Green Pharmacy, Balsam przeciw wypadaniu włosów z olejkiem łopianowym (stara wersja)

Hamuje wypadanie włosów dzięki swym odżywczym i zdrowotnym właściwościom. Stymuluje pracę cebulek włosów. Substancje aktywne zawarte w balsamie pobudzają mikrokrążenie skóry głowy, wzmacniają włókna włosowe oraz przedłużają fazę wzrostu włosa. Balsam odżywia i wzmacnia włosy zapewniając im siłę niezbędną do intensywnego wzrostu. Już po pierwszym zastosowaniu balsamu zauważalne jest zmniejszenie wypadania włosów, które stają się zdrowsze i pełne blasku oraz łatwiej się rozczesują.

Doskonały przeciw wypadaniu włosów

Produkt jest bardzo dobry przeciw wypadaniu włosów, wręcz idealny. W ciągu ostatnich kilku tygodni włosy wypadały mi notorycznie, jednak dzięki stosowaniu tego produktu moje włosy są silne, lśniące i gładkie. Produkt nie ułatwia rozczesywania, jednak to wcale nie ujmuje tej odżywce.

Używam tego produktu od roku z przerwami i wciąż mam pół buteleczki, więc odżywka jest bardzo, bardzo wydajna.

Jeśli ktoś ma problemy z wypadaniem włosów polecam z całego serca. Mi bardzo pomógł.

super

Moje wysokoporowate wlosy to pokochały!

- niestety podrażnia mi skalp
- nie zauwazyłam poprawy w wypadaniu wlosów

+ cena, na promocji w Naturze można kupić za 5 zł
+ konsystencja
+ ZAPACH
+ jako jeden z nielicznych kosmetyków działa na moje odporne na wszystko włosy
+ latwy w aplikacji

Ilość zużytych opakowań: 1/ 300 ml

Przeciętny

Mam włosy zadbane, niskoporowate, nie mam problemów ze skalpem.

Plusy:
- dobry skład
- wygodne opakowanie
- dobra dostępność
- rzadka konsystencja- można łatwo pokryć całe włosy
- wydajność

Minusy:
- nie przyspiesza porostu włosów
- nie dodaje blasku, nie zmiękcza
- włosy zaraz po spłukaniu są szorstkie, a po wyschnięciu ciężko je rozczesać

Lubię kosmetyki marki Elfa, ale tego balsamu nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy, na zmianę z innymi
Ilość zużytych opakowań: jedno, 300 ml

Na tak!

Zdecydowanie to jest mój KWC!

Mam cienkie, suche, zniszczone włosy. Po każdym zastosowaniu tego balsamu, moje włosy są lśniacę, nie plączą się, więc nie musze ich co chwile rozczesywać.
W połaczeniu z jedwabiem w płynie z tej samej firmy (link podam poniżej), ktory stosuję na końcówki jest jeszcze lepszy efekt.
Moje włosy są wygładzone i niesamowicie miękkie, a co najlepsze lepiej się układają, tym bardziej grzywka.
Super produkt i chyba najlepszy za niską cene.

Co do wypadania włosów: już mi nie wypadają ; )

Jedwab w płynie: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=49490

Przyjemniaczek

Od dłuższego czasu borykam się z wypadającymi włosami i niestety niewiele specyfików faktycznie hamuje ten proceder. Ten balsam być może nie zatrzymał wypadania, ale z pewnością je ograniczył.

Nakładałam go 2 razy w tygodniu na skalp i resztę włosów na 5 minut. Już po 2 tygodniach stosowania zauważyłam pozytywne działanie, natomiast po 1,5 miesiąca przy myciu rzeczywiście wypadało mi o wiele mniej włosów niż zwykle.

Balsam nie przetłuszcza skóry głowy i koi skalp. Włosy są po nim miękkie i odżywione. Pachną trochę ziołowo, ale bardzo przyjemnie.

