Rimmel, Match Perfection Foundation (Podkład dopasowujący się do cery)

Rimmel, Match Perfection Foundation (Podkład dopasowujący się do cery)

Kryjący, niepozostawiający śladów podkład z zaawansowaną technologią Smart- Tone dla efektu nieskazitelnej, perfekcyjnej cery w każdym świetle. Wzbogacony drobinkami szafiru dla efektu świetlistej i promiennej cery. Trwałość makijażu przez cały dzień.
Match Perfection zostaje na skórze przez cały dzień i nie wymaga żadnych dodatkowych poprawek. Jest lekki i beztłuszczowy, dobrze się rozprowadza, posiada ochronny filtr SPF18, dzięki któremu cera jest cały czas pod ochroną.
Match Perfection jest idealnym podkładem dla zabieganych współczesnych dziewczyn, ponieważ jego długotrwała formuła utrzymuje się na skórze do 16 godzin. Kolor nie blaknie, dzięki czemu można nosić go od rana do nocy, bez nanoszenia poprawek.

Jak dla mnie super

Jak dla mnie podkład jest rewelacyjny. Utrzymuje się długo, na mojej twarzy aż do demakijażu. Odcień Light Porcelain jest baaaardzo jasny, więc idealny dla bladziuchów takich jak ja :) Co do krycia to nie mogę stwierdzić jak dużo kryje, ponieważ moja twarz jest raczej bezproblemowa, ale co do piegów i lekkich zaczerwień- super daje radę! Świetna konsystencja, rozświetla, jego wydajność jest mega- czego chcieć więcej? :D

nie polecam

Rozczarowałam się:
krycie jest wręcz zerowe
ciemnieje na twarzy, przez co najjaśniejszy odcień jest dla mnie za ciemny
słabo się trzyma, po kilku godzinach waży się
Jedynym plusem są konsystencja i zapach.

Bez rewelacji

+ nawilża
+ niska cena
+ gesty, miły (przyjazny) na twarzy
+ kryjący zaczerwienienia
+wydajny

- u mnie trzymał się 7 godzin, nie dłużej
- strasznie brudzi ubrania, naprawdę koszmar
- ciemnieje ( miałam 102 nr. a sam w sobie jest dosyć ciemny )
-/+ " nie wysycha do końca " 0 mat.
- nie dopasowuje się do koloru skóry

Nie polecam

Mam cerę mieszaną. W strefie T tłustą, na policzkach naczynkową.
Szukałam podkładu, który nie tylko wyrówna koloryt skóry, ale także ją zmatowi. Zawiodłam się. Nie tylko świeciłam się po podkładzie Match Perfection Foundation, ale na policzkach pory były bardziej widoczne. Krycie też niewielkie, bo po kilku godzinach podkład znikał, wyparowywał. Nie wiem gdzie się podział, w każdym razie twarz wyglądała tak jakby nie miała żadnego krycia.

Kiepski

Jedynym plusem produktu jest chyba to ,że wygląda bardzo naturalnie. Podkład już po krótkim czasie ściera się a cera zaczyna się błyszczeć.Jeśli chodzi o krycie,to nie jest ono lekkie-wręcz zerowe. Podkreślił u mnie wszystkie niedoskonałości sprawiając ze stały się o wiele bardziej widoczne. Nie polecam do cery nawet z delikatnymi niedoskonałościami.

Niewypał

Jestem posiadaczka cery mieszanej . Podkład kompletnie się u mnie nie sprawdził..
Minusy:
Wchodzi w zmarszczki mimiczne
Twarz po nim bardzo się świeci, nawet przypudrowana
Ciemnieje po około godzinie
Potwornie się ściera , zostawia ślady na ubraniach
Plusy:
Ładny zapach

Średni.

Cena średnia, krycie również, cena za wysoka jak za tą jakość. Bez promocji nie jest warty swojej ceny.
Plusy:
+wydajny
+Ładne kolory i duży wybór
+Zapach
+Konsystencja, nie jest gęsty ani specjalnie rzadki. Bardzo przyjemne rozprowadzanie, najlepiej sprawdził mi się nakładany pędzlem.
+Możliwość budowania krycia
+Opakowanie

Minusy:
-Zdecydowanie trwałość. Wytrzymuje na twarzy zaledwie kilka godzin. Po całym dniu w szkole mam wrażenie że w ogólne nie ma po nim śladu. Próbowałam go utrwalać różnymi pudrami ale jakoś z żadnym nie lubi zostawać na dłużej.
-Lubi się ważyć. Nie tylko mi. Mojej siostrze, koleżankom również.
-Zdecydowanie nie do cer tłustych. Przy mojej mieszanej w kierunku do suchej lubi się świecić.
-Może podkreślać suche skórki jeśli nie wykonamy peelingu.
-Wchodzi w zmarszczki mimiczne.

Podsumowując za tą cenę możemy dostać wiele lepszych podkładów i jest chyba za bardzo rozreklamowany. Średniak.

Podkład nie moich marzeń

Podkład kupiłam na promocji w jednej z drogerii. Bardo duża gama kolorów, rewelacyjna aplikacja ( postać pompki). Jak pierwszy raz użyłam stwierdziłam Ze rewelacja, fajnie kryje i dostosowuje się do skóry. Ale po kilku godzinach było nie miłe rozczarowanie, podkład zaczął się strasznie świecić i zbił się w grudki w okolicach oczu i podbródka. Następnym minusem, jak tylko dotykasz twarz ręką podkład zostaje na dłoni co może spowodować brudzenie ubrań i nie tylko. Jak dla mnie 2/5

;)

Bardzo lekkie krycie. Najlepiej nadaje się na letnie dni. Porownałabym go do kremu BB (pod względem krycia) więc tutaj nie zgadzam się z opisem producenta. Za to ślicznie pachnie i tak jak wspomniałem wyżej, na letnie dni jak najbardziej się nadaje ;)

Nie dla mnie

Pierwszy podkład, od którego strasznie szczypią i łzawią mi oczy. Przy żadnym podkładzie z tym się nie spotkałam. Myślałam, że to tusz do rzęs, ale po odstawieniu wszystkich kolorowych kosmetyków, oprócz podkładu okazało się, że to on.
-dobrze kryje moje niewielkie niedoskonałości
-utrzymuje się cały dzień
-dobra konsystencja
- podrażnia oczy

Nigdy więcej

Kupiłam ten produkt na promocji, niestety nie spełnił moich oczekiwań. Miał być trwały i matujący, lecz nie znalazłam żadnych z tych cech. Po godzinie cera zaczyna mi się świecić. Jeżeli chodzi o samo opakowanie to plusem jest atomizer.

Katastrofa

Kupiłam go w ciemno na promocji w Rossmannie i mam teraz nauczkę na przyszłość. Podkład nie robi kompletnie nic.
-warzy się na mojej twarzy, choćbym nie wiem co robiła. Próbowałam go nakładać na bazę silikonową, na krem, na gołą twarz, NIC na niego nie działa, pudrowanie nie pomaga. Nie wiem czy to jakieś dziwne "właściwości" mojej twarzy, czy to ten produkt, ale jeden wielki minus za to.
-w błyskawicznym tempie znika z twarzy, po prostu się podziewa.
-krycie jest żadne. Nawet niewielkie zaczerwienienia przebijają się przez warstwę podkładu. Nie dokładam kolejnych warstw produktu, bo patrz punkt pierwszy.

Plusy to zapach i opakowanie, które wygląda ładnie a pompka nie zacina się.
Wydajność dobra.
W przyszłości będę omijać go z daleka