Medispirant, Antyperspirant roll - on

Medispirant, Antyperspirant roll - on

Medispirant to profesjonalny antyperspirant roll-on skierowany do osób, dla których tradycyjne preparaty przeciw poceniu okazały się niewystarczające. Medispirant blokuje problem pocenia nawet do 7 dni. Dzięki wysokiej zawartości chlorku glinu oraz związków srebra Medispirant całkowicie zabezpiecza przed niepożądanym wydzielaniem potu.

Aby uniknąć ewentualnych podrażnień Medispirant wzbogacony został o allantoinę, która działa łagodząco i wygładzająco. Dodatkowo w składzie nie znajdziemy alkoholu ani substancji zapachowych, dzięki czemu może być stosowany zarówno przez kobiety jak i mężczyzn, bez konieczności rezygnacji z używania wody toaletowej, czy perfum.

W początkowej fazie stosowania (przez pierwsze 2 - 5 dni) Medispirant należy stosować codziennie, aż do osiągnięcia zadowalającego wyniku, a następnie aplikować 1 - 2 razy w tygodniu lub zgodnie z potrzebą. Nie należy stosować na skórę zranioną lub podrażnioną. W razie podrażnienia lub wystąpienia pieczenia, świądu lub rumienia należy przerwać stosowanie kosmetyku.

Okej

Przez pierwsze miesiące użytkowania byłam zachwycona. Brak brzydkiego zapachu, suchość pod pachami. Później nie było tak ciekawie... zaczęło się szczypanie, pieczenie i poparzenia pomimo używania zgodnie z zaleceniami. Nie wiem co o nim myśleć. W moim przypadku przy dłuższym użytkowaniu przestał działać.

Działa genialnie, ale używanie go nie należy do najprzyjemniejszych

Jest to świetny bloker, działa niesamowicie. W największy upał, kiedy z człowieka pot się leje, pachy pozostają całkowicie suche, więc to musi o czymś świadczyć. Najlepsze jest to, że nie trzeba używać go codziennie, mi wystarcza dwa razy w tygodniu i problem z poceniem zniknął. Jednak jest to produkt mocno podrażniający. Raz nie doczytałam, że nie można używać go po goleniu i myślałam, że zwariuję :D Jak to piekło, swędziało, miałam wrażenie, że skóra mi się pali. Zmyłam praktycznie od razu, a skórę miałam czerwoną jak po oparzeniu. Potem już wiedziałam, że najlepiej odczekać dwa dni po goleniu. Jednak niewielkie podrażnienia pojawiają się za każdym razem. Nie są jakieś mocne, dlatego i tak go używam, ale jednak są. Zaraz po użyciu pachy niesamowicie się kleją, więc to też nie jest przyjemne. No i skóra lekko piecze i swędzi. Używam go na noc i rano zmywam, ale na szczęście to nieprzyjemne uczucie nie trwa całą noc - maksymalnie godzinę. Skóra rano nie jest w żaden sposób podrażniona, więc wydaje mi się, że on podrażnia jak zaczyna działać, a potem się uspokaja. No efekty są świetne, naprawdę zatrzymuje pocenie, ale fajnie by było jakby nie był aż tak podrażniający. Cena jest dosyć wysoka, ale działa i jest mega wydajny, więc adekwatna do jakości. Polecam osobom mającym problem z nadmierną potliwością, ale uprzedzam, że dla osób z mocno wrażliwą skórą może być nawet niebezpieczny

Świetny bloker

Przy prawidłowym użytkowaniu naprawdę się sprawdza - dobry antyperspirant / bloker. Mam dość wrażliwą skórę i wiele przeszłam przez moje nieudane próby użytkowania mocnych blokerów. Wraz z powiększonymi węzłami chłonnymi i piekącymi zaczerwienieniami skóry ... trzeba bardzo przestrzegać ulotki stosowania. Ja popełniłam błąd poprzez zbyt szybkie zastosowanie po kąpieli - niby skóra była sucha - a jednak u mnie trzeba było chwilkę dłużej odczekać. Kolejnym moim błędem było nakładanie zbyt wielkiej ilości preparatu na skórę (infantylne myślenie iż lepiej będzie działać ). Używałam kiedyś Etiaxil - ale jest droższy a u mnie działa tak samo jak ten. Zwykłe drogeryjne antyperspiranty kompletnie u mnie nie działają. Niestety fakt faktem czasami jeszcze zdarzy się iż skóra mnie swędzi i delikatnie piecze po zastosowaniu - więc co jakiś czas żeby odnowić skórę pod pachami - stosuję kremy mocno nawilżające i to zdaje egzamin w moim przypadku. Komfort przy jego skuteczności jest wart jego zakupu.

