Gillette, Satin Care, Shave Gel with a Touch of Olay Vanilla Dream (Żel do golenia dla kobiet)

Formuła żelu do golenia Gillette Venus Vanilla Dream z dodatkiem Olay chroni skórę przed utratą wilgoci podczas golenia. Delikatna, gładka skóra zaczyna się od użycia żelu do golenia Venus Vanilla Dream z dodatkiem Olay. Ten luksusowy żel zawiera 4 razy więcej substancji nawilżających w porównaniu z żelem do golenia Satin Care Sensitive Skin. Łatwa aplikacja żelu pomaga uniknąć pozostawiania nieogolonych miejsc.

nawilżające, łagodzące
zapachowa
z pompką
żel
100 – 250ml
Skóra
sucha

Świetny

Uwielbiam tą piankę! Ma cudowny waniliowy zapach. Nawilża i wygładza skórę. Zmniejsza możliwość wystąpienia podrażnień. Golenie z tą pianką to sama przyjemność.

świetny zapach

Żel do golenia Satin Care Vanilla Dream. Spory czas temu skorzystałam z promocji w Hebe. Polegała na tym, że kupując jeden żel od Gilette drugi był za grosz. Kupując swój ulubiony skusiłam się także na ten. Jest to połączenie Gilette i Olay. Z opakowania wydobywa się lekki żel, który na ciele zamienia się w gęstą pianę. Zapach jest naprawdę waniliowy i obłędny. Dzięki tej piance depilacja jest naprawdę łatwa i przyjemna, zwłaszcza dzięki zapachowi, który umila ten czas. Żel nawilża naszą skórę i pielęgnuję ją podczas prysznica lub kąpieli. Jest ona po nim niewyobrażalnie miękka i gładka. Cieszę się, że kusiłam się na ten produkt i z pewnością trafi w moje ręce jeszcze nie raz.

świetny

Bardzo dobry produkt doskonale spełniający swoje zadanie. Zmniejsza ryzyko wystąpienia podrażnień po goleniu, jest przyjemny w użyciu. Zapach i opakowanie również na plus.

Dobra wersja na zimę

Żeli Gilette używam od lat i zawsze byłam zadowolona. Łatwo się rozprowadzają i tworzą gęstą pianę, która chroni przed podrażnieniami.

Ta wersja zapachowa jest dobra na zimę. Nie jest to czysta wanilia, raczej maślankowo-waniliowy koktajl, ale też przyjemny.

Dobra pianka

Piękne opakowanie, ładny waniliowy zapach, dobra konsystencja - bogata piana i warstwa ochronna na skórze. Dzięki konsystencji jest też wydajny.
Jestem z tego produktu zadowolona i kiedy tylko jest w promocji to kupuję parę opakowań na zapas.
Jeśli chodzi o golenie, to mam bardzo wrażliwą skórę podatną na zacięcia. Dzięki tej piance unikam niepotrzebnych ranek i bólu przy goleniu.

No niestety...

Produkt ten u mnie się kompletnie nie sprawdził. Chociaż na poczatku myślałam, że będzie cudowny... Kupiłam go na promocji w rossmanie. Zawsze używałam tańszych produktów do depilacji, ale skuszona przepięknym złotym opakowaniem, stwierdziłam, że dzisiaj można zaszaleć :) Zapach tego żelu jest po prostu bajeczny! :) przypomina budyń waniliowy, jest intensywny ale nie przeszkadza. A jego konsystencja... Również rewalacja :) minimalna ilość żelu tworzy dużą ilość piany, i możemy nim pokryć duży obszar na naszej skórze. Zachwycenie tym produktem skończyło się w momencie gdy pociągnęłam maszynką po skórze. Produkt bardzo, ale to bardzo podrażnia... W momencie poczułam pieczenie, skóra była zaczerwieniona. Ponadto żel zwiększył u mnie ilość małych zacięć. Nie była to kwestia maszynek bo od lat używam tych samych, sprawdzonych. Nie wiem, być może mam uczulenie na któryś ze składników żelu. Jak mąż zobaczył moje nogi po tej depilacji to zapytał się co mi się stało i od razu kazał mi wyrzucić ten żel...

