Medispirant, Antyperspirant roll - on

Medispirant, Antyperspirant roll - on

Medispirant to profesjonalny antyperspirant roll-on skierowany do osób, dla których tradycyjne preparaty przeciw poceniu okazały się niewystarczające. Medispirant blokuje problem pocenia nawet do 7 dni. Dzięki wysokiej zawartości chlorku glinu oraz związków srebra Medispirant całkowicie zabezpiecza przed niepożądanym wydzielaniem potu.

Aby uniknąć ewentualnych podrażnień Medispirant wzbogacony został o allantoinę, która działa łagodząco i wygładzająco. Dodatkowo w składzie nie znajdziemy alkoholu ani substancji zapachowych, dzięki czemu może być stosowany zarówno przez kobiety jak i mężczyzn, bez konieczności rezygnacji z używania wody toaletowej, czy perfum.

W początkowej fazie stosowania (przez pierwsze 2 - 5 dni) Medispirant należy stosować codziennie, aż do osiągnięcia zadowalającego wyniku, a następnie aplikować 1 - 2 razy w tygodniu lub zgodnie z potrzebą. Nie należy stosować na skórę zranioną lub podrażnioną. W razie podrażnienia lub wystąpienia pieczenia, świądu lub rumienia należy przerwać stosowanie kosmetyku.

Nie rozstajemy się

Działania nie można mu odmówić, może nie jest tak niezawodne jak na ulotce, ale to dzięki niemu funkcjonuje normalnie od kilku lat. Niestety nie mam porównania do innych. Według mnie jednak jego aplikację, trzeba dobrać pod własne potrzeby, bo jedno użycie niestety jest w stanie się wypłukać, ale im więcej, tym powstrzymuje pot dłużej. Nie można jednak przesadzić, bo podrażnienia czy poparzenia potrafi wywołać. Myślę, że kluczem jest znaleźć swój sposób na niego, bo aktualnie nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez tego cuda.

Miałam strasznie problemy z potliwością.. Używałam medispirant i naprawdę polecam. Już po drugim użyciu widziałam efekty. Nie pociłam się i nie barwiłam białych koszulek... Bardzo mi pomógł.

Poparzenie chemiczne!

Już po pierwszym zastosowaniu spowodował poparzenie chemiczne, które wymagało leczenia. Ból był potworny! Właśnie ból, jak przy poparzeniu, nie świąd. Dobrze, że użyłam go pod pachami, a nie np. na twarzy, a właśnie w tym celu go kupiłam! Poparzenie pojawiło się po ok. godzinie od zastosowania, więc jeśli będziecie próbować, to odczekajcie dłuższą chwilę. Nie goliłam się wcześniej przez ponad tydzień, żeby nie stosować preparatu na podrażnioną skórę. Skóra była wymyta, więc nie jest to też reakcja z jakimś innym preparatem. Miałam wcześniej podobne poparzenie chemiczne na twarzy - od wody z kranu! To ma identyczne objawy, tylko jest gorzej, bo jak się opuści rękę, to poparzenie jest ciągle podrażniane przez skórę ramienia, a pod pachami nie da się zrobić opatrunku. :/

Całkiem całkiem

Odziedziczyłam mediapirant po mamie, która po pierwszym użyciu dostała uczulenia???? Dla mnie stanowi on super uzupełnienie na lato, gdy ta potliwość jest zwiększona. Na tydzień, to on nie wystarcza, ale faktycznie działa . Gdy na dworze naprawdę gorąco, dokładam jeszcze lżejszy antyperspirant z Biolove i wszystko gra. Jest zaskakująco wydajny. Polecam????

Meh...

Nie porwał mnie ten produkt. Kupiłam go, bo mam duże problemy z potliwością i miałam w nosie ziołowe tabletki, które nic nie dawały, a ja wstydziłam się wejść do pomieszczenia, gdzie po jeździe autobusem musiałabym zdjąć kurtkę.

Pomimo zapewnień producenta, nie zobaczyłam tak długotrwałej różnicy, jak zamierzałam. Efekt owszem, występuje, jednak do pierwszego prysznica - potem nie ma po nim śladu. Jest to więc w zasadzie produkt "jednoużyciowy" - a, że zalecane są wyraźnie odstępy między poszczególnymi zastosowaniami, nie zmienił on mojego życia na lepsze, ani nie podniósł znacząco jego komfortu.

