Catrice, Photo Finish Liquid Foundation 18h (Długotrwały podkład do twarzy)

Catrice, Photo Finish Liquid Foundation 18h (Długotrwały podkład do twarzy)

Dla doskonałego, wyglądu cery: Photo Finish Foundation Liquid 18h z Soft Focus Effect. Dzięki pigmentom odbijającym światło, sprawia, że ​​cera wygląda gładko i promiennie do 18 godzin. Bezolejowa formuła.
Dostępny w pięciu odcieniach. Wysokiej jakości butelka matowego szkła z praktycznym dozownikiem.

Skład: ). (21.05.2011)

Dobry

Podkład kupiłam rok temu, wybrałam odcień najciemniejszy. Z tego co pamiętam wydawał mi się wtedy idealny. Pod wpływem emocji ostatnio kupiłam drugie opakowanie, lecz już w innym odcieniu.
Podkład jest dobry, ale zdecydowanie możemy znaleźć dużo lepsze.
Krycie jest w porządku, zapach i konsystnecja też.
Matuje, lecz nie dostatecznie, po użyciu trzeba często nakładać puder matujący. Trwałość jest znacznie krótsza niż zapewnia producent.

Ilość zużytych opakowań: Używane 2 opakowanie

Sama nie wiem...

podkład niby jest dobry, ale nie zachwycił mnie na tyle bym kupiła go ponownie. Kupiłam go skuszona pozytywnymi recenzjami. Nie jest zły ponieważ dobrze kryje i wygląda naturalnie na buzi(jeśli ktoś dopasuje sobie odcień a z nimi jest ubogo jednak ja idealnie trafiłam w odcień dlatego jestem zadowolona). Jest też nawet trwały chociaż nie jakoś super trwały, ale około 4 h bez poprawek wytrzyma chociaż po jakimś czasie od nałożenia gdzie nie gdzie ściera się, twarz zaczyna się lekko świecić, no i ogólnie podkład nie wygląda już tak dobrze jak na samym początku. Nie zachwycił mnie też jakoś specjalnie ponieważ patrząc wizualnie na twarz nie zrobił on w moim odczuciu z nia jakiegos efektu wow! lubie podkłady, które optycznie wygładzają twarz :) ten może i wygładza ale nie jakoś super pnieważ znam podklady, które robią to znacznie lepiej stąd mój niedosyt w tym kierunku :) :)
Musze też przyznać, że ejst bardzo wydajny :)
Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

za 7,60??!!! nie mogę narzekać!

mam 2 kolory: sand beige 010 (mam właśnie przed sobą) i caramel beige 030 - kupiłabym jeszcze środkowy, ale nie było!!!!
Trafiłam na nie przez przypadek w Hebe, kosztowały 7 z groszami. Kilka razy sprawdzałam cenę!;-) uwielbiam takie prezenty
010 używam teraz, jest wg mnie minimalnie za jasny...ale uchodzi w tłumie, a z pudrem spisuje się bardzo dobrze. Opakowanie fajne, eleganckie i miłe dla oka. Butla z grubego "półmatowego" szkła i pompka. Pojemność 30 ml - ogólnie jest bardzo ok, a kosmetyk wyglada "drogo"
Jeśli chodzi o najważniejsze- działania. To tu mam problem, po pierwszym użyciu spakowałam do torby z zamiarem oddania, ale za jakiś czas znowu spróbowałam i znowu i zaczyna mi się podobać. (ok, przyznaję! trochę też mąż się czepiał o ilości kosmetyków w łazience;-)) Stwierdziłam, że można spróbować jeszcze kilka razy.
Mój eksperyment trwa do dziś, zauważyłam, że podkład lepiej wygląda na twarzy nałożony pędzlem (dopiero się uczę).
Ładnie wyrównuje koloryt, i ma zadowalające krycie. Nie tworzy maski i zostawia mat (taki zdrowy mat, a nie tępy z mąki). Trzyma się długo, tylko traci trochę na intensywności krycia.
Zapach wyczuwalny, ale mi się podoba. Nie uczula i nie zapycha
Warto dać mu szansę i udać się do Hebe
Drugi kolor 030 jest dla mnie za ciemny, może w wakacje będzie mi pasował...chyba, ze do tej pory będę mieć następny kosz "wow ale promocja". Zapach, opakowanie i cena (OBŁĘDNA) ta sama.
Czy kupię ponownie: raczej nie, bo jest jeszcze tyle rzeczy do s
próbowania!!!! (no chyba, że w cenie 7,50)

Używam tego produktu od: 2-3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: mam dwa

Muszę mu wstawić hit. Spisał się świetnie, a ją od tamtej pory nie znalazłam równie dobrego kosmetyku!!! Nie wiem czy jeszcze jest, ostatnio nie mogłam go nigdzie namierzyć... Czemu nie kupilam ich więcej???!!! O ją głupia!!!

