Timotei, Jericho Rose, Szampon z odżywką 2 w 1` Intensywna pielęgnacja`

Timotei, Jericho Rose, Szampon z odżywką 2 w 1` Intensywna pielęgnacja`

100% piękna. 0% parabenów. Timotei 2 w 1 Intensywna Pielęgnacja, wzbogacony naturalną kompozycją olejku kokosowego, oczyszcza, odżywia i przywraca zdrową kondycję włosów, aby wydobyć ich prawdziwe piękno.
Nowa, przyjazna środowisku butelka! Opakowanie może być w pełni recyklingowane i jest wykonane z 7% mniej plastiku.

Średni

Szampon w wygodnym opakowaniu, łatwo się aplikuje. Szampon charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem oraz kremową konsystencją.

Szampon dobrze się pieni oraz dobrze oczyszcza. Szampon bez problemu się spłukuje oraz nie plącze włosów.

Szampon 2w1 z odżywką choć dla mnie efektu odżywki brak. Lubię gdy włosy po zastosowaniu łatwo się rozczesuje - tu niestety muszę uważać.

Szampon nie obciąża włosów, ale też nie są po zastosowaniu wygładzone.

Produkt wydajny.

Ciężko nazwać go produktem 2w1

Kupiłam ten szampon skuszona możliwością nie nakładania odżywki na włosy po ich umyciu, ponieważ czasami po prostu brak mi na to czasu.
Niestety pod tym względem ten szampon nie spełnia swojej roli.
Mam włosy suche z natury, kręcone oraz zniszczone, które mocno się puszą i plączą, dlatego użycie odżywki lub maski po każdym myciu w moim przypadku jest obowiązkowe.
Z tego powodu jak zobaczyłam ten szampon 2w1 to od razu pomyślałam, że będę go używać w dni kiedy tego wolnego czasu mam po prostu zbyt mało.
Niestety włosy po umyciu tym szamponem nadal wymagają nałożenia odżywki, która je wygładzi, nawilży i sprawi że będą się lepiej układać i mniej puszyć.
Jeśli chodzi o działanie szamponu jako produktu do mycia to w 100% spełnia swoją rolę, bardzo dobrze myje, świetnie się pieni i pięknie pachnie.
Jest też wydajny i zapakowany w wygodną 400 ml butelkę zamykaną na klik.
Ogólnie polecam ten szampon, ponieważ spełnia swoje podstawowe zadanie, a jeśli chodzi o zawartą w nim odżywkę, to w moim przypadku muszę ratować się dodatkowym produktem.

Zakochana w kokosie

Kupiłam go ze względu na zapach i tutaj się nie zawiodłam. Ale po kolei. Szampon w niezłej cenie. Pojemność duża. Butelka ok, chociaż mi przeszkadzało zamknięcie. Cięzko je otworzyć, a jeśli ktoś ma zrobione paznokcie to już wcale nie polecam.
Konsystencja bardzo fajna, kremowa. Nie za rzadka. Super się pieni przez co jest mega wydajny. Nie radzę przesadzać z ilością bo można uzyskać przez to efekt "nieświeżych włosów".
Działanie: oczyszczenie średnie, nie powoduje łupieżu czy swędzenia głowy. Włosy po jego użyciu są mega miękkie i gładkie, a do tego słodko pachną kokosem!
Jestem na tak.

Perełka za grosze!

Szampon bardzo mi podpasował.
Zapach ma bardzo ładny super się pieni a włosy są dobrze umyte i bardzo miękkie w dotyku.
Jakiejś intensywnej pielęgnacji nie zauważyłam ale lekkie nawilżenie włosów już tak.
Nie obciąża i nie wysusza ani włosów ani skóry głowy!
Pasma dobrze się układają włosy przez cały dzień są świeże i zdrowo wyglądają.
Jak za taką cenę to na prawdę dobry kosmetyk który serdecznie polecam!

Bardzo obciąża

Do zakupu zachęcił mnie zapach ponieważ uwielbiam kokos. Szampon się u mnie nie sprawdził, jest 2 w 1 z odżywką, niestety nie odczułam tego. Po umyciu włosy ciężko rozczesać, nie są odżywione. Po wyschnięciu włosy są suche i matowe. Szampon przetłuszcza włosy u nasady dodam, że mam włosy niskoporowate z tendencją do przetłuszczenia dlatego też łatwo je obciążyć. Szampon nie zdał niestety testu, nie kupie ponownie.

Super

Kokos wiadomo, kto lubi temu podpasuje a dodam że nie jest to chamski i dławiący zapach lecz delikatny i subtelny. Mam suchawe włosy więc taka wersja dwa w jednym jest dla mnie perfecto. Przyjemna konsystencja, dla mnie super wydajny i łatwy w rozprowadzeniu. Zacisk jest też wygodny, nie odpowiadajaja mi jedynie pojemności około 400 ponieważ szampony lubię co jakiś czas zmienić. Myje włosy codziennie i uważam że dobrze je pielęgnuje ten produkt.

