Himalaya Herbals, Antiseptic Cream (Krem antyseptyczny)

Himalaya Herbals, Antiseptic Cream (Krem antyseptyczny)

Środek pomocniczy stosowany w leczeniu zranień, skaleczeń, drobnych oparzeń, ran, różnego rodzaju wysypek, grzybiczych infekcji skórnych. Krem zawierający wyciąg z aloesu ma silne właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Zawiera także tlenek cynku, który przyspiesza gojenie się ran. Indyjska marzanna i niepokalanek pięciolistny mają właściwości antyseptyczne, wspomagają leczenie skaleczeń.

krem
<50ml
w tubce
Struktura
bogate

Jest ok

Krem do pielęgnacji skóry podrażnionej np. depilacją, pomaga w przypadku pojawiających się krostek,delikatnie zmiękcza skórę, nie pozostawia tłustej warstwy. Ma lekki ziołowy zapach. Dobry pod makijaż, skóra dłużej pozostaje matowa:)

Sprawdził mi się na przebarwienia po krostkach itp.

Kupiłam go, gdyż wpadł mi w rękę za kilka złotych. Na początku miałam zamiar go używać po prostu na jakieś ranki, skaleczenia. Z ciekawości jednak zaczęłam smarować nim okolice twarzy, które miałam w trakcie wygajania po pryszczach itp. I muszę stwierdzić, że naprawdę dawał sobie z tym radę. Ranki szybciej się goiły i były mniej zaczerwienione. Polecam go jednak stosować na noc najlepiej.

Jest okej

Kupiłam go, bo używałam wcześniej produktów z tej firmy i zazwyczaj się u mnie sprawdzały. Jest tani i ma naturalny skład, całkiem dobrze chroni skórę, ale moim zdaniem ma odrzucający zapach, więc zaprzestałam jego używania.

Świetny

Świetny krem w rewelacyjnie niskiej cenie. Mam problem z suchą, pękającą skórą, zwłaszcza zimą, czasami pojawia się egzema czy różne wysypki. Ten krem świetnie sobie w takich przypadkach radzi, a nie kosztuje majątku. Ja jestem z niego bardzo zadowolona.

Moje ulubione

Bardzo dobry krem, uniwerslany. Stosuję nawet po ukąszeniu komara lub po lekkim oparzeniu czy zadrapaniu. Konsystencja ok, zapach też. Dobry również dla dzieci.

Będzie mi towarzyszył przez kilka najbliższych lat

Bardzo polubiłam ten krem. Kupiłam go z myślą o moich suchych czerwonych plackach na twarzy. Stosowałam go na noc a rano moje plamy byly widocznie rozjaśnione i ukojone, ale nie do zera. Nie oszukujmy sie to tylko krem wiec nie wymagam zeby zlikwidował całkowicie moj skorny problem. Ale prawdziwe zaskoczenie przyszło gdy okazało sie ze to cudo likwiduje pryszcze! Nakładam go punktowo na trądzik i na drugi dzien wypryski są mniejsze jaśniejsze i podsuszone. W dodatku cena 9 zł to jakiś żart :) Ten krem to prawdziwa perełka w walce z trądzikiem i podrażnieniami. :) Uwielbiam!

Ten krem uratował mi twarz

Cera: mieszana ze skłonnością do trądziku, wrażliwa i delikatna. Uwielbiam go miałam mega poważne zmiany trądzikowe, kiedy inne kremy mnie zawodziły on przyniósł mi ukojnie, miałam mega problem z trądzikiem i ten krem go złagodził i wyleczył, poleciła mi ten krem farmaceutka dla mnie to Hit i odkrycie, kocham zapach tego kremu, zaskoczyła mnie konsystencja, jak pierwszy raz go zobaczyłam to pomyślałam chole*a to jakaś maść, ale nałożyłam na twarz i rozprowadzał się bardzo dobrze aksamitnie, i jeszcze jedna zaleta szybkie wchłanianie. Skóra jest po nim gładka i bardzo przyjemna w dotyku ale jestem wdzięczna za to że działa. To mój ulubieniec. Recenzja obejmuje produkt HIMALAYA Multi Purpose Cream w starym opakowaniu nie mogłam go znaleźć na stronie.

Uniwersalny

Nie używam tego produktu na twarz (jest raczej tłusty, a moja cera nie reaguje dobrze na takie produkty) dlatego nie oceniam go w tym zakresie.
Nakładam zawsze na oparzenia (piekarnik, patelnia). Ból momentalnie znika. I to mi wystarcza przy tak niskiej cenie. Czasem nakładam na pięty -
natłuszcza i zmiękcza skórę. Nakładam też na suchą skórę kolan czy łokci.
Zapach jest ziołowy, ja go lubię. Krem/maść wystarcza na bardzo długo.

odrędownik do walki z wypryskami

Nawet nie do końca pamiętam, jak się o nim dowiedziałam - zapewnie u Anwen. Kosmetyk wychwalany pod niebiosa za jego skład, cene i dostępność. I rzeczywiście działa. Doskonale radzi sobie z wypryskami, krostkami. Ma naturalny skład i jest bardzo wydajny, pachnie specyficznie. Stosuję go na noc, ponieważ po nałożeniu zasycha i zostawia biały ślad. Polecam!

Zbyt mocny, drażniący zapach!

Nie jestem w stanie stosować tego kremu, ze względu na bardzo mocny zapach. Zmuszam się, żeby dokończyć tubkę. Spektakularnego działania kremu nie zauważyłam, nie pomaga specjalnie na moje rozdrapane zmiany AZS, ale też nie robi nic złego.

Niestety zapychał moją skórę, może to przez parafinę w składzie a może źle na mnie działa aloes. Ostatecznie nigdy się nie dowiedziałam.
Dawałam mu kilka szans i niestety był to błąd.

Wszechstronny

Nie zliczę ile sztuk tego kremu już zużyłam. Zawsze mam go w domu. Dla mnie jego zapach jest do przyjęcia, taki lekko cytrynowy. Konsystencję ma gęstą, dobrze rozsmarowany szybko się wchłania. Nałożony zbyt grubą warstwą, zastyga tworząc beżową skorupkę. Krem jest wydajny i tani. Ja używam go na:
-niespodzianki na twarzy - szybko przygasza krostki, które dzięki niemu szybciej znikają,
-zadrapania, ranki - na początku czuję delikatne pieczenie, które szybko ustępuje, a ranki szybciej się goją,
-ukąszenia owadów - łagodzi, sprawia, że skóra mniej swędzi,
-wszelkie podrażnienia czy otarcia -regeneruje skórę,
-krostki po depilacji - wysusza i sprawia, że szybciej znikają,
-delikatne oparzenia skóry rąk - szybciej się goją.
Ogólnie produkt wszechstronny, który pomaga skórze szybciej się zregenerować. Polecam.