Gillette, Satin Care, Shave Gel with a Touch of Olay Vanilla Dream (Żel do golenia dla kobiet)

Formuła żelu do golenia Gillette Venus Vanilla Dream z dodatkiem Olay chroni skórę przed utratą wilgoci podczas golenia. Delikatna, gładka skóra zaczyna się od użycia żelu do golenia Venus Vanilla Dream z dodatkiem Olay. Ten luksusowy żel zawiera 4 razy więcej substancji nawilżających w porównaniu z żelem do golenia Satin Care Sensitive Skin. Łatwa aplikacja żelu pomaga uniknąć pozostawiania nieogolonych miejsc.

nawilżające, łagodzące
zapachowa
z pompką
żel
100 – 250ml
Skóra
sucha

Kupiony pod wpływem opinii

Niewątpliwie, czasami trudno mi wierzyć we wszystkie pozytywne opinie i ochy/achy na temat jakiegoś produktu. Jednakże ten żel jest świetny. Po pierwsze, produkt skierowany do kobiet o delikatnym zapachu. Skóra jest gładka i miękka po użyciu. Widziałam,że niektórzy narzekają na gęstość - jak dla mnie wolę zapchać maszynkę, ale nie pokaleczyć się i mieć gładkie ciało. Jedynym minusem, który mogę zauważyć jest wydajność. Mam wrażenie,że produkt zdecydowanie za szybko się kończy! Szybko znika z rossmanowych półek, ale też często jest na promocji.

Raczej nie dla mnie

Nie jestem zachwycona tym żelem. Jak dla mnie jest zbyt... gęsty? Ciężko mi się go rozprowadza, a przy goleniu bardzo zapycha maszynkę, co mnie trochę denerwuje. Owszem, jest wydajny, ma delikatny waniliowy zapach i, co ważne, nie podrażnia skóry, nawet przy goleniu miejsc intymnych. Dobrze odżywia skórę, po użyciu pianki jest ona nawilżona i przyjemna w dotyku. Ale to jednak produkt nie dla mnie. Może gdyby nie był tak gęsty...?

ULUBIONY ♥️♥️

Olay oferuje genialnej jakosci zeli do golenia.
Zele sa bardzo wydajne wiec goruja w mojej lazience, nawet wygryzly klasyczne pianki.

Plusy:
☆ nie podraznia
☆ przyspiesza i ulatwia golenie
☆ dobry nawet do okolic intymnych
☆ piekne zapachy
☆ dobra wydajność

Minusy:
☆ oferta zagraniczna jest znacznie bogatsza

Miłość od pierwszego użycia!

Miałam już żele od golenia od Gillette, ale nie odbiegały jakością od tych znacznie tańszych, więc nie chciałam do nich wracać, ale jednak kupiłam ten, gdy zauważyłam w Actionie za jakieś 2-3e. Bo zawsze to coś innego, za niewygórowaną, drogeryjną cenę i o ciekawym zapachu. Zapach jest fenomenalny! Waniliowo-puszysty, tak samo jak puszysta konsystencja musu, nie żelu ani pianki. Konsystencja jest gęsta, nie spływa z nóg. Dobrze się rozprowadza, żel świetnie i szybko zamienia się w mus. Dozownik sprawny do samego końca.

żel do golenia dla pań

Żel szybko zamienia się w przyjemną dla skóry piankę, łatwo rozprowadza się po ciele. Produkt jest w wygodnym opakowaniu, jest przede wszystkim wydajny - wystarczy niewielka ilość by rozprowadzić produkt po ciele. Zapach jak dla mnie mało wyczuwalny

Waniliowa depilacja

plusy:
+ łatwo się pieni
+ tworzy gęstą piankę
+ słodki waniliowy zapach

minusy:
- nie zapobiega podrażnieniom

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ szeroka dostępność
+ dosyć wydajny

Strzał w dziesiątkę

Muszę przyznać ze moja skóra po goleniu jest bardzo problematyczna często pojawiają się zaczerwienienia i podrażnienia

