Police, To Be Woman EDP

Średnia ocena: 4.88/5

prostezakupy.pl
Średnia ocena: 0.00/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Woda perfumowana pełna uroku - o ognistym, pełnym magnetycznej siły i uwodzicielskim zapachu. Dedykowana dla kobiet pewnych siebie, pragnących w zdecydowany sposób podkreślić swój wyjątkowy charakter i osobowość.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: jabłka Granny Smith, klementynka, limonka
nuta serca: frezja, jaśmin, kandyzowane owoce
nuta bazy: drzewo cedrowe, drzewo sandałowe, piżmo

<50ml

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Zapach ciekawy... ale nie dla mnie

Police - To Be Woman dostałam w prezencie od teściowej. Cały czas zastanawiam się, dlaczego właśnie taki wybór? Używam sporadycznie, ponieważ to zdecydowanie nie moje klimaty.
Na początku zapach jest ciekawy. Dużo świeżości, ciekawe owoce - klementynka i zielone jabłko świetnie się tu komponują. W tle wyczuwalna jest mocna nuta drzewna i piżmo. Oczekiwałam rozwoju zapachu a tu niestety nic. Niestety ten zapach niczym mnie nie zaskoczył. Jest po prostu płaski. To Be Woman nie ma w sobie nic zaskakującego, jest bardzo płaski. Podsumowując, uważam, że zapach jest ciekawy i na pewno może się podobać. Nie jest niestety niczym nadzwyczajnym. Zapach zdecydowanie na wiosnę i lato.

Kwiatowy strzał w dziesiątkę

Są to moje pierwsze perfumy, których używam od prawie dwóch lat. Nie jestem fanką zapachów, ale stwierdziłam, że mogłabym tym bardziej wyrazić siebie.
Moją uwagę, oczywiście, zwróciło niestandardowe opakowanie - czaszka. Jako że jestem fanką takich klimatów, wzbudziło to we mnie ciekawość. Zapach jest intensywny (nie można przesadzić z jego ilością), więc wystarczą dwa-trzy psiknięcia i dają długotrwały efekt. Pamiętajmy, że perfumy aplikuje się za uszy i w okolice nadgarstków i nie rozciera się ich, wtedy działają tak, jak powinny. Perfumy są kwiatowo-cytrusowo-piżmowe. Z biegiem dnia nieco zmienia się ich zapach - zaraz po nałożeniu są dość słodkie, później stają się bardziej stonowane i czuć piżmo.
Używam je cały rok, bo po prostu do mnie pasują. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na ich temat od znajomych i rodziny. Są wydajne, ponieważ opakowanie 40ml starczyło mi na około 9 miesięcy przy codziennym użytkowaniu.
Polecam, jeśli ktoś lubi niestandardowe zapachy :)

mój zapach

Woda jest po prostu świetna, zapach jest idealnie do mnie dopasowany słodko-owocowo-cytrusowy. Kształt flakonu też jest genialny i super prezentuje się na toaletce. Jest trwała. Ja uwielbiam takie mroczne-rockowe klimaty. Ten produkt mnie po prostu urzekł.

Uwielbiam

Jeden z moich ulubionych zapachów. Umiarkowanie słodko piżmowo świeży, idealny na każdą porę dnia i roku. Kupiłam go w ciemno bo spodobał mi się design więc tym bardziej się cieszę, że zapach mi podpasował. Trwałość też jest w porządku.

Fajny na lato

Zapach typowo kwiatowo- owocowy z nutką elegancji. Bardzo go lubię. Zwłaszcza latem. Nie trzyma się długo na skórze, ale mimo to kupuję go często. Nadaje się na wszystkie okazje. Ma też śmieszny flakon. Dla miłośniczek delikatnych zapachów.

