Max Factor, False Lash Effect, Fusion Volume and Length Mascara (Tusz pogrubiająco - wydłużający)

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 13,1 ml

Tusz do rzęs Max Factor False Lash Effect Fusion Volume and Length Mascara zastępuje poprzednika w czarnym opakowaniu - oprócz długości dodaje objętości rzęsom, sprawia że wyglądają jak sztuczne. Tusz jest trwały, nie osypuje się ani nie kruszy.

Idealnie pogrubione

Tusze Max Factor należą do jednych z moich ulubieńców dla których nie spieszy mi się by poddać się przedłużaniu rzęs.

Tusz maksymalnie pogrubia i przedłuża moje rzęsy , wystarczy parę ruchów szczoteczki by cieszyć się pięknym makijażem przez cały dzień , nie osypuje się a to już OGROMNY PLUS.

Gruba silikonowa szczoteczka która z łatwością da się operować, czerń głęboka i trwała .

Konsystencja idealna .

Zostaje nam tylko czekać na promocję i polować.

Chyba najgorszy jaki miałam.

No niestety...
Kupiłam ten tusz pod wpływem ochów i achów tutaj na wizażu.
Niestety moje zachwyty skończyły się na opakowaniu i szczoteczce.
Tusz ma dość fajną cenę, dużą pojemność i gęstą szczoteczkę o krótkich, silikonowych włoskach, która powinna dobrze rozczesywać rzęsy.
Po pierwszych użyciach była niemal załamana, ponieważ tusz z nazwy ma wydłużać i pogrubiać, a na rzęsach praktycznie nie było go widać.
Dodatkowo przez te krótkie włoski w szczoteczce łatwo ubrudzić całą powiekę tuszem.Postanowiłam dac mu jednak szansę i odstawić na kilka dni aby nabrał trochę gęstości. Po tym czasie ponowiłam aplikację, jednak okazało się, że trzeba bardzo dużo energii włożyć w to aby uzyskać wymagany efekt, a i tak jest on daleki od zamierzonego...
Tusz był nowy, a mimo to malował jakby nie było go wcale. Bardzo słabo podkreślał rzęsy. Trzeba było po stokroć machać szczoteczką, żeby było widać cokolwiek. Już dawno nie spotakałam się z takim badziewiem. Moje zdziwienie jest tym większe, ponieważ bardzo lubię tusze z Max Factor.
Tutaj jednak ewidentnie coś nie wyszło.
Nie mogę polecić.

Ładny nadaje efekt ale długo schnie

Opakowanie jest na pierwszy rzut oka ładne. Dobrze trzyma się w dłoni, jest poręczne i wygodne podczas aplikacji maskary na rzęsy. Niestety opakowanie a zwłaszcza tam gdzie jest złote szybko i łatwo się rysuje co z bliska i podczas użycia jest wyraźnie widoczne. Jest w posiadaniu silikonowej szczoteczki o dość krótkim włosiu. Bardzo łatwo można ubrudzić powiekę podczas aplikacji. Nawet teraz kiedy się już mi kończy to mi to się zdarza. Według mnie włosie jest stanowczo za krótkie trzeba wręcz całą szczoteczką przykładać do nasady rzęs. Sam tusz ma dość lepką i długo schnącą formułę. Rzeczywiście bardzo wydłuża rzęsy, ale nadaje im dość małą objętość, przez to są długie aż haczą o powiekę, ale zarazem są cienkie, nawet kiedy tusz gęstnieje. Schnie dość długo, przez to czasami odbija się od końcówek rzęs na powiece i zostawia małe delikatne kropeczki na niej, ale bardzo łatwo można je zmyć, chociażby patyczkiem do uszu, oczywiście jak już zaschnie. Jeśli chodzi o efekt na rzęsach może nie jest jakoś niesamowicie spektakularny, ale mi się podoba. To jeden z lepszych efektów jaki uzyskałam na swoich rzęsach. Co ważne nie skleja rzęs, w miarę szybko tuszuje się rzęsy. Przyjemnie się go nosi. Nawet po całym dniu, nie czułam obciążenia czy podrażnienia na powiece, nie obciąża jej. Nie kryszy się i nie robi efektu pandy. Ma sporą pojemność aż ponad 13ml dzięki temu starcza na naprawdę długo. Nawet kiedy nakładam go na odżywkę do rzęs nie robił problemów podczas demakijażu. Nie robi "błotka" pod okiem, a od razu wszystko schodzi na wacik.

JEST OKEJ

Ten tusz dobrze pogrubił i wydłużył rzęsy,jednak musiałam nałożyć kilka warstw. Nie pozostawił grudek. Nie rozmazuje się i nie kruszy. Cena jak dla mnie trochę za wysoka,jednak podczas promocji w Rossmannie watro kupić. Szczoteczka bardzo w porządku.

