Avon, Naturals, Honey, Essential Balm with Beeswax (Uniwersalny balsam z woskiem pszczelim)

Poczuj delikatny dotyk wosku pszczelego. Uniwersalny balsam z woskiem pszczelim wygładzi Twoje usta, odżywi sucha skórę łokci, wypielęgnuje skórki wokół paznokci. Zawiera miód i witaminę E.

Spełnia swoją rolę

Bardzo lubię takie uniwersalne produkty przede wszystkim za to że można ich używać do bardzo różnych celów. Nie oszukujmy się, w przypadku tego balsamu producent na pewno wzorował się na kultowym już produkcie konkurencyjnej marki. Czy go doścignął? Wydaje mi się że nie do końca bo konsystencja obu produktów minimalnie się różni - produkt Avonu jest jakby gęstszy. Mamy tu do czynienia z balsamikiem zamkniętym w małym zakręcanym pojemniczku. Produkt pachnie bardzo przyjemnie i ma bogatą konsystencję, jest tłusty, działa nawilżająco i łagodząco, natłuszcza i wspomaga gojenie ranek i podrażnień. Takie działanie zaobserwowałam, dzięki tłustej konsystencji nie tak łatwo balsam zetrzeć lu zlizać z ust. Stosuję ten produkt przede wszystkim na podrażnione, wyschnięte usta, ale nie tylko. Na noc robię sobie z niego maseczki na usta, smaruję nim wysuszone łokcie, kolana i kostki, wspomagam się nim kiedy podrażnię skórę na szyi perfumami. Używam go również miejscowo na twarzy, kiedy pojawiają mi się suche skórki. Ma on wiele zastosowań, dzięki poręcznemu opakowaniu mogę go mieć zawsze przy sobie bo zmieści się w każdej torebce. Udany, uniwersalny produkt, co prawda nie przełomowy tylko wzorowany na innym, ale jakościowo porównywalny.

Bardzo uniwersalny

Bardzo fajny, mały poręczny balsamik. Konsystencją przypomina trochę wazelinę, zbita i twarda. Po kontakcie z ciepłym palcem łatwo się rozprowadza. Ma piękny zapach. Jest wydajny i uniwersalny. Nadaje się nie tylko do ust,ale ja go używałam do zadartych, suchych skórek, przesuszonej skóry między palcami. Dobrze nawilża, odżywia i koi wysuszoną i podrażnioną skórę.

Ratunek dla skóry pod nosem zdartej przez katar

Znalazłam dla niego nietypowe zastosowanie. Podczas lotu samolotem męczyłam się z koszmarnym przeziębieniem (które trwało od tygodnia). Ciągłe wycieranie nosa spowodowało zdarcie i zaczerwienienie skóry pod nosem. Miałam przy sobie tylko ten balsam. Myślałam, że jego przeznaczeniem są jedynie usta. Jednak doczytałam etykietę, że do jest balsam uniwersalny. Uratował skórę mojego nosa. Podczas gdy inne kremy piekielnie mnie piekły - ten balsam natłuścił i doskonale zregenerował podrażnioną skórę. Byłam w szoku, że poradził sobie tak dobrze. Do ust też jest ok. Ale z nosem wow.

Całkiem dobry

Balsam kupiłam z myślą o pierzchnących ustach. Zwłaszcza jesienią i zimą potrzebują one odpowiedniego nawilżenia i ochrony. Niestety Avon wiele obiecuje, a nie wszystko ma odzwierciedlenie w praktyce. Balsam stosowany na usta nie okazał się hitem. Taki średniak. Ma działanie nawilżające, ale nie chronił zbyt dobrze moich ust przed zimnem i wiatrem, wobec czego nadal pozostawały one spierzchnięte. Poza tym że jest tłusty i nie ściera się zbyt szybko z warg, niewiele dobrego można powiedzieć o dobroczynnym działaniu na popękane usta. Jest to jednak dobry produkt na wysuszone łokcie czy dłonie i właśnie tak wykończyłam resztę opakowania. Szkoda byłoby mi go wyrzucać, a na łokciach dobrze się sprawdził.

