. Już po pierwszym użyciu zauważyłam efekty, wspaniale nawilża, odżywia, to prawdziwa bomba witaminowa dla włosów. Zdecydowanie moja ulubiona maska emolientowa. Stosuję jako oba O w metodzie OMO, czasem myje włosy jedynie tą maską lub nakładam ją jako mocniejszą kurację po myciu z domieszką keratyny. Za każdym razem spisuje się wspaniale. Pomimo sls w składzie ani razu nie zdarzyło się, by produkt podrażnił mi skórę głowy.

Mój nowy ulubiony Kallos!

Świetna cena i zaskakująco dobra jakość. Fajna, raczej emolientowa maska, w której główną rolę odgrywają nie silikony (jak w większości Kallosów, gdzie są one na początku składu), ale olej z awokado, z którym - jak do tej pory - moje włosy o dziwo raczej się nie lubiły i nie spodziewałam się z tego powodu wiele. Tym razem - bardzo pozytywne zaskoczenie! Na pewno chętnie wypróbuję wersję Blueberry, która też ma w składzie ten olej.

Kolejny sztos

Kto nie kocha masek kallosa? Chyba nie ma takich osób. Ja jestem wielką fanką i za każdym razem kupuje inny rodzaj maski aby wypróbować jak najwięcej.

Co mogę powiedzieć o tej?
Maska ma dużą pojemność 1000ml to dla mnie wielki plus bo mam włosy do bioder więc starcza na dłużej
Chroni włosy przed zniszczeniami, nabłyszcza je , nawilża i wzmacnia
. Zauważyłam też , że ułatwia rozczesywanie włosów. Kolejny plus to cudowny zapach dla niektórych bardzo ważna kwestia. Ta maska pachnie takimi cukierkami mmm wspaniale.

Będę do niej wacać

O właściwościach i cudownościach tej maski przeczytałam na pewnym blogu o włosomaniactwie w czasie kiedy moje włosy potrzebowały "mocnego uderzenia". Rzeczywiście maska sprawdziła się świetnie. Włosy po niej jakby odżyły, były lśniące, nie puszyły się tak i wyglądały na zdrowsze. Co ważne mogłam często po nią sięgać i moje włosy się nią nie znudziły. Jeśli chodzi o opakowanie to jest to olbrzym,a do tego pojemnik pozwala wydobyć produkt co do grama. Tani i na prawdę dobry produkt.

Cudowny zapach

Kupiłam ją z ciekawości, miałam wcześniej już Kallosa Color. Skusił mnie emolientowy skład (olej z awokado) oraz moc witamin (chociaż daleko w składzie). Dobrze się sprawdza jako zamknięcie pielęgnacji OMO. Jest niedroga (chociaż sama mam tą małą wersję, a nie wielki kubeł) i całkiem wydajna, ale konsystencja przypomina bardziej odżywkę niż maskę. Podobał mi się zapach, typowa multivitaminka, ale chyba więcej jej nie kupię bo zawiera silikony.

Lubię :)

W maskach i odżywkach do włosów najważniejsze jest dla mnie to, żeby nie obciążały moich cienkich i delikatnych kosmyków oraz ułatwiały rozczesywanie.
Byłoby też dobrze, gdyby zapach kosmetyku był przyjemny.

Kallosy z reguły spełniają wszystkie moje oczekiwania, więc co jakiś czas po nie sięgam.

Ta wersja spodobała mi się ze względu na owocowy zapach, bardzo przyjemny. Nie znudził mi się przez kilka miesięcy stosowania.

Z działania również byłam zadowolona. Włosy dobrze się rozczesywały i nie były obciążone. Po wyschnięciu były miękkie i ładnie się układały, zapach lekko na nich zostawał.
Konsystencja była odpowiednio gęsta, maska nie spadała i dobrze się rozprowadzała.

Nie zauważyłam żadnego innego działania, ale to dlatego, że włosy mam zdrowe i łatwe w pielęgnacji (niskoporowate, typ 1A). Nie trzeba im wiele do szczęścia.

Plusem są także wydajność i niska cena, za swój litrowy egzemplarz zapłaciłam około 12 zł.

Jest w porządku

Maska zamknięta jest w dużym opakowaniu, co może być jednocześnie zaletą jak i wadą. Po kilku miesiącach stosowania mogę powiedzieć, że jest to dobra maska, ale nie wiem, czy kupię ją ponownie. Lubię testować różne produkty i do tej pory najlepiej sprawdzały się u mnie te z Organique.
Maski używam raz w tygodniu,choć nie ukrywam, że był czas, gdy używałam jej co drugi dzień i wtedy widziałam o wiele lepsze efekty. Trzymam włosy pod czepkiem od 10 do 60 minut w zależności ile mam czasu i potem spłukuję. Czasami nakładam produkt na suche włosy i dopiero później myję je szamponem i nakładam odżywkę.
Maskę używam w duecie z odżywką z Yope do włosów suchych i widzę, że olejki dobrze się ze sobą dogadają.
Zapach oceniam na plus i w ogólnym rozrachunku jest do dobra maska delikatnie odżywiająca włosy, ale brakuje mi w niej efektu wow.

Mmmm

Mój pierwszy Kallos i super trafiony. Używałam go ponad rok temu, od tego czasu ciężko mi go znaleźć jakos w sklepach. Mam często problem ze splątanymi włosami po kąpieli, a ta maska go rozwiązuje. Do tego piękny zapach i łatwa aplikacja, nie wspominając o cenie!

Witaminy/ sls

Dorwalam w naturze.
Ogolnie jest to bomba witaminowa dla włosów.
Jednak nie nadaje sie do codziennego stosowania gdyż zawiera sls.
Włosy po niej sa miękkie, wygładzone, pełne blasku. Jedyna wada tej maski jest to ze posiada w składzie sls.