Super efekt

Mam długie i proste rzęsy - moim ulubionym efektem jest pogrubienie i podkręcenie. Ten tusz ma bardzo fajną w aplikacji grubą sylikonową szczoteczkę, która pięknie rozczesuje rzęsy, nadaje naturalny efekt pogrubienia i ładnie je podkręca. Szczotka jest dość gruba, miałam obawy, że nie sprawdzi się przy moich małych oczach,ale na szczęście jest idealna.
Nie odbija się na powiekach, nie kruszy w ciągu dnia.
Nie wysycha bardzo szybko w opakowaniu, dzięki czemu można zużyć go prawie do końca.
Warto upolować go w promocji, ponieważ standardowa cena jest dość wysoka jak na tusz do rzęs, ale zdecydowanie jest godny uwagi.

Dobry

Uwielbiam siliknowe szczotki. Ta ma odpowiednią. Tusz w konsystencji jest odpowiedni. Nie sypie się. Ładnie można nią wyczesać rzęsy.
Ale jednak nie robi wow.
Jest dobra.

Bardzo dobra

Maskara ładnie rozczesuje i wydłuża rzęsy. Pogrubia. Jednak po jakimś czasie się kruszy. Najpiękniej wygląda przez pierwsze kilka tygodni użytkowania późnej zaczyna się kruszyć a szkoda bo jest na prawdę bardzo dobra.

Czary.

Zupełnie nie rozumiem co się tutaj stało...
Bardzo lubię czarną wersję tego tuszu, wręcz uwielbiam ale nie zdawałam sobie sprawy jak bardzo się one różnią.
Tusz ma wygodną szczoteczkę silikonową, którą można bez problemu wyczesać każdą rzęsę co daje mu jeden plus.
Drugi plus to bardzo ładna i intensywna czerń. Na tym koniec.
Maskara wygląda bardzo ładnie na rzęsach, jednak po ok. dwóch godzinach zaczyna magicznie z nich znikać. I to nie jest tak że się osypuje, ona po prostu znika i człowiek zastanawia się czy w ogóle miał pomalowane rzęsy. Naprawdę nie rozumiem o co tutaj chodzi, ale od tuszu wymagam by było go widać, a nie żeby robił się niewidzialny.

Serdecznie nie polecam.

Tusz jest często w promocji i bez problemu można go kupić w większości sklepów. Ma ładny nasycony kolor. Trwały nie rozmazuje się , nie kruszy i ładnie wydłuża rzęsy. Bez problemu zmywam tusz z rzęs.

Niezawodny od lat

Jest to tusz, którego nigdy nie zabraknie w mojej kosmetyczce. Po pierwszym użyciu wiedziałam, że to jest to, czego szukałam od lat. Naprawdę mogę go polecić z czystym sumieniem, a to nie często się zdarza.
Dlaczego?
+ dostępność
+ często jest w promocji
+ bardzo wygodne opakowanie
+ świetna, drobna silikonowa szczoteczka, która precyzyjnie rozdziela rzęsy
+ intensywny kolor tuszu
+ wydłuża rzęsy - efekt woooow
+ rewelacyjnie podkreśla spojrzenie
+ nie kruszy się
+ nie rozmazuje się
+ nie uczula
+ nie podrażnia
+ jest trwały
+ nie ma trudności z jego zmywaniem - oczywiście produktami do demakijażu

Jestem od lat zakochana w tym produkcie, dlatego nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez niego.

Godny polecenia

Na poczatku bylam zawiedziona tym tuszem poniewaz sklejal rzesy, ale po kilku uzyciach bylam nim oczarowana. Zakupilam go oczarowana rzesami pani sprzedawczyni :) , poniewaz miala tak pieknie wydluzone rzesy. Bardzo dobrze wydluza, z kazda warstwa wyglada lepiej a rzesy dlugie jak sztuczne, do tego ladnie pogrubione, zagrzeszczone. Nie skleja sie tworzac pajaczki. Tusz nie sprawia ze rzesy oklamuja, po podkreceniu efekt trzyma sie az do konca. Gleboka czern ktora nie blednie z czasem. Nie osypuje sie.
Jedyna wada to szczoteczka. Ciezko mi sie nia operuje.

WoW

Bardzo lubię ten tusz jako pierwszą warstwę pod inny pogrubiający tusz , ale jeśli jestem w drodze, to nakładam dwie, albo trzy warstwy tego tuszu i też jest pięknie. Pierwsza warstwa dobrze rozdziela rzęsy, a druga warstwa pogrubia. Najlepszy efekt jest kiedy tusz się trochę zestarzeje - taki świeżutki gorzej działa ale mam tak prawie z każdym tuszem, wolę jak troszkę powietrza do niego dojdzie.