Plusy:
+ niska cena
+ wartościowy skład
+ ograniczenie wypadania włosów
+ ukojenie skóry głowy
+ miły zapach
+ wydajność

Minusy:
- nie ma

z braku laku

Miał być lekiem na straszne wypadanie włosów. Stał się... hmm. Ciężko powiedzieć. Kimś, kto wspiera, ale nie robi za dużo? Chyba tak najlepiej go określić. Użyty na całe włosy plącze je, jednak doceniłam go, używając na sam skalp. Tu sprawdził się dobrze, nie obciążał włosów, nie "tłuściły" się szybko, jednak nie poradził sobie z wypadaniem. Ot, taka odżyweczka do codziennej pielęgnacji, nie do "zadań specjalnych".
+cena
+świetny zapach, ziołowy, ale nie przytłaczający
+nie obciążał
+lekka konsystencja

-nieporęczne opakowanie, ciężko "wygrzebać" resztę, a gdy jest go więcej, to często wypływa go za dużo
-mało wydajny (przez konsystencję trzeba go było nakładać naprawdę dużo na sam skalp)
-nie pomógł w najważniejszym problemie - wypadaniu

Ot, taki tam, zapychacz :)

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy (na przemian z innymi kosmetykami)
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Nie przekonał mnie

Trudno mi powiedzieć czy zapobiega wypadaniu włosów. Niestety nie udało mi się zużyć nawet połowy butelki ponieważ nie jestem w stanie rozczesać po nim włosów. Nie wiem czy problem tkwi w kosmetyku czy po prostu moje długie włosy tak na niego reagują.

Daję dwie gwiazdki bo bardzo podoba mi się zapach i opakowanie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Bardzo fajny

Mam wlosy suche, krecone, u nasady szybko przetluszczajace sie :) Niestety moje wlosy sa bardzo "trudne", wiec trudno mnie zadowolic.

Wybralam ten balsam ze wzgledu na wspanialy kwiatowy zapach:) I moja intuicja nie zawiodla mnie.

Z iloscia nakladania balsamu/odzywki na glowe nalezy uwazac, za duza ilosc bardzo mocno obciaza wlosy.

Zalety:
- mniejsza ilosc wypadajacych wlosow, choc wieksa roznice na plus zauwazylam przy uzywaniu szamponu Radical.
- wlosy sa o wiele mniej suche, choc bardzo mocno sie pusza
- wlosy sa gladke i przyjemne w dotyku

Minusy:
- konsystencja moglaby byc ciut gęściejsza, choc balsam nie wylewa sie miedzy palcami, jednak aplikacja na wlosy bylaby latwiejsza i przyjemniejsza:)
- zapach utrzymuje sie niestety do chwili zmycia balsamu z glowy

Balsam trzeba uzywac przynajmniej tydzien zeby zauwazyc roznice:)

Polecam osobom cierpliwym, przede wszystkim ze wzgledu na dobra cene i wydajnosc.

Boski !

Co tu dużo gadać - Jest zwyczajnie i niepodważalnie niesamowity. Mam aktualnie manie olejowania włosów a coś się z nimi stało nie wiem czy to właśnie od olejów ( a używałam samych naturalnych np: oliwa z oliwek , olej rycynowy , olej z pestek winogron i tak maseczki z żółtkiem i tp :D ) Albo od apteczki babuni kupiłam sobie taką odżywkę i wydaje mi się , że to może mieć jakiś wpływ ... ale wiem że ten olejek stanowczo pomógł ( a moich włosów pół nie było przed kuracją z tym olejkiem ^^ ) Szczerze polecam ! Tylko , że ja jeszcze stosowałam z szamponem i kupiłam grzebień z szerokimi zębami . Ps : moje włosy były mięciutkie , rozczesywały się dobrze iwgl wyglądały zdrowiej :] A wydajność ? Super :] Szczerze polecam :D

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno ale jeszcze trochę tam zostało

O, tak!

Bardzo fajny balsamik. Czasami zostawiam go na włosach na cały dzień, czasami służy za odżywkę i w każdej roli sprawdza się świetnie, a włosy bardzo ładnie się po nim układają.

+dobrze odżywia włosy
+nadaje im blasku
+nie przetłuszcza i nie obciąża
+jest tani i w miarę wydajny
+sprawdza się w swojej roli
+estetycznie zapakowany
+ładnie pachnie

Minusów chyba brak ;)

Ogólnie stosując go z innymi moimi zabiegami włosowymi po miesiącu mam cudne, zdrowe i dużo dłuższe włosy, które wyglądają jakby dopiero wyszły spod dobrej, fryzjerskiej ręki ;))

Używam tego produktu od: Miesiąca

porządny balsam do włosów

Same plusy: ładne opakowanie, miękkie, co umożliwi zużycie balsamu do samego końca; miły ziołowy zapach, dość gęsta konsystencja. Moje włosy po nim mają podkreślony skręt, są lekko mięsiste i błyszczące i mają większą optycznie objętość. Bardzo łatwo się rozczesują. Po pewnym czasie używania włosy są lekko oklapnięte, ale wystarczy zrobić kilka dni przerwy w stosowaniu, bo włosy przyzwyczajają się w ten sposób do każdego kosmetyku. Bardzo dobra relacja ceny do jakości: duże opakowanie 300 ml kosztuje kilka złotych, a jest bardzo wydajne. Niestety, na wypadanie raczej nie pomaga.

