L'Oreal Paris, Elseve, Glycolic Gloss, Serum bez spłukiwania

L'Oreal Paris, Elseve, Glycolic Gloss, Serum bez spłukiwania

Cena PLN 49.99

Serum bez spłukiwania, które wygładza włosy i nadaje wyjątkowy blask. Wzbogacone kwasem glikolowym, który wzmacnia włókna włosa, intensywnie poprawiając ich jakość.

serum
wygładzające, ochrona końcówek, nabłyszczające, regenerujące / odbudowujące, odżywiające
z pompką, w butelce

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Ocena szczegółowa:

Recenzja: Serum bez spłukiwania L'Oreal Paris, Elseve, Glycolic Gloss - Zalety i Wady po 3 Tygodniach Stosowania

Ostatnio miałam okazję przetestować serum bez spłukiwania L'Oreal Paris, Elseve, Glycolic Gloss przez trzy tygodnie i muszę przyznać, że jestem nim zachwycona. Od pierwszego użycia zauważyłam znaczną poprawę w kondycji moich włosów. Serum ma lekką, nietłustą konsystencję, która nie obciąża włosów, co było dla mnie bardzo ważne, ponieważ mam cienkie i delikatne pasma.

Już po kilku aplikacjach zauważyłam, że moje włosy stały się bardziej lśniące i gładkie. Produkt doskonale nawilża, dzięki czemu końcówki przestały być suche i łamliwe. Dodatkowo, moje włosy są łatwiejsze do rozczesania i układania, co znacznie skraca czas mojej codziennej pielęgnacji.

Serum L'Oreal Paris, Elseve, Glycolic Gloss zawiera kwas glikolowy, który znany jest ze swoich właściwości wygładzających i regenerujących. Dzięki niemu moje włosy wyglądają zdrowiej i bardziej lśniąco, a efekt ten utrzymuje się przez cały dzień. Co więcej, serum ma przyjemny, delikatny zapach, który utrzymuje się na włosach, dodając im dodatkowego uroku.

Kolejną zaletą tego produktu jest jego wydajność. Wystarczy niewielka ilość serum, aby pokryć całe włosy, co sprawia, że opakowanie wystarcza na długo. Aplikacja jest bardzo prosta – wystarczy nanieść serum na wilgotne lub suche włosy, a następnie przystąpić do stylizacji.

Podsumowując, serum bez spłukiwania L'Oreal Paris, Elseve, Glycolic Gloss okazało się być doskonałym rozwiązaniem dla moich włosów. Po trzech tygodniach regularnego stosowania widzę wyraźną poprawę w ich kondycji – są bardziej nawilżone, lśniące i zdrowe. Polecam ten produkt każdemu, kto poszukuje skutecznego i łatwego w użyciu serum do włosów.

Nawilżone i świetliste włosy

Serum bez spłukiwania nadaje moim włosom dodatkowy blask oraz ułatwia ich rozczesywanie mam długie włosy i używanie serum nadało im blasku i lekko je wygładziło , ma dużą pojemność przez co wystarczy na bardzo długi czas

Świetne serum

Na włosach serum zostawia piękny kwiatowy zapach. Musimy nałożyć tylko dwie dozy na końcówki, przez jest bardzo wydajne. Więcej nie ma sensu, inaczej będzie efekt przetłuszczonych włosów. Najlepszy efekt osiągnęłam wyczesując włosy po nałożeniu serum, dzięki czemu jest równomiernie rozłożone na włosach. Końcówki są nawilżone, pełne blasku, nie rozdwajają się. Gdy się skończy na pewno kupię ponownie!

Serum bez spłukiwania Glycolic Gloss

Te serum samo w sobie jest oki tylko ma jak dla mnie okropny zapach wręcz taki chemiczny nie do zaakceptowania przeze mnie,gdyby pachniało jak szampon stało by się moim ulubieńcem . Moje cienkie włosy ale i płacze się bardzo super się po tym serum rozczesuje są w uczuciu takie słodkie błyszczące .

Fajne serum na końcówki…

Serum miałam okazję przetestować dzięki Wizaż.pl, za co bardzo dziękuję :)

Jak na serum na końcówki to pojemność jest dość duża, bo aż 150 ml.