Niby ładny, ale bez rewelacji

Po pierwsze plus za flakonik, lubię buteleczki niestandardowe, wyróżniające się, a ta taka niewątpliwie jest.
Zapach to średniak, jest ładny ale nie wyróżniający się, nie zapada w pamięć. Kupiłam go z myślą, że będzie idealny na wiosnę czy lato, ale używam go już od grudnia ponieważ wydaje mi się być ciężki.
Na szczęśćie głowa mnie po nim nie boli, więc nie jest źle. Zapach na codzień, do pracy lub szkoły. Na pewno nie na randkę, bo wydaje się być nieco infantylny.
Trwałość raczej kiepska, po 2 godzinach raczej już nic nie czuć.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 75 ml

No nie wiem... :)

Nie kojarzy mi się z nastolatką, wręcz przeciwnie to raczej zapach dla dojrzałej osoby. Jest dość ciężki i intensywny. Przy okazji bardzo specyficzny. Można powiedzieć, że charakterystyczny. To nie są perfumy z bezpiecznych- uniwersalnych. Nie każdemu będą się podobać. Ja np. za nimi nie przepadam.
Wyczuwam w nich (suszone) śliwki ( a nienawidzę :)), których w składzie nie ma (szok:)) Jest w nich coś drażniącego co zalatuje stęchlizną. Tego nie czuć na pierwszy &quot;niuch&quot;.Kiedy byłam nastolatką Avon miał wodę toaletową Treselle- taką fioletową. to mi pachnie bardzo podobnie.
Trzeba jednak przyznać, że są trwałe. I ta czacha wygląda świetnie :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 40 ml

Nic niesamowitego, ale całkiem ładna.

Buteleczka, a to co jest wewnątrz to dwa inne światy. Dostajemy perfumę w kształcie czaszki co by wskazywało na coś mrocznego, oryginalnego, a tym czasem jest to zupełna odwrotność. Zapach jest bardzo słodki, ale powiedziałabym że niezbyt ciężki przez co całkiem ładny. Trzyma się dość dobrze. Bardziej pasuje do młodych dziewczyn niż do dojrzałych kobiet. Ogólnie perfuma przyjemna, ładna, ale nie oddaje swojego wyglądu, co jest minusem moim zdaniem.

Zapach perfekcyjny

Skusiły mnie przede wszystkim opakowaniem w kształcie czaszki. Po przetestowaniu zapachu, zakochałam się na dobre. Zachwycają mnie szczególnie nuty owocowe. Bardzo trwałe i wydajne, większość szalików i kominów pachnie nimi. Z całą pewnością ta fascynacja będzie trwała, bo nie nudzą mi się. Zapach bardziej na jesień/zimę, na lato zbyt ciężki. W kolejce czeka nowy flakonik kupiony w Rossmannie przy okazji promocji -40% na perfumy.

Ilość zużytych opakowań: 3 całe, kolejne w trakcie

Owocowy slodziak

To be woman sa slodkie, ale nie ulepne czy landrynkowe, nie karmelkowe czy waniliowe, tylko owocowe. Nie wyczuwam zadnej konkretnej nuty, czuje taki zmieszany owocowy mix. Moze jakas mandarynka, ananas i sliwka? Bardzo ladny, melodyjny taki niewymuszony wdziek. Troche sportowe, &quot;kolorowe&quot; - tak wlasnie, kojarza mi sie z wszystkimi mozliwymi kolorami :) Maja w sobie jakas jakby aksamitnosc.
Zapach kojarzy sie bardzo wakacyjnie, bedzie idealny teraz na lato. Gdyby jakas znana marka wypuscila taka sezonowke to mysle ta odnioslaby sukces.
Nie jest to jakis wybitny zapach, to zapach skazany na popularnosc, nie oszukujmy sie. Niczego nowego tu nie znajdziemy, ale zadajmy sobie pytanie czy czegos odkrywczego w tej cenie szukamy...Mysle, ze moglby je wypuscic np Mexx czy Lacoste i nikogo by to nie zdziwilo.
Nie wszystkie kompozycje musza byc trudne, zeby byly ladne, proste kompozycje są czasami najlepsze.
Uwazam, ze za te cene taki zwyklasty owocowy slodziak moze sie zdarzyc i nikt nie powinien miec pretensji, dlatego ja oceniam je dosc wysoko, czego nie robie drogim zapachowym z przekombinowanymi opisami kiedy producent naobiecuje nie wiadomo co, a otrzymujemy banal. Ten zapach nie jest elegancki i wyrafinowany, ale przeciez nie mial byc.
Ale niestety nie ma za bardzo zadnej magii, ani glebi, dlatego moim faworytem nie bedzie.

