Depileve, Intimate Film Rosin (Wosk do depilacji)

Depileve, Intimate Film Rosin (Wosk do depilacji)

Woski Film Wax - nowa metoda depilacji bez pasków! Metoda ta łączy zalety depilacji tradycyjnej oraz depilacji przy użyciu pasków, zapewniając doskonałą higienę oraz bardzo niską temperaturę zabiegu, idealną dla klientek wrażliwych na ciepło.
Wosk opracowany specjalnie do depilacji bikini. Formuła wzbogacona masłem kakaowym, które chroni i nawilża skórę oraz olejem z owsa o działaniu łagodzącym. Wosk Intimate jest woskiem szybkoschnącym!

olejek
nawilżające, łagodzące
zapachowa
w tubie
>250ml

szczerze go lubię

Po paru latach korzystania z usług kosmetyczki, zaczęłam sama na sobie wykonywać zabieg depilacji bikini. Nie pamiętam jak trafiłam na firmę Depileve, ale jak już na nią trafiłam ;) to moim pierwszym zakupem był właśnie ten wosk.
Dla mnie to najlepszy wosk z jakim miałam przyjemność :)
Rozgrzewam go w mikrofali, bez problemu uzyskując wymaganą konsystencję, nie grzeję go długo, nie ma potrzeby. Po nałożeniu na depilowane miejsce (drewnianą szpatułką) szybko zastyga/schnie, przyjmuje formę plastra. Wosk nie wymaga nakładania grubych warst i nie wymaga już plastrów do depilacji!
"Plastry" nie zrywają się, nie ciągną, nie umuka im żaden włos. Nie podrażnia... bynajmniej mojej skóry :) W moim przypadku trzymał się tylko włosa, nie było mowy o rwaniu skóry ;)
Jedynie do zapachu mogę mieć zastrzeżenia, pachnie dla każdego inaczej, dla mnie chemicznie dziwnie.
Można go kupić w dwóch pojemnościach 400 i 800 gram. Jest wydajny, w moim przypadku oczywiście :)
Polecam bez mrugnięcia okiem :)

Obecnie testuje inny wosk tej firmy, ale ten jest moim ulubieńcem.

Używam tego produktu od: 1 roku