Clarena, Sebum Control Serum (Serum antybakteryjno - normalizujące)

Clarena, Sebum Control Serum (Serum antybakteryjno - normalizujące)

Koncentrat w ampułkach do cery tłustej i trądzikowej. Zawiera ekstrakty roślinne regulujące wydzielanie sebum, ma działanie matujące i dezynfekujące, nawilżające. Zapobiega tworzeniu się stanów zapalnych, wspomaga procesy odnowy naskórka.

w ampułce
serum, ampułki
tłusta, trądzikowa
matujące, nawilżające, antybakteryjne, przeciwtrądzikowe

Skuteczne

Działanie serum sprawdziłam na delikatnej nastoletniej i już trochę trądzikowej ale suchej skórze dziecka.
Serum stosowane było punktowo, w miejscach gdzie były wypryski.

Okazało się skuteczne.

Po tygodniu stosowania zniwelowało zmiany skórne (nie były duże i nie było ich dużo, ale były widoczne) i przyśpieszyło wygojenie miejsca po zmianach.

Ni wysuszyło nadmiernie skóry dziecka ani jej nie zniszczyło.

Serum jest wydajne, jedna ampułka starcza na kilka punktowych zastosowań.

Warto je mieć na półce.
Polecam.

Nie reguluje wydzielania sebum

Tak jak w tytule, nie reguluje wydzielania sebum a to wielka szkoda, bo na to liczylam najbardziej. Chciaz gdyby produkt wystepowal jako serum w innym opakowaniu, pewnie bym sie na nie skusila. Tak jak napisala ktoras z dziewczyn nizej, ampulka spokojnje wystarczy na 2 razy, ale trudnosc z przechowywaniem jest ogromna.

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc

Bardzo dobre dla cer problemowych

Idealny dla cer tłustych, ze zmianami ropnymi, błaszczącą cerą (czyli dla mnie ;) ) .
Bardzo dobrze normalizuje skórę z nadmiaru sebum (olejek herbaciany) i daje uczucie odświeżenia (olejek miętowy).
Przyspiesza gojenie zmian trądzikowych, szczególnie tych z zaczerwienieniem.
Nadaje się idealnie pod maskę z alg plastycznych(wielokrotnie wypróbowałam).Najlepszy efekt jest gdy łączy się je z maską wyciszającą-uspokaja zwiariowaną przed okresem cerę.Konsystencja wodna sprawia, że szybko się wchłania.

Minus: taka ampułka spokojnie mogłaby wystarczyć na 2x, ale po otwarciu ampułki musi być szybko zużyta ( trudności z przechowywaniem, otworzoną ampułkę łatwo wywrócić, koniecznie jest przelanie zawartości do innego opakowanka z zamknięciem).

hit na błyszczącą i zanieczyszczoną cerę

Serum stosowałam po kwasie migdałowym Clarena, ale efekt kwasów bez tej ampułki jest niczym w porównaniu z tym jaką mam genialną cerę po zastosowaniu ampułki.
Przed okresem, jak żaden syf nie chce się goić i ciągle pojawiają się nowe - ta ampułka jest jak znalazł.

PLUSY:
+ po zastosowaniu cera jest świeża i \\\'znormalizowana\\\' - nie przetłuszcza się
+ pryszcze szybciej się goją, nawet bolące i czerwone giganty znikają trzy razy szybciej
+ koi, łagodzi podrażnienia i zaczerwienia
+ wydajne - ampułka starcza na 3 razy

MINUSY:
- szklana ampułka, którą trzeba łamać i gdy nie zużyjemy całości trzeba kombinować z zamykaniem...
- niestety cena - najchętniej stosowałabym to co drugi dzień, ale bym chyba poszła z torbami ;)

Ilość zużytych opakowań: 2 ampułki

POLECAM

jedna ampułka a od razu widać efekty.

PLUSY:

- rozjaśnia cerę,

- łagodzi podrażnienia i ujednolica koloryt,

- wycisza i koi cerę,

- nie wysuszył mnie pomimo zawartości kwasu salicylowego,

- wygładził powierzchnię skóry,

- osuszył wyprysk,

- nie zadziałał negatywnie na zastane zmiany zapalne

- starcza na dwa użycia

MINUSY:

- nie dostrzegam.

Dobry produkt, myślę że stosowany regularnie mógłby przynieść trwałe i spektakularne efekty.

Używam tego produktu od: 1 ampułka.

szkoda, że tak późno odkryłam to cudo!

Wspaniałe serum do skóry trądzikowej/przetłuszczającej się. Super matuje i zarazem nawilża cerę, po zastosowaniu skóra jest napięta. Stosuję całą ampułkę pod maskę algową Bielendy (do cery tłustej) 1 raz na tydzień bądź 2 tygodnie - w zależności ile mam czasu. Zawsze stosuję gdy wyskoczą mi &quot;większe niespodzianki&quot; i po 2 dniach widać efekty działania serum i maski. Dla mnie to odkrycie roku :P szczerze polecam!

Ilość zużytych opakowań: 5 ampułek

REWELACYJNE

Świetnie działające ampułeczki na moja tłusta cerę skłonna do okresowych niespodzianek. Wklepuje po pół ampułeczki pod maskę z alg Clareny raz lub dwa razy w tygodniu i efekty dla cery super ekstra. Buzia wygładzona, pory zwężone, odświeżona, promienna, niespodzianki szybciej znikają, Skóra napięta a jednocześnie nawilżona. Polecam

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 3 ampułki