Produkt nie dla każdego , może podrażnić skórę i wywołać poważne zmiany alergiczne.

Dość długo szukałam produktu dla swojego męża , który ograniczy nadmierne pocenie nie jestem zwolenniczką takich specyfików ale jeżeli ktoś zapewnia o skuteczności i tym bardziej farmaceuta czemu by nie? antyperspirant był w promocji w cenie 15.40 za 50 ml. Zapakowany w białe pudełeczko w wersji z kulką z informacją jak stosować 2-5 dni codziennie aż do zadowalającego efektu. Następnie 1-2 lub zgodnie z potrzebą . Więc jak pisało tak i zastosowaliśmy , pierwszych efektów nie trzeba było długo oczekiwać , mąż zaczął się skarżyć na dokuczliwy świąd pod pachami , wystąpiły zmiany alergiczne w postaci bolesnych potówek , skóra została nadmiernie przesuszona i wrażliwa podczas mycia. Ewidentnie ten zakup nie skończył się korzystnie dla nas dwojga. Nie polecam osobom na pewno z reakcjami alergicznymi z wszelkimi chorobami dermatologicznymi i po depilacji pach bo środek jak napisał producent zamiast łagodzić nie powodować podrażnień , wywołał ich w ciągu dnia bardzo sporo. I nasze testowanie zakończyło się wizytą u dermatologa. Może dla osób młodych jak najbardziej ale osoby starsze całkiem inaczej reagują na działanie.
Czy kupisz ten produkt ponownie - niestety nie sprawdził się co do potliwości mojego męża , wywołał dokuczliwe zmiany skórne. I nie obyło się bez pomocy dermatologa. Ile używałaś produktu.- używaliśmy wyłącznie dzień i wystąpiły reakcje alergiczne. Ilość użytych opakowań - byliśmy w trakcie pierwszego opakowania i na tym zakończyła się nasza dalsza współpraca z tym produktem.

Pomógł mi z nadmiernym poceniem.

Medispirant zobaczyłam podczas reklamy w telewizji , zawsze miałam problem z wielką potliwością na ogół podczas stresu , i najczęściej latem kiedy to upadł daje o sobie znać , produkt stosowałam zgodnie z instrukcją producenta , na początku odczułam lekkie swędzenie pod pachami jak dla mnie dość uciążliwe , ale po kilku zastosowaniach problem znikł , medispirant jest jednym z droższych antyblokerów ale dla mnie jak najbardziej pomocny , na pewno nie nadaję się dla osób ze skórą wrażliwą bo może wywołać uczulenie. Jest bezzapachowy i dość lepki po aplikacji , dość długo się wchłania. Z potem jak najbardziej w moim przypadku dał sobie radę.

Strzał w 10!

Wreszcie znalazłam idealny bloker! Odkąd go używam nie mam mokrych plam pod pachami. Szukałam długo, aż w końcu postanowiłam zainwestować . Stosowałam jak kazali, przez pierwszy tydzień codziennie po kąpieli, ale zaczynałam od małych "dawek". Z czasem nakładałam coraz więcej i pomogło. Stosuję na wieczór, a rankiem zmywam. W lecie stosuję jeszcze co 3 dni, dla podtrzymania efektu. Poza sezonem na "mokre pachy" , używam raz w tygodniu i to zdecydowanie wystarcza. Nie polecam stosować po goleniu, a nawet na drugi dzień, ponieważ strasznie swędzi i piecze. Produkt bardzo wydajny. Polecam!