Produkt jest bardzo wydajny i wystarczy na bardzo długo.

Serum ma w sobie takie jakby małe drobinki

Końcówki wyglądają lepiej, fajnie domyka pielęgnację włosów.

Polecam :)

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

Serum.....

Zapach obłędny drobinki brokatu są wspaniałe nie obciąża włosów. Włosy ładnie się rozczesuje polecam w 100%. Poleciłam już moim koleżanka i znajomym ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Ocena szczegółowa:

Szybkie nawilżenie i ujarzmienie suchych włosów

Serum bez spłukiwania Glycolic Gloss testowałam wraz z pozostałymi produktami z tej linii. Moje włosy są suche i zniszczone przez częste stosowanie suszarki i prostownicy, dlatego chętnie sprawdzam produkty, które je nawilżą i odżywią. Serum bardzo dobrze nawilża i wygładza włosy, nawet stosowany solo bez pozostałych produktów. Pięknie pachnie i nie zlepia włosów. Serum zawiera maleńkie brokatowe drobinki, które mi odpowiadają. Poprawia mi to humor i mogę poczuć się jak "mała dziewczynka". Polecam szczególnie osobom które szybko i skutecznie chcą ujarzmić przesuszone i puszące się włosy.

Ocena szczegółowa:

Bardzo fajne serum, które nadaje gładkości i odżywienia

Serum bardzo dobrze się spisało na moich włosach, końcówki włosów stały się wygładzone, bardzo dobrze działa na moje suche włosy. Pojemność produktu bardzo wydajna, starczy na bardzo długo, a zapach jest przepiękny.

Serum L’Oreal Paris

Zapach troszkę gorszy od pozostałych produktów, ale pachnie ładnie. Produkt spełnił moje oczekiwania, włosy są po nim gładkie i łatwo się rozczesują. Produkt daje efekt tafli. Na pewno zakupię kolejne opakowanie.

L'Oreal Paris Elseve Glycolic Gloss serum bez spłukiwania

L'Oreal Paris Elseve Glycolic Gloss serum bez spłukiwania o pojemności 150 ml . To cudo ma takie wspaniałe drobinki brokatu ,wystarczy niewielka ilość produktu aby nanieść ten błysk na włosy ja nakładam jakby pasmami na wierzchnia warstwę włosów.
Formuła wzbogacona kwasem glikolowym dzięki czemu rzeczywiście odbijają światło a te drobinki pięknie się mienia . Przy moich suchych włosach bardzo sobie cenię taki rodzaj wykończenia pielęgnacji.
Produkt wydajny z zapachem perfumowanym tak jak cała linia .
Serum nadaje się do każdego rodzaju włosów a w szczególności do włosów matowych i suchych .

Bez spłukiwania, co lubię

Serum L’Oréal Paris Elseve Glycolic Gloss zwiększało miękkość i blask włosom. Ma się wrażenie jedwabistości podczas dotykania włosów. Jest proste w użyciu. Wystarczy nałożyć na dłonie i wgnieść we włosy (można na suche, można na mokre). Nie trzeba spłukiwać..., a po wysuszeniu wystarczy ułożyć. Szybko się wchłania we włosy i jest taką wisienką na torcie (razem z maską), dzięki czemu zastosowanie wszystkich 4 produktów daje niesamowite uczucie zadowolenia z kondycji włosów. Konsystencja jest idealnie dobrana, co sprawia, że aplikacja jest przyjemnością. Zapach jest bardzo przyjemny, a opakowanie bardzo poręczne. Wygląda na to, że jest też wydajny.

Używa produktu od: próbka

L`Oreal Paris, Elseve, Glycolic Gloss, Serum bez spłukiwania

Serum idealnie dopełnia całą pielęgnację z serii Glycolic Gloss, zamyka nasze końcówki włosów, mam włosy suche, zniszczone farbowaniami a po zostosowaniu serum nie widać jednej rozdwojonej końcówki, wszystko jest scalone razem, włosy pięknie błyszczą nawet z daleka widać ich blask, nigdy nie miałam okazji przestępować tak dobrych kosmetyków, włosy wyglądają naprawdę jak po wyjściu od fryzjera