Zdecydowanie nie

Kupiłam zachęcona recenzjami. Zaczęłam używać i... Porażka. Usta wysuszone. Źle się wygrzebuje z opakowania. Używam sporadycznie do skórek. To moje pierwsze i ostatnie opakowanie.

Bardzooo wydajny

Używam go już prawie rok choć zastałam go gdy był już w połowie wykorzystany. Korzystala z niego moja mama ale znudził się jej wiem ci przekazała. Jak dla mnie jest trochę zbyt cięzka konsystencja. Taka wazelina zapachowa. No właśnie zapach jest przeciętny taki jakby gorzki mdlący miód. Jako maseczka na noc na usta jest ok ale na spierzchniete usta nie za bardzo. Wydaje mi sie ze w ogole sie nie wchlania tylko po jakims czasie sie sama sciera przy jedzeniu czy piciu. Trochę nieudana kopia tender care-u z oriflame.
EDIT:sprawdziłam skład. O matko nigdy wiecej nie nałożę tego na usta :o

Nieee

Kiedyś zakupiłam podobny probukt tyle, że u innego producenta. Ten inny zachwycił mnie, pachniał pięknie miodem, a pozostawiony na noc na ustach czynił cud regeneracji - znikały wszystkie suche skórki, a usta były miękkie. Gdy skończył mi się, bliżej mi było do marki Avon i postanowiłam kupić tu bardzo (wydawało mi się) podobny produkt. Niby konsystencja ta sama - miodek, ale nie miało to już nic wspólnego z regeneracją i efektem wow. Zwykła zapachowa wazelina bez wartości odżywczych.

Szału nie robi, ale jest uniwersalny

Jest to super zamiennik dla innego uniwersalnego balsamu tego typu, jednak opakowanie jest równie niepraktyczne i nieco mniej eleganckie.

Tak czy inaczej, lubię ten balsam, jest nieco słodki kiedy przypadkiem znajdzie się na języku, nie podrażnia, nic nie psuje.
Ale czy naprawia?

Formuła jest dość ciężka, nie wiem czy nawilża jakoś specjalnie, bardziej używam go, żeby po prostu mieć co nałożyć na usta, kiedy nie mam na niej pomadki. Nie mam ich jednakże podrażnionych, czy spierzchniętych.
Nie jest zły, ale szału nie robi.

balsam uniwersalny

W zasadzie myślałam, że będzie lepszy, nie mówię, że jest zły ale jest mocno gęsty. Po dłuższym czasie nie używania zrobił się za twardy i nie przyjemny w nakładaniu. Był ociężały, po prostu było czuć produkt , nie jest on lekki i szybko się nie wchłania. Zapach dla nie których dobry a dla innych mdły. Na łokcie na pewno nie jest on przyjemny. Przynajmniej taka jest moja opinia.

Opis Produktu:

Fajny pomysł na balsam do ust w słoiczku lecz ja nie lubię takiej formy opakowania ze względu na to , że podczas nabierania balsamu połowa zostaje pod moim paznokciem... :/ Balsam sam w sobie ładnie nawilża usta( . Super sprawdza się na zimę :) 4/5

I tak, i nie

Zaczęłam na niego patrzeć w zimę, ochrona do ust itp., ale wtedy nie zamówiłam, bo znalazłam coś innego. Kiedy znowu zmagałam się z zasuszonymi ustami, kupiłam balsam z woskiem pszczelim. Okazało się, że znacznie lepiej radzi sobie zwyczajny miód. Na dzień nie wyobrażam sobie nakładania tego specyfiku na usta, ale na noc, powiedźmy, że w formie maseczki, całkiem nieźle nawilża. Smaruję nim czasami również łokcie i pięty, ale zostawia tłustawe ślady i ma problemy z wchłanianiem.

Miłe zaskoczenie

Balsam z woskiem pszczelim uratował moje spękane usta. Od kilku dni próbowałam doprowadzić je do porządku, ale żadna pomadka ochronna nie dawała sobie rady. Balsam bardzo miło mnie zaskoczył. Ma przyjemną konsystencję, nie spływa, ładnie pachnie. Opakowanie jest miłe dla oka i powinno wystarczyć na długo.