Mistero Milano, Permamente UV, Lakier hybrydowy

Mistero Milano, Permamente UV, Lakier hybrydowy

Linię lakierów hybrydowych PERMANENTE UV oraz PERMANENTE UV BRILLANTE tworzą lakiero-żele przeznaczone do zabiegów manicure hybrydowego. Lakiery hybrydowe Mistero Milano dzięki innowacyjnej formule pozwalają na wykonanie stylizacji, której trwałość jest niezmienna nawet do 3 tygodni. Mistero Milano jako pierwsza firma oferuje dwa rodzaje lakierów podkładowych, które spełniają różne oczekiwania naszych klientek.

Lakier 2w1 (baza i nawierzchniowy) przeznaczony jest dla osób oczekujących od zabiegu manicure hybrydowego maksymalnej trwałości i 100% odporności na odpryskiwanie oraz matowienie płytki paznokcia. Zapewnia idealne wybłyszczenie oraz niezmienną intensywność koloru.
Lakiery PERMANENTE UV można stosować na każdy rodzaj naturalnej płytki paznokcia, bez obawy o trwałość zabiegu.

Trwały

Lakier jest dobry, ale w tej chwili nie najlepszy. Kiedyś ta marka to był mój hit, teraz wyparła ją inna tańsza.
Lakiery są trwałe, mają piękne kolory i są wygodne w użyciu.

W tej chwili z serii najczęściej używam jasnego różu.
Lakier w tym kolorze potrzebuje con 3 warstw do dobrego krycia.
Choć jest dość gęsty, nawet po pomalowaniu kilkoma warstwami ładnie wygląda na paznokciach.
Przy długich paznokciach zdarza się, że pęka. Lakier ma dość mało elastyczną strukturę po utwardzeniu.
Źle się go ściąga.
Nie niszczy nadmiernie płytki.

Najlepsza pigmentacja

Jak do tej pory są to najlepiej napigmentowane hybrydy jakie używałam. Posiadam kilka odcieni i niektóre z nich nie potrzebują nawet 2 warstwy. Dobrze się utwardzają w lampie, nie odpryskują i mają jednolitą jakość. Konsystencja jest bardzo przyjemna ani nie za rzadka ani zbyt gęsta. Mają wygodny pędzelek jednak część opakowania jest dla mnie nie wygodna do trzymania w dłoni. Preferuje gdy zamknięcia buteleczek są węższe tak jak np Victoria Vynn. Lubią się z bazami i topami od semilaca, victorii vynn i modelones. Hybrydy ściągam frezarką więc nie wiem ja się odmaczają w acetonie.

Uwielbiam te lakiery

Lakiery bardzo dobrej jakości, super krycie i trwałość, bogaty wybór kolorów i bardzo często nowe kolekcje z różnorodnymi kolorami. Kazdy znajdzie coś dla siebie.

Świetne produkty

Trudno zarzucić coś tym lakierom! Świetne krycie i trwałość! Flexi base daje duże możliwości, można na niej przedłużyć paznokcie, co w przypadku hardu od Semilaca mi się nie sprawdzało.

Genialny

Lakiery Mistero używam pare lat. Mam ok 60kolorów
Ciągle wychodzą nowe. Trzymają się 3-5tygodni. Oczywiście korzystam z całej serii MM..od antysceptico..primer do końcowego topu i cleanera. Lakiery rewelacyjne warte swojej ceny.

Używam tego produktu od: pare lat
Ilość zużytych opakowań: 60 szt 11ml

Za ta cene najlepsze.

Lakierów Mistero Milano używam od ponad półtora roku. Mam ich okolo 30 Jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam. Przyczepność mają super nikt jeszcze nie przyszedł mi z reklamacja. Kolory są boskie i ciągle wychodzą nowe , konsystencja odpowiednia , brak zapachu, nie pieką w lampie, super schodzą z plynem do zdejmowania hybryd, połysk i kolor aż do następnej wizyty klientki. I oczywiście cena odpowiednia do jakości. Próbowałam juz bardzo dużo innych lakierów ale jednak Mistero wszystkie pobija;) Jak dla mnie minusów nie ma żadnych. :) Polecam w 100%!!

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10

Średni

Posiadam dwa lakiery hybrydowe z serii Permamente UV, jeden do frencha (ROSA) i jeden przezroczysty z zdrobinkami pyłku brokatowego. Lakiery mają swoje plusy i minusy.

+ konsystencja normalnego lakieru (niektóre lakiery hybrydowe są dośc gęste)

+ nie śmierdzi (jak niektóre tanie lakiery hybrydowe)

+ ściąga się błyskawicznie za pomocą zwykłego płynu do ściągania tipsów

+ bardzo dobrze się utwardza i jest elastyczny, pracuje razem z paznokciem

+ duża gama kolorów, fajne naturalne kolorki

A teraz wady

- cena może odstraszać, chociaż ja kupiłam w promocji prosto ze sklepu producenta za 12 zł buteleczka

- lakier który mam z drobinkami ma jakby grudki gumy czy czegoś podobnego, lekko ciągnącego, co przeszkadza w równomiernym nakładaniu lakieru

- lakier do frencha pozostawia lekkie smugi (podkreślam: lekkie) które są w miarę do zniesienia

Ilość zużytych opakowań: Rozpoczęte pierwsze