Dobry jako szampon

Kupiłam ten produkt z myślą wyjeździe, gdyż wiadomo lepiej zabrać jeden produkt niż dwa i zaoszczędzić miejsce w bagażu. Produkt ma bardzo dobre, praktyczne opakowanie, super szatę graficzną. Jego zapach podoba mi się najbardziej, jet niezwykle przyjemny. Formuła jest gęsta, mocno się pieni, co czyni szampon wydajnym. Doskonale oczyszcza włosy oraz skórę głowy. Niestety nie zauważyła żadnego działania odżywki, moje włosy po nim zachowują się jak po zwykłym szamponie.

W porządku

Szampon ma piękny zapach. Zauważalna jest obecność odżywki - włosy po umyciu są bardziej błyszczące, nie ma problemów z rozczesywaniem. Jest wydajny. Nie obciąża włosów. Nie ma po nim żadnych efektów ubocznych :)

Nie tego się spodziewałam

Kupiłam ten szampon ze względu na niską cenę i chęć zaoszczędzenia na czasie przy myciu głowy. Niestety nie spełnił on moich oczekiwań. Moje włosy są farbowabne i niestety po myciu, bez nałożenia dodatkowej odżywki nie byłabym w stanie ich rozczesać. Włosy są po jego zastosowaniu dobrze oczyszczone i nie obciążone czego można się było obawiać, ponieważ to produkt 2w1 .Sam zapach jest na tyle delikatny, ze nawet jak ktoś nie szaleje za kokosem, to nie powinien mieć z nim problemów.

średniak

Kiedyś był to dla mnie kultowy szampon , dopóki oczywiście nie poznałam innych produktów do włosów.
Szampon znajduję się w plastikowej butelce, nie jest przeźroczysta więc tak naprawdę nie możemy kontrolować na bieżąco jego zużycia, pojemność to
400 ml, najczęściej kupowałam go w supermarkecie.
Miła dla oka szata graficzna.
Produkt ma dosyć fajną kremową konsystencję, dobrze się pieni, dzięki czemu jego wydajność wzrasta, bo nie potrzebujemy dużych ilości aby dobrze oczyścić skórę głowy i włosy.
Zapach mnie osobiście bardzo odpowiada, ale to dlatego, że uwielbiam wszystko co ma związek z kokosem, po jego użyciu zarówno włosy jak i cała łazienka była przepełniona tym właśnie zapachem.
Co do włosów po jego zastosowaniu, dobrze je oczyszcza, nie obciąża, a tego się trochę obawiałam , bo to produkt 2 w 1 .
Włosy dobrze się rozczesują, są ładne , ale nie zauważyłam dodatkowych plusów w stylu wysokiego odżywienia czy regeneracji, po prostu jest to produkt do codziennego użytku, dla niezbyt wymagających osób.
Często gdy nie chciałam tracić czasu na zabawę z maskami, myłam włosy tym szamponem i nakładałam olejek, w ten sposób oszczędzałam na czasie.

jak dla mnie dobre połączenie

Jak dla mnie to naprawdę dobre połączenie. Przyznam, że produkty 2w1 przykuwają moją uwagę z dwóch powodów - szukam czegoś co naprawdę mogłoby działać jako hybryda i być dobrym w dwóch funkcjach, a po drugie dementuje plotki kiedy multi-funkcyjne produkty nie działają!

Tak więc ten produkt całkiem dobrze się spisał, choć ba starcie muszę przyznać, że moje włosy jak i ja sama są bardzo wymagające. Pomimo zatem dobrego działa produktu nie zdecydowałam się na odstawienie odżywki do spłukiwania stosowanej po szamponie jednak często używam szamponu Timotei,

Produkt dobrze się pieni, bardzo łatwo i przyjemnie się go aplikuje za względu na dobre opakowanie. Jest wydajny, ślicznie pachnie. Sprawia, że włosy są miękkie i gładkie. Dobrze i łatwo się je po zastosowaniu tego szamponu rozczesuje. Timotei odżywia i pielęgnuje włosy. Nadaje im blasku i sprężystości.

Bombowy

Szampon zakupiłam w Rossmannie na promocji 2+1 , zachęciła mnie dobra cena oraz opakowanie z wygodnym zamknięciem. Produkt ten doskonale myje skórę głowy jak i włosy ,po nim nie swędzi skóra ani nie dostaje się łupieżu. Jest wydajny bo dużo go nie trzeba używać aby zaczął się pienić również nie ma problemu ze zmywaniem kosmetyków z włosów. Po myciu włosy wspaniale pachną i dobrze się rozczesują dzięki odżywce w produkcie. Są miękkie i ładnie się błyszczą,są intensywnie nawilżone oraz nie ma uczucia siana na głowie.1