Do niedawna był ideałem

Używam tego podkładu od około 2 lat, w międzyczasie przewijało się kilka innych, ale zawsze odkupowałam kolejna buteleczkę tego produktu, był po prostu najlepszy.

Jego zalety to:
- dobre krycie, korektor potrzeby mi był tylko na konkretne wypryski
- optycznie wygładza skórę
- piękne wykończenie, na skórze mimo dobrego krycia wyglądał bardzo naturalnie i dawał idealny, delikatnie rozświetlony efekt; nakładałam na niego cienką warstwę pudru matującego i wyglądał na prawdę idealnie, moja przyjaciółka zawsze, gdy go miałam na twarzy podkreślała, że to mój idealny podkład
- u mnie trzymał się bez zarzutu przez około 9h, potem zaczynał znikać w okolicach nosa i brody; oczywiście absolutnie nie jest to czas zapewniany przez producenta, ale jak dla mnie wystarczający na normalny dzień pracy
- całkiem wydajny
- ma przyjemną, kremową konsystencję i łatwo się rozprowadza
- ładne, szklane opakowanie z pompką
- nie zapychał porów i nie wysuszał skóry

Minusem na pewno był fakt, że na upały jednak był troszkę ze ciężki i zbyt szybko świeciła mi się po nim cera.

I teraz dochodzimy do problemu, otóż do poprzedniej buteleczki mój kolor 010 był dla mnie praktycznie idealny. Ogólnie jest ładny, dość jasny i nie różowy, kiedy byłam mega blada zimą, traktowałam skórę raz na tydzień balsamem brązującym i było perfekt!. Ostatnią buteleczkę kupiłam po przerwie, wykończyłam go przed wakacjami i latem używałam lżejszych podkładów.
Jakież ogromne było moje zaskoczenie, kiedy okazało się, że podkład okropnie ciemnieje na mojej skórze :/ Kupiłam nieotwierane, zapieczętowane opakowanie, od razu po dostawie, więc produkt był świeży. Nie rozumiem co się stało, bo sam wygląd na cerze i trwałość podkładu się nie zmieniły... Próbowałam na różnych kremach, bazach, z różnymi pudrami, efekt bywał tylko gorszy :/ Czyżby zmienił się skład?

Niestety, podkład poszedł w odstawkę, żałuję że nie ma jaśniejszego koloru w palecie. Może kiedyś skuszę się jeszcze na niego i okaże się, że jednak trafiłam na jakąś felerną partię...

Za oksydowanie i jedyny wspomniany minus daję mu 3.5 gwiazdki.

Używam tego produktu od: około 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 4 buteleczki

Szkoda, że kolorystyka jest tak uboga.

Posiadam cere mieszaną w stronę tłustej. Typ urody raczej ciepły, skóra jest w żółtawym odcieniu.

Zacznę od plusów :

+Świetne krycie, porządne średnie, ładnie się wtapia, nie tworzy maski.
+Trwałość! Na mojej cerze trzyma się całą noc.
+Wykończenie satynowe, wygląda zdrowo.
+Nawilżający.
+Niska cena.
+Ładny zapach, choć to pewnie rzecz gustu.
+Opakowanie

A teraz minusy, właściwie mam tylko jedno zastrzeżenie do tego podkładu, KOLOR! Najjasnieszy wpada w siwo-różowo- brudny kolor , który totalnie nie współgra z moją urodą. Wyglądam w nim jak trup, albo jak bym była chora. Okropnie! Trzeci z koleji jest pomarańczowy. Tragedia.

Żałuję bo uważam , że to na prawdę świetny produkt, gdyby nie te kolory, na pewno zostałby moim ulubiencem.

Obecnie mieszam catrice z bourjois , mam odpowiednie krycie i kolor :)

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

godny polecenia!

Moja cera mieszana, z niedoskonałościami - stosowałam w okresie zimowym

+ cena - nie za wysoka, a produkt dobry, chociaż można coś lepszego upolować na promocjach
+ kolor - mały wybór., ale ładnie się dostosowuje
+ krycie
+ trwałość - praktycznie cały dzień
+ wykończenie - suche i naturalne - nie jest lepki, nie trzeba nakładać dodatkowo pudru

- zapach - duszący, różany, ale po nałożeniu na twarz nie czuć już wcale zapachu, po pewnym czasie też się ulatnia z buteleczki (na szczęście)
- wydajność - rozprowadzałam palcami, pędzlem, ale buteleczkę 30 ml wytraciłam w 1,5 mies przy codziennym stosowaniu

Ostatecznie warty uwagi, kupiłabym ponownie.

