Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Synchroline, Thiospot SR Skin Roller (Roller do skóry z przebarwieniami do stosowania punktowego (nowa wersja))

Synchroline, Thiospot SR Skin Roller (Roller do skóry z przebarwieniami do stosowania punktowego (nowa wersja))

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Zobacz hity sprzedażowe

Pojemność 5 ml
Cena 40,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Thiospot SR Skin Roller to roztwór alkoholowy do punktowego stosowania na intensywne przebarwienia w obszarze skóry twarzy i ciała. Zastosowanie aktywnych składników: kwasu liponowego, oktadekadienowego oraz linolanu etylu (działanie keratolityczne) pozwala zmniejszyć intensywność przebarwień już istniejących poprzez wpływ na procesy odnowy komórkowej. Przeciwdziała biosyntezie melaniny w naskórku, zapobiega tworzeniu się nowych przebarwień oraz nasilaniu ich intensywności pod wpływem promieniowania UV. Preparat zalecany jest do stosowania po kremie Thiospot Intensive punktowo na przebarwienia za pomocą aplikatora w postaci kulki.
Składniki aktywne: kwas liponowy, linolan etylu, kwas oktadekadienowy.

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 5 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

innowacja na rynku polskim

Jeśli zmagacie się z przebarwieniami po lecie gorąco polecam ten produkt. Jego zaletą nie jest tylko to,że dzięki mikroskopijnym rozmiarom zmieści się do każdej torebi ale przede wszystkim to ,że ma niesamowicie skuteczne działanie po niecałych dwóch miesiącach od zakupu moja obrzydliwa plama na czole tzw melasma uległa znacznemu rozjaśnieniu także jest prawie niewidoczna , oczywiście w komplecie używam również kremu tej samej marki Synchroline Thiospot ultra , który posiada blokery 50 i calkowicie chroni mnie przed sloncem a jednoczesnie dziala na juz powstajace przebarwienia. Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Idealny

Od dłuższego czasu zmagam się z przebarwieniami występującymi na twarzy i na ramionach. Zaczełam u zywac serii Thiospot firmy Synchroline i muszę powiedzieć ,że mije plamki uległy znacznemu rozjaśnieniu a niektóre zniknęłcałkowicie , natomiast przy tego typu preparatach trzeba pamiętac o regularności stosowania oraz zrezygnowania z dłuższego przesiadywania na słońscu... W każdym bądź razie wracając do recenzji;-) Preparat świetny do przebarwień małych lecz intensywnych w barwie. Dobrze sprawdza sie na małyh powierzchniach i łatwy i higieniczny w aplikacji dzięki rollerowi. Ja używam go głównie na przebarwienia na nosie bo były naprawde duże i widoczne. Oczywiście rozmiar kosmetyku równieżma znaczenie ponieważ idealnie mieści się do damskiej torebki:-). Rollera używam również wraz z innymi kremami na przebarwienia Thiospot Ultra na dzień i Thiospot intensive na noc

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  0
  produktów

  25
  recenzji

  950
  pochwał

  10,00

 2. 2

  1
  produktów

  85
  recenzji

  803
  pochwał

  9,43

 3. 3

  1
  produktów

  21
  recenzji

  577
  pochwał

  6,16

Zobacz cały ranking