Biosilk, Finishing Spray Firm Hold (Lakier do włosów silnie utrwalający)

Biosilk, Finishing Spray Firm Hold (Lakier do włosów silnie utrwalający)

Cena PLN 40.00

Silnie utrwalający lakier. Zawiera jedwab i wyciągi z ziół. Chroni przed wysuszeniem oraz wpływem wilgoci na wystylizowane włosy. Nie skleja, łatwy w aplikacji - tzw. szybko schnący. Lekki, zapewnia naturalny efekt lśniących, sprężystych włosów. Łatwy do wyczesania. Dodatkowym atutem jest przyjemny zapach oraz poręczne opakowanie.

zapachowa, hipoalergiczna
w sprayu
Utrwalenie
mocne
lekkie
utrwalające, nabłyszczające
lakiery do włosów

Ja zużywamy tony lakieru do włosów i przetestowalm już chyba wszystkie możliwe dostępne marki na rynku. Z tego jestem bardzo zadowolona. Super utrwala fryzurę, nie skleja włosów, nie ma duszącego zapachu, jest wydajny, ma ładne estetyczne opakowanie. Generalnie super lakier

za mocny

Za mocny na codzienne używanie. Nie nadaje się do moich cienkich (ale nie rzadkich) włosów. Skleja je i jest trudny do wyczesania.

Być może nada się dla włosów grubszych, albo do utrwalenia fryzury na jakieś nadzwyczajne okazje. Ale zdecydowanie nie dla mnie. Wolę powtórzyć aplikację delikatniejszym lakierem w ciągu dnia, niż używać tak mocnego lakieru.

pomyłka

Dla odmiany postanowiłam napisać recenzje kilku kosmetycznych "gniotów". Lakier Farouk plasuje się w scisłej czolówce ;)
\\n
\\nMinusy
\\n- nawet jedno psiknięcie i to z daleka, powoduje powstanie na głowie blachy falistej
\\n- usunięcie tejże (przez wyczesanie / mycie) powoduje wyrwanie dużej ilości włosów
\\n- zostawia biały osad
\\n- cena - jakościowo chyba każdy socjalistyczny lakier z kiosku to przy nim marka premium
\\nUff, nawet sprawdzałam datę ważności, bo myśłalam, ze może tu jest pies pogrzebany - też nie..
\\n
\\nPlusy:
\\n+ ładnie pachnie (akurat ta linia zapachowa Farouk bardzo mi odpowiada - tym bardziej szkoda...)

nie do zdarcia!

Lakier kupiłam zwabiona promocją i nie pożałowałam. Idealne, długotrwałe utrwalenie. Lekko skleja ale trudno byłoby żeby nie robił tego dając tak imponujące efekty. Raczej nie do użytku codziennego, raczej na całonocne eskapady. Bardzo wydajny. Grzywka ani drgnie! Możliwe że delikatnie wysusza, ale który lakier tego nie robi?? Mój faworyt w swojej dziedzinie:)

Używam tego produktu od: półtora roku
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

bardzo dobry i ekonomiczny

Kupiłam ten lakier za 20 PLN podczas promocji. W cenie regularnej nie stać mnie na takie wybryki :) Używam go już jakiś rok. Lakier jest mega wydajny. Wystarczyć raz psiknąć i fryzura trzyma się. Wieczorem wystarczy rozczesać włosy i po lakierze nie ma śladu. Kiedy fryzurę zaleje deszcz lakier się trzyma i nie tworzy efektu sklejonych tłustych włosów. Niestety po rozczesaniu trzeciej warstwy lakieru (na trzeci dzień) zaczynają tworzyć się białe ślady na włosach. Zapach niedrażniący, bardzo uniwersalny, taki jak w salonach fryzjerskich. Jeżeli chodzi o minusy to oczywiście cena i fakt, że trochę zepsuł mi się po jakimś czasie atomizer (lakier tak jakby przeciekał i czasami podczas używania pryska w inną stronę niż powinien - raz dostałam w oko :) ).

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania pierwszego

Jak najbardziej polecam.

Jesli ktoś ma problem z mocnym utrwaleniem fryzury to ten produkt go rozwiąże. Lakier bardzo mocno utrwala, ładnie pachnie co odróżnia go od większości innych lakierów.Do utrwalenia fryzury potrzeba go naprawdę niewiele. Jedyny minus to to, że skleja włosy jednak łatwo daje się wyczesać.

Ogólnie rzecz biorąc do dlugich włosów, nieukładających się jest to jeden z lepszych lakierów. Duży plus za to, że zostaje na włosach naprawdę długo, nie tak jak inne utrwalacze, które po godzinie "znikają" z głowy.

Nie polecałabym

Kupiłam ten lakier dosyć dawno temu, kiedy była dobra okazja, ponieważ kosmetyki tej firmy były akurat w promocji.

Lakier jest bardzo silny, ale niestety jednocześnie z tym bardzo mocno skleja włosy. Na takim efekcie na pewno nikomu nie zależy. Wolałabym, żeby rozpylał się taką mgiełką i równomiernie osadzał się na włosach, ale cóż, niestety nie dane mi było.

Silne działanie lakieru jest chyba spowodowane obecnością wielu niezbyt zdrowych dla nas składników, w skrócie powiedziałabym: chemia.

Zapach lakieru mi odpowiada, w ogóle lubię kosmetyki Farouk za zapach, ale wiem, że nie każdemu się podoba.

Niestety, kiedy używam tego lakieru, włosy nader często się sklejają, co dla eleganckiej kobiety jest dużym problemem. Najgorsza była grzywka- spryskałam ją lekko tym lakierem. Omijałam oczy- jest na to sposób- kawałek jakiegoś twardego papieru umieścić między włosami i jakby zasłaniając oczy (widziałam to na backstage\'ach pokazów mody). Mimo tych zabiegów po jakimś czasie lakier podrażnił mi oczy, które okropnie łzawiły- jak w czasie ataku alergii. Szybko umyłam włosy, przemyłam oczy i problem został zażegnany.

Na pewno nie będę w stanie zużyć tej duzej butli, na pewno nie na grzywkę. Raczej do utrwalenia koka, ale też nie jestem tego taka pewna.

Spray zapycha się- w takim przypadku wymyłam dozownik i wszystko wróciło do normy.Tak czy inaczej, trudno będzie ten lakier zużyć.

Używam tego produktu od: około 4 mies.