Mój ulubiony

Wcześniej stosowałam inne żele gillette ale żaden z nich nie dorównuje temu! Żel przepięknie pachnie wanilią, co sprawia, że golenie jest przyjemniejsze. Świetnie się rozprowadza. Dodatkowo żel zmiękcza włoski przez co golenie jest łatwiejsze, dokładniejsze oraz bez podrażnień. Używam go niezmiennie już kolejny rok i nie zamienię na nic innego <3

Kocham

Uwielbiam ją! Cudowny zapach, pachnie słodkim karmelem. Coś pięknego! :D
Rewelacyjna konsystencja, łagodzi podrażnienia po goleniu i co najważniejsze nawilża!
No nic dodać nic ująć, według mnie 10/10. Zawsze będę do niej wracała, mimo że kosztuje nieco więcej w porownaniu do innych pianek.

Cudny

Tak delikatnego żelu do golenia nie ma !????
Ma delikatna formułę, piękny zapach oraz bardzo fajnie rozprowadza się na ciele.
Skóra po depilacji jest gładka,nie posiada żadnych podrażnień ,nie uczula.

Nawilża nie podrażniając!

Lubię wracać do tej pianki! Jak na razie nie ma sobie równych. Mam dość problematyczną skórę do golenia. Moim problemem są wrastające włoski, przesuszona i łatwa do podrażnienia skóra.

Produkt po wyciśnięciu ma formę żelu, który po wmasowaniu w skórę zmienia się w piankę. Wystarcza niewielka ilość aby nanieść produkt na skórę. Co za tym idzie - produkt jest baardzo wydajny!

Co jest dla mnie najważniejsze? Pianka nie powoduje żadnych podrażnień. Nie wysusza skóry a wręcz przeciwnie. Skóra po zastosowaniu pianki jest przyjemnie nawilżona i gładka w dotyku.
Nadaje się również do depilacji miejsc intymnych.

Daje rade

Jest to żel, który ładnie się pieni na skórze. Dobrze ją nawilża, zmiękcza włoski. Ma bardzo przyjemny zapach, pięknie pachnie wanilią. Jest wydajny, duże opakowanie, wystarcza na dość długo. Ogólnie nie mam mu nic do zarzucenia, polecam!

Od pierwszego razu..

Nie wiem czemu nie kupiłam go wcześniej...:(
Od lat używam do depilacji tylko te żele bo są po prostu najlepsze.
Ten wzięłam niedawno podczas zakupów w rossmanie internetowych:) Pamiętam,że kiedyś miałam kosmetyki Olay (kto pamięta reklama w MTV:) i tak stwierdziłam,że musze ten żel wypróbować, choć nie przepadam za zapachem Vanilii.
Ten żel jest po prostu najlepszy ze wszystkich!
Żel jest baaardzo gęsty, kolory mleczno-półprzezroczystego, niewielka jego ilość wytwarza tak gętą , przyjemną piankę ,że to aż niewyobrażalne. Zapach vanili jakim pachnie nawet dla mnie podczas kąpieli czy to w prysznicu czy w wannie jest po prostu przyjemny.
Żel-pianka ułatwia golenie, pianka jest mega zwarta , zbita, nie spływa to najważniejsze i dzięki temu depilacja przebiega sprawnie i delikatnie. Nie podrażniła żadnych miejsc od nóg i pach po miejsca intymne, a ja golę wszystko (oprócz głowy ostatecznie :). Zostawiłą przyjemną gładką skórę, nie wymagająca wcale nawilżenia wnioskuję wiec ,że rzeczywiście zawarte w żelu składniki nawilżające działają.
Dzięki temu ,że żel jest tak gęsty jest też mega wydajny.
Trzeba wypróbować