Bloker jakich wiele

Używałam tego kosmetyku przez jakiś czas i wykorzystałam kilka opakowań. W sumie nie różni się on się specjalnie od innych blokerów z solami aluminium ani pod względem zapachu/konsystencji, ani działania.
U mnie się sprawdził. Używałam go dopóki nie poznałam przypadkiem innego blokera (Ducray Hydrosis), który w przeciwieństwie do innych, w tym oczywiście Medispirantu, można spokojnie aplikować na skórę po goleniu bez obaw o okrutne szczypanie i swędzenie.
Medispirant jest wydajny. Mi jedno opakowanie starczało na cały sezon letni, a czasem i na następny rok. W sumie jedynym ograniczeniem była data ważności. Zaletą tego kosmetyku jest też spore opakowanie i przy tym niezła cena. Dla mnie jest identyczny jak np. Etiaxil, a opakowanie jest większe, o korzystniejszej cenie nie wspominając.
Generalnie polecam, ale mój ulubieniec to jednak Ducray.

dobry bloker potu

Skusiła mnie reklama i kupiłam produkt. Cieszę się, bo trafiłam na promocję w drogerii. Zatem niższa cena była korzystniejsza. Produkt zgodnie z instrukcją zastosowałam na noc. Trochę piekło na początku, co było niekomfortowe. Ale po czasie przestało i już się nie powtórzyło. Produkt zablokował moje pocenie się dość skutecznie. i okazał się wydajny - na całe lato jedno opakowanie

Ok

Jest to produkt, który na pewno nie należy do najtańszych antyperspirantów, ale skusiłam się na niego pod wpływem reklam. Na początku stosowania kosmetyk po nałożeniu powodował lekkie podrażnienie oraz pieczenie skóry, jednak nie uważam to jako jego dużą bo w późniejszym czasie nie odczuwałam żadnych negatywnych skutków, a pomógł mi z nadmierną potliwością. Aplikacja jest bardzo wygodna dzięki kulce, ale czas wchłaniania jest trochę długi. Niestety bywały sytuacje, gdy antyperspirant nie dawał rady całkowicie zablokować pocenia, jednak na pewno je ograniczył. Polecam.

Totalny niewypał, a na dodatek nie tani

Może nie posiadam jakiegoś ogromnego problemu z potliwością, ale latem jak to zwykle bywa, każdy poci się trochę więcej.
Chciałam użyć jakiegoś antyperspirantu, dzięki któremu już nie będę myśleć
"Czy mogę podnieść rękę, czy nie mam tam kompromitującej plamy" Niestety od razu po pierwszym zastosowaniu odczułam nieprzyjemne swędzenie i pieczenie, pojawiły się również krostki... Myślałam że tak ma być, że to właśnie sprawi że przestanę się pocić, jednak w czasie szykowania się do wyjścia, odczucie się nasilało i było na tyle nieprzyjemne że musiałam to zmyć (nie wspomnę o smrodku, jaki był wyczuwalny po podniesieniu ręki- a przecież miał nie pachnieć :( ! )
Miałam jeszcze kilka podejść, niestety zawsze kończyły się tak samo
JAK DLA MNIE TOTALNY NIEWYPAŁ, A NA DODATEK NIE BYŁ ON TANI :(

Blokowania brak

Antyperspirant niestety nie ma działania blokującego pocenie.
Mimo iż stosowałam go według zaleceń producenta, nie
zauważyłam żadnych efektów blokowania potu.
Nie mam jakiś strasznych problemów z poceniem,
ale stosuje antyperspiranty w czasie upałów i kiedy jestem aktywna fizycznie.
W zasadzie każdy inny antyperspirant u mnie daje lepsze efekty niż
ten produkt.
W składzie na drugim miejscu aluminium które wzbudza dość
liczne kontrowersje co do skutków ubocznych wywieranych na organizm.
Bardzo rzadka konsystencja,niewygodna w rozsmarowaniu ,
po prostu się rozlewa i kapie. Po zastosowaniu miałam wrażenie że pociłam
się bardziej niż zwykle.
U mnie na mały plusik wygląd opakowania i że nie wywołam u mnie podrażnienia skóry.

Niezbyt skuteczny

Produkt trochę wolno się wchłania, długo czuje się lepkość pod pachami.
Producent nakazuje użycie produktu na noc, a rano zmyć wodą z mydłem. Niestety w tym wypadku nie blokuje wydzielania potu. Jeśli produktu użyję na noc i rano nie zmyję, to jest w porządku. Producent zaleca używanie produktu przez pierwsze 2-5 dni codziennie, a później 1 raz w tygodniu - brak efektu i ciągłe pocenie się. Zapach dość intensywny, przypomina ocet.

Mistrz!:)

Jest to produkt, który czyni naprawdę cuda! :) Niezależnie od sezonu,pogody po prostu mam sucho pod pachami :) Zawsze jest w mojej toaletce i nigdy z nim się nie rozstanę:)