Nie rozstajemy się

Działania nie można mu odmówić, może nie jest tak niezawodne jak na ulotce, ale to dzięki niemu funkcjonuje normalnie od kilku lat. Niestety nie mam porównania do innych. Według mnie jednak jego aplikację, trzeba dobrać pod własne potrzeby, bo jedno użycie niestety jest w stanie się wypłukać, ale im więcej, tym powstrzymuje pot dłużej. Nie można jednak przesadzić, bo podrażnienia czy poparzenia potrafi wywołać. Myślę, że kluczem jest znaleźć swój sposób na niego, bo aktualnie nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez tego cuda.

Miałam strasznie problemy z potliwością.. Używałam medispirant i naprawdę polecam. Już po drugim użyciu widziałam efekty. Nie pociłam się i nie barwiłam białych koszulek... Bardzo mi pomógł.

Poparzenie chemiczne!

Już po pierwszym zastosowaniu spowodował poparzenie chemiczne, które wymagało leczenia. Ból był potworny! Właśnie ból, jak przy poparzeniu, nie świąd. Dobrze, że użyłam go pod pachami, a nie np. na twarzy, a właśnie w tym celu go kupiłam! Poparzenie pojawiło się po ok. godzinie od zastosowania, więc jeśli będziecie próbować, to odczekajcie dłuższą chwilę. Nie goliłam się wcześniej przez ponad tydzień, żeby nie stosować preparatu na podrażnioną skórę. Skóra była wymyta, więc nie jest to też reakcja z jakimś innym preparatem. Miałam wcześniej podobne poparzenie chemiczne na twarzy - od wody z kranu! To ma identyczne objawy, tylko jest gorzej, bo jak się opuści rękę, to poparzenie jest ciągle podrażniane przez skórę ramienia, a pod pachami nie da się zrobić opatrunku. :/

Całkiem całkiem

Odziedziczyłam mediapirant po mamie, która po pierwszym użyciu dostała uczulenia???? Dla mnie stanowi on super uzupełnienie na lato, gdy ta potliwość jest zwiększona. Na tydzień, to on nie wystarcza, ale faktycznie działa . Gdy na dworze naprawdę gorąco, dokładam jeszcze lżejszy antyperspirant z Biolove i wszystko gra. Jest zaskakująco wydajny. Polecam????

Meh...

Nie porwał mnie ten produkt. Kupiłam go, bo mam duże problemy z potliwością i miałam w nosie ziołowe tabletki, które nic nie dawały, a ja wstydziłam się wejść do pomieszczenia, gdzie po jeździe autobusem musiałabym zdjąć kurtkę.

Pomimo zapewnień producenta, nie zobaczyłam tak długotrwałej różnicy, jak zamierzałam. Efekt owszem, występuje, jednak do pierwszego prysznica - potem nie ma po nim śladu. Jest to więc w zasadzie produkt "jednoużyciowy" - a, że zalecane są wyraźnie odstępy między poszczególnymi zastosowaniami, nie zmienił on mojego życia na lepsze, ani nie podniósł znacząco jego komfortu.

Bloker jakich wiele

Używałam tego kosmetyku przez jakiś czas i wykorzystałam kilka opakowań. W sumie nie różni się on się specjalnie od innych blokerów z solami aluminium ani pod względem zapachu/konsystencji, ani działania.
U mnie się sprawdził. Używałam go dopóki nie poznałam przypadkiem innego blokera (Ducray Hydrosis), który w przeciwieństwie do innych, w tym oczywiście Medispirantu, można spokojnie aplikować na skórę po goleniu bez obaw o okrutne szczypanie i swędzenie.
Medispirant jest wydajny. Mi jedno opakowanie starczało na cały sezon letni, a czasem i na następny rok. W sumie jedynym ograniczeniem była data ważności. Zaletą tego kosmetyku jest też spore opakowanie i przy tym niezła cena. Dla mnie jest identyczny jak np. Etiaxil, a opakowanie jest większe, o korzystniejszej cenie nie wspominając.
Generalnie polecam, ale mój ulubieniec to jednak Ducray.