Eva Natura, Style, Szampon rumiankowy do wlosów tłustych i normalnych

Eva Natura, Style, Szampon rumiankowy do wlosów tłustych i normalnych

Szampon przeznaczony jest do włosów tlustych i normalnych. Zawiera naturalny ekstrakt z ziela rumianku o działaniu kojącym i przeciwzapalnym. Systematyczne stosowanie szamponu wzmacnia kolor jasnych włosów, nadając im puszystość i połysk.

Świetny

Z góry zaznaczę, że mam włosy naturalne średni blond , z lekkimi refleksjami. Od jakiegoś czasu moje naturalne włosy zaczęły od góry się szybciej przetłuszczac. O szamponie Eva naczytałam się mnóstwo pozytywnych opinii. Zaciekawiona działaniem zamówiłam butelkę 250ml przez Internet. Muszę przyznać, że się nie zawiodłam. Szampon jest gęsty, dobrze się pieni. Już po spłukaniu czuć, że dobrze oczyszcza, włosy aż piszczą między palcami, także później obowiązkowo odżywka. Włosy po wysuszeniu pięknie błyszczą, i co ciekawe świetnie się układają, nawet nie muszę używać prostownicy. Efekt świeżości utrzymuje się cały dzień, włosy są sypkie i nie przetluszczone. Co do rozjaśnienia pasm na razie nie mogę ocenić, ponieważ używam szampony od paru dni. W każdym razie jestem zachwycona :)

Niewiele wspólnego ma z rumiankiem

plusy:
+ dobrze się pieni
+ dobrze oczyszcza
+ dosyć gęsta żelowa konsystencja

minusy:
- niezbyt przyjemny chemiczny zapach
- plącze włosy

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
- niewygodna butla
+ niska cena
+ wydajny

Dobry do mocniejszego oczyszczania ;)

Uzywam tego szamponu raz w tygodniu zeby mocniej oczyscic wlosy z silikonow itp. Bardzo dobrze sobie z tym radzi. Pachnie rumiankiem, dla mnie ladnie. Dobrze sie pieni, jest wydajny. Bede do niego wracać choc na ten moment nie jestem nawet w polowie litrowego opakowania wiec troche mi to zajmie zanim kupie kolejne :p

Rumianek.

Bardzo lubię ziołowe szampony Evy. Uważam, że są jednymi z lepszych na rynku. Tej wersji używałam często jeszcze wtedy kiedy miałam zdrowe włosy w odcieniu naturalnego, ciemnego blondu.

Plusy:
+ dogodna cena
+ polski produkt
+ wygodna buteleczka z dozownikiem
+ bardzo ładnie pachnie
+ jest w miarę wydajny
+ dobrze myje
+ efekty, jak po szamponach dla dzieci, np. J&J
+ nabłyszcza
+ zauważyłam, że rozjaśnia włosy i nadaje im rumiankowego, lekko ciepłego blasku

Minus:
- włosy po umyciu są tępe i szorstkie w dotyku, ale kiedy wyschną stają się miękkie i błyszczące
- lekko wysusza skórę głowy
- słaba dostępność

Agresywny

Oh niestety nie polecam. Żałuję zakupu pomimo nawet że mało kosztował. Jak żaden inny przyczynia się do wypadania włosów już przy spłukiwaniu, wysusza skórę głowy i przyprawia o łupież. Do zniesienia jeśli po myciu nałoży się grubą warstwą odżywkę ale utraconych włosów nie odżałuję. A szkoda bo i polski i tani. Z pewnością nie do codziennego użytku i nie dla normalnej/suchej skóry głowy.

Godny polecenia !

Do kupna skusiły mnie pozytywne opinuie na wizazu i nie żałuje :)
Szampon jest bardzo wydajny
Bardzo dokładnie myje włosy (bez odzywki lub olejku ani rusz)
Nie uczula
Normalny zapach
Włosy pięknie lśnią i są sprężyste
Unoszą się u nasady
Dłużej zostają świeże
Niska cena

Jestem bardzo zadowolona, znalazłam mój hit :) Zawsze po myciu i przed rozczesywaniem nakładam oleju arganowego,który troszke pomaga w rozczesywaniu, a tak żadnych minusów nie zauważyłam.