Używam tego produktu od: 1,5 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30 ml

jednak nie (po cierpliwych próbach)

Kupilam 020 rosy beige i od razu stwierdziłam, że to kolejny nietrafiony podkład, wręcz bubel. Jednak uparłam się i przez krotki czas sądzilam, że było warto. Potrzebny był jeszcze puder utrwalający (mi się poniewierał nieużywany Vichy Dermablend, ale myślę, że nada się każdy inny) oraz brązer i/lub róż, wtedy był fajny efekt. Motywację do używania stanowiło to, że podkładu nie czułam na twarzy i łatwo go było normalnie zmyć. Niestety po około 3 tygodniach stosowania cera mi zaczęła protestować.
PLUSY:
+ nie podkreślał niczego zbędnego;
+ nie męczył mojej cery (takie uczucie miałam po double wear, którego poza tym nie umiałam dobrze zmyć);
+ wprawiłam się w używaniu brązera i pudru:)
+ nie było widać, że na twarzy jest jakiś podklad;
+ dobre krycie (cera mieszana, naczyńka, zaczerwienienia, a korektor praktycznie stał się zbędny, gdyż można było łatwo nałożyć ciut więcej podkładu;
+ cena.
MINUSY:
- - - bardzo szybko przesuszył mi cerę;
- - - po około miesiącu stosowania wystąpiły podrażnienia, być może jest to też wina pudru, ktorego nie musiałam stosować na inne podklady. Potem już na takiej cerze każdy make-up wygląda fatalnie.
- jak da się ciut za dużo - wygląda tragicznie;
- nie matuje sam z siebie, błyszczy zaraz po aplikacji i połysk u mnie sam nie znika - musi być puder;
- sam podkład nie dodaje mojej twarzy urody, jest blada i płaska bez brązera> Może po prostu inny odcień byłby lepszy, jednak nie ryzykuję więcej.

było blisko...

Po ten podkład sięgnęłam latem, kiedy moja cera nabrała nieco żywszego koloru pod wpływem promieni słonecznych i zdecydowałam się na odcień 030 caramel beige.

- Zacznę od koloru, bo jest naprawdę idealny. Beżowy i tak zupełnie naturalnie wyglądający na twarzy. Cera wydaje się być zdrowa i promienna.
- Idealnie się rozprowadza, nie pozostawiając żadnych smug.
- Podkład jest lekki i zupełnie niewyczuwalny na twarzy.
- Krycie ma średnie, które można stopniować.
- Nie oksyduje w ciągu dnia.
- Podkład koniecznie trzeba przypudrować. Piszę to jako posiadaczka cery suchej, więc podejrzewam, że kobiety "mieszane" bądź też "tłuste" będą pod tym względem miały jeszcze mniej komfortu. W ciągu dnia nie obejdzie się bez poprawki.
- Dużą wadą tego produktu jest jego trwałość. Niestety schodzi z twarzy w bardzo szybkim tempie. Maksymalnie do 4, 5 godzin można się nim nacieszyć, natomiast potem potrzebna jest kontrola.
- Podkład był bezpieczny dla mojej cery. Nie zapchał mnie, ani nie wysuszył.

PODSUMOWUJĄC: Bardzo dobry produkt. Daje naturalny i miły dla oka efekt na twarzy. Twarz wygląda na zdrową i wypoczętą. Niestety, bardzo żałuję, bo pewnie nieraz bym po niego sięgnęła, ale marna jego trwałość powoduje, że poszukiwania idealnego podkładu na okres wiosna/lato wciąż trwają ;-)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Straszne kolory + może zapychać

Na wstępie powiem, że jestem zwolenniczką podkładów w musie. Głównie dlatego, że mam cerę tłustą, wymagającą dość dużego krycia (mam blizny po trądziku, zaczerwienienia). A te przyjemnie matują i ładnie kryją.
W skrócie:

+ dosyć dobrze kryje jak na płynny podkład, (chociaż osoby z wielkim trądzikiem będą sądziły, że nie wystarczająco dobrze, jak dla mnie krycie jest dobre, a jak napisałam wyżej, mam wiele blizn i zaczerwienień na twarzy)

+ piękny, kremowy zapach, (ja lubię wszystko co ładnie pachnie, podkład ten ma przyjemny, kremowy i dość intensywny zapach, nie jak większość fluidów alkoholowy),

+ przyjemna, kremowa konsystencja,

+ ładnie wygląda na twarzy, kryje, ale wygląda naturalnie (o ile dobrze trafimy z kolorem).