Skuszona dobrymi recenzjami kupiłam ten produkty i o miła niespodzianka
Na wstępie muszę zaznaczyć że produktu jest dużo zamienia się on w taką jakby piankę przez co wystarcza na długi okres czasu i jest wydajny

Po otwarciu wydobywa się piękny intensywny zapach wanilii mniaam

Nie podrażnia mojej skóry pięknie ja wygładza w dodatku nawilża nawilżenie czuć bardzo mocno
Został on moim hitem i będę go stosować już zawsze cena też pozwala na to nie jest to drogi produkt

Rewelacja

Do tej pory do golenia używałam żeli pod prysznic i bardzo żałuję, że wcześniej nie odkryłam tej pianki. Ma super waniliowy zapach, fajną konsystencję żelu, która po aplikacji zmienia się w piankę, jest mega wydajna. Skóra po użyciu jest gładka i nawilżona.

Będę do niego wracać

Zakupiony niedawno, w drogerii na promocji. Skusił mnie tym, że ma 4x więcej substancji nawilżających, a że moja skóra nóg jest w szczególności skłonna do podrażnień, zdał być się idealny :) Żel jest bardzo wydajny, bardzo mała ilość wystarczy by pokryć obie nogi. Ma lekki waniliowy zapach, co mi nie do końca odpowiada, bo jest mdły. Skóra po goleniu jest rzeczywiście nawilżona, aczkolwiek czasem mam lekkie podrażnienia. Mimo to jestem ogólnie zadowolona z tego żelu, będę do niego wracać :)

Chętnie do niego wracam

Zachęcona pozytywnymi recenzjami tego żelu, zakupiłam go w Rossmannie i się zakochałam! Obłędnie pachnie wanilią, swoim zapachem wypełnia cały prysznic. Jeśli znalazłabym perfumy o takim zapachu, brałabym je bez zastanowienia. Żel zamienia się w piankę. Plusem jest to, że powstająca pianka utrzymuje się przez dłuższy czas, więc bez pośpiechu możemy ją nałożyć na ciało. Żel ułatwia golenie, pozostawia skórę nawilżoną. Nie podrażnił mnie ani nie uczulił. Jest wydajny, bo dosłownie mała ilość wystarcza, aby wydepilować np. całe nogi.

Nie używałam zbyt wielu żeli do golenia, więc nie chce robić porównania z innymi, natomiast ten z Gillette jak najbardziej polecam. Robi to, co powinien robić tego typu produkt, dodatkowo pachnie pięknie, a cena nie jest wygórowana. Zużyłam już kilka opakowań i z przyjemnością sięgnę po kolejne.

Najlepszy żel do golenia

Żel Shave Gel with a Touch of Olay Vanilla Dream używam już od dłuższego czasu. Nigdy nie posiadałam lepszego produktu tego typu.
Opakowanie jest bardzo ładne, estetyczne. Fajnie prezentuje się na półce.
Produkt jest bardzo wydajny, starcza na naprawę wiele użyć.
Uwielbiam go między innymi za przecudowny zapach wanilii. Nie jest on chemiczny, jest mocno wyczuwalny, świetny.
Żel jest dosyć gęsty i po rozprowadzeniu na ciele zamienia się w zwartą piankę. Nie spływa, jest naprawdę dobry. Niesamowicie ułatwia tą nieprzyjemną czynność jaką jest golenie.
Po zastosowaniu tego produktu nasze ciało jest odpowiednio nawilżone, ponieważ produkt w żaden sposób nie podrażnia lub wysusza skórę.
Bardzo polecam ten produkt, warto go kupić

Ok

W żelu do golenia najważniejszy jest dla mnie brak podrażnień - po stosowaniu tego produktu mimo wszystko pojawiały mi się na skórze czerwone kropki na drugi dzień, chociaż po goleniu skóra sprawiała wrażenie nawilżonej.
No i zapach - na początku jest bajeczny, ale z biegiem czasu staje się nieznośny i mdły. Aż nos boli.