Gwiazdkę odejmuję za niepoważną, nieprawdziwą, nierealną, wręcz głupią obietnicę, że już przy 1. użyciu włosów wypadnie mniej. Wydaje mi się, że producent ma niezbyt wysokie mniemanie o inteligencji klientów, a czegoś takiego nie cierpię. Podejrzewam, że taka obietnica może wręcz zniechęcić do kupna potencjalne klientki, które borykają się z wypadaniem od xxx czasu i które wiedzą doskonale, że ŻADEN kosmetyk, a nawet lek, nie zadziała tak szybko.

Używam tego produktu od: połowy grudnia 2012 r.
Ilość zużytych opakowań: 2/3 300 ml opakowania

Kolejny genialny balsam GP :)

To już mój trzeci balsam GP i zapewne wypróbuję więcej, bo je uwielbiam! :D
-dostępność: Rossmann, Natura, małe drogerie, internet;
-cena: ok.8zł za 300ml, ale w promocjach ok. 6zł się kupi;
-opakowanie: znowu się powtórzę: uwielbiam te babcine buteleczki! :D plastikowa, wygodna, typu \\\'klik\\\', ale można odkręcić też; na zatyczce mamy przyczepioną gumką ulotkę o produktach GP [na zdjęciu poniżej];
-skład: ja mam wersję 0% parabenów itp., jest inny od tego powyżej, ulepszony, ale co ciekawe...nie ma już tych protein pszenicznych! a z tułu jest napisane, że zawiera, ale producent nie przewidział, że włosomaniaczki na składach się znają :brzydal: [na dowód zamieszczam zdjęcia] tak szukam tych protein i szukam, a tu niet! :D i tej witaminy E też nie widzę :P w starszej wersji z parabenami są...no cóż :P nie obniżam za to gwiazdki, bo i tak działa świetnie; wysoko w składzie są dwa ekstrakty z łopianu: olejek z korzenia łopianu i sam łopian, są 2 silikony, ale ja się z nimi lubię;
-zapach: :love: jestem maniaczką zapachów ziołowych, jest cudny :D
-konsystencja: średnio gęsta, nie spływa;
-wydajność: dobra
-działanie: tu mogę tylko zachwalać ;) ja kładę pod czepek i ręcznik na godzinkę, jeżeli chodzi o skórę, to ja wsmarowuję tylko na cały tył głowy, bo nie chcę mieć na czubku przyklapu, może kiedyś spróbuję na całość; nie kupiłam go ze względu na wypadanie, bo mi nie wypadają już [na jesieni tylko], ale to dobra alternatywa profilaktyczna dla farbujących chemicznie jak ja-dobrze jest po takim farbowaniu wzmocnić te włosy, głownie cebulki, bo różnie to bywa z farbami, a łopian ma właściwości silnie zapobiegające wypadaniu ;) Tylko, że producent troszkę sobie przeczy, bo nakazuje nakładanie balsamu na całą długość włosów, a nie skórę, więc jak ma zapobiec wypadaniu? w cudowny sposób nie przeniknie z włosa na cebulkę ;) Spłukuje się łatwo, włosy same rozplątują się podczas tej czynności, łatwo rozczesują, a po wysuszeniu są gładziutkie, lśniące, nawilżone, mięciutkie, pachnące, po prostu piękne, zdrowe i grubsze :love: używam tego balsamu wraz z szamponami tej linii z rumiankiem i żeń-szeniem. Ostatnio zrobiłam mix tego balsamu i 3 łyżeczek Kallosa Latte i efekt był powalający ;) To naprawdę cudowne kosmetyki. Będą zawsze na mojej półce :)
P.S. mój aparat robi niestety niezbyt wyraźne zdjęcia i jak na złość to ze składem takie zamazane, ale Hydrolyzed Wheat Protein nie widać yh :brzydal:
Używam tego produktu od: niedawno przez 3 tygodnie