Przekonajcie się same :)

Używam tego produktu od: 6 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1x1l

ideał !!!

Kupiłam bo chciałam czegoś z minimalnym składem do tłustych włosów. Szampon dobrze myje włosy (aż skrzypią). Po wysuszeniu są lekkie i dobrze się układają. Znajomi zaczęli chwalić moje włosy a to najlepszy dowód na to ze cena nie musi być wyznacznikiem jakości. Używałam wielu dużo droższych specjalistycznych szamponów, żaden się z tym nie równa.
PLUSY
dobrze myje
radzi sobie z tłustymi włosami ( dłużnej są świeże )
zapach
dobra konsystencja
wydajny
tani
MINUSY
powinno się po nim użyć ulubioną odżywkę lub olejek.

Ilość zużytych opakowań: 3 małe

Cudo

Szampony rumiankowe zawsze mi służyły - niezależnie do tego, czy włosy miałam naturalne i do pasa, czy takie jak teraz - krótkie i farbowane na braz/rudy.

Mam włosy normalne, cienkie ze skłonnością do przetłuszczania się, a ostatnio do przesuszeń (zima). Chciałam żeby szampon nie był zbyt agresywny i trafiłam idealnie - szampon rumiankowy jest w sam raz - ani za delikatny, dobrze myje włosy, nie są klapnięte, ani za agresywny, bo włosy nie są suche, nie przetłuszczają się szybko. Co więcej zauważyłam, że szampon sprawia, że nie muszę tak często myć głosy - dłużej są świeże. Radzi sobie także, ze zmywaniem olejków.

Ma tylko 2 wady - włosy są splątane i trzeba użyć odżywki oraz to, że ciężko go dostać. A zamawianie przez neta kosztuje;/

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Super szampon

Bardzo ciężko było mi znaleźć szampon który odpowiadał by moim włosom. Używałam zarówno tych tańszych jak i droższych profesjonalnych i po większości z nich miałam nie ładne włosy.Jedynym który mi przypasował był babydream ale potrzebowałam czegoś, co by raz na jakiś czas dobrze oczyściło włosy.

szampon ten ma wiele plusów

+ dobrze oczyszcza włosy, przy okazji chelatuje
+ WŁOSY po nim są sypkie, mięciutkie nie ma mowy żeby były szorstkie czy przesuszone
+ skóra głowy nie piecze (po niektórych szamponach miałam ten problem)
+ jest tani
+ przyjemnie pachnie
+ włosy są bardzo błyszczące

minusów nie znalazłam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Najlepszy!!

To jest najlepszy szampon do włosów przetłuszczających się, jaki miałam. Przy stosowaniu innych nie było szans, żeby całe dzień wytrzymały świeże, a gdy używam tego, jest o niebo lepiej. Genialnie oczyszcza skórę głowy. To jego najważniejszy plus, ale są też takie, jak:
+ cena;
+ dostępność;
+ proste, skromne opakowanie;
+ dobrze się pieni;
+ włosy są bardzo puszyste;
+ włosy mają ładny kolor przy stosowaniu go;
+ delikatny, ziołowy zapach.

Ilość zużytych opakowań: ok. 4-5

bardzo dobry szampon za bardzo małe pieniądze :)

Nawet jeśli komuś bardzo szybko przetłuszczają się włosy, po tym szamponie pozostaną dłużej świeże :)

To fajny szampon na co dzień, który nie obciąża nadmiernie włosów i pozostawia je dokładnie umyte - włosy są puszyste, miękkie, ładnie się układają i rozczesują .

Miło pachnie ziółkami, dobrze się pieni i jest całkiem wydajny choć ja myje włosy dwukrotnie.

Konsystencja jest jak dla mnie idealna - nie za rzadka, ani nie za gęsta.
Opakowanie praktyczne, jest całkiem wygodne.

Bardzo dobry szampon za bardzo małe pieniądze:)

Używam tego produktu od: cały luty
Ilość zużytych opakowań: część opakowania

Zwykły oczyszczający

Szampon używam chociaż blondynką nie jestem :D jednak żadnego wpływu na mój ciemny kolor włosów nie zauważyłam . Raz na jakiś czas używam go w celach oczyszczających i tu sprawdza się świetnie. Nie plącze,włosy są miękkie i błyszczące.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2-3