Jaka kobiete proponuje nam Police? To kobieta aktywna, szczesliwa, cieszaca sie kazda chwila entuzjastka zycia. Energiczna i zarazajaca optymizmem :)
Niestety jest krotkodystansowy, po ok 2 godz maraton sie konczy. Takze trwalosc niespecjalna, no ale zazwyczaj tak jest w przypadku zapachow za te cene - nic czym nalezaloby sie przejmowac.

Butelka jest zrobiona jakby na przekor, bo moznaby sie spodziewac zapachu bardziej &quot;ciemnego&quot;, jakiegos mrocznego, a dostajemy owocki. Mysle, ze najlepiej traktowac go poblazliwie, ten flakon xD
A co do czaszkowych motywow...nigdy nie bylam wiekla fanka czaszek, nie gonilam za wszystkim z takim motywem, jednak jak widac nie kroluja juz tylko (niektore nawet z koronami na glowach czy diamentami w oczodolach) w bizuterii, torebkach, bluzkach i butach, ale teraz juz nawet w perfumiarstwie :) az nie moglam sie powstrzymac zeby nie dodac kilku zdjec artystycznych dodatkow, ktore mnie ujely, mimo ze to niekoniecznie maj stajl. Fajnie zgrywalyby sie z tym flakonem w torebce.

Używam tego produktu od: jakos w maju
Ilość zużytych opakowań: probki

Najlepsze jaki miałam <3

Po pierwsze zapach zachwycił mnie swoją niekonwencjonalną i oryginalną nutą zapachową. Mimo używania wielu perfum oraz zapoznawania się z różnymi zapachami w drogeriach przy tych perfumach czułam naprawdę wyjątkową nutę zapachową i coś czego wcześniej nie znałam.
Zapach jest lekko słodki, a z drugiej strony przeradza się w energiczny i rześki. Mogę użyć go na co dzień jak i na wieczorne wyjście.

Po drugie zapach jest naprawdę długotrwały, czuć go nawet po całym dniu, kiedy użyłyśmy go rano, a późnym wieczorem nadal można go na sobie wyczuć. Co prawda nie jest już tak intensywny, że przechodząc obok kogoś będziemy ciągnąć za sobą woń tych perfum, ale na tyle go czuć, że np. nasz mężczyzna przytulając się do Nas na pewno wyczuje go na naszej szyi :D

Po trzecie buteleczka jest bardzo poręczna, wygodna. I mi osobiście jej wygląda bardzo się podoba ;) Dozownik rozpyla nie za dużą i nie za małą porcję perfum, taką idealną na jedno psiknięcie. ;)

Dla mnie same zalety. Szczerze polecam! :D

Używam tego produktu od: lipca 2013
Ilość zużytych opakowań: na razie jestem w trakcie pierwszego opakowania ;)

dla nastolatek

Kiedy zobaczyłam buteleczkę w necie, chcialam ją mieć! Niestety, z bliska nie prezentuje się tak fajnie. A szkoda, mogli zrobić ją porządnie, wtedy by kusiła. Zapach... Słodki, naiwny, prosty, nieskomplikowany. Zdecydowanie dla początkujących, czy nastoletnich dziewczyn.

Używam tego produktu od: 2013
Ilość zużytych opakowań: testy