+ opakowanie z pompką, (bardzo ułatwia aplikację, nie musimy wyciskać i paprać tubki, ani maczać palców w
słoiczku),

+/- - cena (cena jest do przyjęcia, gdy kupujemy stacjonarnie, jednak ja nie mam natury k. siebie i kupowałam online, co wyszło ok. 27 zł + 10 zł za przesyłkę, ale kupowałam z innymi rzeczami),

- dostępność,

- kolory! -ja używam rimmelowskich setek :D (stay matte, lasting finish nude), które są i tak minimalnie za ciemne, ale te kolory w catrice to jakieś przegięcie, najjaśniejszy kolor jest dobry dla opalonej karnacji, kolor porównałabym do 180 w revlonie colorstay( tyle, że tam trzeci kolor bodajże, a tu najjaśniejszy), więc nie polecam dla bladolicych i dla tych minimalnie opalonych,

- zapychał mnie i podrażniał mi skórę,

- ciemnieje na twarzy,

- dość łatwo o smugi,

- opakowanie ze szkła - przez co trudno np. przewozić, mi się zbiło na 2 kawałki i przez to dużo podkładu się zmarnowało, na szczęście uratowałam połowę, przelałam do opakowania po kremie),

Ilość zużytych opakowań: 0,5 jednego

Straszny zapychacz

Kupiłam go jakieś 2 lata temu, szukając dobrego podkładu. Mój wybór (niestety) padł na Photo Finish. Zachęciła mnie ładna buteleczka i obietnice producenta co do jego długotrwałości. Na początku byłam zadowolona, ładnie krył i rzeczywiście długo się utrzymywał. Jednak po pewnym czasie stosowania zaczęlo mi wyskakiwać dużo bolących pryszczy, głównie na policzkach. Z pewnością była to wina tego oto specyfiku, bo nie zmieniałam wtedy innych kosmetyków do twarzy. Odstawiłam go czym prędzej, ale doprowadzenie cery do porządku zajęło mi kilka dobrych miesięcy :/ Podsumowując, jednorazowe użycie krzywdy nie zrobi, ale na dłuższą metę nie polecam nikomu.

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Najpierw "Ach! :D" potem "Ech! :/"

Pierwsze macanko w drogerii: zachwyt... Zachwyt nad kryciem, konsystencja, kolorkiem... Pomyslalam:no no... Elegancki produkt... I niedrogi... No to cap go i do koszyka.
Pierwszy makijaz (btw tego samego dnia oczywiscie) no i fajnie... Rozprowadza sie leciutko, kryje... Nadaje taki mily oku wyglad mojej twarzy. Patrze w lustro i nie kryje zadowolenia. Minal miesiac... Zadowolenie zniklo, na jego miejscu pojawily sie pryszcze :( niestety tak prosze Panstwa... I w dodatku nie wiem czy ja jestem jakaś szalona czy naprawde cos sie stalo mojemu podkladowi tak czy tak mam wrazenia ze jego konsystencja stala sie tepa :( zle sie rozprowadza i wydaje sie ze przez to tworzy taka "brudna twarz" jesli wiecie o co chodzi

Podsumowanie:
***-
- zmienia kolor (mam 010 sand beige wydawal sie jasny podczas testowania, potem okazalo sie ze ciemnieje, teraz na zime musialabym kupic jeszcze jasniejszy ale z tej serii jasniejszych juz nie ma)
- konsystencja - moze to mylne wrazenie ale naprawde mam uczucie ze konsystencja zmienila sie na gorsza

+++
+ fajne opakowanie, szklane z pompka, ladnie wykonane
+ super krycie
+ niska cena (27 zl? Jest ok...)

Kurcze, naprawde szkoda... Myslalam ze wreszcie znalazlam fajny niedrogi dobrze kryjacy podklad ale niestety poszukiwania czas wznowic :(
Ps
Wyprobowalam z tej rodzinki kosmetycznej rowniez Nude Illusion make up... Wrazenia niestety podobne... Ale wydaje sie byc przyjemniejszy

wypróbowałam już sporo podkładów, ale ten jest zdecydowanie najlepszy ! Dla mojej cery jest idealny,

Dla mojej cery jest idealny, wygrywa z podkładami z wyższej półki cenowej. Doskonale się wtapia, kryje niedoskonałości, nie robi smug, nie podkreśla suchych skórek, długo się utrzymuje, ładnie rozprowadza. Opakowanie wygodne, Cena przystępna , POLECAM

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 4 buteleczki